Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora74 έγραψε:Με τους πρώην ούτε κι εγώ έχω καμία επαφή. Κάνοντας τώρα την αναδρομή μου στο παρελθόν (αχ βρε Ειρήνη τι μου κάνεις με τα θέματά σου Very Happy Very Happy ) και κοιτάζοντας τον άντρα μου χαίρομαι που έγιναν τα πράγματα έτσι όπως έγιναν και είμαστε μαζί, αγαπημένοι.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΕΜΠΕΥΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ..ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ???ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΝΑ ΣΚΑΣΩ????ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:οι πρωην ανηκουν στο παρελθον...ειχα 2 και τους σκεφτομαι καμια φορα...σκεφτομαι ποσο αδικο ηταν το οτι χαραμισα τον χρονο μου ασκοπα μεχρι να συναντησω επιτελους το αληθινο νοημα της ζωης μου...τον αντρουλη μου..

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ... Wink Wink Wink Wink

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
dora74 έγραψε:Με τους πρώην ούτε κι εγώ έχω καμία επαφή. Κάνοντας τώρα την αναδρομή μου στο παρελθόν (αχ βρε Ειρήνη τι μου κάνεις με τα θέματά σου Very Happy Very Happy ) και κοιτάζοντας τον άντρα μου χαίρομαι που έγιναν τα πράγματα έτσι όπως έγιναν και είμαστε μαζί, αγαπημένοι.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΕΜΠΕΥΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ..ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ???ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΝΑ ΣΚΑΣΩ????ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218

Όχι κοριτσάκι μου ίσα ίσα που μου αρέσουν τα θέματά σου, αλλά με γύρισες πίσω με αυτό που έγραψες και είναι και μεσημέρι... καταλαβαίνεις... Shocked Shocked Shocked

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora74 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
dora74 έγραψε:Με τους πρώην ούτε κι εγώ έχω καμία επαφή. Κάνοντας τώρα την αναδρομή μου στο παρελθόν (αχ βρε Ειρήνη τι μου κάνεις με τα θέματά σου Very Happy Very Happy ) και κοιτάζοντας τον άντρα μου χαίρομαι που έγιναν τα πράγματα έτσι όπως έγιναν και είμαστε μαζί, αγαπημένοι.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΕΜΠΕΥΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ..ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ???ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΝΑ ΣΚΑΣΩ????ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218

Όχι κοριτσάκι μου ίσα ίσα που μου αρέσουν τα θέματά σου, αλλά με γύρισες πίσω με αυτό που έγραψες και είναι και μεσημέρι... καταλαβαίνεις... Shocked Shocked Shocked

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΕΓΩ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ Κ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ Cool Cool Cool Cool

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
dora74 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
dora74 έγραψε:Με τους πρώην ούτε κι εγώ έχω καμία επαφή. Κάνοντας τώρα την αναδρομή μου στο παρελθόν (αχ βρε Ειρήνη τι μου κάνεις με τα θέματά σου Very Happy Very Happy ) και κοιτάζοντας τον άντρα μου χαίρομαι που έγιναν τα πράγματα έτσι όπως έγιναν και είμαστε μαζί, αγαπημένοι.

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΩΡΑ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!!ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΕΧΩ ΕΜΠΕΥΣΗ ΓΙΑ ΚΑΛΑ ΘΕΜΜΑΤΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ..ΝΑ ΜΗΝ ΓΡΑΨΩ ΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ???ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ ΔΗΛΑΔΗ Κ ΝΑ ΣΚΑΣΩ????ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ???? ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 837218

Όχι κοριτσάκι μου ίσα ίσα που μου αρέσουν τα θέματά σου, αλλά με γύρισες πίσω με αυτό που έγραψες και είναι και μεσημέρι... καταλαβαίνεις... Shocked Shocked Shocked

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΛΑΚΑ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΕΦΙΑ ΕΓΩ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥΣ Κ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ Cool Cool Cool Cool

Μακριά μακριά.....

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lila77 έγραψε:Κορίτσια εγώ τις προηγούμενες σχέσεις μου δεν τις σκέφτομαι.
Απλά σκέφτομαι πως η πορεία της ζωής μου ήταν έτσι ώστε να καταλήξω να γνωρίσω τελικά τον άντρα μου.

Δεν ξέρω αν το είπα καλά. Θέλω να πω, πως το "όλα για κάποιο λόγο γίνονται" , στη δική μου την περίπτωση ισχύει.
Αν δεν είχα περάσει ότι πέρασα, αν δεν είχα κάνει κάποιες επιλογές ( άσχετες με σχέσεις), που αρχικά φανήκανε κουφές σε όλους, ακόμα και σε μένα, δε θα είχα παντρευτεί αυτόν τον υπέροχο άνθρωπο.



Αυτο που λες με εκφραζει απολυτα και μενα. Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο. Ολα εγιναν οπως εγιναν για να γνωρισουμε τους αντρες της ζωης μας

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
aggeliki5579 έγραψε:οι πρωην ανηκουν στο παρελθον...ειχα 2 και τους σκεφτομαι καμια φορα...σκεφτομαι ποσο αδικο ηταν το οτι χαραμισα τον χρονο μου ασκοπα μεχρι να συναντησω επιτελους το αληθινο νοημα της ζωης μου...τον αντρουλη μου..

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΜΕ... Wink Wink Wink Wink

ετσι ειναι...μπορει να παιδευομαστε,να αναλωνομαστε σε ασκοπες σχεσεις αλλα στο τελος ο καθενας μας αποκτα αυτο που πραγματικα του αξιζει..οτι ειναι για τον καθενα...να ειστε ολες πολυ ευτυχισμενες κοριτσια με τους ανθρωπους σας...σας το ευχομαι μεσα απο την καρδια μου..

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΣΟΥ Κ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ!!!Κ ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ Κ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 40746 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 40746 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 40746 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 379767 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 379767 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 379767

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάθε εμπόδιο σε καλό που λένε αυτό έχω να πω!

Δεν έχω κρατήσει καμία επαφή με τις προηγούμενες σχέσεις ούτε με φίλους ούτε με συγγενείς τους π.χ ξαδέρφια ! Είμαι κ ήμουν της άποψης όταν βάζω Χ βάζω Χ σε όλους κ όλα ! Cool

Chiko

Chiko
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σας παρακαλω να μη με κοροιδεψετε για αυτα που θα πω... Very Happy . Μέχρι να γνωρίσω τον αντρα μου ίσως και να το σκεφτόμουν αλλα δεν πισωγύρισα απο εγωισμό ποτε! Με το που τον γνώρισα κατάλαβα ότι είναι ο άντρας της ζωής μου και πλέον τους ευγνωμονω που με οδήγησαν σε αυτόν. Πολλές φορές μάλιστα Wink κάνω το σταυρό μου που δεν εμπλεξα σοβαρά με κάποιον απο αυτούς. Δεν είχα πολλές σχέσεις γιατι είχα αφοσιωθεί στο πτυχίο μου αλλα ευτυχώς.... ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 654316

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Chiko έγραψε:Σας παρακαλω να μη με κοροιδεψετε για αυτα που θα πω... Very Happy . Μέχρι να γνωρίσω τον αντρα μου ίσως και να το σκεφτόμουν αλλα δεν πισωγύρισα απο εγωισμό ποτε! Με το που τον γνώρισα κατάλαβα ότι είναι ο άντρας της ζωής μου και πλέον τους ευγνωμονω που με οδήγησαν σε αυτόν. Πολλές φορές μάλιστα Wink κάνω το σταυρό μου που δεν εμπλεξα σοβαρά με κάποιον απο αυτούς. Δεν είχα πολλές σχέσεις γιατι είχα αφοσιωθεί στο πτυχίο μου αλλα ευτυχώς.... ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 654316

Κ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΨΟΥΜΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗ???ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ Κ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...Κ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΧΡΗΣΤΟ ΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ''ΠΑΡΑΤΗΣΑ'' Κ ΕΠΕΛΕΞΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ!!!ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ Η ΚΑΘΕ ΣΧΕΣΗ ΕΙΝΑΙ Κ ΜΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ Κ ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΚΑΛΑ Η ΚΑΚΑ..ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ ΟΜΩΣ!!!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΖΩΕΣ ΜΑΣ Κ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 215994 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 215994 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 215994 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 215994

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Chiko έγραψε:Σας παρακαλω να μη με κοροιδεψετε για αυτα που θα πω... Very Happy . Μέχρι να γνωρίσω τον αντρα μου ίσως και να το σκεφτόμουν αλλα δεν πισωγύρισα απο εγωισμό ποτε! Με το που τον γνώρισα κατάλαβα ότι είναι ο άντρας της ζωής μου και πλέον τους ευγνωμονω που με οδήγησαν σε αυτόν. Πολλές φορές μάλιστα Wink κάνω το σταυρό μου που δεν εμπλεξα σοβαρά με κάποιον απο αυτούς. Δεν είχα πολλές σχέσεις γιατι είχα αφοσιωθεί στο πτυχίο μου αλλα ευτυχώς.... ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 654316

Κρίνοντας εκ του αποτελέσματος καλά έκανες και δεν πισωγύρισες από τον εγωισμό σου. Τελικά μας έκαναν "καλό" οι προηγούμενες σχέσεις μας που ήταν έτσι όπως ήταν και τώρα είμαστε με τους άντρες της ζωής μας!!

Chiko

Chiko
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dora74 έγραψε:
Κρίνοντας εκ του αποτελέσματος καλά έκανες και δεν πισωγύρισες από τον εγωισμό σου. Τελικά μας έκαναν "καλό" οι προηγούμενες σχέσεις μας που ήταν έτσι όπως ήταν και τώρα είμαστε με τους άντρες της ζωής μας!!

Ακριβώς έτσι είναι Δώρα.

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Οι πρώην καλά να είναι εκεί που είναι!!Ας πρόσεχαν!!!
Θα συμφωνήσω μαζί σας ότι όλα γίνονται για κάποιο λόγο.Οι 4 σχέσεις που έκανα κράτησαν από 1-3 χρόνια το πολύ.Κ όλοι είχαν την επιθυμία να το επισημοποιήσουμε.Εγώ έλεγα καλά θα δούμε πάντα.Όταν έβλεπα ότι σοβάρευαν πολύ τα πράγματα τότε έβλεπα κ όλα τους τα μειονεκτήματα, λες κ χτυπούσαν καμπανάκια.Το πολύ σε ένα μήνα τους είχα χωρίσει.Με τον άντρα μου όμως από την πρώτη στιγμή που γίναμε ζευγάρι περίμενα πως κ πως να μου κάνει την πρόταση γάμου ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 328109 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 328109
Αισθάνθηκα ότι είχα βρει το τέλειο και μου αποδυκνείει κάθε μέρα ότι δεν έχω κάνει λάθος!!!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μεχρι να γνωρισω τον αντρα μου ειχα θυμο και για τις 2 μακροχρονιες σχεσεις μου. αργοτερα και αφου απειχα απο σχεση για 3 σχεδον χρονια, ηρεμησα τα βρηκα με εμενα και προχωρησα. ειχα θυμο πιο πολυ με εμενα που εδωσα ψυχη. κερδισα πισω την αυτοπεποιθηση μου και ολα καλα. δεν ξερω αν με τον αντρα μου θα ειμαστε μια ζωη μαζι-η ζωη ειναι απροβλεπτη και πλεον δεν θεωρω τιποτα δεδομενο-,αλλα σημασια εχει οτι τωρα ειναι ολοκληρωμενη. και να χωρισουμε-δεντο ευχομαι ουτε το επιδιωκω,ακριβως το αντιθετο φροντιζω για το καλυτερο- εγω θα ειμαι παλι μαζι μου.δεν εχω αφησει την αθανασια να χαθει ξανα.
αφου γεννησα την κορη μου εμαθα οτι ο πρωην μου εκανε και αυτος παιδακι.τυχαια συναντηθηκαμε και μιλησαμε ηρεμα και πολιτισμενα.ανταλλαξαμε ευχες για μια ευτυχισμενη και ηρεμη οικογενειακη ζωη,νομιζω οτι ηταν ειλικρινης οι ευχες μας. δεν μετανιωνω για τιποτα απο το παρελθονμου. οι πρωην μου, μου εδειξαν τι δεν θελω πλεον στην ζωη μου.και αυτα νομιζω οτι τα βρηκα στον αντρα μου. ηρεμια και σεβασμο.οοολα τα αλλα ερχονται! Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΑΑΑΧΧΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΟΥΛΗΔΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ Κ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ ΑΝ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ Κ Κ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΛΥ ΑΓΑΠΗ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ I love you I love you I love you I love you

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πάντως το θεματάκι σου αν κ το είδα καθυστερημένα πολυ καλό!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kafedaki? έγραψε:Πάντως το θεματάκι σου αν κ το είδα καθυστερημένα πολυ καλό!!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ.ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΑ!!!! ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 417472 ΟΙ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΑΣ!!!! - Σελίδα 2 417472

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι ωραια που τα λετεμ ολες....αλλα εγω τι να πω?ουτε κανενας πρωην ουτε ο πρωην πλεον συζυγος μου λενε κατι... τι να παρω μαζι μου στο μοναστηρι??? affraid

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peppy-mama έγραψε:τι ωραια που τα λετεμ ολες....αλλα εγω τι να πω?ουτε κανενας πρωην ουτε ο πρωην πλεον συζυγος μου λενε κατι... τι να παρω μαζι μου στο μοναστηρι??? affraid

ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧ!!!!ΠΑΡΕ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΠΑΡΕΑ

peppy-mama

peppy-mama
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παει...θα τα βαλω τα ρασα και το θεμα ειναι οτι θα ειμαι και ευχαριστημενη κιολας...μια χαρα! παντως το κεφαλαιο πρωην δεν μου λεει κατι....1 ηταν ολος κι ολος..η μαλλον 2...με τον εναν 3 χρονια και με τον αλλον ενα τριχρονο παιδι..και απο οτι βλεπω με τα λιγουρια που κυκλοφορουν θα περασω την υπολοιπη ζωη μου με τον υπολογιστη,και θα αρχισω και πλεξιμο... ΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ???

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
peppy-mama έγραψε:παει...θα τα βαλω τα ρασα και το θεμα ειναι οτι θα ειμαι και ευχαριστημενη κιολας...μια χαρα! παντως το κεφαλαιο πρωην δεν μου λεει κατι....1 ηταν ολος κι ολος..η μαλλον 2...με τον εναν 3 χρονια και με τον αλλον ενα τριχρονο παιδι..και απο οτι βλεπω με τα λιγουρια που κυκλοφορουν θα περασω την υπολοιπη ζωη μου με τον υπολογιστη,και θα αρχισω και πλεξιμο... ΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΕΤΕ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ???

ΑΧΧΧ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...Κ ΕΓΩ ΕΝΑΝ ΠΡΩΗΝ ΕΙΧΑ...Κ ΑΥΤΟΣ ΑΧΡΗΣΤΟΣ...ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΚΑΝΑ ΦΙΛΑΚΙ Κ ΚΑΦΕΔΕΣ...ΔΕΝ ΠΙΑΝΟΝΤΑΙ....
ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝΕ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ ΛΙΓΟΥΡΙΑ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ Κ 100% ΑΥΤΟΙ....Κ ΟΙ ΔΙΚΕΣ ΜΑΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ...ΟΠΟΤΕ 50 50 ΕΙΝΑΙ ΜΟΙΡΑΣΜΕΝΟ...
Κ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΥΤΟΙ ΜΑΣ ΚΥΝΗΓΑΝΕ...ΑΙΙΙ ΣΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟ ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΜΑΣΣΣΣΣΣΣΣ Laughing Laughing Laughing

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα ... ειρηνακη ωραιο το θεματακι σου να πουμε καπου τα εξωψυχα μας... Very Happy κοριτσια εγω μερικες φορες το σκευτομαι , ηταν η πρωτη μ σχεση (μιλαμε για το κερατο κ απο τουσ 2) απλα ευχομαι να ειναι καλα τπτα αλλο. κ χαιρομαι που τελειωσε κ γνωρησα τον αντρουλη μ(απο ενα κατα λαθος μηνυμα) και εχουμε εναν γιο κ ειμαι πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ευτυχισμενη μαζι του !!!! αυτα!!!

Νάσια*

Νάσια*
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερούδια!!!
Τί ωραίο θέμα.....και εντελώς συμπτωματικά τον έβλεπα στον ύπνο μου τον πρώην μου!
Δυό τρείς σχέσεις είχα μόνο στην ζωή μου γιατί ήταν όλες μακροχρόνιες αλλά όταν μιλάω για τον πρώην μου αναφέρομαι σε αυτόν που έφαγα μαζί του μία δεκαετία από την ζωή μου, αρραβωνιαστήκαμε κιόλας (2 χρόνια κράτησε ο αρραβώνας) και στο τέλος χωρίσαμε επειδή έμεινα έγκυος και δεν ήθελε η μανούλα του το μωρό!!! Σκέτο ναυάγιο....τί να σας λέω!!!
Ούτε καλημέρα δεν λέμε τώρα, έχουμε παντρευτεί και οι δύο και έχουμε παιδιά, αλλά έμαθα ότι ακόμα ασχολείται μαζί μου (ειδικά όταν με είδε με την κοιλιά τούρλα πέρυσι το καλοκαίρι), έρχεται εδώ που μένω και πιάνει φίλους και γνωστούς και με θάβει όπου βρεί χωρίς να φοβάται να μην ανοίξω το στόμα μου και πώ όλα τα ράμματα της γούνας του και μετά θα πρέπει να αλλάξει όχι τόπο κατοικίας αλλά και νομό!!!!!!!!

50Ψηφοφορία . Δευ Σεπ 17, 2012 11:42 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν θα μπορουσα να κανω μια τοσο τελεια οικογενεια με κανεναν απο τους πρωην μου.ο αντρας μου ειναι ενα εξαιρετικο παιδι που οταν τον περιγραφω σε αλλους μονο δακρυα μου ερχονται<απο ευγνωμοσυνη>.απο τους πρωην μου πληγωθηκα πολυ αλλα δεν πειραζει,επιλογη μου ηταν.τα καλυτερα στοιχεια τους δεν ειναι καν μειονεκτηματα του αντρα μου.μου ερχονται εικονες που και που απο πρωην αλλα μου ειναι τοσο μα τοσο αδιαφορο και σκεφτομαι οτι αυτοι εχασαν.παντως εγω το σκεφτομαι αναποδα...οτι αν δεν γνωριζα τον αντρα μου ποσο ατυχη θα ημουν..αποκλειεται να εκανα οικογενεια.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις