Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
192 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 192 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχα Αναμπέλα και να ήθελε να σου το κρύψει που να ήξερε!! χιχιχι

Ευτυχώς κορίτσια ο δικός μου θέματα με το ποδόσφαιρο δεν έχει εντάξει θα δει κάνα αγώνα κυρίως όταν παίζει η Εθνική αλλά μέχρι εκεί ούτε γήπεδα ούτε 5 επι 5! Αυτός έχει κόλλημα με τα jeep μπορεί να κάθεται ώρες ατελείωτες να βλέπει off road στο youtube! Ξέχασα να προσθέσω στο προηγούμενο ποστ : ότι παρόλο αυτά τα λίγα τα εκνευριστικά τον λατρεύω πολύ ειδικά σε όλη την εγκυμοσύνη αλλά ιδιαίτερα από τη γέννα κ μετά ήθελα μόνο αυτόν δίπλα μου και με βοήθησε και με βοηθάει πολύ στο θέμα του παιδιού! I love you I love you

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΚΝΕΥΡΙΖΟΥΝ ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΣΚΕΦΤΙΚΑΤΕ ΠΟΤΕ ΑΜΑ ΕΡΧΟΤΑΝ Η ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΙ ΘΑ ΑΚΟΥΓΑΜΕ?????ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΩΠΩΠΩ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΧΑΧΑΧΑ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 534787 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 534787 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 534787 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 534787 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 534787

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αααααααα!!!!τι ωραιο θεματακι που ανοιξατε!!!!
λοιπον επειδη αυτη τη στιγμη αρπαχτικαμε του εχω νευρα ακουστε με προσεκτηκα.σας τα εχω φρεσκα φρεσκα!!!!!!!!! ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356

ειναι ξεροκεφαλος,ισχυρογνωμον,να γινετε παντα το δικο του(αλλα δεν του περναει!αυτο μας ελειπε!),εγωιστης,πεισματαρης,και γενικα ωρες ωρες σου βγαζει την ψυχη!!!!!!!!!!!!!!!!!(ειμαστε ιδιοι χαρακτηρες..... Shocked Shocked Shocked Shocked καταλαβαινετε....)


που τον βρηκα παναγια μου,λεω????σε λοταρια τον τραβηξα?????????αχχααχχχααχχα!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και ας ερθω στο θεμα μας:τωρα ηρεμησα!τα πα και ξαλαφρωσα!!!!
ο δικκος μου εχει κολημα με την καθαριοτητα μεχρι αηδιας λεμε!!!!!!περναει απ το σαλονι για παραδειγμα και κανει μιαααααα ετσι με το δαχτυλο αν εχει σκονη η τραπεζαρια...δεν λεω καλο ειναι που δεν ειναι τσαπατσουλης,αλλα μεχρι ενα σημειο!ψυρας!!!!!!!!!κολλημενος με την μπαλα....παναθα και ξερο ψωμι,5επι5 κτλ.
και πολυ παραμιλιτο στον υπνο τυ!!!!καθε βραδυ!!!!λογοδοιαρια!!!!!!!!και ενδιαμεσα στο καπακι ριχνει και ενα ροχαλιτο!
αυτα.....

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:αααααααα!!!!τι ωραιο θεματακι που ανοιξατε!!!!
λοιπον επειδη αυτη τη στιγμη αρπαχτικαμε του εχω νευρα ακουστε με προσεκτηκα.σας τα εχω φρεσκα φρεσκα!!!!!!!!! ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 311356

ειναι ξεροκεφαλος,ισχυρογνωμον,να γινετε παντα το δικο του(αλλα δεν του περναει!αυτο μας ελειπε!),εγωιστης,πεισματαρης,και γενικα ωρες ωρες σου βγαζει την ψυχη!!!!!!!!!!!!!!!!!(ειμαστε ιδιοι χαρακτηρες..... Shocked Shocked Shocked Shocked καταλαβαινετε....)


που τον βρηκα παναγια μου,λεω????σε λοταρια τον τραβηξα?????????αχχααχχχααχχα!!!!

αχαχαχαχ ισχυρογνώμον είμαι εγώ και πολύ πεισματάρα και καμιά φορά αγύριστο κεφάλι πετσί ολάκερο που λέμε εδω στη Κρήτη! Μιας που είπε το Ειρηνάκι νομίζω τι θα έλεγαν οι άντρες μας για εμάς!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:και ας ερθω στο θεμα μας:τωρα ηρεμησα!τα πα και ξαλαφρωσα!!!!
ο δικκος μου εχει κολημα με την καθαριοτητα μεχρι αηδιας λεμε!!!!!!περναει απ το σαλονι για παραδειγμα και κανει μιαααααα ετσι με το δαχτυλο αν εχει σκονη η τραπεζαρια...δεν λεω καλο ειναι που δεν ειναι τσαπατσουλης,αλλα μεχρι ενα σημειο!ψυρας!!!!!!!!!κολλημενος με την μπαλα....παναθα και ξερο ψωμι,5επι5 κτλ.
και πολυ παραμιλιτο στον υπνο τυ!!!!καθε βραδυ!!!!λογοδοιαρια!!!!!!!!και ενδιαμεσα στο καπακι ριχνει και ενα ροχαλιτο!
αυτα.....
ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΟΙ Κ ΟΙ 2 ΣΑΣ!!!ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!! ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 654316 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 654316 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 654316 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 654316

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis ΘΑ ΕΙΧΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΡΑΜΑΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΟΥΝΑ ΜΑΣ ΑΝ ΑΝΟΙΓΑΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΑΧΑΧΑ!!!ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΑΓΑΠΑΝΕ Κ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ!!ΚΑΛΟ ΑΥΤΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια-κοπελα-ειπε-για-το-ποδοσφαιρο-!!οκ-το-καταννοω-πληρως-να-παρακολουθει-την-αγαπημενη-του-ομαδα-αλλα-και-οοοοοολες-τις-αλλες;;;;μουντιαλ-euro-champions-league.......ε-ειναι-φρικη!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:καποια-κοπελα-ειπε-για-το-ποδοσφαιρο-!!οκ-το-καταννοω-πληρως-να-παρακολουθει-την-αγαπημενη-του-ομαδα-αλλα-και-οοοοοολες-τις-αλλες;;;;μουντιαλ-euro-champions-league.......ε-ειναι-φρικη!

ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΛΕΩ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ sex and the city,desperate housewives,supernatural,charmed Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΣΙΕΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΧΑΧΑΧΑ..ΕΧΩ ΠΑΘΟΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΟΝΟ?!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠ΄ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ!ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ, ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Twisted Evil , ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ, ΑΝ ΔΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΜ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!ΠΩ ΠΩ ΦΡΙΚΗ, ΤΡΟΜΕΡΟ!

anabela


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eirinaki έγραψε:
valerakievelinaki έγραψε:καποια-κοπελα-ειπε-για-το-ποδοσφαιρο-!!οκ-το-καταννοω-πληρως-να-παρακολουθει-την-αγαπημενη-του-ομαδα-αλλα-και-οοοοοολες-τις-αλλες;;;;μουντιαλ-euro-champions-league.......ε-ειναι-φρικη!

ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΤΕΙΟ ΔΕΝ ΛΕΩ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΙ ΑΚΟΥΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ sex and the city,desperate housewives,supernatural,charmed Κ ΓΕΝΙΚΩΣ ΟΤΙ ΣΙΕΡΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΧΑΧΑΧΑ..ΕΧΩ ΠΑΘΟΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994

εγω το ειπα. Αχ οχι δεν ειναι μονο την ομαδα του που βλεπει, εχει δυο ομαδες ειναι Ολυμπιακος και Αστερας Τριπολης γιατι ειναι απο κει. Παρακολουθει οτι υπαρχει σε αγωνα.

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα δεν ξεχναει τις πορτες τις ντουλπας ανοιχτ ες γιατι ποτε δεν παιρνει μονος του οτι θελει...και ευτυχως δηλαδη γιατι οποτε τα παιρνει μια κανει μια ντουλαπα αισχος...Θυμηθηκα τωρα ενα εκνευριστικο,φερνει και αφηνει στο δωματιο ολα τα μπουκαλι του νερου απ το ψυγειο και τα αφηνει ετσι και δεν τα μαζευει ποτε....

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Litsaki89 έγραψε:Με εκνευριζει απιστευτα το ροχαλιτο του τα πεταμενα του ρουχα στους καναπεδες το τυλιγμα αλα κρουασαν που κανει με το σεντονι με αποτελεσμα να τραβαω και να ερχετε μονο αυτος και οχι σεντονι η φρασεις "αυτο που να το βαλω, που ειναι... μωρο μου εχουμε..."οι οποιες ειναι καθημερινες.
Λατρευωωωω οταν κανει ζημια κ μ λεει "ο Μημητρης εκανε μημια " η οταν διορθωνει κατι κ λεει " εγω ειμαι μαστορας" Very Happy με λιωνει ο τροπος που μ αγκαλιαζει πεθαινωωωωωωωωωω!


Ψοφησαααααααααααααααααα στο γέλιοοοοοοοοοο "Ο Μημήτρης έκανε μημιά". Άντε να θυμώσεις μετά! Πως να θυμώσεις;
Το τύλιγμα με το σεντόνι το κάνει και ο δικός μου. Και αν σηκωθώ από κρεβάτι το βράδυ (για νερό, για να δω τα παιδιά...), όταν επιστρέφω...... δεν υπάρχει χώρος!!! Έχει απλωθεί σαν το χταπόδι σε όοοοοοολο το κρεβάτι!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΟΝΟ?!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠ΄ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ!ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ, ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Twisted Evil , ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ, ΑΝ ΔΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΜ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!ΠΩ ΠΩ ΦΡΙΚΗ, ΤΡΟΜΕΡΟ!

αφρουλα αυτά ητελα να πω και εγω ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 328109 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 328109
Μία από τα ίδια ντουλαπες και συρταρια ανοιχτα ,δεν βλεπει τιποτα και όλο ρωτάει που ειναι και ας ειναι μπροστα του . ευτυχως δεν ειναι κολλημενος με την μπαλα σπανια βλεπει οποτε εκει δεν εχουμε προβλημα ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 328109
οταν μαγειρευω και ειναι σπιτι έρχεται πάντα μάζι μου για να με βοηθησει αλλά είναι μέσα στα πόδια μου και τσαντίζομαι.βέβαια μετά από 10 χρόνια γαμου τον εχω μαθει και τον αφηνω, να βάζει και την δική του πινελιά οπως λεει στο φαγητο ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994

fonitsa


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρε γαμωτο , αυτο με το κρεβατι που απλωνεται σα χταποδι το κανει κι ο δικος μου αντρουλης...και το θεμα ειναι οτι σε κυβικα τον τρωω χαλαρα, αλλα στο κρεβατι πιανει παντα τον περισσοτερο χωρο!!!! Shocked Shocked Shocked
ενα βραδυ ειχε παει για υπνο νωριτερα. παω κι εγω, τον σκουνταω να κανει παραπερα (υπερδιπλο το στρωμα κι ειχε αφησει μια γωνιτσα, ισα ισα το μαξιλαρει χωρουσε) τιποτα...ξανασκουνταω, τιποτα παλι, σπρωχνω μπας και ξυπνησει να μου κανει χωρο..τιποτα....παιρνω φορα λοιπον και πεφτω φαρδια πλατια πανω του Twisted Evil
πεταγεται απο τον υπνο ξαφνιασμενος και με το που καταλαβε τι ειχε γινει αρχισαμε νυχτιατικα τα κυνηγητα και το μαξιλαροπολεμο μες το σπιτι ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994
αχ ρε ζουζουνι! λατρευω το ποσο ευκολο του ειναι να με κανει να γελαω!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΟΝ ΤΡΩΩ!ΑΝ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ (49 ΚΙΛΑ ΕΓΩ, 105 ΚΙΛΑ ΑΥΤΟΣ) ΤΟΥ ΑΦΗΝΩ ΜΙΑ ΑΚΡΟΥΛΑ ΣΤΟ ΥΠΕΡΔΙΠΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ! Laughing Laughing Laughing

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΣΤΕ ΦΟΒΕΡΕΣ Κ ΟΙ 2 ΜΙΛΑΜΕ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!!!! ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994 ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΝΤΡΩΝ ΜΑΣ... - Σελίδα 2 215994

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχα αφρουλα και εγω 50 κιλα και εκεινος 95 με τρωει λαχανο αλλα ειμαστε πολυ ψηλοι και οι δυο απο ροχαλητο εχουμε και εμεις θεμα .
ποδοσφαιρο δεν βλεπει καθολου το ψαρεμα του αρεσει ισχυρογνωμων οπως εγω και περιμενει παντα απο εμενα να του βγαλω ρουχα οπως και στα παιδια μας για να ντυθει οταν βγαινουμε μονος του δεν ξερει να κανει συνδιασμους και καλα

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα γελασα πολυ ρε κοριτσια πανω κατω ολες τα ιδια περναμε..........ουμ τα χαριτομενα του...οταν θελει κατι με καλοπιανει φιλακια αγκαλιτσες,αγαπη σ αγαπω κ τετοια. εννοχλητικα στο κρεβατι οταν κοιμομαστε θελει να με εχει αγκαλιαα αλλα οταν κανει ζεστη δνε τον αντεχο μιλαμε για πολυ εννοχλητικο ξεκιναμε με αγαπεσ κ καταλυγουμε τσακομενη χαχαχα ,κ ειδηκα οταν του γκρινιαζω που σκαω με τυλιη κ βαζει τα ποδια απο πανω απο τα δικα μου για σπασιμο,ροχαληζει κ του το λεω κ μου λεει εγωωωωωω ποτε ,τον σκουνταω συνεχεια κ αλλαζει πλευρο κ τοτε στοπ ροχαλητο........ωρες ωρες με νευριαζει τοσο πολυυυ που θελω να τον δειρω..αλλα τον αγαπαω πολυ πολυ δνε μου χαλαει χατιρη,μου κανει εκπληξεισ..αυτα δνε θυμαμαι αλλα,α κ για το μπανιο ειναι ολα στην θεση τουσ κ οταν μπενει τα βρισκει αλου για αλου

kafedaki?

kafedaki?
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γουστάρω απίστευτα α)που κάνει τα πάντα για να με βλέπει πάντα χαμογελάστη β)που με αποκαλεί χαζούλι με τον πιο ναζιάρικο τρόπο γ)που όταν πω να καθαρίσω και είναι σπίτι πάντα θα βοηθήσει.

Με εκνευρίζει όταν αφήνει πράγματα για την τελευταία στιγμή και μετά τρέχουμε πανικόβλητοι.Όπως επίσης άμα ξεχάσει κάποια δουλεια δε λέει ξέχασα να κάνω αυτό,αλλά εκεί που καθόμαστε κάνει κάποια επιφωνήματα που πετάγομαι πάνω και όταν λέω τι έγινε μου λέει ξέχασα να κάνω αυτό, το οποίο μπορεί να είναι κάτι ασήμαντο.π.χ να έχει ξεχάσει να πλρώσει κάποιο λογαριασμό που να μην είναι επείγον.Βέβαια αρχίζω να το συνηθίζω Very Happy Very Happy Very Happy

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αμαν πια αυτο το ροχαλητο του....τον επεισα πριν 2 χρονια σχεδον και εκανε και χειρουργειο-αμυγδαλες-διαφραγμα κτλ-....για 1 χρονο καλα ηταν, μετα τα ιδια παντελακη μου....και δεν εχω μεγαλο σπιτι να τον στειλω σε αλλο δωματιο.
ειναι τοοοοοσο τακτικος που μου σπαει τα νευρα καμια φορα!

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΟΝΟ?!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠ΄ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ!ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ, ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Twisted Evil , ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ, ΑΝ ΔΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΜ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!ΠΩ ΠΩ ΦΡΙΚΗ, ΤΡΟΜΕΡΟ!

ε-οχι-και-να-αφηνει-απο-δω-και-απο-κει-τις-οδοντογλυφιδες!!!!!!!!!

bebek6

bebek6
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΥΟ ΜΟΝΟ?!ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΑΠ΄ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΙΠΑΤΕ!ΑΦΗΝΕΙ ΤΙΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ ΑΝΟΙΧΤΕΣ, ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΨΥΧΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΞΗ, ΣΥΖΗΤΑΩ ΚΑΤΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΤΙ ΑΣΧΕΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ Twisted Evil , ΠΑΙΡΝΕΙ ΟΔΟΝΤΟΓΛΥΦΙΔΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΑΦΗΝΕΙ ΟΠΟΥ ΝΑ΄ΝΑΙ, ΑΝ ΔΕ ΦΑΕΙ ΟΛΟ ΤΟΥ ΤΟ ΜΑΜ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!ΑΣΕ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΑ!ΠΩ ΠΩ ΦΡΙΚΗ, ΤΡΟΜΕΡΟ!
xaxaxa!! ta idia! kai odontoglufida mexri k sto krevati exw vrei!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις