Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

1πανα -μαγιω Empty πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 9:19 pm

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χθες πηγαμε για μπανακι και ενω εχω αγορασει μαγιώ στον μπεμπη του εβαλα μια πανα μαγιώ αγορασμενη απο ο σουπερ μαρκετ ετσι για να δω αν ειναι βολικα....και ήταν σκετη αποτυχία!παντου τσισακια...μα καλα μας κοροιδευουν πια!εχω εκνευριστει με την συγκεκριμενη εταιρια και εχουν και το μονοπώλειο
στο τελος κατεληξα με την κλασική πανουλα της pampers!
εχετε παρομοια εμπειρία?

2πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 9:54 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω της βαζω μονο μαγιω!ας κατουρησει κ μεσα στη θαλασσα,μωρο ειναι τι να κανουμε?εδω μεγαλοι μπαινουν και κατουρανε το μωρο τωρα... Laughing

3πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 10:02 pm

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsourekaki ποια εβαλες?libero?γιατι πηρα χθες να τις δοκιμασω για τα παιδια.Βλακεια ειναι?

4πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 10:29 pm

soula

soula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευάκι έγραψε:εγω της βαζω μονο μαγιω!ας κατουρησει κ μεσα στη θαλασσα,μωρο ειναι τι να κανουμε?εδω μεγαλοι μπαινουν και κατουρανε το μωρο τωρα... Laughing

Συμφωνώ απόλυτα!!
Εγώ την πάω με παμπερς εκει της το βγάζω και της βάζω μαγιώ, την βουτάω στην θάλασσα και μόλις τελειώσουμε το μπανάκι μας της ξαναβάζω πάμπερς με ένα στγνώ μαγιουδάκι απο πάνω.
Μην είναι μόνο με το πάμπερς....είμαστε και λίγο ψώνια!! Very Happy

5πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 10:51 pm

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω της βαζω μονο μαγιω!ας κατουρησει κ μεσα στη θαλασσα,μωρο ειναι τι να κανουμε?εδω μεγαλοι μπαινουν και κατουρανε το μωρο τωρα... Laughing

Συμφωνώ απόλυτα!!
Εγώ την πάω με παμπερς εκει της το βγάζω και της βάζω μαγιώ, την βουτάω στην θάλασσα και μόλις τελειώσουμε το μπανάκι μας της ξαναβάζω πάμπερς με ένα στγνώ μαγιουδάκι απο πάνω.
Μην είναι μόνο με το πάμπερς....είμαστε και λίγο ψώνια!! Very Happy

Kαι εγώ αυτό κάνω. Με τη μόνη διαφορά ότι μόλις βγει δεν της βάζω pampers της βάζω μόνο ένα στεγνό μαγιώ. Μαγιώ και pampers μαζί δεν φαίνονται ωραία. Είμαι μεγαλύτερο ψώνιο. χαχαχαχα

6πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 11:01 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
soula έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω της βαζω μονο μαγιω!ας κατουρησει κ μεσα στη θαλασσα,μωρο ειναι τι να κανουμε?εδω μεγαλοι μπαινουν και κατουρανε το μωρο τωρα... Laughing

Συμφωνώ απόλυτα!!
Εγώ την πάω με παμπερς εκει της το βγάζω και της βάζω μαγιώ, την βουτάω στην θάλασσα και μόλις τελειώσουμε το μπανάκι μας της ξαναβάζω πάμπερς με ένα στγνώ μαγιουδάκι απο πάνω.
Μην είναι μόνο με το πάμπερς....είμαστε και λίγο ψώνια!! Very Happy

Kαι εγώ αυτό κάνω. Με τη μόνη διαφορά ότι μόλις βγει δεν της βάζω pampers της βάζω μόνο ένα στεγνό μαγιώ. Μαγιώ και pampers μαζί δεν φαίνονται ωραία. Είμαι μεγαλύτερο ψώνιο. χαχαχαχα


εννοειται στεγνο μαγιω μονο εξω απο τη θαλασσα!ασε που αμα δε κατουρησει τον παππου και την γιαγια εξω με τι θα γελαμε? πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

7πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 11:01 pm

k.evridiki

k.evridiki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω τις libero εχω χρησιμοποιηση 3 φορες μεχρι τωρα αλλα δεν ειχα προβλημα διαροης ομως καθε φορα που τις βγαζω με το που βγαινουμε απο τη θαλασσα ειναι πανιασμενες....εχω δει κατι μαγιο πανες υφασματινα που πλενονται δε ξερω μηπως ειναι καλυτερα?

8πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 11:12 pm

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια δεν ξέρω για ποια εταιρεία μιλάτε αλλά εγώ χθες την πήγα με πανάκι - μαγιό της πάμπερς και ήταν εντάξει. Φυσικά την άλλαξα μόλις βγήκαμε από το νερό.......

9πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Τετ Ιουλ 14, 2010 11:59 pm

soula

soula
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
[/quote]
Kαι εγώ αυτό κάνω. Με τη μόνη διαφορά ότι μόλις βγει δεν της βάζω pampers της βάζω μόνο ένα στεγνό μαγιώ. Μαγιώ και pampers μαζί δεν φαίνονται ωραία. Είμαι μεγαλύτερο ψώνιο. χαχαχαχα

[/quote]

Και άμα κατουρίσει?? Αυτή την δουλέιά θα κάνουμε? θα αλλάζουμε όλο μαγιώ?? απαπαπαπα Laughing Laughing

10πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 12:29 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς πήραμε αυτό το μαγιό πάνα που είναι ιδανικό και για την περίπτωση "κακακίων". Έχει και κουμπάκια στο πλάι για να βγαίνει εύκολα!

Και επειδή μου άρεσε τρελά, σας εξασφάλισα και μια έκπτωση 10% πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

Όσες ενδιαφέρεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.agores.eimaimama.gr/2010/07/10-monogiapaidakia.html

http://www.eimaimama.gr

11πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:04 am

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
παντως κι εγω εχω χρησιμοποιησει λιμπερο και στην θαλασσα αλλα και προπερσυ στο κολυμβητηριο και ηταν μια χαρα...

http://familyclubproducts.blogspot.com

12πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:43 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς πήραμε αυτό το μαγιό πάνα που είναι ιδανικό και για την περίπτωση "κακακίων". Έχει και κουμπάκια στο πλάι για να βγαίνει εύκολα!

Και επειδή μου άρεσε τρελά, σας εξασφάλισα και μια έκπτωση 10% πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

Όσες ενδιαφέρεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.agores.eimaimama.gr/2010/07/10-monogiapaidakia.html

το ειδα στο blog σου και σκεφτομαι να παρω στα παιδια.Βαριεμαι να αλλαζω πανες ολη την ωρα ΚΑΙ στη θαλασσα,ασε που τα κακακια ειχα και γω στο νου μου Razz

13πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:46 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα τωρα ειδα οτι ειναι η Αθηνα στη φωτο!Κοιτα χαρουλες που κανει το πουλακι μου!! Very Happy Very Happy ροζ κουκλιτσα!

14πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 1:54 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μαγιω πανα πηρα απο τα λητω με 14 ευρω σουπερ...αλλα επειδη ο μπεμπης δεν ειχε κανει τις κακουλες του εβαλα libero.φυσικα και δεν θα τις ξαναδοκιμάσω...διαρροες ειχα και με τις κλασικες πανες της ιδιας εταιρίας...δεν ξερω...μαλλον δεν μας πάει η libero...εχω παρει και τις σαλιαρες μιας χρησης...για να δω...αν δεν βολευουν ουτε αυτες χχχχχχχχχχχι στην libero

15πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 2:48 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νομίζω ότι αυτές οι πάνες είναι κυρίως για να συγκρατούν τα κακάκια και όχι τα τσίσα. Είναι λογικό να μην είναι απορροφητικές γιατί αλλιώς θα τραβούσαν και όλο το νερό της θάλασσας οπότε δε θα είχαν καμία διαφορά από την κανονική πάνα. Εγώ τις χρησιμοποίησα μόνο στις πισίνες και ήμουν ευχαριστημένη. Στη θάλασσα μόνο μαγιώ και μετά στεγνή πάνα

16πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 2:53 am

kloklo

kloklo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pws einai dld to magiw ayto olivia?exei pana mesa?, egw eipa na xrisimopoihsw tis libero alla telika ton afinw gumnouli k telos

17πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 4:20 am

mamametriazouzounakia


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kloklo που κανετε μπανιο ? γυμνο ??? ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ... στην καλυτερη μια ουρολοιμωξη και στην χειροτερη... ουτε που θελω να σκεφτω τι... α πα πα....

http://familyclubproducts.blogspot.com

18πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 5:09 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
litsakos έγραψε:
Olivia έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς πήραμε αυτό το μαγιό πάνα που είναι ιδανικό και για την περίπτωση "κακακίων". Έχει και κουμπάκια στο πλάι για να βγαίνει εύκολα!

Και επειδή μου άρεσε τρελά, σας εξασφάλισα και μια έκπτωση 10% πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

Όσες ενδιαφέρεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.agores.eimaimama.gr/2010/07/10-monogiapaidakia.html

το ειδα στο blog σου και σκεφτομαι να παρω στα παιδια.Βαριεμαι να αλλαζω πανες ολη την ωρα ΚΑΙ στη θαλασσα,ασε που τα κακακια ειχα και γω στο νου μου Razz

Nα πάρεις! Άσε που είναι και γλύκα!!

kloklo έγραψε:pws einai dld to magiw ayto olivia?exei pana mesa?, egw eipa na xrisimopoihsw tis libero alla telika ton afinw gumnouli k telos

kloklo, όχι γυμνούλης!!! Η άμμος είναι πολύ ύπουλη!!

Αυτό το μαγιό έχει στο εσωτερικό του απορροφητικό υλικό που κρατά τα "κακάκια" για να μην έχεις διαρροές! Δεν είναι καθόλου ογκώδες το μαγιό, ίσα ίσα, απλά είναι πιο ενισχυμένο από τα κανονικά!

http://www.eimaimama.gr

19πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 5:12 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:
litsakos έγραψε:
Olivia έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς πήραμε αυτό το μαγιό πάνα που είναι ιδανικό και για την περίπτωση "κακακίων". Έχει και κουμπάκια στο πλάι για να βγαίνει εύκολα!

Και επειδή μου άρεσε τρελά, σας εξασφάλισα και μια έκπτωση 10% πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

Όσες ενδιαφέρεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.agores.eimaimama.gr/2010/07/10-monogiapaidakia.html

το ειδα στο blog σου και σκεφτομαι να παρω στα παιδια.Βαριεμαι να αλλαζω πανες ολη την ωρα ΚΑΙ στη θαλασσα,ασε που τα κακακια ειχα και γω στο νου μου Razz

Nα πάρεις! Άσε που είναι και γλύκα!!

kloklo έγραψε:pws einai dld to magiw ayto olivia?exei pana mesa?, egw eipa na xrisimopoihsw tis libero alla telika ton afinw gumnouli k telos

kloklo, όχι γυμνούλης!!! Η άμμος είναι πολύ ύπουλη!!

Αυτό το μαγιό έχει στο εσωτερικό του απορροφητικό υλικό που κρατά τα "κακάκια" για να μην έχεις διαρροές! Δεν είναι καθόλου ογκώδες το μαγιό, ίσα ίσα, απλά είναι πιο ενισχυμένο από τα κανονικά!
το θεμα ειναι πως το καθαριζεις μετα..εγω γιαυτο δεν το χρησιμοποιησα ακομα!
και μονο που το σκεφτομαι...μπλιαξ!

20πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 5:19 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
tsourekaki έγραψε:
το θεμα ειναι πως το καθαριζεις μετα..εγω γιαυτο δεν το χρησιμοποιησα ακομα!
και μονο που το σκεφτομαι...μπλιαξ!

Έχουμε να καθαρίσουμε τόσο εμετό, φαγητό, γάλα, κακά στο μέλλον, πού τι ψυχή έχει ένα μαγιουδάκι;;; Laughing Laughing Το ξεπλένεις με το τηλέφωνο του ντουζ και μετά το πλένεις στο πλυντήριο στους 40 βαθμούς αν σιχαίνεσαι να το πλύνεις στο χέρι!

http://www.eimaimama.gr

21πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 5:27 am

tsourekaki

tsourekaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:
tsourekaki έγραψε:
το θεμα ειναι πως το καθαριζεις μετα..εγω γιαυτο δεν το χρησιμοποιησα ακομα!
και μονο που το σκεφτομαι...μπλιαξ!

Έχουμε να καθαρίσουμε τόσο εμετό, φαγητό, γάλα, κακά στο μέλλον, πού τι ψυχή έχει ένα μαγιουδάκι;;; Laughing Laughing Το ξεπλένεις με το τηλέφωνο του ντουζ και μετά το πλένεις στο πλυντήριο στους 40 βαθμούς αν σιχαίνεσαι να το πλύνεις στο χέρι!

με τα κακα?θα στο φερω να το καθαρισεις εσυ!λολολολ!!!!!!!!

22πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 5:36 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
tsourekaki έγραψε:
Olivia έγραψε:
tsourekaki έγραψε:
το θεμα ειναι πως το καθαριζεις μετα..εγω γιαυτο δεν το χρησιμοποιησα ακομα!
και μονο που το σκεφτομαι...μπλιαξ!

Έχουμε να καθαρίσουμε τόσο εμετό, φαγητό, γάλα, κακά στο μέλλον, πού τι ψυχή έχει ένα μαγιουδάκι;;; Laughing Laughing Το ξεπλένεις με το τηλέφωνο του ντουζ και μετά το πλένεις στο πλυντήριο στους 40 βαθμούς αν σιχαίνεσαι να το πλύνεις στο χέρι!

με τα κακα?θα στο φερω να το καθαρισεις εσυ!λολολολ!!!!!!!!

Α όλα και όλα! Του παιδιού μου τα κακά δεν τα σιχαίνομαι, για των άλλων παιδιών δεν ισχύει το ίδιο! Laughing Laughing Laughing

http://www.eimaimama.gr

23πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 7:03 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Και το προηγουμενο καλοκαιρι και τωρα του βαζω τις πανες για τη θαλασσα της Libero και τις εχω βρει μια χαρα(για κακα λεω,τσισα ετσι κι αλλιως δεν εχει νοημα)

Olivia κουκλα η Αθηνουλα

24πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 7:14 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tin athina tin eida sto blog k einai etoimoi gia filima!!!!!!zouzounitsa!!!!!
emas mas ferane magio apo mayoral pou exei dixtaki apo mesa opws einai ta megala antrika,pigame sti thalassa k molis ton akoumpise to kuma ta ekane panw tou stin kiriolexia!!!!! affraid affraid !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ta kaka meinane sto dixtaki tou to ebgala ton katharisa k tou bala katharo.
ta eida alla den mou aresoun ta xrwmata Rolling Eyes
an itan koritsaki eixa perissoteres epiloges!

25πανα -μαγιω Empty Απ: πανα -μαγιω Πεμ Ιουλ 15, 2010 9:22 am

monomama


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Olivia έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμείς πήραμε αυτό το μαγιό πάνα που είναι ιδανικό και για την περίπτωση "κακακίων". Έχει και κουμπάκια στο πλάι για να βγαίνει εύκολα!

Και επειδή μου άρεσε τρελά, σας εξασφάλισα και μια έκπτωση 10% πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109 πανα -μαγιω 328109

Όσες ενδιαφέρεστε, ρίξτε μια ματιά εδώ: http://www.agores.eimaimama.gr/2010/07/10-monogiapaidakia.html

Ολίβια κουκλίτσα η Αθηνα !! της πάει πολύ το ροζ!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 2]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις