Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:
xrysakoski έγραψε:
letitsa έγραψε:
xrysakoski έγραψε:letitsa ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ...ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ?
τουσ τρεισ πρωτους μηνεσ ειχα εμμετους και ναυτιες.....μετα απο τον πεμπτο ειχα προωρες συσπασεις μητρας....μεχρι και τωρα αλλα ο γιατρος μου ειναι διπλα μου με ενα τηλεφωνημα...συμφωνω οτι οτι και να γινει θα σε πανε στο νοσοκομειο αλλα εγω δεν πληρωνω κανεναν γιατρο στο νοσοκομειο προτιμω να τα δωσω σε εναν ιδιωτη αλλα οπως ειπες και εσυ ειναι αποψεις....απο εκει και περα δεν ειχα μια εντελως ροδινη εγκυμοσυνη για να ειναι ολα καλα

ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ Η ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΙΝ? ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΣΤΗ ΜΗΤΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΣΕ ΠΟΝΑΕΙ Η ΚΟΙΛΙΑ Η ΚΑΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ?

λοιπον καταλαβα οτι ειμαι εγκυος στιε 4 εωδομαδεσ και μετα για 3 μηνεσ ειχα εμμετους...... τωρα οι συσπασεις ειναι οταν σφυγγει η κοιλια σου για δευτερολεπτα δεν ποναει αλλα ειναι λιγο επικυνδυνο....

AX BRE ΚΟΡΙΤΣΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ....ΛΟΓΙΚΑ ΘΕΛΕΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΗ ΑΥΤΟ...ΑΠΟ Η 4 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΟΥ ΞΕΝΙΚΗΣΑΝΕ ΟΙ ΕΜΕΤΟΙ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΖΑΛΑΔΕΣ?

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΝΟΣΟΚ0ΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΘΕΣ......ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ......ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΗΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΑΜΕΣΩΣ...ΔΕΝΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝΕ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kαλημέρα κορίτσια είμαι κι εγώ έγκυος στον 8ο μήνα και πηγαίνω στο Παν/κο με τον Γκαρά, είναι πολύ καλός γιατρός δε σε ανχώνει σε ηρεμεί έχει το χιούμορ του, και είναι πολύ καλός άνθρωπος.
Εγώ όσες φορές πήγα δε περίμενα ποτε 3-4 ώρες μην ακούω χαζά και ας έχει και πολύ κόσμο ο άνθρωπος..
Και να τύχει δηλαδή μία γέννα στο τόσο τι να γίνει να την αφήσει τη γυναίκα να γεννάει μόνη της????
Θα θέλαμε να μας το κάνει εμας???
Εξαρτάται από το τι ψάχνει η κάθε μία καλες μου, γιατρό και ασφάλεια νοσοκομείου ή λουξ δωμάτια και τρέξιμο με ασθενοφόρα τελευταία στιγμή από τις κλινικές???
Παίζει ρόλο και το οικονομικό, αν δεν τα χεις πως θα πας σε κλινικη???
Και η αμοιβη 45€ είναι το απογευμα όχι 90! Αναλόγως το γιατρό. Μπορείς να πας και πρωϊνά.
Και όποτε τον έχω πάρει τηλ τον έχω βρει δεν έτυχε φορά να μη το σηκώσει.

Και από γνωστές μου έχω ακούσει καλά λόγια και για τον Λιάλιο, όπως και για άλλους γιατρούς στο Παν/κο.

Εύχομαι όλες οι εγκυούλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας.
Και όσες επιθυμούν να μάθουν σύντομα τα ευχάριστα νέα και όλα να πάνε καλα...
ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 417472

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
letitsa έγραψε:ΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΟΡΓΑΝΑ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΤΟ ΝΟΣΟΚ0ΜΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΘΕΣ......ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ......ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΗΚΗ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΗΓΕ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΑΜΕΣΩΣ...ΔΕΝΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΗΓΑΝΕ...ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕ ΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΘΑ ΔΙΑΛΕΞΕΙΣ ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΤΣΙ
ΠΑΝΤΟΣ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΕ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΛΕΠΤΑ ΜΕ ΠΗΡΕ ΕΚΕΙΝΟΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΤΗΛ Κ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΘΕΣ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ....ΕΙΠΑΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ.

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΓΙΟΤΑΚΙ ΜΟΥ
ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙ ΨΑΧΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ....
ΕΓΩ ΔΕΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΑΩ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ..... ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΤΕ ΕΤΣΙ ΕΙΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΙΚΑ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΩ ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ....ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΟΙΟ ΡΟΔΙΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΡΕΠΕ ΚΑΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΑΡΑ ΑΔΙΕΞΟΔΟΣ...ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Η ΟΥΡΑ.... ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 215994 ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΗΝ ΦΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giotaki2 έγραψε:Kαλημέρα κορίτσια είμαι κι εγώ έγκυος στον 8ο μήνα και πηγαίνω στο Παν/κο με τον Γκαρά, είναι πολύ καλός γιατρός δε σε ανχώνει σε ηρεμεί έχει το χιούμορ του, και είναι πολύ καλός άνθρωπος.
Εγώ όσες φορές πήγα δε περίμενα ποτε 3-4 ώρες μην ακούω χαζά και ας έχει και πολύ κόσμο ο άνθρωπος..
Και να τύχει δηλαδή μία γέννα στο τόσο τι να γίνει να την αφήσει τη γυναίκα να γεννάει μόνη της????
Θα θέλαμε να μας το κάνει εμας???
Εξαρτάται από το τι ψάχνει η κάθε μία καλες μου, γιατρό και ασφάλεια νοσοκομείου ή λουξ δωμάτια και τρέξιμο με ασθενοφόρα τελευταία στιγμή από τις κλινικές???
Παίζει ρόλο και το οικονομικό, αν δεν τα χεις πως θα πας σε κλινικη???
Και η αμοιβη 45€ είναι το απογευμα όχι 90! Αναλόγως το γιατρό. Μπορείς να πας και πρωϊνά.
Και όποτε τον έχω πάρει τηλ τον έχω βρει δεν έτυχε φορά να μη το σηκώσει.

Και από γνωστές μου έχω ακούσει καλά λόγια και για τον Λιάλιο, όπως και για άλλους γιατρούς στο Παν/κο.

Εύχομαι όλες οι εγκυούλες να έχουμε μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας.
Και όσες επιθυμούν να μάθουν σύντομα τα ευχάριστα νέα και όλα να πάνε καλα...
ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 417472
ΚΑΛΗΜΕΡΑ giotaki ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ....ΚΑΙ ΕΓς ΤΕΛΙΚΑ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΝΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΙ ΤΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.... ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 328109 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 328109 ΓΝΩΜΕΣ  ΓΙΑ ΚΑΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΙΜΙΑΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ. - Σελίδα 2 328109

sofia11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΜΟΛΙΣ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΓΚΑΡΑ. ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ, ΠΟΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ, ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΑ ΜΟΝΟ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ .....ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ....ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΣΑΙ? ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΧΕΤΕ Ο ΓΚΑΡΑΣ

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ .....ΕΓΩ ΠΑΩ ΣΤΟ ΓΚΑΡΑ Κ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΛΗ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ....ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΣΑΙ? ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΔΕΧΕΤΕ Ο ΓΚΑΡΑΣ

sofia11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΝΑΙ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΜΑΙ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ!

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΙΠΟΤΑ ΣΙΓΑ.....ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ....

aragon


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εγώ γέννησα στο Γκαρά και εκεί θα ξαναγεννήσω πάλι, είναι καλός, επικοινωνιακός και διακριτικός, αυτή την εμπειρία είχα και μάλιστα μου έκανε εντύπωση ότι κάθε μέρα περνούσε και μας έβλεπε όλες(εννοώ όσες παρακαλουθούσε) χωρίς εξαιρέσεις και σκ που μου έτυχε, θεωρώ ότι δεν ήταν υποχρεωμένος.

sofia11


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πέρα από το γιατρό τι εμπειρία είχες? Πως είναι η κατάσταση στο νοσοκομείο? Είναι καλές οι συνθήκες νοσηλείας?

stergia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πολυ καλη και η ρανια κουκουρα.....

τουρτιτσα

τουρτιτσα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια γεια σας.μενω στην λαρισα εδω και δυο μηνες και ειμαι εγκυος στο τριτο μου παιδακι.εψαχνα και εγω για γιατρο στο πανεπηστημιακο και ρωτησα και ειχα ρωτησει στις ελλ μαμαδες,μου ειπανε για τον λαλιο και τον δαποντε και οτι δεν ζητανε λεφτα για την γεννα και στην επισκεψη δινεις 50ευρω.το αρνητικο ειναι οτι μου ειπαν οτι οι μαιες δεν βοηθανε καθολου και πουθενα και δεν επιτρεπουν συνοδο ακομα και αν κανει καπια καισαρικη.τελευταια εμαθα οτι το νοσοκομειο εχει πολλες ελειψεις απο γαζες κτλ.
ειχα παει και στο γενικο μια φορα αλλα δεν μου αρεσε το περιβαλον.εχω ακουσει ομως καλα λογια.πραγματικα δεν ξερω που να παω.

bini


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλησπερα και απο μενα εχω δεν εχω προσωπικη εμπειρια αλλα επειδη πολλες γνωστες μου πηγαν εκει το μετανιωσαν.στη κολλητη μου γιατρος που θεωρειται κορυφη της ζητησε απο την πρωτη μερα φακελακι. στα τηλεφωνα δεν απαντανε και πας μονο απογευμα γιατι τα πρωινα σε βλεπουν ειδικευομενοι και οποιος τυχει, αν σου συμβει κατι οποιος εφημερευει θα σε δει. οσο για την κλινικη ειναι αρκετα αυστηρα και απαγορευεται εστω και ενας συνοδος μονο στα επισκεπτηρια μπορουν να ερθουν

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις