Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
22 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 22 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε:κοριτσιααα ,βασικα μαρια γιαουρτη τησ δινεις καθολου!!!εμενα μου ειπε μπορω να βαλω κ γιαουρτη κ του δινω ποιο πολυ γιαουρτη την κουκουβαγια διαφορεσ γευση καθε μερα, κ που κ που του δινω κ κρεμα βανιλια,φαριν λακτε το εκοψαα.....αλλα μου ειχ επει μολλης κεκινησαμε κρεμεσ στην βδομαδα να τρωμε εναλαξ μια μερα βανιλια μια φαριν λακτε!!!μπωρω να δωσο κ ριζαλευρο απο μονη μου δεν μου ειπε τπτ ομωσ

Όχι Μαρίνα. Γιαούρτι δεν δίνω ακόμα. Μας είπε πιο μετά. Γενικά κάνω ότι μου πει ο παιδίατρος γιατί θέλω να ξέρει τα πάντα για το παιδί. Αν κάνω ότι μου κατέβει χωρίς να το ξέρει και π.χ. πάθει κάτι η μικρή, ο γιατρός μπορεί να μην καταλάβει από τι προήλθε και να ψαχνόμαστε. Προς το παρόν μας έβαλε φαρίν λακτέ, δημητριακά και ζυμαρικά στο μεσημεριανό (εκτός από τα κρέατα που προανέφερα).

http://www.something-special.gr

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε κορίτσια??εμεις καλα ο μπεμπης κοιμάται απο τις 3 μισή ακομα αλλα δεν μου κοιμήθηκε πολυ ξύπνησε στις και κοιμήθηκε κανενα μισάωρο στο μάρκετ που πήγαμε και μετα που πήγα να τον βγάλω απο το καρότσι μου ξύπνησε και έχασε τον ύπνο του.χθες κοιμήθηκε πιο καλα την νύχτα ξύπνησε 2 φορές.βλεπω το κάτω δόντακι λίγο να ασπρισει το όυλο άντε να βγει γρήγορα και αυτο.
Εσεις τι κάνετε?σας αρέσει οκαιρος σημερα?

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα Γεωργία.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ ο καιρός. Κάνει ψύχρα αλλά όχι τόσο ώστε να χρειαζόμαστε καλοριφέρ. Μακριά το πετρέλαιο για φέτος όσο πιο πολύ γίνεται... Κοιμίζω και την μικρή μέσα στο σάκο που μου έφερε μια ξαδέλφη μου και κάνει κάτι κόκκινα μαγουλάκια!!! Το καημένο, 2 μέρες τώρα ενώ στο κορμάκι ήτανε ζεστή, οι παλάμες της ήταν κρύες. Έμοιασε σε μένα φαίνεται Rolling Eyes

http://www.something-special.gr

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα και απο μένα κορίτσια!!   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 875502
Μόλις σας εντόπισα ,εγω εχω έναν μπέμπη 7 μηνών και 11 ημερών.Γέννησα 13 Μαρτίου .Είμαστε σε φάση πρησμένων κάτω ούλων,χτες εμβολιαστήκαμε και απο χτες βράδυ έχουμε γκρίνιες και μπόλικο ύπνο ,απλά γενικά όταν είναι να κοιμηθεί γκρινιάζει πολύ,τι πραγμα κ αυτό! Λες και του κρατάμε τα μάτια ανοιχτά Very Happy Very Happy Very Happy
Τώρα ο κακομοίρης κοιμαται αλλα που και που σκούζει,με λιγο χαδακι και κουνηματάκι ξανακοιμάται.Οι κρέμες(τζελ) για τα ούλα π.χ της frezyderm κάνουν τίποτα?Του έβαλα σήμερα 1η φορά αλλα δεν κατάλαβα αν τον ανακούφισε

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μόλις είδα το κειμενάκι σου.έχουμε ίδιο ψευδόνυμο,και να υποθέσω ίδια ηλικία χεεχεχε Very Happy Very Happy
Και εμάς ο μπέμπης είναι 7 μηνών κ 11 ημερών .Εχουν πρηστει τα ουλάκια και υποφέρει ο κακομοίρης.Υπομονή κ γιάυτόν και για εμάς ,ουουουουφ! Smile Smile

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα !
Μαρία οχι και καλοριφέρ απο τωρα και εμένα μου ψιλό αρέσει ο καιρός !μεσαστο ΣΠΙΤΙ εχει ζέστη ακομα.εσαςεκει εχει και τη θάλασσα και έχετε πιο δροσιά...εγώ παντα εχω κρύα πόδια χαχα πάντως μεχρι τωρα ο μπεμπης ειναι πολυ ζεστός παντα θα δείξει τον χειμώνα...
Καλώς ήρθες και να σου ζήσει το μωρά κι σου.13 Μαρτίου εχει ο άντρας μου γενέθλια!πως σε λένε??
Υπομονη με τα δόντια εμένα εχει 7 οποτε τα εχω περάσει αυτα...

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια.Τι νεα?Εμεις καλα ολα.Λιγο γκρινια βεβαια αλλα το συνηθισαμε.Κ εμενα μαρεσει αυτος ο καιρος.Παντως ο δικος μου μαυτον τον καιρο κοιμαται πιο πολυ κ παρεα κοιμαται κ η μαμα κ ετσι ξεκουραζεται πιο πολυ κ η μαμα.Crazymamy να σου ζησει καταρχας ο μπεμπης σου.Εμενα χαλαει τον κοσμο οταν πειναει λες κ θα τον αφησουμε αταιστο.Εγω του βαζω mundisal για τα ουλα κ τον ανακουφιζει.Κ οταν εχει πολυ ενοχληση του δινω depon.Σας καληνυχτω κοριτσια.

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σας ευχαριστώ κορίτσια!Να σας ζήσουν τα μωράκια σας επίσης!
κ εμένα όταν πεινάει κάνει σαν να έχει να φάει 10 μέρες χεχεχε! Τα κακόμοιρα,ανυπομονό να αρχίσει να μιλάει.αν και έχουμε πολύ καιρό μπροστά μας... Very Happy

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σας! Τι κανετε ??? Εμεις οσο παμε γιμονομαστε και πιο δραστηριοι περπαταμε θελουμε να πιανουμε τα παντα γενικα πολυ τρεξιμο αναπολω τις μερες που ειμασταν ξαπλωμενοι και καθοταν εκει !!!! Αλλα ειναι γλυκας περπατα και ανοιγει τα χερακια και ερχετε με μια περηφανια !!!!! Αχ εμεις βαζουμε τις φρεζυντερμ αρκετα καλη τολμω να πω ! Ξεκινησαμε ψαρακι και ολα πηγαν καλα !!!!!!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι κάνετε κορίτσια που χαθηκατε??τα μπεμπιδια σας?εμεις καλα δυο μερες τωρα δεν εχει γκρίνια ,δεν έβγαλε καποιο άλλο δόντι ακομα αλλα πιστεύω δεν θα αργήσει.τωρα εχουμε βάλει ενα προγράμμα δυο μερες.ξυπναει κατα τις 9.30 το πρωι κατα τις 1 κοιμάται ως 2.30 και μετα 5.30 ως 7.30 περίπου και το βράδυ κατα τις 11 νάνι πάντως ξυπνάει 2-3 φορές το βράδυ αλλα οκ!
Χαχα ευη και τωρα τρέχουμε??

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Η καλύτερες ώρες της ημέρας είναι όταν κοιμάται !!
Πόσα χιλιόμετρα κάνω κάθε μέρα μες το σπίτι! ταϊσέ το,καντο βόλτα,καρότσι ,αγκαλιά,ψάξε που είναι η σαλιάρα,στον καναπέ με παιχνιδάκια,ξανα αγκαλιά(βαριέται κ γρήγορα!),καντο μπάνιο,φτιάξε φαγητα.Θα φαγωθούν τα πλακάκια!!   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 911307
Εν τω μεταξύ ζώ ένα dezavou ,κάνω τα ίδια κάθε μέρα και καμιά φορα π.χ κολλάω στο αν τον άλλαξα,ή πότε το τάισα   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 688264
Για αρχη φαντάζομαι του βαζω στα κάτω ούλα αλοιφούλα ,που εχουν ασπρισει?

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ Very Happy
Το σκότωσα!!
σπάνεια κάνο ωρθωγραφεικά λάθοι !χεχε
  ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 328109

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!Σ'ευχαριστώ πολύ ,επίσης να σου ζήσει!!
Με λένε Κατερίνα
Τα ψαράκια είναι καλό ζώδιο Very Happy

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα, κορίτσια! Τι κάνετε? Εγώ μόλις τελείωσα το σιδέρωμα!!
Κι άλλη Κατερίνα στην παρέα? Καλώς ήρθες, λοιπόν! Να χαίρεσαι το μωράκι σου! Εγώ έχω δύο κοριτσάκια 2, 5 χρονών το πρώτο και τη μπεμπούλα μας που είναι γεννημένη 1η Μαρτίου!
Πολύ καλό το πρόγραμμα σας, Γεωργία! Κι εγώ προσπαθώ να τη βάλω τη δικιά μου σε ένα πρόγραμμα, αλλά το μεσημέρι δεν κοιμάται πολύ και κοιμάται γύρω στις 7 το απογευμα οπότε αργεί να κοιμηθεί το βράδυ! Θα την καταφέρω, πού θα μου πάει!!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσακια!!τι κάνετε?αχ δυο τρεις μερες που δεν ξυπναω και ειμαι χάλια εντάξει ξυπνάει το βράδυ αλλα δεν ξερω κοιμάται πιο καλα!
Νικολετα μακάρι στο περίπου να εχουμε αυτο για λίγο καιρομεχρι να ξανά αλλάξει.σημερα μου ξύπνησε πιο πρωι οποτε λίγο θα αλλάζουν οι ώρες στο περίπου κανενα μισάωρο!!
Εμένα οταν κοιμόταν πολυ νωρίς κάποιες μερες απο τις δέκα ξυπναγε πολυ μετα θυμάσαι που το είπα?κατα τις 11 και 11.30 μησου πω για τον δικό μου ειναι καλά.κοιμοταν και χορτάινε και χόρευε μετα χαχα
Ολες ΚΑΤΕΡΙΝΑ τα ίδια πράγματα κάνουμε καθε μέρα!!χαχα

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
χαχαχα! Laughing
αστα ! ειδικα εδω και 3 μερες που ξυπναει τα βραδια 5-6 φορές σηκωνόμουν σαν ζόμπι.
Κορίτσια με τις μαμάδες σας πως τα πάτε? Θέλω να πώ εμένα με νευριάζει ώρες ώρες.Το έχει συνέχεια αγκαλιά ,της λέω αστο μόνο του στο πάρκο να παίξει 10 φορές ! Κάθε μέρα λεει τα ίδια,
-να μεγαλωσει λίγο ακόμα και θα το πηγαίνω στο 'ταδε' άθλημα,-όπωσδήποτε πρέπει να μάθει αυτο το συγκεκριμένο...,λες και δεν έχει γονείς.Θα του πάρω τα πρωτα του παπούτσια,την πρωτη του σχολικη τσάντα ,τα πρωτα γυαλια ηλίου ,όταν θα λεει ποιηματα στο σχολείο θα το τραβάω με κάμερα.ΕΛΕΟΣ   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 679259
Μήπως έγω είμαι περίεργη?Δεν ξέρω!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια τι γινεστε?Κατερινα κ εγω Κατερινα λεγομαι.Συνονοματες.Γεωργια μου μακαρι να στο κρατησει αυτο το προγραμμα.Πολυ ωραιο ακουγεται.Εμεις μια απο τα ιδια μια εχουμε γκρινια κ μια δεν εχουμε.Εδω κ δυο μερες που ηταν μουντος ο καιρος ξυπναγαμε κατα της 10 κ μετα την φρουτοκρεμα ηθελε να ξανακοιμηθει πιπιλωντας φυσικα.Και κοιμομασταν παλι ως της 1 απο της 11κ κατι.Πολυ το ευχαριστηθηκα.Σημερα δεν μου το εκανε.Χτες με επιασε μια τρελα κ ειπα να φτιαξω macaron.Ξεκινησα στης 1το βραδυ κ τι ωρα λετε να τελειωσα στης 4.30.Που να φανταστω οτι θα μου επαιρνε τοση πολυ ωρα.

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Crazymamy έγραψε:χαχαχα! Laughing
αστα ! ειδικα εδω και 3 μερες που ξυπναει τα βραδια 5-6 φορές σηκωνόμουν σαν ζόμπι.
Κορίτσια με τις μαμάδες σας πως τα πάτε? Θέλω να πώ εμένα με νευριάζει ώρες ώρες.Το έχει συνέχεια αγκαλιά ,της λέω αστο μόνο του στο πάρκο να παίξει 10 φορές ! Κάθε μέρα λεει τα ίδια,
-να μεγαλωσει λίγο ακόμα και θα το πηγαίνω στο 'ταδε' άθλημα,-όπωσδήποτε πρέπει να μάθει αυτο το συγκεκριμένο...,λες και δεν έχει γονείς.Θα του πάρω τα πρωτα του παπούτσια,την πρωτη του σχολικη τσάντα ,τα πρωτα γυαλια ηλίου ,όταν θα λεει ποιηματα στο σχολείο θα το τραβάω με κάμερα.ΕΛΕΟΣ   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 679259
Μήπως έγω είμαι περίεργη?Δεν ξέρω!
Εγω δεν σε βρισκω περιεργη γιατι λιγο πολυ τα ιδια κανει κ η μανα μου.Απλα το καλο απο την μια ειναι που δεν μενει κοντα να μου ερχεται συνεχεια.Τις προαλες που ειχε ερθει μπαινω στο σπιτι κ την βλεπω να προσπαθει με το παιδι αγκαλι να του φτιαξει γαλα.Ουτε εγω δεν το κανω αυτο.Τι κανεις της λεω ασε το παιδι κατω μην σου πεσει κ μου λεει μα κλαιει κ της λεω γιατι στην αγκαλια σου δεν κλαιει?Τι να πω.Κ αυτο με τα πραγματα που λες επισης μια απο τα ιδια αλλα οσο μπορω της το ξεκοβω.

nicole1981


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γειά σας , κοριτσάκια κ μωράκια! Τι κάνετε? Εμείς μια χαρούλα! Είχαμε πάει βόλτα με τις μικρές το πρωί κ η μπουμπού κοιμήθηκε στο καρότσι! Κλασικά πράγματα!
Μην παραπονιέστε , κορίτσια, για τις μαμάδες σας! Να ευχαριστείτε το Θεό που είναι καλά κ χαίρονται τα εγγονάκια τους. Σας το λέω γιατί έχω καημό, η μαμά μου δεν είναι σε θέση ούτε αγκαλιά να πάρει τα κοριτσάκια μου λόγω προβλημάτων υγείας. Αφήστε τες να χαίρονται με τα παιδάκια σας, ειδικά αν είναι το πρώτο τους εγγονάκι.
Κατερίνα, τα μακαρόν είναι δύσκολα. Δοκίμασες τη συνταγή που σου πρότεινα? Θα φτιάξεις εσύ τα γλυκά τελικά? Αυτά τα μάφινς που σου είπα με λίγο γλάσο από πάνω είναι όμορφα κ κυρίως εύκολα στην παρασκευή!

mpempakos7

mpempakos7
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε?εμεις εχουμε απο το βράδυ λίγο πυρετο αλλα τιποτα άλλο ουτε βήχα ουτε μύξουλες,και τρίβει ολο τα δόντια οποτε μαλλον απο αυτο πρεπει να ειναι αν δω βεβαια οτι δεν του περάσει μεχρι το βράδυ θα πάρω τον γιατρο ,και σχετικά δεν μπορώ να πω οτι γκρίνιαζει και τρώει και κανονικά θα δείξει.τωρα κοιμήθηκε πάντως!!εσεις πως είστε???

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια.
Εμένα χθες το βράδυ ξύπνησε στις 2,30 και ξανακοιμήθηκε στις 5,30 το πρωί και σήμερα το βράδυ ξύπνησε στις 4 και ξανακοιμήθηκε στις 7 το πρωί. Ξαναξύπνησε η κυρία στις 12 το μεσημέρι για να φάει φρουτόκρεμα και τώρα παίζει στο πάρκο της. Αχ, μανούλα μου. Ελπίζω να μην συνεχίσει να κάνει τη νύχτα μέρα Rolling Eyes Και να πω ότι φταίνε τα δόντια ή κάτι άλλο... Δεν ξύπνησε με κλάματα. Απλά ήθελε να είναι καθιστή και να παίζει. Με το που την έβαζα στο στήθος ή ξάπλα με την πιπίλα για να την κοιμήσω τρελαινότανε. Να 'ναι καλά το ΣΚΑΪ με τα ντοκιμαντέρ του...

http://www.something-special.gr

Crazymamy

Crazymamy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
XAXAXA! Δεν είμαι η μόνη τελικά που ξαγρυπνησε.Εμένα ο μπέμπης ξύπνησε στις 4 εφαγε 5μεζούρες γάλα μεσα σε 1 τεταρτο και μέχρι τις 6 προσπαθουσα να τον κοιμήσω! τρελάθηκα απτα νέυρα,πολύ κλάμα και νέυρα ο μπέμπης!εδω τον φίλησα στο μαγουλο και έλιωσε στο κλάμα!Μέχρι που ήρθε ο σούπερ μπαμπάς(ήθελε δεν ήθελε ξύπνησε),και κοιμήθηκε στην αγκαλιά του μέσα σε 4' λεπτά!   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 606100
Τι κάνεις σαυτη την περίπτωση?   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 679259   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 679259   ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012  -3 <3<3 - Σελίδα 30 679259

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια μου.Τι κανουν τα μωρουλινια σας?Εμας σκασαν κ τα αλλα 2δοντια γιαυτο ειχαμε γκρινια αυτες τις μερες κ τωρα ειναι πιο ηρεμος.Εμενα αντιθετος ο γιος μου πολυ υπναρας.Κοιμαται το βραδυ 9ωρες τον παιρνω στο κρεβατι κοιμαται κανα 2μαζι μας.μετα τρωει φρουτοκρεμα κ θελει να ξανακοιμηθει παλι ενα 2ωρο.Ξυπναει για κανα 2ωρο κ κοιμαται τωρα παλι για μεσημερι.Φτου μην τον ματιασω τον αντρακο μου.Χτες κλεισαμε κ τα ρουχαλακι με τον νονο για την βαφτιση του.Θα ειναι ενας κουκλος.Νικολετα θελω πολυ να τα κανω εγω τα γλυκα αλλα επειδη ειμαι κ τελειομανης φοβαμαι μηπως παει κατι στραβα κ μετα τρεχω.Αληθεια το γλασο κραταει κανα 2μερες πανω στα μαφινς χωρις να πεσει?Παντως τα μακαρονς ειναι πολυ δυσκολα να τα πετυχεις ομοιομορφα.Δεν ξερω ακομα τι να κανω.Κ επισης δεν εχω βρει κ κανα ζαχαροπλαστειο σε περιπτωση που πω να μου τα φτιαξουν.Γεωργια του επεσε ο πυρετος του μικρου σου?

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις κρυωσαμε και ο μικρος εχει πολλη γκρινια ειναι και η μυτουλα του μπουκωμενη ο μεγαλος εχει λιγο βηχα και ο αντρας μου επισης τον κολλησανε τα παιδια μας και εχουμε ακομα χειμωνα μπροστα μας ελπιζω να μην εχουμε πολλες ιωσεις φετος.
αχ κοριτσια οσο μεγαλωνουν τα παιδια αλλαζουν και τα προβληματα προχτες μου ηρθε ο νικολας μου απο το σχολειο με σημαδια τον χτυπησε ενα παιδι απο την ταξη του κατω απο το ματι ενα παιδι πολυ επιθετικο πηγα στην δασκαλα και παραπονεθηκα και εκεινη καλεσε την μανα του στο σχολειο ουτε η δασκαλα δεν μπορει να το μαζεψει ολο τιμωριες το βαζει απορω κατι τετοια παιδια τι αρχες τους εχουν δωσει οι γονεις η μαλλον τι δεν τους εχουν δωσει!

fasolis


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περαστικα σας Σουζαν.Αυτο που λες με τα παιδακια στο σχολειο το εχω σκεφτει κ εγω απο τωρα που ο δικος μου ειναι ακομα μικρος.Πως θα αντιδρασω αν χτυπησει κανενα παιδακι το δικο μου κ πως θα το χειριστω οσο καλυτερα γινεται.Ευχομαι οταν ερθει εκεινη η ωρα να μην γινει κατι τετοιο.Οσο για την ανατροφη των επιθετικων παιδιων απορω κ εγω τι σοι γονεις ειναι αυτοι.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις