Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
129 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 129 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:14 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Είμαι ένα χάλι μαύρο...4 Αυγούστου τεστ θετικό,συγκρατημένη χαρά λόγω της αποβολής τον Φλεβάρη,6 Αυγούστου χοριακή 383,χαρά....άρχισαν και τα συμπτώματα,δεν το πίστευα....Χθες χοριακη 802....θα έπρεπε να είναι πολύ μεγαλύτερη...Ο γιατρός μου λέει θα δείξει,την δευτέρα πάω για υπέρηχο...αλλά από χθές κλαίω συνέχεια....2η φορά να μην πάει καλά...δεν έχω κουράγιο για τίποτα,ελπίζω μόνο σε ένα ΘΑΥΜΑ....Υπάρχει καμία που να μην ανέβαινε καλά η χοριακή και να πήγαν όλα καλά;..... Crying or Very sad

2Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:20 am

xaraaygo


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Η αδερφή μου μετα από μια αποβολή και μια παλινδρόμηση μόλις έμεινε εγκυος για 3 φορά δεν ανεβαιναν καλά η μονάδες και όλα πήγαν μια χαρά τώρα κραταει στα χέρια την 2 μηνών μπέμπα της.μην αγχώνεσαι και μην στεναχωριέσαι όλα καλά θα πανε

3Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:23 am

spyros3

spyros3
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μην απελπιζεσαι καλη μ κ ολα θα πανε καλα!
προσευχησου στην χαρη της Παναγιας κ οτι ειναι καλυτερο να γινει..
το χω περασει κ εγω 2 φορες..
ειναι δυσκολο αλλα πιστεψεμε θα τα καταφερετε!
δεν ξερω τι γινεται με τις μοναδες της χωριακης για να σου πω..ο γιατρος σ τι ειπε,οτι επρεπε να ταν πιο ψηλα ταποτελεσματα?
σου ευχομαι μεσα απο τα βαθη της καρδιας μ να πανε ολα καλα.

4Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:25 am

mamalife


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοπελα μου μην αγχωνεσαι.Το καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολο αλλα παντα να εχεις ελπιδες μεσα σου.Σου ειπε ο γιατροσ σου να ξανακανεις παλι χοριακη?

5Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:39 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι να πάνε όλα καλά...σας ευχαριστώ πολύ!Θα ξανακάνω χοριακή την τρίτη.Την δευτέρα στον υπέρηχο θα πρέπει να φανεί ο σάκος,τι να πω...προσπαθώ αλλά φοβάμαι πως για να μην ανεβαίνει πολύ η χοριακή ,δεν αναπτύσσεται σωστά.Παρακαλάω την Παναγία για ένα θαύμα... Crying or Very sad

6Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:54 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kopela mou min se pernei apo kato...proseuxisou stin panagitsa k tha pane ola kala pistevo!!!!euxomai tin triti na exeis euxarista!!!

7Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 4:57 am

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kopela moy,mhn apelpizesai!!!!den teleiwse tipota akoma!!!!!!!!!!!!!!exe pisth kai ola pisteuv oti tha pane kala!!!!!soy stelnv mia megalh agkalia!!!!!

8Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 5:09 am

marilou27

marilou27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πραγματικα ευχομαι να πανε τελικα ολα καλα!!!!!!!μην σκεφτεσαι ετσι και μην στεναχωριεσαι για να στελνεις στο φασολακι θετικη ενεργεια.

9Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 5:38 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να είστε καλά κορίτσια!Μου δίνετε κουράγιο...μακάρι να πάνε όλα καλά...η αναμονή είναι η χειρότερη...

10Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 8:15 am

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω εχω γνωστη που της συνεβη αυτο κ πηγαν ολα καλα.ελα μη στεναχωριεσαι...αν εχεις θετικη σκεψη ολα καλα θα πανε!!!!!!!!!!!

11Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 10:24 am

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κουκλίτσα μου μην απογοητεύεσαι. Παίζει μεγάλο ρόλο η ψυχολογία μας σε αυτή τη φάση. Με το δίκιο σου αγχώνεσαι αλλά το ότι πήγε στραβά την πρώτη δεν πάει να πει ότι θα γίνει πάλι!
Μέχρι τη Δευτέρα έχεις δυο μέρες μπροστά σου. Δεν χρειάζεται να τρελαθείς! Χαλάρωσε όσο μπορείς και άσε απλά τις μερούλες να περάσουν.
Εγώ από την αρχή της εγκυνοσύνης μέχρι τώρα (29εβδ.+3ημ.)είχα τρεις αποκολλήσεις. Την τρίτη την έπαθα όταν ήμουν στην 12η εβδ. Σάββατο πρωί και ήταν σαν να αδιαθέτησα. Εδώ που μένω δεν εφημέρευε γυναικολόγος και ούτε εξωτερικός υπήρχε για να δούμε την μπέμπα μας. Μίλησα με το γιατρό μου στην Αθήνα και μου είπε να μείνω ξάπλα και να περιμένω μέχρι την Δευτέρα το πρωί να μπορέσω να πάω στο νοσοκομείο για να δούμε αν χτυπούσε η καρδούλα του μωρού ή αν είχε τελειώσει. Δεν μπορούσα να κάνω τίποτα παρά μόνο υπομονή. Τελικά όλα καλά αλλά είχα 18 ημέρες αιμορραγία. Κάναμε την αυχενική με σερβιέτα...
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά με το φασολάκι σου!
Δεν πρόλαβα να χαρώ... 417472
Sorry για το μεγάλο post!

12Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 11:29 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω κοριτσακι μου ειχα σχεδον μηδενικη χοριακη σε διδυμη κυηση κιολας!που ασχετα αν στην πορεια παλινδρομησε το ενα επρεπε η χοριακη να ειναι πολυ μεγαλυτερη!και στην τριτη μου εγκυμοσυνη δεν εκανα καμια χοριακη σε πεισμα ολων!ε δε θα τρελαθουμε για εναν αριθμο!!!
επισης και αλλη κοπελα στο τριτο της παιδακι περυσι ειχε το ιδιο θεμα και τωρα εχει ενα ζαχαρωτο μουρλια στην αγκαλια της!να σκεφτεσαι θετικα και να μη κλαις!το μωρακι σου τα καταλαβαινει ολα!

13Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 9:28 pm

demmy29

demmy29
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι, θα συμφωνήσω κι εγώ! Μην αγχώνεσαι και μην το σκέφτεσαι... Ξεκουράσου και χαμογέλα! Κάνε εσύ πράγματα να περνάς καλά και άσε αυτό το ψυχουλάκι να κάνει τη δουλειά του! Όλα καλά σου εύχομαι να πάνε και να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!! Very Happy

14Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 9:41 pm

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΚΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ.....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΝ ΘΕΛΕΙ Ο ΘΕΟΣ ΤΟ 3 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΗΓΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΚΑΙ ΕΚΝΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ 216.75...ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΧΘΕΣ ΔΗΛ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΒΗΚΕ 246.5 ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΕ ΟΤΙ ΑΠΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΧΑΠΙΑ ΠΗΡΑ 2-3 ΑΛΛΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΝ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΚΟΜΗ Ν ΠΕΡΙΜΝΕΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑ 2 ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ....

15Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Σαβ Αυγ 11, 2012 10:18 pm

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου δίνετε κουράγιο κορίτσια και το έχω τόσο ανάγκη...θα σας πώ τα νέα μου αύριο...ελπίζω θετικά...

16Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 4:36 am

mariaro

mariaro
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
amazona μου, να θυμασαι ενα πραγμα. Και οι γιατροι ανθρωποι ειναι και κανουν λαθη!!
Εχω μια φιλη που εμεινε εγκυος με εξωσωματικη και η χωριακη της δεν ανεβαινε καλα. Της ελεγαν οτι ειναι βιοχημικη και οτι συντομα θα μηδενιστει, πραγμα το οποιο επρεπε να το κρατησουν για τον εαυτο τους γιατι η ψυχολογια σε αυτες τις καταστασεις παιζει πολυ σημαντικο ρολο!! Κι ομως και υπερηχο εκανε και ειδε σακο και μετα απο λιγες μερες ακουσε καρδουλα!!
Η Παναγια και ο Θεουλης αποφασιζουν γι'αυτα. Κανεις αλλος δεν ξερει τιποτα!!
Αν θελει το σπορακι σου να ζησει, δεν μπορει κανενας γιατρος να ανατρεψει την πορεια του!! Αυτοι το μονο που κανουν ειναι να υπολογιζουν με βαση ενα ποσοστο ποσο πρεπει να αυξανεται η χωριακη καθε 48 ή 72 ωρες! Ελεος!!! Η ζωη ενος εμβρυου ομως δεν ειναι μαθηματικα!!!

17Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 6:01 am

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariaro έγραψε:amazona μου, να θυμασαι ενα πραγμα. Και οι γιατροι ανθρωποι ειναι και κανουν λαθη!!
Εχω μια φιλη που εμεινε εγκυος με εξωσωματικη και η χωριακη της δεν ανεβαινε καλα. Της ελεγαν οτι ειναι βιοχημικη και οτι συντομα θα μηδενιστει, πραγμα το οποιο επρεπε να το κρατησουν για τον εαυτο τους γιατι η ψυχολογια σε αυτες τις καταστασεις παιζει πολυ σημαντικο ρολο!! Κι ομως και υπερηχο εκανε και ειδε σακο και μετα απο λιγες μερες ακουσε καρδουλα!!
Η Παναγια και ο Θεουλης αποφασιζουν γι'αυτα. Κανεις αλλος δεν ξερει τιποτα!!
Αν θελει το σπορακι σου να ζησει, δεν μπορει κανενας γιατρος να ανατρεψει την πορεια του!! Αυτοι το μονο που κανουν ειναι να υπολογιζουν με βαση ενα ποσοστο ποσο πρεπει να αυξανεται η χωριακη καθε 48 ή 72 ωρες! Ελεος!!! Η ζωη ενος εμβρυου ομως δεν ειναι μαθηματικα!!!

Respect Respect Respect Respect Respect

18Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 6:47 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μακάρι mariaro μου...Το θέλουμε τόσο πολύ!Σας ευχαριστώ και πάλι όλες για τα καλά σας λόγια!

19Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 11:40 am

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου συνέβη στην πρώτη μου εγκυμοσύνη και όταν πήγα να κάνω υπέρηχο ένας ηλίθιος γιατρός που είχα τότε, μου είπε οτί βλέπει κάτι σαν σάκο αλλά μπορεί να είναι απο την περίοδο και μάλλον δεν είμαι εγκυος,έκλαιγα όλο το βράδυ, ήταν και η πρώτη μου φορά και δεν ήξερα.Το αποτέλεσμα;Σε 9 μήνες κρατούσα το μωρό μου αγκαλιά,είχα καθηστερημένη σύλληψη και όχι κύστη απο περίοδο.Τον γιατρό τον άλλαξα εννοείται.....Και στην δικιά σου περίπτωση εύχομαι να πάνε όλα καλά,και θα πάνε σίγουρα.... Razz Δεν πρόλαβα να χαρώ... 328109 Δεν πρόλαβα να χαρώ... 328109

20Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 11:51 am

Dimitra_happy

Dimitra_happy
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σου γλυκια μου Smile
Αν το πιστεψεις θα συμβει..
εχω βιωσει παρομοιες καταστασεις κ ξερω..

ακομα κ αν (χτυπα ξυλο) συμβει κατι, θα ξαναπροσπαθησεις!Η ζωη ειναι μπροστα σου!! Wink

Κανε λιγο υπομονη κ συμβουλεψου το γιατρο σου ξανα. Στη θεση σου θα επαιρνα κ μια δευτερη γνωμη...

21Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Κυρ Αυγ 12, 2012 10:24 pm

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΜΑΖΟΝΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ!ΚΑΙ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ: ΕΣΥ ΘΑ ΕΠΙΛΕΞΕΙΣ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΕΣΑ ΣΟΥ, ΣΑΝ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΘΑΥΜΑ ΣΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ Η' ΣΑΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ!ΔΩΣΕ ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΒΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!

22Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Δευ Αυγ 13, 2012 4:16 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πήγα στον γιατρό...είδαμε σάκο αλλά είναι πολύ μικρός...οπότε ή δεν αναπτύσσεται σωστά ή έγινε αργά η σύλληψη....Προσπαθώ να δώ το θετικό 50%.Μακάρι να τα καταφέρει το σποράκι μου..αναμονή λοιπόν και επανάληψη τη χοριακή.θα σκάσω...

23Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Δευ Αυγ 13, 2012 4:19 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ ΕΙΧΕΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΩΟΡΡΗΞΙΑ?

24Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Δευ Αυγ 13, 2012 4:23 am

amazona


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
6/7 λίγο ροζ,7/7 καφέ και μάλλον από όσο θυμάμαι μετά τις 8,9/7 αίμα οπότε μπορεί να άργησε η ωορρηξία.Ηταν ο μήνας που είπα τέλος πάω σεπ για εξετάσεις και μάλλον ...χαλάρωσα!την ωορρηξία δεν την κατάλαβα γιατί δεν έκανα τεστ

25Δεν πρόλαβα να χαρώ... Empty Απ: Δεν πρόλαβα να χαρώ... Δευ Αυγ 13, 2012 4:26 am

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΔΙΑΡΚΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΚΥΚΛΟΣ ΣΟΥ? ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΣΧΟΛΑΩ! Δεν πρόλαβα να χαρώ... 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις