Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παρομοιο ονειρο εχω δει και εγω.με αγορακι παλι,οτι ηρθε και μου εδωσε κατι και ενω το κρατουσε μια μαυροφορουσα αυτο εμεινε μαζι μου....

και γι'αυτο πιστευα οτι εχω αγορακι...αλλα τελικα ειναι μπεμπουλιτσα!

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:παρομοιο ονειρο εχω δει και εγω.με αγορακι παλι,οτι ηρθε και μου εδωσε κατι και ενω το κρατουσε μια μαυροφορουσα αυτο εμεινε μαζι μου....

και γι'αυτο πιστευα οτι εχω αγορακι...αλλα τελικα ειναι μπεμπουλιτσα!

πραγματικα ανατριχιασα γιατι οσο το σκεφτομαι τα αλλα δυο αγορακια φορουσαν μαυρα ρουχα και το μονο φωτεινο πανω τους ηταν τα προσωπα τους...λετε να έχω επιρεαστει με ολα τα χαρμοσυνα που διαβαζω εδω μεσα??

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ina* έγραψε:
sofouli έγραψε:παρομοιο ονειρο εχω δει και εγω.με αγορακι παλι,οτι ηρθε και μου εδωσε κατι και ενω το κρατουσε μια μαυροφορουσα αυτο εμεινε μαζι μου....

και γι'αυτο πιστευα οτι εχω αγορακι...αλλα τελικα ειναι μπεμπουλιτσα!

πραγματικα ανατριχιασα γιατι οσο το σκεφτομαι τα αλλα δυο αγορακια φορουσαν μαυρα ρουχα και το μονο φωτεινο πανω τους ηταν τα προσωπα τους...λετε να έχω επιρεαστει με ολα τα χαρμοσυνα που διαβαζω εδω μεσα??

η' πολυ απλα κατι καλο θα σου συμβει συντομα! sunny

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ina* έγραψε:ειδα ενα περιεργο ονειρο εχτες...γενικα βλεπω διαφορα περιεργα αυτο τον καιρο...αλλα το χτεσινο ηταν σαν ζωντανο....ειδα οτι μπηκαν στο γραφειο 3 αγορακια να μου φερουν κατι τιμολογια το ενα ηταν πολυ μικρουλι με το που με είδε θυμαμαι εντονα οτι ηταν τα ματακια του φωτεινα και ανοιχτοχρωμα... μου εχει μεινει αυτο σαν εικονα ...αρχισε να μου χαμογελαει εσκυψα να του μιλησω με επιασε και αρχισε να μου δινει το ενα φιλι μετα το αλλο στο μαγουλο με λαχταρα αφου ειναι λες και εχει γινει πραγματικα....καποια στιγμη τα αλλα αγορακια ειπαν φευγουμε χωρις να το παρουν και τα κυνηγουσα...τους φωναζα που πατε δε πηρατε τον αδερφο σας...τα εχασα και μη ξεροντας τι να κανω το αφησα να παιζει με κατι παιχνιδακια μεχρι να δω τι θα κανω...καποια στιγμη ηρθε κοντα μου παλι και προσπαθουμε να μου σηκωσει το φορεμα που φορουσα για να παιξει και μου χαμογελουσε με ρωτησε που μένω του ειπα οτι μενω στη γλυφαδα μερος που εμενα μικρη και μου λεει και εγω εκει μενω θα σε δω συντομα....αυτα και μετα ξυπνησα αποτομα απο το ξυπνητηρι του κινητου...Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα μου χει μεινει και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας....
Αχ, τι να σου πω Κατερινα μου! Ειναι αληθεια πως τα ονειρα δειχνουν τις επιθυμιες/ανησυχιες μας. Καποιοι ανθρωποι ομως εχουν πιο δυνατο ενστικτο απο τους αλλους!Μακαρι να εχεις καποια ειδηση συντομα! Θα εχεις ΄΄τρελαθει΄΄ μετα απ΄αυτο, ε?

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
odysseia έγραψε:
ina* έγραψε:ειδα ενα περιεργο ονειρο εχτες...γενικα βλεπω διαφορα περιεργα αυτο τον καιρο...αλλα το χτεσινο ηταν σαν ζωντανο....ειδα οτι μπηκαν στο γραφειο 3 αγορακια να μου φερουν κατι τιμολογια το ενα ηταν πολυ μικρουλι με το που με είδε θυμαμαι εντονα οτι ηταν τα ματακια του φωτεινα και ανοιχτοχρωμα... μου εχει μεινει αυτο σαν εικονα ...αρχισε να μου χαμογελαει εσκυψα να του μιλησω με επιασε και αρχισε να μου δινει το ενα φιλι μετα το αλλο στο μαγουλο με λαχταρα αφου ειναι λες και εχει γινει πραγματικα....καποια στιγμη τα αλλα αγορακια ειπαν φευγουμε χωρις να το παρουν και τα κυνηγουσα...τους φωναζα που πατε δε πηρατε τον αδερφο σας...τα εχασα και μη ξεροντας τι να κανω το αφησα να παιζει με κατι παιχνιδακια μεχρι να δω τι θα κανω...καποια στιγμη ηρθε κοντα μου παλι και προσπαθουμε να μου σηκωσει το φορεμα που φορουσα για να παιξει και μου χαμογελουσε με ρωτησε που μένω του ειπα οτι μενω στη γλυφαδα μερος που εμενα μικρη και μου λεει και εγω εκει μενω θα σε δω συντομα....αυτα και μετα ξυπνησα αποτομα απο το ξυπνητηρι του κινητου...Συγνωμη για το μεγαλο κειμενο αλλα μου χει μεινει και ηθελα να το μοιραστω μαζι σας....
Αχ, τι να σου πω Κατερινα μου! Ειναι αληθεια πως τα ονειρα δειχνουν τις επιθυμιες/ανησυχιες μας. Καποιοι ανθρωποι ομως εχουν πιο δυνατο ενστικτο απο τους αλλους!Μακαρι να εχεις καποια ειδηση συντομα! Θα εχεις ΄΄τρελαθει΄΄ μετα απ΄αυτο, ε?


σκεφτομαι οτι μαλλον ειναι επειδη συζηταμε γενικα εδω για μωρουλινια και ειδα αυτο το ονειρο...απλα ηταν ζωντανο πολυ και μου εμεινε

ina*

ina*
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sofouli έγραψε:
ina* έγραψε:
sofouli έγραψε:παρομοιο ονειρο εχω δει και εγω.με αγορακι παλι,οτι ηρθε και μου εδωσε κατι και ενω το κρατουσε μια μαυροφορουσα αυτο εμεινε μαζι μου....

και γι'αυτο πιστευα οτι εχω αγορακι...αλλα τελικα ειναι μπεμπουλιτσα!

πραγματικα ανατριχιασα γιατι οσο το σκεφτομαι τα αλλα δυο αγορακια φορουσαν μαυρα ρουχα και το μονο φωτεινο πανω τους ηταν τα προσωπα τους...λετε να έχω επιρεαστει με ολα τα χαρμοσυνα που διαβαζω εδω μεσα??

η' πολυ απλα κατι καλο θα σου συμβει συντομα! sunny

λες???μακαρι !!! Very Happy Very Happy Very Happy

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ina* έγραψε:
sofouli έγραψε:
ina* έγραψε:
sofouli έγραψε:παρομοιο ονειρο εχω δει και εγω.με αγορακι παλι,οτι ηρθε και μου εδωσε κατι και ενω το κρατουσε μια μαυροφορουσα αυτο εμεινε μαζι μου....

και γι'αυτο πιστευα οτι εχω αγορακι...αλλα τελικα ειναι μπεμπουλιτσα!

πραγματικα ανατριχιασα γιατι οσο το σκεφτομαι τα αλλα δυο αγορακια φορουσαν μαυρα ρουχα και το μονο φωτεινο πανω τους ηταν τα προσωπα τους...λετε να έχω επιρεαστει με ολα τα χαρμοσυνα που διαβαζω εδω μεσα??

η' πολυ απλα κατι καλο θα σου συμβει συντομα! sunny

λες???μακαρι !!! Very Happy Very Happy Very Happy

θα σκεφτομαστε θετικα!!!!!!α επισης δε ξερω κατα ποσο πιστευετε αλλα εγω 24/12 σταυρωσα τη κοιλια μου με λαδακι απο την ΑΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ.αν εχεις πιστη ολα γινονται!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sofouli έγραψε:ελλη σου εβαλα να δεις τη μπεμπα που γαλαει και ευχομαι το χαμογελο αυτο να δωσει τα καλυτερα σε ολες!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 328109

εμπλεξα με τη δουλεια και δν ειδα!! που ειναιιιιιιιιιιιιι???????????

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου, Ελλη! Smile

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:
sofouli έγραψε:ελλη σου εβαλα να δεις τη μπεμπα που γαλαει και ευχομαι το χαμογελο αυτο να δωσει τα καλυτερα σε ολες!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 328109  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 328109

εμπλεξα με τη δουλεια και δν ειδα!! που ειναιιιιιιιιιιιιι???????????

περιμενε να στη βαλω!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την ειδες?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Οδυσσεια!! Very Happy

Σοφουλι καλυτερα να την στειλεις π.μ στο facebook, εκει ειναι πιο σιγουρο οτι θα την δω!!γιατι φευγω απο τον υπολογιστη λογω δουλειας και δν προλαβαινω γμτ!!  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 534787

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσιαααααα!!!!ειμαι να σκασω!!!!!ο αντρα μου δεν εχει ορεξη για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994 !!!!!!!!!!!!!!

ειναι αγχωμενος με τη δουλεια!!φυσαει και ξεφυσαει!!!!!!!!!!


ο καθενας με τον πονο του!!!!!!!!!!!!!!!!πππππφφφφφφφφ!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

και εχω τα συμπτωματα ωορρεξιας!!!!!!!!

θα σκασω λεμε!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια..πως ειστε? Very Happy
καλοριζικο το νεο θεματακι..να γεμισει με ευχαριστα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 875502
δεν διαβασα τα προηγουμενα ειχαμε κανενα νεο?σοφακι η μικρη πολυ τσαχπινα απο την κοιλια μεσα..να την προσεχεις χαχα μια κουκλιτσα με το καλο σου ευχομαι..

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια..πως ειστε? Very Happy
καλοριζικο το νεο θεματακι..να γεμισει με ευχαριστα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 875502
δεν διαβασα τα προηγουμενα ειχαμε κανενα νεο?σοφακι η μικρη πολυ τσαχπινα απο την κοιλια μεσα..να την προσεχεις χαχα μια κουκλιτσα με το καλο σου ευχομαι..

ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!θα τη κυνηγαει ο μπαμπα της!!!!!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσιαααααα!!!!ειμαι να σκασω!!!!!ο αντρα μου δεν εχει ορεξη για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994 !!!!!!!!!!!!!!

ειναι αγχωμενος με τη δουλεια!!φυσαει και ξεφυσαει!!!!!!!!!!


ο καθενας με τον πονο του!!!!!!!!!!!!!!!!πππππφφφφφφφφ!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

και εχω τα συμπτωματα ωορρεξιας!!!!!!!!

θα σκασω λεμε!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
σε καταλαβαινω!
αλλα κανε οτι μπορεις! καντου κανα μασαζ και μετα τιποτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962 πολυ λεγαμε χτες. μπορει και να πιασει

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xrysaki! έγραψε:Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια..πως ειστε? Very Happy
καλοριζικο το νεο θεματακι..να γεμισει με ευχαριστα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 875502
δεν διαβασα τα προηγουμενα ειχαμε κανενα νεο?σοφακι η μικρη πολυ τσαχπινα απο την κοιλια μεσα..να την προσεχεις χαχα μια κουκλιτσα με το καλο σου ευχομαι..
καλησπερα, για τη Χαρα εμαθες?

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσιαααααα!!!!ειμαι να σκασω!!!!!ο αντρα μου δεν εχει ορεξη για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994 !!!!!!!!!!!!!!

ειναι αγχωμενος με τη δουλεια!!φυσαει και ξεφυσαει!!!!!!!!!!


ο καθενας με τον πονο του!!!!!!!!!!!!!!!!πππππφφφφφφφφ!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

και εχω τα συμπτωματα ωορρεξιας!!!!!!!!

θα σκασω λεμε!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
σε καταλαβαινω!
αλλα κανε οτι μπορεις! καντου κανα μασαζ και μετα τιποτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962 πολυ λεγαμε χτες. μπορει και να πιασει

μαναρι μου,δεν ελεγα καλυτερα χθες να μου πεσει το τζακ ποτ!!!!!!!!!!!!!!
δηλαδη ελεος!!!!!!

την επεσε για υπνο!ροχαλιζει!!!!

αντε να δουμε μεχρι το βραδυ.....!!!!!

τι να πω.....τοση γκαντεμια????????

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:
odysseia έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:κοριτσιαααααα!!!!ειμαι να σκασω!!!!!ο αντρα μου δεν εχει ορεξη για  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 215994 !!!!!!!!!!!!!!

ειναι αγχωμενος με τη δουλεια!!φυσαει και ξεφυσαει!!!!!!!!!!


ο καθενας με τον πονο του!!!!!!!!!!!!!!!!πππππφφφφφφφφ!!!!!!! Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad Mad

και εχω τα συμπτωματα ωορρεξιας!!!!!!!!

θα σκασω λεμε!!!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
σε καταλαβαινω!
αλλα κανε οτι μπορεις! καντου κανα μασαζ και μετα τιποτα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962 πολυ λεγαμε χτες. μπορει και να πιασει

μαναρι μου,δεν ελεγα καλυτερα χθες να μου πεσει το τζακ ποτ!!!!!!!!!!!!!!
δηλαδη ελεος!!!!!!

την επεσε για υπνο!ροχαλιζει!!!!

αντε να δουμε μεχρι το βραδυ.....!!!!!

τι να πω.....τοση γκαντεμια????????

μη νομιζεις, εγω εκλεισα συμφωνια για να μου κατσει χτες βραδυ. Να ξυπναω εγω για μια εβδομαδα για το πρωινο ταισμα του Θαναση!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
xrysaki! έγραψε:Καλησπερα σε ολα τα κοριτσια..πως ειστε? Very Happy
καλοριζικο το νεο θεματακι..να γεμισει με ευχαριστα  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 875502
δεν διαβασα τα προηγουμενα ειχαμε κανενα νεο?σοφακι η μικρη πολυ τσαχπινα απο την κοιλια μεσα..να την προσεχεις χαχα μια κουκλιτσα με το καλο σου ευχομαι..
καλησπερα, για τη Χαρα εμαθες?
τωρα το διαβασα..  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 50580 χαρα μπραβο  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 50580  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962  Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #59 - Σελίδα 4 604962

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσακια μου κάναμε και την αυχενική...ΔΟΞΑΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,και μας ειπε οτι νομίζει οτι ειναι κοριτσάκι,ο γιατρός μου,μου ειπε αγοράκι..Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω!!!!στις 31 ειναι η επόμενη εξέταση

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:κοριτσακια μου κάναμε και την αυχενική...ΔΟΞΑΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,και μας ειπε οτι νομίζει οτι ειναι κοριτσάκι,ο γιατρός μου,μου ειπε αγοράκι..Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω!!!!στις 31 ειναι η επόμενη εξέταση

μπραβο,εβελυν!!!!!ολα καλα!!!!!!!!στην 24 εβδομαδα θα πουνε με σιγουρια το φυλο!αλλα ως τοτε να χαιρεσαι για το μωρακι σου οτι και να ειναι!!!!!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:κοριτσακια μου κάναμε και την αυχενική...ΔΟΞΑΣΟΙ Ο ΘΕΟΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,και μας ειπε οτι νομίζει οτι ειναι κοριτσάκι,ο γιατρός μου,μου ειπε αγοράκι..Δεν ξέρω ποιον να πιστέψω!!!!στις 31 ειναι η επόμενη εξέταση
Μπραβο, να ναι γερο το μωρακι σου μεχρι το τελος!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σοφουλι επαθεσ και εσυ κατι έτσι..σου ελεγαν αγόρι και μετα κορίτσι..στην αγοράκι?

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλό μεσημέρι κορίτσια!!!
Είμαστε και εμείς στη φάση που προσπαθούμε για μωράκι και είμαστε τίγκα αγωνία!
Δεν θα γκρινιάξω πολύ γιατί είναι ο πρώτος μήνας που προσπαθούμε...νιόπαντρα βλέπετε!
Τι κάνετε πως είστε??

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις