Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΘΟΜΑΙ Κ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ...ΛΕΩ ΑΜΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΜΕ ΕΚΕΙΝΟΝ ΤΩΡΑ ΑΡΑΓΕ ΠΩΣ ΘΑ ΗΜΟΥΝ????Η ΑΜΑ ΔΕΝ ΧΩΡΙΖΑ ΕΚΕΙΝΟΝ ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΑΛΙΓΑΜΕ???ΕΣΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ΠΟΤΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΗΝ ΣΑΣ????ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΛΕΟΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...ΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΑΣ???ΕΧΕΤΕ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ????ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΜΑΣ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
wraio themataki anoikses, exthes eida ton prwhn moy tyxaia meta apo tria xroniaaaa Smile

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALOKAIRI 2012 έγραψε:wraio themataki anoikses, exthes eida ton prwhn moy tyxaia meta apo tria xroniaaaa Smile

ΧΑΧΑ ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΞΠΕΡ ΣΕ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΚΑΙ???ΠΩΣ ΑΙΣΤΑΝΘΗΚΕΣ???ΜΙΛΗΣΑΤΕ????

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oxi den milhsame mono egw ton eida aytos oxi... na soy pw aytos htan h prwth moy agapi den mporw na pw oti den eniwsa kai tipota apla ekeinh tn stigmh tha ithela na htan mazi moy to agori moy.... pantws xarika poly poy ton eida....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALOKAIRI 2012 έγραψε:oxi den milhsame mono egw ton eida aytos oxi... na soy pw aytos htan h prwth moy agapi den mporw na pw oti den eniwsa kai tipota apla ekeinh tn stigmh tha ithela na htan mazi moy to agori moy.... pantws xarika poly poy ton eida....

ΚΑΤΑΛΑΒΑ....ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΗΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΖΗΛΕΨΕΙ??????????????

ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΙΡΟ ΜΑΖΙ???

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
oxi gia na zhlepsei apla tha ithela na ton eixa konta moy ekeinh tn stigmh... eimastan 2 xronia mazi... meta mphkan alloi stn mesh kai etsi xwrisame anagkastika... pantws katalaba oti agapaw poly ayto to paidi poy eimaste mazi twra... alla parola ayta xarika poy ton eida gt htan kommati ts zwis moy eixame kai kales stigmes... ayto mexri ekei mono... o kathenas twra ekane kai kanei tn zwi toy..

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ! Very Happy ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΜΚΡΟΧΡΟΝΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΔΗΛ ΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ ΖΗΛΙΑΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ, ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ!ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΛΕΡΤ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΙΗΤΙΚΟΣ, ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΚΟ TIMING!ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALOKAIRI 2012 έγραψε:oxi gia na zhlepsei apla tha ithela na ton eixa konta moy ekeinh tn stigmh... eimastan 2 xronia mazi... meta mphkan alloi stn mesh kai etsi xwrisame anagkastika... pantws katalaba oti agapaw poly ayto to paidi poy eimaste mazi twra... alla parola ayta xarika poy ton eida gt htan kommati ts zwis moy eixame kai kales stigmes... ayto mexri ekei mono... o kathenas twra ekane kai kanei tn zwi toy..

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΤΑΝ ΜΠΛΕΚΟΝΤΑΙ 3Α ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΩΡΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΚΟΙΝΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΑΖΙ!!!!!!!!!! ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 215994 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 215994 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ! Very Happy ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΙΑΣΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ!ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΛΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΜΚΡΟΧΡΟΝΙΕΣ ΠΙΣΤΕΥΩ, ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΧΩΡΙΣΑΜΕ ΔΗΛ ΑΝ Ο ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΕΛΑ ΖΗΛΙΑΡΗΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΙΧΕ ΚΟΨΕΙ ΤΟΝ ΟΜΦΑΛΙΟ ΛΩΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ, ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ!ΜΟΝΟ ΜΕ ΕΝΑ ΦΛΕΡΤ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΩΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΑΝ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ!ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ, ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΠΟΙΗΤΙΚΟΣ, ΓΕΝΝΑΙΟΔΩΡΟΣ ΑΛΛΑ ΚΑΚΟ TIMING!ΗΜΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ!

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΣΥ Κ ΕΓΩ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΛΕΠΑΘΕΙΑ ΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΙΣΕΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟ!!!
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΧΕΣΗ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΝΕΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ...ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΚΑΝΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ Κ ΤΕΤΟΙΑ...ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΩΣΤΟ...ΚΑΚΟ TIMING OΠΩΣ ΛΕΣ Κ ΕΣΥ!!!!

KALOKAIRI 2012

KALOKAIRI 2012
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
eyxaristw poly!!!! to eyxomai na eimaste gia panta mazi...... eyxomai ta kalytera kai se esas...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALOKAIRI 2012 έγραψε:eyxaristw poly!!!! to eyxomai na eimaste gia panta mazi...... eyxomai ta kalytera kai se esas...

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ...ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΑΛΕΨΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ!!!ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙΙΙΙΙ ΕΙΔΕΣ? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 215994 ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΙΩΣΕΙ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΝΑΙΙΙΙΙ ΕΙΔΕΣ? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 215994 ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΤΑ ΣΟΒΑΡΟΣ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΕ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΙΩΣΕΙ!

ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ ΕΙΝΑΙ!!!ΠΩΣ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΕΣ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ????

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ (ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ!) ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ.ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΩΣ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΡΕΕΙ ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ.ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΣΕ ΔΕΙΠΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΟΡΟ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ!ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΑΓΙΚΑ!ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟ ΠΑΖΛ!ΑΚΟΜΗ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΥΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΠΑΡΑΚΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ (ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ!) ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΘΕΙΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ.ΕΚΕΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΚΙΝΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΩΣ ΑΡΧΗ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΩ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΕ ΑΝΤΡΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΡΕΕΙ ΤΟ ΠΟΤΟ ΣΤΟ ΑΙΜΑ ΤΟΥΣ.ΑΠΑΙΤΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΦΙΛΟ ΤΟΥ ΝΑ ΜΕ ΚΑΛΕΣΕΙ ΣΕ ΔΕΙΠΝΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΘΕΤΟΝΤΑΣ ΟΡΟ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΓΑΙΝΑ ΔΕ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΟΥΤΕ ΕΚΕΙΝΟΣ!ΕΚΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΑΓΙΚΑ!ΚΑΘΕ ΚΟΜΜΑΤΙ ΕΜΠΑΙΝΕ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΑ ΣΤΟ ΠΑΖΛ!ΑΚΟΜΗ ΤΗ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΒΡΑΔΥΑ ΜΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!

ΠΩ ΠΩ ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!
ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΝΩΣΕΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΖΛ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΑΣ Κ ΕΝΑ ΤΕΡΡΑΑΑΑΣΣΤΤΙΙΙΟΟΟ ΚΟΜΜΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ Κ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΝΑ ΔΩ ΜΝΜ ΑΠΟ ΣΕΝΑ Κ ΝΑ ΛΕΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣΣΣΣ!!!!!!!ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙ

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια εγώ τις προηγούμενες σχέσεις μου δεν τις σκέφτομαι.
Απλά σκέφτομαι πως η πορεία της ζωής μου ήταν έτσι ώστε να καταλήξω να γνωρίσω τελικά τον άντρα μου.

Δεν ξέρω αν το είπα καλά. Θέλω να πω, πως το "όλα για κάποιο λόγο γίνονται" , στη δική μου την περίπτωση ισχύει.
Αν δεν είχα περάσει ότι πέρασα, αν δεν είχα κάνει κάποιες επιλογές ( άσχετες με σχέσεις), που αρχικά φανήκανε κουφές σε όλους, ακόμα και σε μένα, δε θα είχα παντρευτεί αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lila77 έγραψε:Κορίτσια εγώ τις προηγούμενες σχέσεις μου δεν τις σκέφτομαι.
Απλά σκέφτομαι πως η πορεία της ζωής μου ήταν έτσι ώστε να καταλήξω να γνωρίσω τελικά τον άντρα μου.

Δεν ξέρω αν το είπα καλά. Θέλω να πω, πως το "όλα για κάποιο λόγο γίνονται" , στη δική μου την περίπτωση ισχύει.
Αν δεν είχα περάσει ότι πέρασα, αν δεν είχα κάνει κάποιες επιλογές ( άσχετες με σχέσεις), που αρχικά φανήκανε κουφές σε όλους, ακόμα και σε μένα, δε θα είχα παντρευτεί αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο.

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΕΣΥ ΕΓΙΝΑΝ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ Κ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΟΥ!!!
ΦΥΣΙΚΑ Κ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΛΟΓΟ!!!ΛΙΛΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ Κ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑΑΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!

lila77


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι, ειλικρινά!! Και να έρθουν γρήγορα!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lila77 έγραψε:Σε ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Και σε σένα τα καλύτερα εύχομαι, ειλικρινά!! Και να έρθουν γρήγορα!

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ...ΟΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΟ Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΜΥ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΚΟΛΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ, ΣΑΝ ΕΝΑ! ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΙΝΑΚΙ ΜΥ Σ΄ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΖΩΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΚΟΛΙΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ, ΣΑΝ ΕΝΑ! ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 417472

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΕΝΩΜΕΝΟΙ!!!Κ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ Κ ΜΕ ΕΝΑ ΝΙΝΑΚΙ ΓΡΗΓΟΡΑ!!!! ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 990599 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 990599 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 990599 Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!! Θετικό!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! 334590

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
οι πρωην...δεν συναντιομαστε, δεν κρατησα ουτε κρατησαν επαφη. δε με χαλαει γιατι στις ελαχιστες σχεσεις που ειχα πριν γνωρισω τον αντρα μου, δεν ειχαμε και πολλα κοινα σημεια για να κρατησει η εκαστοτε σχεση. οι καταστασεις ομως που περασα βοηθησαν να ωριμασω, να μεγαλωσω και να κατασταλαξω στο τι ζηταω στη ζωη μου. μαθαινω αραια και που τυχαια απο κοινους γνωστους για το πως ειναι. καμια κακια, κανενα απωθημενο...να ναι καλα ευχομαι και να βρουν στη ζωη τους οτι ψαχνουν. εγω βρηκα πολυ περισσοτερα απ οσα ονειρευτηκα κι ευχηθηκα ποτε!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Με τους πρώην ούτε κι εγώ έχω καμία επαφή. Κάνοντας τώρα την αναδρομή μου στο παρελθόν (αχ βρε Ειρήνη τι μου κάνεις με τα θέματά σου Very Happy Very Happy ) και κοιτάζοντας τον άντρα μου χαίρομαι που έγιναν τα πράγματα έτσι όπως έγιναν και είμαστε μαζί, αγαπημένοι.

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οι πρωην ανηκουν στο παρελθον...ειχα 2 και τους σκεφτομαι καμια φορα...σκεφτομαι ποσο αδικο ηταν το οτι χαραμισα τον χρονο μου ασκοπα μεχρι να συναντησω επιτελους το αληθινο νοημα της ζωης μου...τον αντρουλη μου..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις