Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
26 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 26 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σεπτέμβριος 2012

flowerElpida Aksiwth 07/09/2012 Αγοράκι

flowerathinabehappy 08/09/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Annia 10/9/2012 Κοριτσάκι desT 12/9/2012 Κοριτσάκι
flower Ελπιδα 14/09/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] sofouli 21/09/2012 Κοριτσάκι
flower giotaki2 21/9/2012 Αγοράκι
flowervgog 23/9/2012 Αγοράκι
@XRUSA 23/9/2012 (φύλο άγνωστο)
flower emilou 26/9/2012 Αγοράκι
flower joanna100883 27/9/2012 Αγοράκι
flower letitsa 27/9/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Κωνσταντίνα 28/9/2012 Κοριτσάκι Despoina83 29/9/2012 Κοριτσάκι
flowerLizaG 30/9/2012 Αγορακι
flower Lia1987 27/09/2012

Οκτώβριος 2012

flowerInakriti 01/10/2012 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Deb 03/10/2012 Κοριτσάκι Λιλα 03/10/2012 κοριτσακι
flower Panik11 4/10/12 Αγοράκι
flower Κat3rina 5/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] georgiap 05/10/2012 Κοριτσάκι Iokasti 6/10/12 Κοριτσάκι Tini13 6/10/12 Κοριτσάκι
flowervasoula27 07/10/12 Aγοράκι
flower Annast 10/10/12 Αγοράκι
flowerMarianthi_m 11/10/12 Aγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Anna_gt 12/10/12 Κοριτσάκι Kristinaki 13/10/12 Κοριτσάκι
flowerKiriakits 15/10/12 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Gaga-vouza 15/10/12 Κοριτσάκι Rita_ki 17/10/12 Κοριτσάκι
flowerPepelitsa 17/10/2012 Αγορακι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] maroulo 21/10/12 Κοριτσάκι KLELIANNA 21/10/12 Κοριτσάκι
flowerΑurora 23/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] xara64 24/10/12 Κοριτσάκι Κατερινα 24/10/2012 Κοριτσακι
flower lista 28/10/12 Αγοράκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]Koutsounaki2810 28/10/2012 Κοριτσάκι
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]alexia-marinos 31/10/2012 Κοριτσάκι

Αγοράκια - Κοριτσάκια
20 - 20


Ελπιδα πες μου ΠΗΤ και φυλλο!!!Ισοψηφια μεχρι στιγμης!!!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να καλοσορισω κ εγω τα καινούργια κορίτσια!!!!2 κατερινες, κ Ελίνα!!!! Με το καλο τα μωρακια σας!!! Είμαι η Άννα κ περιμένω το αγοράκι μου εώς 7/10..
Κ τώρα κάθομαι παραλία κ πινω την γρανιτα μου!!!! Έχω κ έναν πονοκέφαλο, γιατί το μεσημέρι δεν κοιμήθηκα καθόλου, πρώτον απο τη ζέστη, κ δεύτερον απο τις τούμπες που έκανε ο μικρός.. Με τσακισε σήμερα..
Καλοριζικο κ το 16!!!
Να χαιρετίσω κ τα υπόλοιπα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου!! Τέλεια λίστα κ όσο παει μεγαλώνει!!! 20-20!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 534787

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα χοντρούλες μου αγαπημένες!
Ξεκίνησε πάλι η λογοδιάρροια. Ξανά στις παλιές συνήθειες. Μου πήρε πόση ώρα να σας διαβάσω.
Να δούμε τι θυμάμαι να σχολιάσω:
Η λίστα που έβαλε η Ιοκάστη όντως περιέχει σχεδόν όλα όσα χρειάζεται η βαλίτσα. Προσωπικά ΔΕΝ χρειάστηκα:

Λαστέξ ή ζώνη για μετά το τοκετό (αφού συμβουλευτείτε τη μαία). σε καμιά γέννα δεν έβαλα. Προσπάθησα αλλά δυσανασχέτησα στο τέλος και τα παράτησα.
Σαμπουάν
Σεσουάρ για τα μαλλιά
ντους έκανα στο νοσοκομείο αλλά όχι τα μαλλιά. Υπομονή δύο μερούλες και χαλάρωσα μόνο στο μπάνιο μου στο σπίτι. Εγώ για μένα πρόσθεσα στο νεσεσέρ μου το τσιμπιδάκι για τα φρύδια, καθρεφτάκι και αποσμητικό για τις μασχάλες.

Κουβερτούλα ανάλογα με την εποχή
Σκουφάκι ανάλογα με την εποχή
Βιβλία ;;;;;;;;
Για το μωρό που θα το έχω μαζί μου σ' όλη τη διαμονή μου στο νοσοκομείο έχω πάρει ακόμα μαζί μου: ψαλιδάκι για τα νύχια, χτενούλα που στεγνώνει τα μαλλιά, πετσέτα για μπάνιο, κρεμούλα για σύγκαμα, παμπερς και μωρομάντιλα. Επίσης καλού κακού πάρτε και ένα απολυμαντικό για τα χέρια τύπου dettol.

pepelitsa έγραψε:...,tha ksanapame omws gia relax eida ena teleio tis fisher price..ligo akrivo 119 eyrw alla einai toso wraio pou dn peirazei. Sas petyxa thn wra p pate gia ypno koritsia mou?
Πηνελόπη, ξανασκέψου το. Η κόρη μου δεν έκατσε καθόλου στο ριλάξ. Αξίζει τόσα λεφτά; Βέβαια ο γιος μου έκατσε, αλλά κι αυτό που είχαμε το πιο φθηνό έκανε τη δουλειά του.

Λίλα έγραψε:Κοριτσάκια μου τι κάνετε?Είμαι η Λίλα και περιμένω κοριτσάκι ως τις 3/10.
Καλως μας όρισες Λίλα!

sofouli έγραψε:
λοιπον,να σας πω κατι γιατι 2 μερες θα σκασω...
προχθες που πηγα στο γιατρο αντι να με χαλαρωσει στο θεμα της γεννας με αγχωσε πιο πολυ......
2 μερες ειμαι χειροτερα απο ποτε.με πιανουνε τα κλαμματα οτι αν γεννησω στο νοσοκομειο δε θα προσεξουνε ουτε το μωρακι,ουτε εμενα!τι να κανω πια? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Επειδή είδα ότι βρήκες τη λύση δε θα το σχολιάσω ....πολύ! Απλά θα πω ότι η συμπεριφορά του γιατρού είναι απαράδεκτη.
Σχετικά με τους μύκητες στη θέση σου θα πήγαινα και σε δεύτερο γιατρό. Επίσης βρε Σοφία γιατί σε κοιτάζει κάθε 2 εβδομάδες; Ακόμα δε μπήκες καν στο μήνα σου. Με βάση τα λεγόμενά σου βλέπω ένα κερδοσκοπικό γιατρό... άποψή μου πάντα.

sofouli έγραψε:.......και για το νοσοκομειο ειπε:α,δε το συνιστω.εισαι πρωταρα και θες να πονας?θα σε σφαξουνε εκει περα.
ε με ολα αυτα λες θα παω στα καλυτερα αλλα τα οικονομικα δε βοηθανε.
Έχω γεννήσει δύο παιδιά σε νοσοκομείο και θα γεννήσω και το τρίτο εκεί. Βέβαια νοσοκομείο από νοσοκομείο διαφέρει. Θα σας πω όμως την εμπειρία μου.
Το κυριότερο που θα σας πω είναι να μη φοβόσαστε το φυσιολ. τοκετό. Είναι ότι πιο φυσιολογικό υπάρχει και μου είναι αδιανόητο να υπάρχει γιατρός που να μην υποστηρίζει αυτή την μέθοδο. Μην φοβάστε τον πόνο. Ο πόνος αυτός έχει ως αποτέλεσμα το μεγαλύτερο θαύμα που θα βιώσετε ποτέ. Όσες από εσάς γεννήσετε φυσιολογικά και χωρίς επισκληρίδιο θα με θυμηθείτε.
Στο νοσοκομείο που γέννησα εγώ επισκληρίδιο κάνουν και στον φυσιολογικό τοκετό αν το ζητήσεις. Συζητήστε το με το γιατρό σας. Μπορεί να υπάρχει αυτή η επιλογή.
Να μη ξεχνάμε το πιο σημαντικό ότι τις επείγουσες περιπτώσεις τις μεταφέρουν οι ιδιωτικές κλινικές στα δημόσια νοσοκομεία γιατί εκεί υπάρχουν τα μέσα.

kate27 έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!Είμαι νέα στην παρέα και σας εύχομαι τα καλύτερα για τα μωράκια σας!Έχω ΠΗΤ 27-10-12 και είναι αγοράκι!Είναι το πρώτο μου! Very Happy
Elina82 έγραψε:
Γεια σας και από μένα!!!
Είμαι η Ελίνα, 7,5 μηνών και αγχωμένη με αυτά που διαβάζω! Smile...
katkout έγραψε:Κσλησπέρα κι από μένα κορίτσια! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!
Εγώ είμαι η Κατερίνα κι έχω ΠΗΤ 24/10. Περιμένουμε κοριτσάκι και είναι το πρώτο μας παιδάκι!
Καλώς μας ήρθατε κοπελιές!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλορίζικο και το 16!Καλως ορίσανε και τα καινούρια κορίτσια!Κι εγώ καινούρια είμαι,χτεσινοβραδινή για την ακρίβεια!Να ξανασυστηθώ λοιπόν!Είμαι η Λίλα και έχω ένα κοριτσάκι που έχει κλείσει τα 6 και το δεύτερο το περιμένω ως τις 3/10!Το πρώτο το γέννησα στο Ιασώ με φ.τ με επισκληρίδιο,τώρα θα πάω μάλλον στο Λητώ,λόγω οικονομικών,και σκέφτομαι να μην κάνω επισκληρίδιο αλλά ο άντρας μου ούτε να το ακούσει δεν θέλει!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς τα καινούρια κορίτσια! εγώ είμαι η Τίνη και περιμένω την μπέμπα να έρθει ως τος 06/10 (και νωρίτερα φυσικά κι εμένα δεν με χαλάει!). Θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο, επιβεβλημένα χωρίς επισκληρίδιο. Μάλλον είμαστε η ομαδούλα που κουραστήκαμε πάρα πολύ με το φετινό καλοκαίρι και θέλουμε αρκετές από εδώ να γεννήσουμε πριν από την ώρα μας..

Σχετικά με τις ταχυπαλμίες, ρωτούσα κι εγώ το πρωί και τώρα διαπιστώνω ότι έχουν κι άλλα κορίτσια..κάθε μέρα μετράω πίεση, εκεί γύρω στο 6 / 10 παίζω, αλλά από σφύξεις 90 - 95 στα φυσιολογικά μου ενώ κάθομαι και βλέπω τιβί για παράδειγμα και μόλις ζοριστώ έστω και λίφο από ζέστη, κούραση, ορθοστασία κλπ φτάνω και 130..την άλλη Παρασκευή που έχω γιατρό θα του το πω..αν κάποια ρωτήσει νωρίτερα το δικό της ας μας ενημερώσει και μας τί μπορεί απ'όλα να είναι..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giotaki2 έγραψε:Για κοπιάστε.... καλορίζικο!!!!!
***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 215994

Good job γιωτάκι μου! καλορίζικο!!σε ποιό λες να αρχίσουν τα γεννητούρια; εγώ πιστέυω 18-19 λογικά..εξαρτάται βέβαια από το κουτσομπολιό μας αλλά και από τις νέες αφίξεις που πληθαίνουν ευχάριστα!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τιμή μου ΕΣΥ για ΆΛΛΟ λόγο έχεις ταχυπαλμιες.. Μην μιλήσω...μην μιλήσω... tongue

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Τίνη μου είναι από την μια φυσιολογικό μια έγκυος να έχει ανεβασμένες σφύξεις.Τις αισθάνεσαι όμως?Θέλω να πω νοιώθεις την καρδιά σου να χτυπάει έντονα σαν πτερυγισμό και γίνεται συχνά αυτό?Αν ναι τότε ίσως πρέπει να κάνεις εξετάσεις για θυροειδή.Δεν είναι τίποτα πάντως,μην ανησυχείς,απλώς πες το στον γιατρό σου

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε κορίτσια που είστε και σας έψαχνα;
Λέω κι εγώ γιατί δεν μου απαντάει καμμία!;;

Καλορίζικο!!!!!

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Γειά σου Κουτσουνάκι!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καινούριες εγκυούλες καλωηρθατε!!!
Ειμαι η ελενα με ΠΗΤ 6/10 κ περιμένω κοριτσακι! Δε θα προτοτυπησω και θα πω οτι ελπιζω να γεννησω νωριτερα!! Smile μαλλον η ζεστη μας πειραξε κ δεν αντεχουμε αλλο!!

Πηγα σημερα κ μου εγραψε ο γιατρος μου φαρμακα για τελευταια φορα.. Εξοπλιστηκα πληρως για 1,5 μηνα ακομα... Οσες δεν εχετε μην το αμελησετε γιατι ηδη οι φαρμακοποιοι σε πολλες περιοχες δε δινουν κ απο 1/9 Δε θα χορηγουν και σε αττικη!Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλοριζικο!!!!!
ειμαι η σοφια και ειμαι καλα!περιμενω μια χαμογελαστη μπουμπου 21/09!
δεσποινα με βλεπει καθε 2 βδομαδες για να δει αν εκανα καλα τη θεραπεια...ε ας μη σχολιασω.το ξεπερασα πλεον.θα γεννησω σε νοσοκομειο και οποιον γιατρο να'ναι!
τεταρτη ερχονται τα πραγματακια μας και σαββατο ο Γιωργος! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 215994 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 215994
πηγαμε καθαρισαμε(δηλαδη η μαμα)το σπιτι,τακτοπιησα τα ρουχακια του μωρου στη ντουλαπιτσα και θα παμε ξανα αυριο!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 328109 ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 328109

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου Λιλάκι μου,λέω κι εγώ που πήγαν όλες;

Λίλα


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
αχαχχαχ!έψαχνες στο προηγούμενο θέμα ε?
Λοιπόν sofouli,την Παναγιώτα την ξέρω! Ηταν συγκάτοικος και φίλη με μια κοπέλα που επίσης υπήρξε και δικά μου συγκάτοικος και φίλη!Την Μένια από Θεσσαλονίκη πες της και θα καταλάβει!Η Γιώτα είναι πάρα πολύ καλό παιδί!Βλέπεις το αλτχάιμερ της εγκυμοσύνη ς,λίγο και η αναιμία που έχω και με κάνουν και ξεχνάω εύκολα!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα μέλλουσες μανούλες!!!Τι κάνετε;

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Iokasti27 έγραψε:Καινούριες εγκυούλες καλωηρθατε!!!
Ειμαι η ελενα με ΠΗΤ 6/10 κ περιμένω κοριτσακι! Δε θα προτοτυπησω και θα πω οτι ελπιζω να γεννησω νωριτερα!! Smile μαλλον η ζεστη μας πειραξε κ δεν αντεχουμε αλλο!!

Πηγα σημερα κ μου εγραψε ο γιατρος μου φαρμακα για τελευταια φορα.. Εξοπλιστηκα πληρως για 1,5 μηνα ακομα... Οσες δεν εχετε μην το αμελησετε γιατι ηδη οι φαρμακοποιοι σε πολλες περιοχες δε δινουν κ απο 1/9 Δε θα χορηγουν και σε αττικη!Smile



Ελενάκι μου δεν κατάλαβα τί έγινε με τα χάπια και το ίκα, μπορείς να το ξαναπείς;

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα.
Να καλωσορίσω κι εγω με την σειρά μου τα καινούρια μας κορίτσια.
Είμαι η Κωνσταντίνα περιμένω το δεύτερο παιδάκι μου και είναι κοριτσάκι.Απο 3 εως 7/9 εχω προγραμματισμένη καισαρική.
Σοφια χαίρομαι που αισθάνεσαι καλύτερα.Μην σε φοβίζει το δημόσιο νοσοκομείο κι εγω το αγοράκι μου σε δημόσιο το έκανα τωρα υποχρεωτικά παω σε ιδιωτικό γιατι εκεί είναι ο γιατρός μου.
Επιτέλους μετά απο τόσο καιρό ειμαι αρκετά καλύτερα κατάφερα να πάρω σήμερα μονό ενα ζαντακ και νομίζω οτι αφού μου έκοψε πολλά χάπια οτι ίσως τα πράγματα να πάνε καλά.Αντε να δούμε πως θα ξημερώσω.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γειά σου dep mou,γειά σου Κωσταντίνα μου είμαι η Ελευθερία και περιμένω κοριτσάκι 28/10!Εσείς είστε καιρό στο παρεάκι;;;;

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Koutsounaki2810 έγραψε:Γειά σου dep mou,γειά σου Κωσταντίνα μου είμαι η Ελευθερία και περιμένω κοριτσάκι 28/10!Εσείς είστε καιρό στο παρεάκι;;;;

Γεια σου Ελευθερία!Είμαι η Δέσποινα και περιμένω την κορούλα μου στις 3/10 αν και την βλέπω να έρχεται νωρίτερα!!

Εγώ ήμουν η πρώτη της παρέας αφού δημιούργησα αυτό το θεματάκι!!!

Καλώς όρισες!!! Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια βοήθεια!!!!!!!Πώς θα βάλω φωτό μου στο φόρουμ;Ψάχνω και δεν το βρίσκω!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:
Koutsounaki2810 έγραψε:Γειά σου dep mou,γειά σου Κωσταντίνα μου είμαι η Ελευθερία και περιμένω κοριτσάκι 28/10!Εσείς είστε καιρό στο παρεάκι;;;;

Γεια σου Ελευθερία!Είμαι η Δέσποινα και περιμένω την κορούλα μου στις 3/10 αν και την βλέπω να έρχεται νωρίτερα!!

Εγώ ήμουν η πρώτη της παρέας αφού δημιούργησα αυτό το θεματάκι!!!

Καλώς όρισες!!! Very Happy

Καλώς σας βρήκα,δεν πρέπει να έχουμε ξαναμιλήσει μάλλον για αυτό σε ρώτησα!Χρόνια πολλά και για την γιορτή σου και με το καλό το μπουμπούκι σου!Εγώ δεν έχω καιρό μέσα εδώ και ακόμα τα ψάχνω!!!!Και γράφω απο το κινητό μου γιατί κάτι έχει πάθει ο υπολογιστής μου,οπότε καταλαβαίνεις αν κάνω λάθη!!!!! ***Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 16!!!*** - Σελίδα 2 667478

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε καταλαβαίνω!!!Για να αλλάξεις φωτογραφία πας εκεί που λέει ΠΡΟΦΙΛ(πάνω πάνω δηλαδή) και μετά εκεί που λέει ΑΒΑΤΑΡ και ανεβάζεις φωτογραφία από τον υπολογιστή σου,πατάς υποβολή και είσαι έτοιμη!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katkout έγραψε:
Koutsounaki2810 έγραψε:Ποιό κορίτσι γεννάει Ιασώ;


(Συνέχεια από 15)

Στο Ιασώ θα γεννήσω κι εγώ.


Κορίτσι τώρα το ειπδε το μνμ πότε γεννάς εσύ;;Εγώ 28/10 ,αλλά νομίζω θα πάω πιο νωρίς προγραμματισμένα με καισαρική!!!!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Σε καταλαβαίνω!!!Για να αλλάξεις φωτογραφία πας εκεί που λέει ΠΡΟΦΙΛ(πάνω πάνω δηλαδή) και μετά εκεί που λέει ΑΒΑΤΑΡ και ανεβάζεις φωτογραφία από τον υπολογιστή σου,πατάς υποβολή και είσαι έτοιμη!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Δεν τα καταφέρνω με τπτ με την φωτοφραφία!!!Θα σκάσω!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις