Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
115 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 115 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η καμπύλη ζαχαρου γίνεται απο την 25 η εβδομάδα εώς την 29η αλλα ο κάθε γιατρός κρίνει ποτέ πρέπει να την κάνει κάθε μια απο εμάς .

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria1984 έγραψε:Η καμπύλη ζαχαρου γίνεται απο την 25 η εβδομάδα εώς την 29η αλλα ο κάθε γιατρός κρίνει ποτέ πρέπει να την κάνει κάθε μια απο εμάς .


Εμενα δεν μου εχει μιλησει ακομα γι'αυτο ρωταω...

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναστασια σημερα συλλεγω τα ουρα και αυριο πανε στο εργαστηριο.αποτελεσματα θα πρεπει να παρω αυριο αργα ή μεθαυριο, δεν ξερω κιολας δεν ρωτησα.
λοιπον και εγω στην ιωαννα δεν κοιμομουν τα βραδυα, τωρα ομως ειμαι τοοοοσο κουρασμενη που ναι οκ ο μπεμπης δινει αλλα εγω κοιμααααααμαι.....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ε λογικά όταν ξαναπας θα σου πει γι αυτή την εξέταση ...εκτός κ αν έχει κρίνει ο γιατρός ότι δεν χρειάζεται να την κανείς, εμένα ας πούμε το ζαχαρο μου ειναι απο 71 εώς 75 κ δεν έχουμε ιστορικό στην οικογένεια αλλα παρόλα αυτά την θεωρεί απαραίτητη εξέταση .

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια μου γεια σας
έχει έρθει η πεθερά μου από τα ξένα και πρέπει να είμαι καλό παιδί και να μην μου μιλάει και εγώ να είμαι στο λαπτοπ!!
χι χι χι

φιλια!!!!!!!!!!!!!

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα αγαπουλες μου τι κανετε????????????? πως πανε οι κοιλιτσες ???εμενα αχχχ με εχει ταραξει στης κλωτσιες χιχιχιχι σημερα ειναι η μεγαλη μερα θα παμε να κανουμε την β επιπεδου καναμε το μπανιο μας θα ετοιμαστουμε και σε λιγακι θα παμε πατρα .....εχουμε και ταξιδι μπροστα μας..... ανυπομονω να δω την μπεμπα μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ελπιζω το βραδακι να μπω να σας πω νεακια ......
φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:καλησπερα αγαπουλες μου τι κανετε????????????? πως πανε οι κοιλιτσες ???εμενα αχχχ με εχει ταραξει στης κλωτσιες χιχιχιχι σημερα ειναι η μεγαλη μερα θα παμε να κανουμε την β επιπεδου καναμε το μπανιο μας θα ετοιμαστουμε και σε λιγακι θα παμε πατρα .....εχουμε και ταξιδι μπροστα μας..... ανυπομονω να δω την μπεμπα μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ελπιζω το βραδακι να μπω να σας πω νεακια ......
φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καλα αποτελεσματα και να απολαυσεις την κορακλα σου οσο πιο πολυ μπορεις!!!! φιλακιαααααααααα

zooula1985

zooula1985
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπου έγραψε:
zooula1985 έγραψε:καλησπερα αγαπουλες μου τι κανετε????????????? πως πανε οι κοιλιτσες ???εμενα αχχχ με εχει ταραξει στης κλωτσιες χιχιχιχι σημερα ειναι η μεγαλη μερα θα παμε να κανουμε την β επιπεδου καναμε το μπανιο μας θα ετοιμαστουμε και σε λιγακι θα παμε πατρα .....εχουμε και ταξιδι μπροστα μας..... ανυπομονω να δω την μπεμπα μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ελπιζω το βραδακι να μπω να σας πω νεακια ......
φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
καλα αποτελεσματα και να απολαυσεις την κορακλα σου οσο πιο πολυ μπορεις!!!! φιλακιαααααααααα


ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ζωουλα μου καλα αποτελεσματα να εχεις!
Αχχ κοριτσια τι ζεστη ειναι αυτη....ουφφφ εχω σκασει

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κι εγωωωωωωωωωωω λιωνωωωωωωωωωω

!!!! μεχρι και την Κυριακη ετσι θα ναι!!!!!!!!!!!!!!!!! χριστε μου φτανει!!!! No No No

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπου έγραψε:κι εγωωωωωωωωωωω λιωνωωωωωωωωωω

!!!! μεχρι και την Κυριακη ετσι θα ναι!!!!!!!!!!!!!!!!! χριστε μου φτανει!!!! No No No


Οχι αλλο καρβουνοοοοο...κι οσο πιο ζεστο καλοκαιρι εχουμε τοσο πιο βαρυς χειμωνας θα ερθει

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi86 έγραψε:
Μπου έγραψε:κι εγωωωωωωωωωωω λιωνωωωωωωωωωω

!!!! μεχρι και την Κυριακη ετσι θα ναι!!!!!!!!!!!!!!!!! χριστε μου φτανει!!!! No No No


Οχι αλλο καρβουνοοοοο...κι οσο πιο ζεστο καλοκαιρι εχουμε τοσο πιο βαρυς χειμωνας θα ερθει
ναι ε;;;; τελεια!!!! πωωωω τι θ απογινουμε;;;; μια μεση θερμοκρασια ρε παιδια!!!

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πωπω δεν αντεχω αλλο...θα ερθει σε λιγο ενας φιλος για να μας φερει πιπεριες με το τσουβαλι και πρεπει να βοηθησω..με τοση ζεστη και κατω απ'τον ηλιο ειναι μαρτυριο να κουβαλας σακια....ουφφφ

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αναστασια που εισαι;;;;Μιλα τσατ....

maria1984

maria1984
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zooula1985 έγραψε:καλησπερα αγαπουλες μου τι κανετε????????????? πως πανε οι κοιλιτσες ???εμενα αχχχ με εχει ταραξει στης κλωτσιες χιχιχιχι σημερα ειναι η μεγαλη μερα θα παμε να κανουμε την β επιπεδου καναμε το μπανιο μας θα ετοιμαστουμε και σε λιγακι θα παμε πατρα .....εχουμε και ταξιδι μπροστα μας..... ανυπομονω να δω την μπεμπα μου αχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ ελπιζω το βραδακι να μπω να σας πω νεακια ......
φιλακια πολλααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλα αποτελέσματα να έχεις κουκλα μου , άντε κ το βράδυ να μας πεις καλα νέα!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evi86 έγραψε:Πωπω δεν αντεχω αλλο...θα ερθει σε λιγο ενας φιλος για να μας φερει πιπεριες με το τσουβαλι και πρεπει να βοηθησω..με τοση ζεστη και κατω απ'τον ηλιο ειναι μαρτυριο να κουβαλας σακια....ουφφφ

ρε συ κοριτσι συγνωμη κιολας που σου το λεω ετσι, αλλα θα βαλεις τον ποπο σου κατω? τι δουλεια εχεις εσυ να κουβαλας τσουβαλια και μαλιστα στην ζεστη? σοβαρεψου και κατσε να κλωσισεις το μπεμπε, αλλιως βγαζω σκουποξυλο ε.....
με καθε φιλικη διαθεση...μην παραξηγησεις Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
που ειστε καλε και βαριεμαι μονη μου?????

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εδω ειμαι εγω!!! επανηλθα!!! Ευη μου τι θα γινει φετος με τις δουλειες;;; η πεθερουλα σου ποτε θα ερθει επισκεψη που ειπες!!;;;σε μας συννεφιασε λιγο και φυσηξε αλλα....τζιφος

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλησπέρα κοριτσάκια!
Γύρισα και εγώ! Μετά από 3 εβδομάδες στο βουνό επιστρεψαμε στο σπιτάκι μας.
Πολύ χαίρομαι που όλα τα νεα είναι πολυ καλά! Άντε, και όσες έχουμε μείνει ακόμα για β επιπέδου να δούμε σύντομα τα μωράκια μας και να πηγαίνουν σούπερ. Εγώ έχω την Τρίτη και νιώθω ένα μεγάλο άγχος... Ταλαιπωρήθηκα και λίγο με το ταξίδι και έχω ένα πόνο αριστερά σαν σφάχτη κάθε λίγο, αλλά μου είπε η γιατρός ότι δεν πρέπει να είναι κάτι. Πάλι καλά που η μπέμπα το έχει ρίξει στο καράτε και δεν ανησυχώ τόοοοσο πολύ.
Να ρωτήσω κάτι? Σκέφτομαι μόλις τελειώσω την Τρίτη από το γιατρό και αν είναι όλα όπως πρέπει να πάω να κλείσω το καρότσι. Είναι νωρίς το ξέρω, αλλά μέχρι 30 Αυγούστου έχει εκπτώσεις και αυτό που θέλω έχει 20% που δεν είναι ευκαταφρόνητο μιας και ο μπαμπάς μας έχει επιλέξει σύστημα καροτσιού που βγαίνει με κάθισμα αυτοκινήτου και πορτ μπεμπέ στα 1000 ευρώ (αρχική 1200) . Πιστεύετε ότι είναι γρουσουζιά?

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
myrtenia έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια!
Γύρισα και εγώ! Μετά από 3 εβδομάδες στο βουνό επιστρεψαμε στο σπιτάκι μας.
Πολύ χαίρομαι που όλα τα νεα είναι πολυ καλά! Άντε, και όσες έχουμε μείνει ακόμα για β επιπέδου να δούμε σύντομα τα μωράκια μας και να πηγαίνουν σούπερ. Εγώ έχω την Τρίτη και νιώθω ένα μεγάλο άγχος... Ταλαιπωρήθηκα και λίγο με το ταξίδι και έχω ένα πόνο αριστερά σαν σφάχτη κάθε λίγο, αλλά μου είπε η γιατρός ότι δεν πρέπει να είναι κάτι. Πάλι καλά που η μπέμπα το έχει ρίξει στο καράτε και δεν ανησυχώ τόοοοσο πολύ.
Να ρωτήσω κάτι? Σκέφτομαι μόλις τελειώσω την Τρίτη από το γιατρό και αν είναι όλα όπως πρέπει να πάω να κλείσω το καρότσι. Είναι νωρίς το ξέρω, αλλά μέχρι 30 Αυγούστου έχει εκπτώσεις και αυτό που θέλω έχει 20% που δεν είναι ευκαταφρόνητο μιας και ο μπαμπάς μας έχει επιλέξει σύστημα καροτσιού που βγαίνει με κάθισμα αυτοκινήτου και πορτ μπεμπέ στα 1000 ευρώ (αρχική 1200) . Πιστεύετε ότι είναι γρουσουζιά?

μυρτω καλωσηρθες!καλο χειμωνα να εχεις. γρουσουζια καθολου δεν το θεωρω, αλλα πολυ πολυ ακριβο.1000ε? στο λεω γιατι το πορτ μπεμπε θα το χρησιμοποιησεις πολυ λιγο,το καθισμα επισης για λιγο, θα πας στο επομενο νουμερο πριν το καταλαβεις, ενω το καροτσι θα ειναι για 1με 1,5 χρονο μετα παιρνεις ελαφρυ.καιμην νομιζεις, ολα την ιδια δουλεια κανουν.οκ για το καθισμα να παρεις κατι καλο ειναι για την ασφαλεια του μωρου.
με καθε φιλικη διαθεση! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπου έγραψε:εδω ειμαι εγω!!! επανηλθα!!! Ευη μου τι θα γινει φετος με τις δουλειες;;; η πεθερουλα σου ποτε θα ερθει επισκεψη που ειπες!!;;;σε μας συννεφιασε λιγο και φυσηξε αλλα....τζιφος

hello baby! Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κομμενο το αλατι-δεν με χαλαει-, το ψωμι-κλαψ-, πολλα αγγουρια-ναι δεν μας φτανουν αυτα της κυβερνησης-,καρπουζι, και πολλα φρουτα-λιγο σταφυλι που το λατρευω-, μπανανες και βλεπουμε.τελος -εννοειται-στα γλυκα, παγωτα, τυρι επιτρεπεται μονο το ανθοτυρο.....
χαλαλι αν εχω αποτελεσμα.
παντως σημερα που ξεκουραστηκα αρκετα, το δεξι ποδι ξεπρηστηκε εντελως  Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2012#5 - Σελίδα 23 215994 ενω το αριστερο-με το προβλημα- εχει ξεπρηστει κατα το ημυσι-ειμαι σιγουρη οτι το εγραψα λαθος Embarassed -
νερο -κρατηθειτε- τουλαχιστον 4 λιτρα την ημερα......

myrtenia


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μαμακα μου (αλήθεια , πώς είναι το όνομά σου? αν θες βέβαια λες) έχεις πάρα πολύ δίκιο. Τον έχω κάνει χρυσό τον άντρα μου να δούμε κ άλλα αλλά αυτός εκεί, θέλει λέει το συγκεκριμμένο για να πηγαίνει για τρέξιμο με το μωρο... ό,τι να ναι...
Έχεις δοκιμάσει να βάλεις αυτές τις κάλτσες πίεσης? δεν θυμάμαι πως τις λένε, αλλά τις παίρνεις από το φαρμακείο και υποτίθεται ότι βοηθάνε πολύ στο πρίξιμο... βέβαια με τέτοια ζέστη δεν ξέρω αν αντέχονται αλλά εάν πρίζεσαι πολύ τί άλλο να κάνεις? scratch

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αθανασια με λενε. καλτσα ειχα βαλει οταν γεννησα την ιωαννα ειχα κανει μια θροβμωση μικρη τοτε. λεω να δροσισει λιγο, να το παλεψω με την διατροφη και τα ποδια σε μαξιλαρια, γιατι αν την βαλω δεν πρεπει να την βγαλω αν δεν ξεπρηστω εντελως-μετα την γεννα-. αυριο που θα εχω τα αποτελεσματα των εξετασεων και θα παω στην ντοκ θα ξερω περισοτερα.
αχ λατρευω που ο αντρας σου θελει να τρεχει με το μωρο.....

Μπου

Μπου
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου θα βγω μπαλκοναδα που δροσισε να τσιμπισω κατι!!!θα τα πουμε το βραδυ!!! μακιαααααααααααααα!!! Αθανασια μου σε καμαρωνω που εισαι τοσο δυναμικη κι αισιοδοξη!!! ετσι να σαι παντα!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις