Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

76MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty μηπως ειμαι εγκυος; Παρ Αυγ 31, 2012 3:23 am

eytyxia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας....θα ηθελα να μου πειτε αν εχω πιθανοτητες να ειμαι εγκυος με περιοδο απο 10/8-14/8 και ελευθερες επαφες στις 14,15 και 16/8....εχω παρατηρηση οτι νιωθω κοπωση και υπνηλια και εχω 37,4 και εντονους πονοκεφαλους τις τελευταιες μερες....σας παρακαλω βοηθηστε με.........

77MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 4:39 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eytyxia έγραψε:γεια σας....θα ηθελα να μου πειτε αν εχω πιθανοτητες να ειμαι εγκυος με περιοδο απο 10/8-14/8 και ελευθερες επαφες στις 14,15 και 16/8....εχω παρατηρηση οτι νιωθω κοπωση και υπνηλια και εχω 37,4 και εντονους πονοκεφαλους τις τελευταιες μερες....σας παρακαλω βοηθηστε με.........
ΤΟ ΣΠΕΡΜΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΜΕΧΡΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ ΤΟΥ. ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΩΟΡΕΞΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΒΕΒΑΙΑ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΜΙΚΑ ΤΑ ΣΠΕΡΜΑΤΑΚΙΑ ΤΑ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.

78MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 4:48 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
koritsia den kserw giati alla anisixw.... einai kalo poy den niwthw tipota... san na min eimai egkyos...
tha skasw mexri na erthei i deytera gia tin triti xoriaki....

79MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 4:54 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riselenh έγραψε:koritsia den kserw giati alla anisixw.... einai kalo poy den niwthw tipota... san na min eimai egkyos...
tha skasw mexri na erthei i deytera gia tin triti xoriaki....
ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ? ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΕΣΤ?

80MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 4:57 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
nai kale 4 test kai do xoriakes,, h prwth itan 122 kai meta apo 48 wres poy ksanaekana 262.5 afoy piga kai sto giatro kai moy edwse kai farmaka.... thn deytera exw ranteboy gia thn triti xoriaki kai thn pempth to apogeyma ranteboy gia ton proto yperixo
prin paw sto giatro eixa kata ponalakia san ayta tis periodoy alla meta o giatros moy edose ta ultrogestan kai apo tote den niwtha tipota....
oyte aima exw dei oyte kafe ygra tipota .....

81MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 5:03 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riselenh έγραψε:nai kale 4 test kai do xoriakes,, h prwth itan 122 kai meta apo 48 wres poy ksanaekana 262.5 afoy piga kai sto giatro kai moy edwse kai farmaka.... thn deytera exw ranteboy gia thn triti xoriaki kai thn pempth to apogeyma ranteboy gia ton proto yperixo
Ε ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΤΕ? ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ 25 ΜΗΝΩΝ!!! ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 990599

82MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 5:04 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Popisofia έγραψε:
riselenh έγραψε:nai kale 4 test kai do xoriakes,, h prwth itan 122 kai meta apo 48 wres poy ksanaekana 262.5 afoy piga kai sto giatro kai moy edwse kai farmaka.... thn deytera exw ranteboy gia thn triti xoriaki kai thn pempth to apogeyma ranteboy gia ton proto yperixo
Ε ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΤΕ? ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ 25 ΜΗΝΩΝ!!! ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 990599



eyxaristw kopela moy me ekanes na niwsw poly kalitera... gia emena einai protognora ola ayta kai den kserw.... se eyxaristwww!!!

83MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Παρ Αυγ 31, 2012 5:06 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riselenh έγραψε:
Popisofia έγραψε:
riselenh έγραψε:nai kale 4 test kai do xoriakes,, h prwth itan 122 kai meta apo 48 wres poy ksanaekana 262.5 afoy piga kai sto giatro kai moy edwse kai farmaka.... thn deytera exw ranteboy gia thn triti xoriaki kai thn pempth to apogeyma ranteboy gia ton proto yperixo
Ε ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΤΕ? ΟΥΤΕ ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΑΝ ΛΕΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΜΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ... ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ 25 ΜΗΝΩΝ!!! ΜΗ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΝΑΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΣΤΟ ΜΠΕΜΠΕ MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 990599



eyxaristw kopela moy me ekanes na niwsw poly kalitera... gia emena einai protognora ola ayta kai den kserw.... se eyxaristwww!!!
MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 334590

84MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Σαβ Σεπ 01, 2012 6:25 am

Marvi12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπερα σας !! καλως σας βρηκα..ειμαι καινουργια στο φορουμ !!! θα θελα να ρωτησω.. στις 7/8 ειχαμε ελευθερη επαφη με τον συντροφο μ αλλα δεν τελειωσε μεσα !! αν κ δεν εχω τοσο σταθερο κυκλο λογω πολυκυστικων την τελευταια βδομαδα εχω απιστευτη κοπωση κ υπνηλια κ ενοχλησεις στο στηθος !!! ειναι νωρισ να κανω το τεστ ? κανονικα η περιοδος μ ερχεται περιπου στισ 25 !!

85MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Σαβ Σεπ 01, 2012 9:24 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
diladi exeis kathisterisi swsta???? tote kane mia xoriakh gia na ksereis sigoyra!!!

86MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Σαβ Σεπ 01, 2012 9:50 am

Marvi12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ναι εχω μια βδομαδα καθυστερηση στην ουσια απλα μου καθυστερει που κ που γι αυτο δεν εδωσα βαση !! ομως η κουραση κ η υπνηλια π ειχα κ εχω χωρις να κανω κατι μ βαλαν ψιλους στα αυτια !! Δευτερα θα παω οπωσδηποτε..

87MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 12:55 am

Aria :)

Aria :)
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλως ήρθες Μarvi12! Eυχομαι καλά αποτελεσματα!

Popisofia!τελικα δεν κρατηθηκα και πηγα για χοριακη το σαββατο... ξερω βεβαια πωε ήταν νωρίς..το ρισκαρα!Βγήκε αρνητικη!τωρα περιμένω να αδιαθετησω πεμπτη το αργοτερο παρασκευή!Απλα μου μειωσε τις μερες αναμονής και με προσγειωσε!χαχα!Razz

88MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 4:05 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Marvi12 έγραψε:ναι εχω μια βδομαδα καθυστερηση στην ουσια απλα μου καθυστερει που κ που γι αυτο δεν εδωσα βαση !! ομως η κουραση κ η υπνηλια π ειχα κ εχω χωρις να κανω κατι μ βαλαν ψιλους στα αυτια !! Δευτερα θα παω οπωσδηποτε..


perimenoyme nea soy!!!!

89MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 7:25 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Marvi12 έγραψε:ναι εχω μια βδομαδα καθυστερηση στην ουσια απλα μου καθυστερει που κ που γι αυτο δεν εδωσα βαση !! ομως η κουραση κ η υπνηλια π ειχα κ εχω χωρις να κανω κατι μ βαλαν ψιλους στα αυτια !! Δευτερα θα παω οπωσδηποτε..
ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ!!!!!!!!!!!!

90MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 7:27 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aria Smile έγραψε:Καλως ήρθες Μarvi12! Eυχομαι καλά αποτελεσματα!

Popisofia!τελικα δεν κρατηθηκα και πηγα για χοριακη το σαββατο... ξερω βεβαια πωε ήταν νωρίς..το ρισκαρα!Βγήκε αρνητικη!τωρα περιμένω να αδιαθετησω πεμπτη το αργοτερο παρασκευή!Απλα μου μειωσε τις μερες αναμονής και με προσγειωσε!χαχα!Razz
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΞΑΝΑ!

91MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 7:28 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riselenh ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?

92MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 7:34 am

Marvi12


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστω πολυ κοριτσια !!!!! απλα λογω φορτου δουλειας δεν προλαβα για χωριακη κ τωρα θα παω να παρω ενα απλο τεστ !!

93MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 9:23 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Popisofia έγραψε:riselenh ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?

ela kopela moy mia xara esy???? piga shmera kai ekana kai thn triti xoriaki poy moy eixe pei o giatros kai enw moy eipe na perimenw na einai giro sta 1100 emena itan 2742... moy eipe oti yparxei periptwsh na einai didima logo toy oti epairna kai serpafar... pisteyw thn pempth poy tha kanw yperixo na ksekatharisoyn ta pragmata...!!!!! esy ti kaneis???

94MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 9:41 am

maraki0511


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι και εγώ...τελευταία μου περίοδος ήταν στις 29/07 απο τότε μία φορά έκανα έρωτα χωρις προφύλαξη-όχι μέχρι τέλους- με τον φίλο μου στις 22/08 ..ο κύκλος μου είναι ανάμεσα 33-35 ημερών..τώρα και λογω καλοκαιριού και άγχους απο τα μαθήματα υποθέτω οτι ισως υπάρξει καθυστέρηση αλλα ανησυχώ λιγάκι...πονάω χαμηλά και το στήθος μου κοντεύει να εκραγει,και το στομάχι μου είναι χαλια-αλλα αυτά για μένα είναι και τα συμπτώματα περιοδου...και η ερώτηση μου ποια είναι τώρα..έχω ένα ξεχασμένο τεστ που είχα απο ένα διπλο που τελικά δεν το χρειάστηκα..αφενως το έχω 3 μηνες λέτε να έχει χαλάσει ?αφετέρου να το κάνω ή να περιμένω λίγο ακόμη..αα ξέχασα να σας πώ οτι πριν μια εβδομάδα έκανα έναν υπερηχο για να δω τις κυστούλες μου -προφανώς και δεν είδε τίποτα ο γιατρός -!

95MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 9:57 pm

αννα-μαμα


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μαρακι0511 νομιζω δεν εισαι εγκυος.θα μπορουσε βεβαια ο γιατρος να μην το εβλεπε γιατι ειναι λιγο νωρις αλλα γενικα οπως μου τα λες δεν νομιζω.τωρα δεν ειμαι και γιατρος.περιμενε καμια βδομαδα ακομη.οσο για το τεστ δε νομιζω να εχει προβλημα αλλα ρωτα και καποιο φαρμακοποιο καλυτερα.αυτα απο μενα..

96MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 10:38 pm

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
riselenh έγραψε:
Popisofia έγραψε:riselenh ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?

ela kopela moy mia xara esy???? piga shmera kai ekana kai thn triti xoriaki poy moy eixe pei o giatros kai enw moy eipe na perimenw na einai giro sta 1100 emena itan 2742... moy eipe oti yparxei periptwsh na einai didima logo toy oti epairna kai serpafar... pisteyw thn pempth poy tha kanw yperixo na ksekatharisoyn ta pragmata...!!!!! esy ti kaneis???
ΣΟΒΑΡΑ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 654316 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 50580 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 325318 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 265569 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 50580 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 654316

97MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Δευ Σεπ 03, 2012 10:44 pm

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki0511 έγραψε:βρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι και εγώ...τελευταία μου περίοδος ήταν στις 29/07 απο τότε μία φορά έκανα έρωτα χωρις προφύλαξη-όχι μέχρι τέλους- με τον φίλο μου στις 22/08 ..ο κύκλος μου είναι ανάμεσα 33-35 ημερών..τώρα και λογω καλοκαιριού και άγχους απο τα μαθήματα υποθέτω οτι ισως υπάρξει καθυστέρηση αλλα ανησυχώ λιγάκι...πονάω χαμηλά και το στήθος μου κοντεύει να εκραγει,και το στομάχι μου είναι χαλια-αλλα αυτά για μένα είναι και τα συμπτώματα περιοδου...και η ερώτηση μου ποια είναι τώρα..έχω ένα ξεχασμένο τεστ που είχα απο ένα διπλο που τελικά δεν το χρειάστηκα..αφενως το έχω 3 μηνες λέτε να έχει χαλάσει ?αφετέρου να το κάνω ή να περιμένω λίγο ακόμη..αα ξέχασα να σας πώ οτι πριν μια εβδομάδα έκανα έναν υπερηχο για να δω τις κυστούλες μου -προφανώς και δεν είδε τίποτα ο γιατρός -!
ΤΑ ΤΕΣΤ ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΛΗΞΗΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΜΕ ΠΟΛΥ ΥΓΡΑΣΙΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΗΤΑΝ ΑΡΚΕΤΑ ΝΩΡΙΣ. ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΜΕΡΙΚΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΝΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑΚΗ. ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

98MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Τρι Σεπ 04, 2012 1:11 am

Aria :)

Aria :)
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
riselenh μπραβοοο!Συγχαρητηρια!!!Εχεις και αλλο παιδακι η θα είναι το πρώτο-α σου???

99MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Τρι Σεπ 04, 2012 2:19 am

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
riselenh έγραψε:
Popisofia έγραψε:riselenh ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ? ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ?

ela kopela moy mia xara esy???? piga shmera kai ekana kai thn triti xoriaki poy moy eixe pei o giatros kai enw moy eipe na perimenw na einai giro sta 1100 emena itan 2742... moy eipe oti yparxei periptwsh na einai didima logo toy oti epairna kai serpafar... pisteyw thn pempth poy tha kanw yperixo na ksekatharisoyn ta pragmata...!!!!! esy ti kaneis???

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑ!!!! MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 50580 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 50580 MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 50580
ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΌΛΑ ΝΑ ΠΆΝΕ ΤΈΛΕΙΑ MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 417472

100MIPOS EIMAI EGKUOS? - Σελίδα 4 Empty Απ: MIPOS EIMAI EGKUOS? Τρι Σεπ 04, 2012 2:38 am

riselenh

riselenh
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
eyxaristw koritsia!!!! apo ti mia to skeftomai kai lew ax na einai didima kai apo tin alli omws me tromazei olo ayto.... makari na pane ola kala kai na exw mia kali egkymosini kai osa einai na erthoyn kalodexoymena xixixixixixixixiixixixiixixixixi!!! eseis koritsia ti kanete????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις