Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Σοφούλι προσωπικά πιστεύω ότι το άγχος δεν είναι ΤΟΣΟ ανασταλτικός παράγοντας!Αν είναι να έρθει, ξέρει το δρόμο! Wink Μακάρι να ακολουθήσουμε το παράδειγμα σου σύντομα!

αν ειναι να ερθει,θα ερθει....και θα ερθει!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 328109 απλα υπομονη και μη το σκεφτεσαι.κατι ειπα ε?

characy

characy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευούλι έγραψε:Σοφούλι προσωπικά πιστεύω ότι το άγχος δεν είναι ΤΟΣΟ ανασταλτικός παράγοντας!Αν είναι να έρθει, ξέρει το δρόμο! Wink Μακάρι να ακολουθήσουμε το παράδειγμα σου σύντομα!

Συμφωνω!!!!!

Pigkoulinaki μου εγω ειμαι η χαρα...με ξεχασες κιολας!!!!

Σοφια με το καλο το μωρακι σου!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Σοφούλι προσωπικά πιστεύω ότι το άγχος δεν είναι ΤΟΣΟ ανασταλτικός παράγοντας!Αν είναι να έρθει, ξέρει το δρόμο! Wink Μακάρι να ακολουθήσουμε το παράδειγμα σου σύντομα!

ολα καλα θα μας πανε ευουλι μου!!!!θετικη ενεργεια και ολα θα πανε σουπερ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
characy έγραψε:
Ευούλι έγραψε:Σοφούλι προσωπικά πιστεύω ότι το άγχος δεν είναι ΤΟΣΟ ανασταλτικός παράγοντας!Αν είναι να έρθει, ξέρει το δρόμο! Wink Μακάρι να ακολουθήσουμε το παράδειγμα σου σύντομα!

Συμφωνω!!!!!

Pigkoulinaki μου εγω ειμαι η χαρα...με ξεχασες κιολας!!!!

Σοφια με το καλο το μωρακι σου!!!!


αχαχχαχαχα!!δεν σε ξεχασα χαρα μου!!!!μπερδευτκα!!!!απο γρηγοραδα να σας στειλω!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki καλημερα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472

Σοφουλι πηρα μια της frezyderm επειδη ξερω οτι ειναι οι καλυτερες..ακριβη αλλα ποσο να την χρησιμοποιησω πια?αν δω οτι την χρειαζομαι συχνοτερα θα παρω αυτη που ειπες!! και μην αγχωνεσαι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962

Ευουλι οχι δν αλλαξα κατι, και παιρνω αυτες που ειναι sensitive και ειναι βαμβακερες χωρις αρωματα !ποιος ξερει??



sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω για τις ευχες!δε μπορω να πω οτι ειμαι ηρεμη αλλα θα φανει!
εντωμεταξυ λογω μεταθεσεως που πηραμε φετος,τα πραγματα θα ερθουνε πεμπτη.ο αντρας μου,σαββατο και παει λεγοντας!αντε να μεινεις ηρεμος και να πεις οτι δεν εχεις αγχος!

characy

characy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου εγω θα σας αφησω...εχει πολλη δουλεια και πιεση αυτες τις μερες!!!

φιλια σε ολες και θα τα πουμε παλι!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:pigkoulinaki καλημερα!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472

Σοφουλι πηρα μια της frezyderm επειδη ξερω οτι ειναι οι καλυτερες..ακριβη αλλα ποσο να την χρησιμοποιησω πια?αν δω οτι την χρειαζομαι συχνοτερα θα παρω αυτη που ειπες!! και μην αγχωνεσαι λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 604962

Ευουλι οχι δν αλλαξα κατι, και παιρνω αυτες που ειναι sensitive και ειναι βαμβακερες χωρις αρωματα !ποιος ξερει??





καλημερα boubou μου!!!!!!!!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 417472

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω βαζω μπεμπε κρεμα,Ελλη και ολα καλα!!!!δεν ειναι τπτ βρε!
τι να μην αγχωνομαι που ολα ειναι σκορπισμενα ακομα???αλλα η κουνια της κοκονας ειναι ετοιμη!αυτη θα κοιμηθει...εγω να δω που θα παω!

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία μου το ξέρεις πολύ καλά ότι δεν γίνεται να μην το σκέφτεσαι!Απλά τώρα είναι οι μέρες που περιμένω και το σκέφτομαι ακόμα περισσότερο!Μετά ξαναχαλαρώνω κάπως!Κι εγώ σαν εσένα είμαι με το άγχος...Είμαι σίγουρη πως κι όταν με το καλό μείνω, θα είμαι αγχωμένη!Ενας λόγος παραπάνω που σ'εμένα υπάρχει και θέμα υγείας...Ολα θα πάνε καλά όμως!Και σε λίγο καιρό θα μας διηγείσαι πώς ήταν η εμπειρία του τοκετού και πόσο υπέροχο συναίσθημα να κρατάς την μπεμπούλα σου αγκαλιά!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 654316  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 654316

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
characy έγραψε:κοριτσια μου εγω θα σας αφησω...εχει πολλη δουλεια και πιεση αυτες τις μερες!!!

φιλια σε ολες και θα τα πουμε παλι!


 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 531909  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 531909

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

καλημερα κατερινακι μου!εγω ολα καλα!εβαλα το λαχανο να βρασει...θα κανω λαχανοντολμαδες σημερα!!!!ο αρχοντας θελει λαχανοντολμαδες...τι να τον κανω....???λεω αυτες τις μερες να τον περιποιηθω....!ελειπε και τοσες μερες....και απο βδομαδα....αυγα!!!!αχχαχααχχα!!!!!

η χαρα μας θα παει αυτες τις μερες για χοριακουλα αν θυμαμαι καλα!!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

Καλημέρα!Η Χαρά δεν πήγε ακόμα για χοριακή, αλλά μάλλον θα πάει προσεχώς!Πού δουλεύεις, αν επιτρέπεται;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι προβλημα υγειας υπαρχει αν δε γινομαι αδιακριτη.μα πως να μη τα σκεφτεσαι...μενεις εγκυος...αγχωνεσαι αν ολα πανε καλα,ερχεται η αυχενικη,αλλο αγχος...μετα αλλο...μετα αλλο.και φτανεις στο τελος και παλι αγχωνεσαι πως θα παει.κουνιεται πολυ γιατι κουνιεται τοσο.δε κουνιεται γιατι δε κουνιεται κτλ.
δε νομιζω να μη τα περασε καποια ολα αυτα!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σοφία μου είμαι επιληπτική.Για εμένα το άγχος ξεκίνησε από πολύ νωρίς, γιατί -ακόμα και για να μου δώσουν το ok για προσπάθειες- έπρεπε να περιμένω τουλάχιστον 6 μήνες, ώστε ν'αλλάξω σταδιακά την αγωγή που παίρνω και να πάρω την πιο ελαφριά.Επρεπε επίσης να περιμένω να δω πώς θα πάω με τη νέα αγωγή, αν με καλύπτει δηλαδή, και μετά δειλά δειλά να ξεκινήσουμε γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι οι κίνδυνοι είναι ελαφρώς αυξημένοι για το παιδί σε σχέση με μια εντελώς υγιή εγκυμοσύνη.Ασε, λίγο μπερδεμένα τα πράγματα...Και το μπεμπέ να μην έρχεται!Βρε, μπας και λέει "πού να πάω τώρα, άστο καλύτερα;" (Για να ευθυμήσουμε λίγο! Razz )

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pigkoulinaki έγραψε:
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

καλημερα κατερινακι μου!εγω ολα καλα!εβαλα το λαχανο να βρασει...θα κανω λαχανοντολμαδες σημερα!!!!ο αρχοντας θελει λαχανοντολμαδες...τι να τον κανω....???λεω αυτες τις μερες να τον περιποιηθω....!ελειπε και τοσες μερες....και απο βδομαδα....αυγα!!!!αχχαχααχχα!!!!!

η χαρα μας θα παει αυτες τις μερες για χοριακουλα αν θυμαμαι καλα!!!!

α πολυ ωραια!!!α μιαμ μιαμ εχω να φαω λαχανοντολμαδες απο περσι το χειμωνα που ηταν ο αντρας μου σε αδεια χοχοχοχο!!εγω με κοβω να φτιαχνω μακια μακαροναδουλα οταν γυρισω σπιτι η καμια σαλατουλα αναλογα τα κεφια Razz Razz

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλοριζικο κι απο μενα, κοριτσια! Πολλα θετικα τεστακια Θετικό!! και πολλες φουσκωμενες κοιλιτσες  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 990599 !Με πρωτη πρωτη τη Χαρα μας! Ολα να πανε καλα!

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευούλι έγραψε:
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

Καλημέρα!Η Χαρά δεν πήγε ακόμα για χοριακή, αλλά μάλλον θα πάει προσεχώς!Πού δουλεύεις, αν επιτρέπεται;

καλημερα Ευουλι!! Very Happy Very Happy σε λογιστικο φοροτεχνικο γραφειο εργαζομαι

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευούλι έγραψε:Σοφία μου είμαι επιληπτική.Για εμένα το άγχος ξεκίνησε από πολύ νωρίς, γιατί -ακόμα και για να μου δώσουν το ok για προσπάθειες- έπρεπε να περιμένω τουλάχιστον 6 μήνες, ώστε ν'αλλάξω σταδιακά την αγωγή που παίρνω και να πάρω την πιο ελαφριά.Επρεπε επίσης να περιμένω να δω πώς θα πάω με τη νέα αγωγή, αν με καλύπτει δηλαδή, και μετά δειλά δειλά να ξεκινήσουμε γνωρίζοντας εκ των προτέρων ότι οι κίνδυνοι είναι ελαφρώς αυξημένοι για το παιδί σε σχέση με μια εντελώς υγιή εγκυμοσύνη.Ασε, λίγο μπερδεμένα τα πράγματα...Και το μπεμπέ να μην έρχεται!Βρε, μπας και λέει "πού να πάω τώρα, άστο καλύτερα;" (Για να ευθυμήσουμε λίγο! Razz )

ολα καλα θα πανε,ευη μου!!!!!!!!ο Θεουλης θα το στειλει τη πιο καταλληλη στιγμη!!!!!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

καλημερα κατερινακι μου!εγω ολα καλα!εβαλα το λαχανο να βρασει...θα κανω λαχανοντολμαδες σημερα!!!!ο αρχοντας θελει λαχανοντολμαδες...τι να τον κανω....???λεω αυτες τις μερες να τον περιποιηθω....!ελειπε και τοσες μερες....και απο βδομαδα....αυγα!!!!αχχαχααχχα!!!!!

η χαρα μας θα παει αυτες τις μερες για χοριακουλα αν θυμαμαι καλα!!!!
καλημερα! ειναι το αγαπημενο μου φαγητο! κι ο αντρας δε θελει ουτενα το βλεπει Sad !

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
ina* έγραψε:Καλημερα τι μου κάνετε???ολα μα ολα καλα?? Very Happy Very Happy Very Happy η χαρα μας πηγε για χοριακουλα?γιατι ειμαι στο γραφειο και δε προλαβαινω να διαβασω τα νεακιας σας!!

καλημερα κατερινακι μου!εγω ολα καλα!εβαλα το λαχανο να βρασει...θα κανω λαχανοντολμαδες σημερα!!!!ο αρχοντας θελει λαχανοντολμαδες...τι να τον κανω....???λεω αυτες τις μερες να τον περιποιηθω....!ελειπε και τοσες μερες....και απο βδομαδα....αυγα!!!!αχχαχααχχα!!!!!

η χαρα μας θα παει αυτες τις μερες για χοριακουλα αν θυμαμαι καλα!!!!
καλημερα! ειναι το αγαπημενο μου φαγητο! κι ο αντρας δε θελει ουτενα το βλεπει Sad !

καλημερα odysseia μου!!!

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Οδύσσεια!
Κατερίνα είσαι συνάδελφος δηλαδή με τη Χαρά,ε;Αντε, μακάρι να είναι ο μήνας των λογιστριών! Very Happy
Σ' ευχαριστώ Σοφία μου!Κι εγώ γι' αυτό προσεύχομαι και ελπίζω!

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα Οδύσσεια!
Κατερίνα είσαι συνάδελφος δηλαδή με τη Χαρά,ε;Αντε, μακάρι να είναι ο μήνας των λογιστριών! Very Happy
Σ' ευχαριστώ Σοφία μου!Κι εγώ γι' αυτό προσεύχομαι και ελπίζω!

α σε ευχαριστω πολύ πολυ!! Very Happy Very Happy και εγώ ευχομαι όλες μας σύντομα να έχουμε μωρουλινια στις κοιλιτσες μας!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλημέρα Οδύσσεια!
Κατερίνα είσαι συνάδελφος δηλαδή με τη Χαρά,ε;Αντε, μακάρι να είναι ο μήνας των λογιστριών! Very Happy
Σ' ευχαριστώ Σοφία μου!Κι εγώ γι' αυτό προσεύχομαι και ελπίζω!
Καλημερα, κοριτσια! λετε να ειναι ο μηνας τους? ο δικος μας , ποτε θα ειναι? Laughing
Συνεχιζουμε  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 2 215994 και περιμενουμε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις