Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
13 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 13 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελισαβετ καλως ηρθες!!!κοριτσια πφφ ο μικρος μου σημερα δνε πολυ τρωεει μαλλον κρυωσε το μαναρι μου δνε ειχε πυρετο σημερα κ πολυ ,αλλα ειχε συνεχεια πορδουλες κ χθες βραδυ μαρτηριο βογκαγε στον υπνο του συνεχεια κ πεταγοντα κ εκλαιγε!!!!!πηγαμε κ στο μητερα στον καρδιολογω μας ενθαρηνε πολυ κ μας τα εξηγησε ολα καμια σχεση με το ωνασειο κ εκει καλα ηταν αλλα δνε πολυ μιλαγε!!!!μας ειπε να παμε σε 3 μηνες για μια εξετασει κ μας ειπε οτι δνε χρειαζοταν να πηγαινουμε καθε μηνα εκει,ειναι σταθεραα μας ειπε κ δνε ειναι κατι τοσο σοβαρο κ το προβλημα που εχει ειναι εκτοσ καρδια δηλ ενας σοληνας εξω απο την καρδια κ παει στουσ πνευμονες,το οποιο καποια στιγμη θα το φτιαξουμε κ μπωρει κ οχι αυτα...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ μπραβο το μωρο μας!τι καλα νέα!!!!!δεν πειράζει που δεν τρώει μην τον πιέζεις γαλατακι και μια χαρά θα ειναι σκέψου ένας οταν ειμαστε άρρωστοι,αφού δεν είχε και πυρετό σημερα αύριο θα ειναι πολυ καλύτερα και θα του έρθει σιγά σιγά και η όρεξη !εγω για απόγευμα του έδωσα γιαούρτι κανονικό και το έφαγε ο κακομοίρης....

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μανουλιτσες μου τι κανετε? Εμεις δοξα το θεο ολα καλα! Με τα φρουτακια εχουμε ενα θεμα αλλα που θα παει! Μαρινακι χαρηκα που το μωρακι σου πηγαινει καλα!Εγω κοριτσια δοκιμασα να τις δοσω λιγο μπισκοτο τα μιραντα χωρις να το αλεσω και το πνιξα το παιδι μου! Ε μα λυσσαξανε "δωστου δε θα παθει τιποτα " και να ! Αλλη φορα θα ακολουθω το ενστικτό μου! Κατα τα αλλα η μετακομιση με αγχωνει λιγο, φοβαμαι μη μου κρυωσει το μωρο περα δοθε καθε μερα μεσα στα ρευματα! αι στο καλο θελω τη μαμα μουυυυυυυυυυ!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, κορίτσια! Μαρίνα, ευχάριστα τα νέα για το μωράκι σας!
Γεωργία, τι γιαούρτι του έδωσες? Εγώ της έδωσα μια μέρα πρόβειο κ το έφαγε.
Κωνσταντίνα, κουράγιο κ καλή δύναμη με τη μετακόμιση.
Εμένα κοιμήθηκε νωρίς σήμερα η μπουμπού 9 η ώρα ήταν στο κρεβάτι. Ελπίζω να μην μου ξυπνήσει άγρια χαράματα...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!ο μπεμπης λίγο μετα τις 10 κοιμήθηκε και εχω ξαπλώνει και εγώ!προβειο του έδωσα νικολετα για δοκιμή και το έφαγε.
Ναι ΚΑΤΕΡΙΝΑ θελει λίγο προσοχή γτ και στο νησί εχει υγρασία!

agapi31aa

agapi31aa
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
χαχαχαχα Κωνσταντινα!!! mpempako7 και εγω μπερδευομαι με τα ονοματα ακομα!! προσπαθω να θυμηθω τα ονοματα σας ,αλλα τιποτα! θα το γραψω στο προφιλ

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ναι καλε ΚΑΤΕΡΙΝΑ ειναι ο φασολις χαχα!εγω Γεωργία!γινεται να βγάλω το μπεμπακος και να βάλω το ο ομάδα μου?δεν ξερω...

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κοριτσια!

Και μενα αυτες τις μερες σαν κατι να την απασχολει, μες στον υπνο αρχιζει και μυξοκλαιει...ισως ειναι τα δοντακια γιατι της εδωσα χθες βραδυ το οσανιτ και ηρεμησε.
Χθες μου κοιμηθηκε απο της 8.30 και ξυπνησε 7, μια χαρα δηλαδη!
Εχει αρχισει τωρα και κανει ελα ελα με τα δαχτυλακια της για να την παρουμε αγκαλια..πολυ γελιο!

Κωνσταντινα και μενα τελευταια δεν πολυθελει φρουτα και της τα εκανα smoothie χθες και το ηπιε απο σφηνακι.βαζω την φαντασια μου τι να κανω..
Οσο για το μπισκοτο ενταξει ειναι λιγο σκληρο, δοκιμασε με κατι μαλακο πρωτα οπως μπανανα να πιπιλαει η καροτο βρασμενο κτλ γιατι απο αλεσμενα σε μπισκοτο φυσικο ειναι να δυσκολευτει.
εμενα πλεον και το κρεας ετσι το τρωει, το μασαει με τα ουλα!

Μαρινα πολυ χαρηκα για το παλικαρακι σου!ειδες και ανησυχουσες?οσο για το φαγητο εχουν και αυτα της μερες τους αλλη μερα θα τρωει καλα αλλη θα εχει ανορεξια φυσιολογικο ειναι!

εγω χθες της εκανα κοτοσουπα και εβαλα μπροκολο μεσα..ουτε να το μυρισει δεν ηθελε τσιριζε μολις εβλεπε κουταλι, ε λεω δεν πειναει, καθομαστε να φαμε εμεις (κοτοπουλο με πατατες στον φουρνο) και αρχισε να λεει αμ αμ αυτη και τελικα εφαγε απο το δικο μας η τσουπρα!καταλαβες εκει?εχει και προτιμησεις!
Σημερα θα φτιαξω φακες για μας αλλα με λιγοτερο αλατι κ θα της δωσω απο αυτο..εμ τι αδικα μαγειρευω χωρια για αυτην!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια.Βλεπω μια χαρουλα ειστε ολες.Και εμεις καλα ειμαστε.Κοιμαται τωρα το μαναρι μου.Καταρχας να σας πω οτι γελασα με αυτα που γραφετε.Καθομουνα κ τα διαβαζα κ γελαγα μονη μου.Νικολετα με ενδιαφερει η συνταγη γιατι ελεγα να ξεκινησω να δοκιμασω να κανω cupcakeς η μακαρον κ οτι πετυχω να τα φτιαξω για την βαφτιση.Απο πανω τι εβαλες ζαχαροπαστα η βουτυροκρεμα με χρωμα?Μαρινακι χαρηκα που ειναι καλα το παιδακι σου.Και εμεις θελουμε να παμε την αλλη βδομαδα μαλλον να δουμε τα ματακια του.Ακομα αλληθωριζει λιγο.Γεωργια μια χαρα κ ο δικος σου αν εξαιρεσεις τα δοντακια του.Κεμενα τρωει τα παντα.Και σαλια πολλα σαλια.Εγω κοριτσια μια μερα του εδωσα προβειο κ δεν του αρεσε καθολου.Ειναι γλυκατζης ο δικος μου.Και χτες του εφτιαξα κοτοπουλο με τραχανα κ καροτο σελινο κ κολοκυθι κ το εφαγε για πρωτη φορα χωρις μπανανα.Να δουμε κ σημερα.Τατιαννα κ εγω φακες εχω κανει σημερα.Εγω του δινω κ τρωει σε κομματακια την μπανανα κ μου γελαει για να μου δειξει οτι του αρεσει.Κωνσταντινα το χειροτερο μου πραγμα ειναι η μετακομιση.Εχω κανει απειρες μετακομισεις κ με την μανα μου κ με τον αντρα μου.Τις μισω Mad Mad Υπομονη σου ευχομαι.

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τι κανετε κοριτσια?εμας βγαινει και το δευτερο δοντακι σημερα φαγαμε και ενα κουταλακι αυγο αυριο θα φαει 2 κουταλακια και μεσα σε 5 μερες αν δεν εμφανισουμε αλλεργια θα φαει ολο τον κροκο γκρινια εχει αρκετη και ειναι πολυ ζωηρος οπου βρεθει πιανεται και σηκωνεται ορθιος πιανεται στο τραπεζακι του σαλονιου και παει σαν τον καβουρα πλαγια το καλο ειναι οτι κοιμουνται νωρις τα παιδια στις 9 και ξεκουραζομαι με τον αντρα μου εχει ηρεμια το σπιτι

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε κοριτσια ρε συς εμενα δνε μου τρωεει καθολου την χορτοσπυπα ουτε με το κοτοπουλο ουτε με το μασχαρι ουτε σκετη πειτε μου καμια λυση μηπως καποιο δνε του αρεσει με το που το βαζω στο στομα μαχη γινετια κλαιει συνεχειααααα.τ αλλα τ τρωεει γιαουρτη κ φρουτοκρεμα!!!!!!πυρετο δνε ξανακανε μνο εκεινο το βραδυ τι αν πω χθες ειχε λιγο βιχαλακη ,κ κοιμηθηκε μετα απο καιρο ενα ολοκληρο βραδυ μεχρη της 7 το πρωη κ εφαγε κ ξανακοιμηθηκε μεχρι της 10 ευτηχωσ μακαρη να συνεχισει ετσι ολο το βραδυ.....γεωργια ποτε θα παμε για κανενα καφε να κανονισουμε

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια!εργησα να μπω σημερα για να εχω πολλα να διαβάσω χαχα...εμεις εχουμε λίγη γκρίνια σημερα θελει να τον απασχολουμαι συνέχεια αλλα τον ξεγελαω και κάθεται και μόνος του.. Ρε κορίτσια εχω την εντύπωση δεν ειμαι σίγουρη οτι βγάζει παλι κάποιο δόντι ξυνει συνέχεια τα κάτω ουλακια αλλα δεν εχει κάτσει να δω καλα θα προσπαθήσω και το βράδυ να τα δω αν φαίνεται δηλαδή κατι ήδη.
Εγώ τουλάχιστον με το φαγητό δεν εχω προς το παρόν πρόβλημα οτι του βάζω τρώει.τωρα κοιμάται απο τις έξι παρά κατα τις 7 θα ξυπνησει.εμεις ολο το βράδυ νομίζω θα αργήσουμαι να κοιμηθούμε ξυπνάει τρεις φορές στάνταρ βεβαια η μια ειναι κατα τις 7 αλλα μετα ξανά κοιμάται...
Ναι μαρίνα θα κανονισουμε.και οποία άλλη θελει και μπορει ωραια θα ήταν!
Σουζαν και εμενα παντού σηκώνεται αλλα ακομα δεν τον αφήνω μόνο του μόνο αν ειναι στο πάρκο.

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας!!!! Μαρινακη τι ευχαριστα νεα ηταν αυτο για το αγορακι μας !!!!Μπραβοοοο!!!!!!!!!!! Εμεις ...βρε κοριτσια ο δικος μου ειναι 3 μερες τωρα που εχει τρελλη γκρινια ...αυτο που θελει αν δεν γινει γινεται χαμος !!!!!!Του παω λιγη κοντρα δεν ξερω βεβαια αν κανω καλα αλλα δεν γινεται να του περναει συνεχεια ! Μιλαμε για τρελλο πεισμα !!! Ελπιζω να ειναι καποια φαση και να την περασει γρηγορα!!!!!!!!!!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, κορίτσια! Εμένα κοιμήθηκαν και οι δύο νωρίς σήμερα και λέμε να δούμε καμια ταινία με τον αντρούλη μου-αν δεν κοιμηθώ στο πρώτο δεκάλεπτο...
Κατερίνα, είχα φτιάξει γλάσο με ζαχαρη άχνη,νερό και ελάχιστο λεμόνι. Είναι εύκολη και σίγουρη συνταγή αυτά τα μαφινς.
Τατιάνα, δεν είναι λίγο νωρίς για φακές? Εμένα, η μεγάλη μου κόρη τις έφαγε μία φορά και έκανα πάρτυ, αλλά από τότε δεν τις έχει ξαναβάλει στο στόμα της.
Κοριτσια, αν κανονίσετε για καφεδάκι είμαι μέσα κι εγώ!
Καλό Σαββατοκύριακο σε ΟΛΕΣ!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εμεις κορίτσια καλα σχετικά εχει αρκετή γκρίνια και στην αγκαλια δεν καθόταν ήρεμος αυτα τα δόντια δεν θα μας αφήσουν ποτε!κοιμηθηκε ως συνήθως τις τελευταίες μερες 10.30 και εχω ξαπλώνει και εγώ!ωραια νικολ οταν το κανονισουμε όλες μαζι να δούμε ποτε θα βολεύει και εσύ ευη αν μπορείς!!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Εμενα κοιμηθηκε ο μικρος μου.Τωρα αρχιζω κ καταλαβαινω τι γκρινια τους δημιουργουνε τα δοντια.Τον καημενο μου του φταινε ολα.Ηδη μου ξυπνησε μια φορα κ εκλαιγε απο τον πονο.Τον πηρα αγκαλιτσα κ κοιμηθηκε μετα απο λιγο.Εντωμεταξυ τα ουλα στα δοντια που βγαινουν του εχουν ματωσει λιγο.Νικολ στειλε μου σε pm ποια ειναι απο ολες γιατι εχει πολλες κ η καθεμια εχει διαφορετικα υλικα.Ειμαι κ εγω μεσα για καφεδακι.Οταν ειναι ενημερωστε με.Καλη σας ξεκουραση!!! Wink

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια τι κάνετε?εγω τωρα τον κοίμησα ανήσυχο πολυ βράδυ ολο ξυπναγε,τελικά βγάζει και τα κάτω πλαινα ελπιζω να μην τον ταλαιπωρηθούν πολλές μερες γτ το ενα ήδη το βλέπω να ειναι έτοιμο,και του είχα δώσει και ντεπον τον έφαγε και ενα κουνούπι στο πρόσωπα κι του και εχει κανει μια μεγάλη κοκκινιλα,είδες ΚΑΤΕΡΙΝΑ τι τραβάνε και εμενα ειδικα το βράδυ του εφταιγαν ολα.ναι κορίτσια να πείτε και εσεις περίπου ποτε μπορει η καθεμιά για να το κανονισουμε!!αυτα θα τα πούμε αργότερα πάω για δουλειές!!

τατιανα

τατιανα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια..

Γεωργια αυτα που περιγραφεις τοσο καιρο αρχισαμε και εμεις... γκρινια ολο αγκαλια (οπου και εκει γκρινιαζει)
εκει που κοιμαται αρχιζει και κλαιει με κλειστα ματια ή μουγκριζει!
Πολλα σαλια δεν βλεπω ουτε και κοκκινησαν ιδιαιτερα τα ουλα, αλλα τι αλλο μπορει εκτος απο δοντια??
Οληηηη μερα μουρμουραει....ουφ!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια τι κανετε εμεισ εχουμε πολυ βηχα μου ραγιζε η καρδια γινεται μουσκεμα στον υπνο,τον ντινω με παντελονακη μακρυ καλτσακια κ κοντομανικο κ ενα κουβελι απο πανω γττ φοβαμαι μαλλον θα παμε για νοσοκομειο αυριο .....εμεις βγαλαμε 6 δοντια ο ναι 6 κ ηρεμησε ουτε σαλια ουτε γκρινια κ κοιματε ολο το βραδυ αλλα τωρα τον ξυπανει ο βηχασ του....ποπο υσηχασε απο τα δοντια του κ να φανταστετε εγω ενα ειχα δει κ μου λεει ο αδερφοσ μου εχει 4 απο πανω κοιταωωω ειχε πεταξει τα δυο κ χθες τα αλλα δυο τα μπρωστα με τον βηχα τη να κανω εχει κ σαν ροχαλα

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια.Φυσικα κ η γκρινια συνεχιζεται.Μολις τωρα μου ξυπνησε που εμενα δεν μου ξυπναγε κ εκλαιγε.Ηθελα αγκαλιτσα κ μετα ξανακοιμηθηκε.Γεωργια μου φαινεται οτι θα μπουμε κ εμεις στο club που ξυπνανε τα μωρα.Και ακομα ειμαστε στην αρχη.Εγω κοριτσια θα μπορεσω σιγουρα καποια στιγμη την αλλη βδομαδα απο Πεμπτη μεχρι κ Κυριακη γιατι πηρε αδεια ο αντρας μου.Αν μπορειται κ εσεις καλως.Μαρινα περαστικα στον μπεμπακο σου.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας, κοριτσάκια! Τι κάνετε? Εμείς, χθες είχαμε πολύ άσχημη νύχτα. Είχε κοιμηθεί στις 10, ξύπνησε γύρω στις 12, την τάισα, αλλά δεν κοιμόταν με τίποτα Και όταν αποκοιμιόταν έβαζε ξαφνικά τα κλάματα. Όλα αυτά μέχρι τις 3 που τελικά κοιμήθηκε. Πρώτη φορά μου το έκανε αυτό,γενικά έχει ήσυχο ύπνο. Σκέφτηκα μήπως δεν είχε χορτάσει από το γάλα μου ή μήπως την ενοχλούσαν τα δοντάκια. Πραγματικά, δεν κατάλαβα τι ήταν. Θα δούμε απόψε τι μας περιμένει...
Μαρίνα, ενημέρωσες τον παιδίατρο για το βήχα? Σου κάνει και πυρετό? Μαλλον χρειάζεται κανα σιρόπι. Εμένα στη μεγάλη μου δίνει το spiropent- είναι αντιβηχικό - και της περνάει αμέσως. Περαστικά εύχομαι.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κατερίνα, για πες μου ποια συνταγή θέλεις? Για τα μάφινς ή για το γλάσο? Γιατί δεν κατάλαβα, η χαζή...

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια,βλέπω πολλές ανησυχίες τα μπεμπακια μας!...εμενα έβγαλε και άλλο δόντι καλα το είδα τελικά το κάτω πλάινο λογικά θα πρέπει να περιμένω και το άλλο πλάινο.παντως αυτο κορίτσια χθες το είδα οτι φαινόταν λίγο και σημερα τσουπ βγήκε καμια σχέση με τα πανω που ήταν φουσκωμένα δυο βδομάδες!
Νικολετα μήπως ειναι τα δόντια μωρε αφού δεν σου ξυπναγε εσένα!
ΚΑΤΕΡΙΝΑ υπομονη τα δοντακια θα ειναι και εσένα αφου τα βλέπεις και ματωμένα!
Μαρίνα πάρε τον γιατρο πρώτα μήπως σου δώσει κανενα σιρόπι γτ και εκει αύριο Κυριακή θα εφημερευει και μη σου κολλήσει τιποτα άλλο.δες πως θα παει η νύχτα και πάρε το πρωι το γιατρο..
Εμενα σημερα ήταν πιο ήσυχος παντως κοιμήθηκε κατα τις 11 παρά!

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι να πω,βρε Γεωργία? Θα δείξει απόψε...
Αύριο το πρωί θα πάμε με τη μεγάλη θέατρο( πρώτη φορά) και θα αφήσω τη μικρή στη γιαγιά. Έχω λίγο άγχος γιατί δεν την έχω ξαναφήσει στη γιαγιά για πολλές ώρες. Πιστεύω να καθίσει...
Εμένα, κορίτσια, για τη συνάντηση με βολεύουν όλες οι μέρες εκτός από Δευτέρα κ Παρασκευή.
Αυτά! Καλό βράδυ να έχετε

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιααα αφηστε ε ΠΑΕΙ Κ Η ΜΑΜΑ ΜΑΡΙΝΑ με κολησε ο διαβολακος νιοθω εξαντλημενη κ ακομα ειναι αρχη,ο μικρουλης μου εχει κ φταρνισμα τωρα κ καταροη κ βηχα ελπιζω να μν μου κανει κανενα πυρετο το βραδυ παναγια μου δνε τρωει σχεδον καθολου απο τα φαγητα παρα μονο στηθος......τι θα κανω ταλαιπορητε πολυ βηχει σαν νταλικερης κ τωρα κ εγω ,εμενα δνε με νοιαζει αλλα για το παιδακι μου γμτο του εκανα μασκα αλλα αποτυχια δνε καθοταν,του εκανα κ αλλαγη εβαλα γλυκοπατατ κ εφγαε καπως στην σουπα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις