Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

mimi74

mimi74
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalhtera kakia para ta xapia gia to stomaxi sto xeri !!!!!!

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:
dora74 έγραψε:Τι κολλήματα έχουν οι πεθερές σας βρε κορίτσια??????

εμενα τα εβγαλε τα κολληματα με το που παντρευτηκα αλλα της κοπηκε ο βηχας και αυτηνης και του γιου αποτομαααααα..

και αυτο που σου ειπα(το νταχτιριντι) το εκανα σε καποια αλλη περιπτωση εγω και επιασε αχαχχαχααχα.

Απο τοτε κυρια ερχετε ,κυρια φευγει αλλιως ακουει μπινελικακια στο λεπτο,δεν χολοσκαω για κανεναν εγω.Και τα κλαματα καμια φορα που εβαλε λιποθυμησα απο τα γελια εγω αχαχαχαχχα .ειμαι σκυλα το ομολογω αλλα ΗΡΕΜΗ ΠΙΑΑΑΑΑΑ

Σωστή!!!!! Very Happy

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και μιας και πιάσαμε αυτό το θέμα έχω βιώσει από κοντά την εμπειρία μιας πολύ κοντινής μου πρόσφατα μανούλας, της οποίας η πεθερά, όταν έμενε γυμνό το αγοράκι το φίλαγε. Ναι. Εκεί που δε φαντάζεστε το φίλαγε...

Και φυσικά η φίλη μου σταμάτησε δια ροπάλου να κάνει οτιδήποτε μπορεί να αφηνε γυμνό το μπέμπη της μπροστά της. Το άλλαζε πάντα σε άλλο δωμάτιο, το έκανε μπάνιο αφού έφευγε και τέτοια...

Είναι ορισμένες ρε παιδί μου... τι να πω... ούτε βαλτές να ήταν...

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έχω ακούσει για baby sitter που έκανε το ίδιο. Για γιαγιά δεν είχα ακούσει. Έπαθα σοκ τώρα!!! Shocked

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε ΝΑΙ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ.

τα διαβαζω και φριττω αφου θελω να παω εκει να της τα πω γαμωτο . Shocked Mad Shocked Shocked να την βοηθησωωωω Very Happy Very Happy

και ο αντρας πρεπει να καταλαβει και την ψυχολογια της γυναικας του και μαμας πλεον -ΕΛΕΟΣ ΔΛΔ.καλη η μανουλιτσα του αλλα μεχρι εκει .

Παρε βαθιες ανασες και πεστα να ξεμπερδευεις .Και κανονησε να ειναι και ο αντρας σου εκει .

Αν και εγω την εχω βγαλει τρεληηηηηηη ουυυυυυυυυυυ ουκ ολιγες φορες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

31λεει το παιδι μου παιδι της! - Σελίδα 2 Empty λεει το παιδι μου παιδι της Δευ Αυγ 27, 2012 4:36 am

Ελενη+Λυδια

Ελενη+Λυδια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamavivo έγραψε:ή οταν πει ελα στην μανουλα σπρωξε τον αντρα σου να κατσει στην αγκαλια της να του κανει νταχτιριντι

αχαχααχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχα

καλο καλο καντο και πες μας....

mimi74

mimi74
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Anti na xairontai pou exoume gera paidia kai eimaste kala me ton antra mas ,sou lei: pws na ths ta spasw shmera ta neyra...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mimi74 στις Δευ Αυγ 27, 2012 4:37 am, 1 φορά

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora74 έγραψε:Έχω ακούσει για baby sitter που έκανε το ίδιο. Για γιαγιά δεν είχα ακούσει. Έπαθα σοκ τώρα!!! Shocked

και εγω το εχω ακουσει και το εχω δει,στην θεια μου Shocked Shocked Shocked τρελες και ανωμαλες καταστασεις λεμε Shocked Shocked

path_83


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ελενη+Λυδια έγραψε:
mamavivo έγραψε:ή οταν πει ελα στην μανουλα σπρωξε τον αντρα σου να κατσει στην αγκαλια της να του κανει νταχτιριντι

αχαχααχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχαχχαχα

καλο καλο καντο και πες μας....

Οντως πολύ πετυχημένο... Twisted Evil

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
Και πες της η πλακα εχει και τα ορια της και τα ξεπερασατε πεθερουλα.Και ειμαι λεχωνα και δεν κανει να στεναχωριεμαι ,και εσεις επιμενετε σε κατι που με ενοχλει?γιατι?Γιατι επιμενετε ?Ετσι σας φεροτανε η πεθερα σας?πες της.





Ωχ...αυτα μου ακουγονται γνωριμα..απαντηση δεν θα παρει, λογικη απαντηση τουλαχιστον.Ανταγωνισμος ειναι αυτος.
Να της τα πει ομως,γιατι θα την φερει σε ττετοια θεση να σκεφτει οτι πραγματικα ενοχλει. Με τον αντρα σου μαζι,κ με τους γονεις σου επισης (το χοντρυνα ε? Razz ).

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαλλον η περιπτωση σου ειναι λιγο περιεργη απο την αποψη πως αντε κ της βαζετε χερι και το κοβει... και αν, λεω αν.. οταν μενει μονη της με το παιδι του λεει οτι εγω ειμαι η μαμα σου κτλ? Της εχεις εμπιστοσυνη οτι δεν θα το κανει?
Μιλησε στον αντρα σου και εξηγησε του ποσο πολυ σε ποναει κ οτι του ζητας να σε υποστηριξει και αν δεν το κανει..... περασε στο σχεδιο νταρχιντι τον μεγαλο γιο στην μαμα!!!!!

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ακουσε με κοριτσαρα μου και θα σου βγει σε καλο , παιδακι δεν εχω ακομα αλλα ξεκινησα με τον αντρα μου μερα παρα μερα να κλαιω απο αυτα που ελεγε και η πεθερα και η κουνιαδα μου. δεν θα στεναχωριεσαι με τετοια και ουτε θα θυμωνεις ωστε να γινεσαι κακια εσυ και να πεφτεις και στα ματια του αντρα σου. θα κανεις το εξης αν την λες μαμα τη πεθερα εννοω το κοβεις αμεσως και την αποκαλεις με το ονομα της. δευτερον δεν ερχεται σπιτι σας οποτε θελει αυτη αλλα οποτε μπορειτε εσεις αν ερχεται με το ετσι θελω θα κλεινεσαι στο δωματιο σου οτι εχεισ πονοκεφαλο θα κανεις μια ωρα μπανιο και θα βγαινεις σχεδον με τη πετσετα και λιγο πολυ θα καταλαβει οτι ενοχλει . τωρα το πιο σημαντικο αν ξαναπει στο παιδι ελα στη μανουλα θα της πει το εξης: γλυκια μου πεθερουλα σταματο αυτο γιατι θα σταματησω να ειμαι γλυκια μαζι σου το ξερεις ,το παιδι εχει μαμα και ζοριστηκε και να το κανει γιαυτο αν θες να το βλεπεις χωρις να μπερδευεται αυτο για το ποια εισαι και χωρις να μπερδευομαστε και μεις για πιο λογο ερχεσαι θα του μιλας ως γιαγια. και πες και στον αντρα σου πως μεγαλωσε και πρεπει να της μιλαει για καποια πραγματα οπως ειπα και εγω στο δικο μου και να μην νταντευει αλλο γιατι εχει δικη του οικογενεια πια που ειναι πανω απο ολα!!!!!

kefi

kefi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τρέλα αυτήν; τρέλα κι εσύ. Όταν λέει στο μωρό: έλα στη μαμά, τότε κράτα το μωρό και μην το δίνεις πουθενά. Αν σε ρωτήσει γιατί δεν της το δίνεις, πες της πολύ απλά ότι όταν το ζητήσει η γιαγιά, τότε πολύ ευχαρίστως να το δώσεις. Αλλά δυστυχώς για εκείνη, είπε στο παιδί να πάει στη μαμά. Ε τι να κάνει και η μαμά, να πει όχι στο παιδί της;

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν έχω ακούσει ξανά κάτι τέτοιο. δεν ειμαστε καλα αυτο ειναι τρελα ! μην στεναχωριέσαι και ξέκοψε της το ! δεν ειναι πραγματα αυτα μαλλον η γυναικα δεν ειναι καλα αλλα δεν φταις σε τιποτα εσυ και το παιδι σου. συζητησε το με τον αντρα σου πες του πως νιωθεις και μαζι θα βρείτε μια λυση!

Maryanastasia

Maryanastasia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυτα τα πράγματα είναι πάρα μα ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ.

Κα Πόπη μου αν ξαναπείς στο παιδί μου έλα στην μανούλα θα σου πάρω δώρο κυάλια για να το βλέπεις.

μα..

δεν έχει μα κα πόπη μου μίλησε η μανούλα. ελα τώρα να σου κάνω καφεδάκι και έχω και κουλουρι. ελα.

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω γενικα δεν εχω προβλημα με την πεθερα μου.αντιθετως ολα ειναι καλα....
μια μερα ομως θυμαμαι που ειχε πει :δικο μου ειναι αυτο το παιδι κ μετα απο λιγο που εκλαψε της λεω:ζηταει βυζι(θηλαζα)αρα μαλλον τελικα δικο μου ειναι αυτο το παιδι...

biki4


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
απο την πρωτη φορα που την γνωρισα της μιλαω στον πληθυντικο επειδη μου λεγε πολλες βλακειες κρατησα μια αποσταση.σπιτι δεν ερχετε σχεδον ποτε,μονο αν της το παμε εμεις θα το δει αλλα αυτο το υφος του θυματος ειναι που με πειραζει.το μονο αδικο που δινω στον αντρα μου ειναι οτι ειδε πως δεν βγαζει ακρη μαζι της μαλλον και μου ειπε τι σε πειραζει τοσο πια και σενα?ασε να το λεει οπως θελει.ηρθε ενας ξαδερφος του αντρα μου και ειναι να παμε σημερα απο το σπιτι της και δεν θελω καθολου.σκεφτηκε να πω τον αντρα μου να παει μονος του με τον μικρο μπας και καταλαβει τπτ η κυρατσα!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
biki4 έγραψε:απο την πρωτη φορα που την γνωρισα της μιλαω στον πληθυντικο επειδη μου λεγε πολλες βλακειες κρατησα μια αποσταση.σπιτι δεν ερχετε σχεδον ποτε,μονο αν της το παμε εμεις θα το δει αλλα αυτο το υφος του θυματος ειναι που με πειραζει.το μονο αδικο που δινω στον αντρα μου ειναι οτι ειδε πως δεν βγαζει ακρη μαζι της μαλλον και μου ειπε τι σε πειραζει τοσο πια και σενα?ασε να το λεει οπως θελει.ηρθε ενας ξαδερφος του αντρα μου και ειναι να παμε σημερα απο το σπιτι της και δεν θελω καθολου.σκεφτηκε να πω τον αντρα μου να παει μονος του με τον μικρο μπας και καταλαβει τπτ η κυρατσα!

Νομίζω ότι αν δεν πας δεν θα καταλάβει.. Μάλλον το δρόμο θα της ανοίξεις να το λέει μιας και θα λείπει ο "γάτος".... Αν το πει πάλι όσο θα είστε εκεί απλά βάλε την στην θέση της. Καλό κουράγιο!!

biki4


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σας ευχαριστω ρε κοριτσια για τις απαντησεις σας.πραγματικα ενοιωσα καλυτερα.αντε και ο θεος βοηθος!

MarialenaK


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
biki4 έγραψε:σας ευχαριστω ρε κοριτσια για τις απαντησεις σας.πραγματικα ενοιωσα καλυτερα.αντε και ο θεος βοηθος!

Ο Θεός βοηθός φυσικά...
Αλλά καλού κακού ας γίνει
κ το στόμα της bikis "οχετός"
μπας και....
η πεθερά γίνει "μπουχός"!!!

biki4


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
δεν εχω δει την πεθερα μου ακομα αλλα πατησα ενα τρικουβερτο τσακωμο με τον αντρα μου..τι με πειραζει που το λεει παιδι της!μαγια τους κανει?μεχρι χθες συμφωνουσε μαζι μου και σημερα μου πεταξε το τουβλο στο κεφαλι!που ειναι κακο να το λεει παιδι μου?εγω αμα σε πω παιδι μου θα σε πειραξει?τι φοβασε?μη σου παρει το παιδι και την λεει μαμα?αφου εσυ εισαι η μαμα του.ξεκολα..και αλλα τετοια.του χρονου ειναι να παντρευτουμε και εχω κουφαθει μ αυτα που ακουω.αν δεν ηταν το παιδι θα τα ειχα τιναξει ολα στον αερα.ειμαι πολυ χαλια..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γαμωτο,επειδή οι άντρες μας είναι ολίγον τι κότες πρέπει εμείς να ανοίξουμε το στόμα μας και να γίνει της Πόπης;;;
Άκου εκει παιδι της...Δε μπορωνα σου δώσω μια συμβουλή...ΕΣΥ θα κρίνεις τι θα κανείς.Εγω πάντως επαψα να πηγαίνω στα πεθερικά ΜΑΖΙ με το παιδι μου.Σιγά που θα άφηνα να χαρούν το μωρο ενω μου κάνανε μαλακιες...Και μάλιστα έφτασα και σε χωρισμό έτσι;Αλλα μετα τα βρήκαμε με τον άντρα μου.

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ήθελα να μη γράψω γιατί θα έγραφα πολύ φορτισμένα.. άλλα έλεος...έτσι είναι οι άντρες... όλα τα υπεραπλουστεύουν... η λέξη ψυχολογία τους είναι άγνωστη. Προσπαθεί να στο περάσει αθώα λες και είσαι χαζή και δεν καταλαβαίνεις με τι τρόπο στο λέει η πεθερά σου... Να μη σε βάζω σε λόγια, πάντως στη θέση σου θα απαιτούσα πράγματα και θα αρνιόμουν στην πεθερά να το δει. Κι ας με βγάζαν υστερική και τρελή. Καλύτερα να σε φοβούνται παρά να μη σε υπολογίζουν. Αντί να αναρωτιέσαι εσύ τι άκαρδο γουρούνι πρόκειται να παντρευτείς, άσε αυτόν να αναρωτιέται με τι τρελλή έμπλεξε... Ακου εκεί το παιδί σου παιδί της!

melissoula84

melissoula84
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ειναι μωρο ακομα και μαλλον τα λεει αυτα απο τον ενθουσιασμο της. Οτι και να λεει παντως, μανα ειναι μονο μια οπως και να το κανουμε!
Εγω παντως θα το δω απο τη θετικη του πλευρα. Για να λεει ετσι εκεινη παει να παι οτι θα το αγαπαει πολυ και το θεωρω ωραιο να αγαπανε το παιδι σου. Αργοτερα, οταν θα εχεις αναγκη να σου το κραταει η ακομα και τωρα θα ξερεις οτι θα εχεις εναν ανθρωπο παντα διαθεσιμο. ρωτα μας κι εμας που δυσκολευομαστε.
Εσενα θα σε παρακαλαει να σου το κρατησει. Η εμπειρια μου λεει να μη της πηγαινεις κοντρα τωρα που ειναι αρχη. Αν οι σχεσεις χαλασουν δυσκολα ξαναφτιαχνουν. Αν βεβαια κανει και πολλα αλλα χοντρα που σε χαλανε, τοτε ενταξει..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγαπητη φιλη μου,να σου πω την γνωμη μου..εγω ευτυχως δεν εχω προβλημα με την πεθερα μου,κ λεω ευτυχως γιατι εκεινη μου κραταει την κορη μου κ θα κραταει κ τον μικρο σε λιγο. αλλα θα σου πω κατι.συζητα πρωτα απ ολα με τον αντρα σου,για να τον εχεις με το μερος σου,γιατι απ'οτι βλεπω σιγα σιγα θα τον παρει με το μερος της..κ μετα βαλτην κατω κ μιλα της ξεκαθαρα,οτι σε πειραζει κ δεν θες να ξαναπει το παιδι σου,παιδι της.. γιατι οσο μεγαλωνει το παιδι κ αρχιζει κ μιλαει,θα σας λεει κ τις δυο μαμα..
ευχομαι καλα ξεμπεδρεματα..κ κουραγιο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις