Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μα κ εγώ δε λέω μεγάλα λόγια γιατί μεγαλώνω παιδί αλλά είναι αυτό ακριβώς ότι το μαθαίνεις από μικρό άδικα λένε το σκυλί και το παιδί όπως το μάθεις! Όχι!

Εμείς όπου πάμε την παίρνουμε μαζί ανακαλύπτει τόσα πράματα παιρνει τόσα ερεθίσματα που την γεμίζουν! αυτό το μήνα έχει μα΄θει κ ρίχνει πράματα αλλά μόνο τα δικά της! Μακάρι να συνεχίσει έτσι! Αλλά αναίσθητη δε θα είμαι όπου πηγαίνουμε!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Δεσποινάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

πάντως υπάρχει και η άλλη περίπτωση..να μην είναι ζωηρό αλλά να είναι τόσο κακομαθημένο που να είναι χειρότερο..όπως η βαφτιστήρα του άντρα μου..το όχι δεν το ξέρει..μπορεί να είμαστε για καφέ να θυμηθεί ένα παιχνίδι που έχει στο σπίτι και να τρέχουν να της το φέρουν..αυτά με νευριάζουν περισσότερο...


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ?
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

ζωάκι

ζωάκι
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΟΧΙ ΜΑΙΡΗ.ΕΣΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ.ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΜΕ!
μες στο μυαλο μου εισαι, παρτο και φυγε να μαθει να μην το ξανακανει ασε που κι αλλοι δε σου χρωστανε τιποτα!

Γι'αυτό σας λέω παιδιά, δεν μπορείς να κατηγορήσεις τα παιδιά.. το βλέπω και στο σχολείο..
παρατηρείς μία συστηματική συμπεριφορά σε ένα παιδάκι, απορείς, και μόλις γνωρίσεις τους γονείς όλα βγάζουν νόημα ξαφνικά!
Η μάνα έτσι το έμαθε.. για το παιδάκι αυτό είναι το συνηθισμένο.. δεν ξέρει απο μόνο του τι είναι καλό για τους άλλους..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοίτα να δεις τώρα που έχω σκάσει με την αφρούλα!! Δε μπαίνει να μας πει ένα ναι ή ένα όχι! Κ θέλω να διαβάσω ! Πως με τη μυαλό!!!!

φφφφφφφφ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΡΕ ΜΑΙΡΗ ΔΗΛΑΔΗ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ?ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΗΤΑΝ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Δεσποινάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

πάντως υπάρχει και η άλλη περίπτωση..να μην είναι ζωηρό αλλά να είναι τόσο κακομαθημένο που να είναι χειρότερο..όπως η βαφτιστήρα του άντρα μου..το όχι δεν το ξέρει..μπορεί να είμαστε για καφέ να θυμηθεί ένα παιχνίδι που έχει στο σπίτι και να τρέχουν να της το φέρουν..αυτά με νευριάζουν περισσότερο...


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ?
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

Ασε μετά από τόσο καιρό το έκανα κανονικά το πρόγραμμα και σήμερα είμαι πιασμένη παντού..τι το θελα!
βγάζω και έναν φρονιμίτη και πονάωωωωωω........

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 1 ΔΗΛ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 0,1! ΧΑΧΑΧΑ! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΑΛΑΒΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 679259

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Κοίτα να δεις τώρα που έχω σκάσει με την αφρούλα!! Δε μπαίνει να μας πει ένα ναι ή ένα όχι! Κ θέλω να διαβάσω ! Πως με τη μυαλό!!!!

φφφφφφφφ
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ! Laughing

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γεια σου Ειρήνη!!Σε ευχαριστώ πολύ!!


Έτσι ακριβώς είναι!!!ότι ζητάει να του το δώσουν και όχι δεν του λένε ποτέ!Αν το κάνουν είναι ικανός να κλαίει και να χτυπιέται για μία ολόκληρη μέρα μέχρι να γίνει το δικό του!!Αφού θέλουν 10 ευρώ την ημέρα σχεδόν για τον μικρό!Μία θέλει παγωτό,μία σοκολάτα,μία γλυκά,μία παιχνίδια!!!Και μου λέει η κουμπάρα μου...ε,τι να τον κάνω μωρέ;εκεί τα παίρνω άγρια!!Και σιγά τα χρήματα που παίρνουν!Κλέβει από το σχολείο του τα άλλα παιδάκια!!Θα σου δώσω ένα παράδειγμα...έκλεψε από ένα παιδάκι ένα ρολόι και όταν το κατάλαβε η κουμπάρα μου τον ρωτούσε ποιανού είναι και ο μικρός έλεγε ψέματα!Ε το επέστρεψε πίσω στον παιδικό και ο μικρός έκλαιγε με αποτέλεσμα να πάει να του αγοράσει δικό του!!!Ε όχι ρε...έλεος δηλαδή!!!Κλέβει και το επιβραβεύεις;;Άμα μεγαλώσει και κάνει χειρότερα τι θα κάνει;Θα τον βγάζει συνέχεια από την φυλακή;;;Γιατί βλέπω να γίνεται μεγάλο τσογλάνι(συγνώμη κιόλας)!!!Δεν έχει ιδέα πως να μεγαλώσει σωστά ένα παιδί...νομίζει ότι έτσι είναι το σωστό!Της λέω τράβα να μιλήσεις με έναν ειδικό γιατί θα έχεις μεγαλύτερο πρόβλημα όσο μεγαλώνει και αυτή τίποτα,στην κοσμάρα της!!!Είναι άνεργη και μου λέει άντε να τον στείλω σχολείο να ηρεμήσω,να έχω χρόνο για τον εαυτό μου!Τι χρόνο να έχει δηλαδή;Να πω ότι είναι και καμία κοκέτα πάει στο καλό!200 κιλά είναι με το μουστάκι άβγαλτο από το 1900!!Έλεος!Πότε θα ασχοληθεί με το παιδί όπως πρέπει;;;Ουφ!Τα'πα και ξαλάφρωσα!!!Δεν φαντάζομαι σε καμία περίπτωση έτσι την οικογένειά μου!!!

Χίλια συγνώμη για το μεγάλο πόστ αλλά με πήρε πριν λίγο τηλ. για χρόνια πολλά και με νευρίασε πάλι!!!

Αφρούλα δεν πειράζει!!!Τουλάχιστον σιγουρεύτηκες!!Αυτά τα κ@λοτεστ τελικά δεν είναι τα εμπιστευόμαστε καθόλου!!!Είχα και εγώ στο παρελθόν ένα λανθασμένο θετικό και χαιρόμουν τσάμπα!!!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΗΡΘΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΗΤΑΝ 1 ΔΗΛ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 0,1! ΧΑΧΑΧΑ! ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΑΛΑΒΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ!ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 679259
μας εσκασες παιδι μου!
τεστ θετικο σου βγηκε, τι αλλο να εκανες?και για χοριακη να μην πηγαινες, η ιδεα της εγκυμοσυνης παλι στο μυαλο σου θα ηταν!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ?
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ![/quote]

Ασε μετά από τόσο καιρό το έκανα κανονικά το πρόγραμμα και σήμερα είμαι πιασμένη παντού..τι το θελα!
βγάζω και έναν φρονιμίτη και πονάωωωωωω........

[/quote]


ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ ΒΡΕ ΕΙΡΗΝΗ.ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΒΓΑΛΑ ΚΑΙ ΗΣΥΧΑΣΑ.ΠΑΡΕ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΟ.


ΑΦΡΟΥΛΑ Very Happy
Ε ΟΧΙ ΚΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΑΞΗ ΠΑΛΑΒΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ!ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΕ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΕΜΠΛΕΞΕΣ!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΡΕ ΜΑΙΡΗ ΔΗΛΑΔΗ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΤΙΠΟΤΑ?ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΗΤΑΝ.ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΟΥ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΑ!

Ε του έλεγε έλα Γιαννάκη αυτό είναι για την Αννα ! είχε ανέβει στο λιονταράκι της!

Γιαννάκη προσεχε γιατί είναι η Αννα εκει ! Όλα αυτα στη καρέκλα! Αυτά μόνο! Για το καναπέ τπτ κ χτυπιόταν κιόλας χαμπαριαν!

Βασικά αυτό το παιδί είναι συνέχεια με τη γιαγιά του με αποτέλεσμα να μη ξέρει ποιον να πρωτοακούσει ! Είναι χαμένο στη μετάφραση τον μπαμπά, τη μαμά, τη γιαγιά ή τον παππού! Η νονά κατα τη γιαγιά είναι πλέον το μαύρο πρόβατο οπότε δεν την ακούμε!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Κοίτα να δεις τώρα που έχω σκάσει με την αφρούλα!! Δε μπαίνει να μας πει ένα ναι ή ένα όχι! Κ θέλω να διαβάσω ! Πως με τη μυαλό!!!!

φφφφφφφφ
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ! Laughing

Με έσκασες παναθεμα σε!! φφφ η γυναίκα!! Laughing Laughing Laughing

Δε πειράζει τον άλλο μήνα! Να μη το ξαναπάρεις αυτό το τεστ όλο ψόμματα λέει!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 !ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΦΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Γεια σου Ειρήνη!!Σε ευχαριστώ πολύ!!


Έτσι ακριβώς είναι!!!ότι ζητάει να του το δώσουν και όχι δεν του λένε ποτέ!Αν το κάνουν είναι ικανός να κλαίει και να χτυπιέται για μία ολόκληρη μέρα μέχρι να γίνει το δικό του!!Αφού θέλουν 10 ευρώ την ημέρα σχεδόν για τον μικρό!Μία θέλει παγωτό,μία σοκολάτα,μία γλυκά,μία παιχνίδια!!!Και μου λέει η κουμπάρα μου...ε,τι να τον κάνω μωρέ;εκεί τα παίρνω άγρια!!Και σιγά τα χρήματα που παίρνουν!Κλέβει από το σχολείο του τα άλλα παιδάκια!!Θα σου δώσω ένα παράδειγμα...έκλεψε από ένα παιδάκι ένα ρολόι και όταν το κατάλαβε η κουμπάρα μου τον ρωτούσε ποιανού είναι και ο μικρός έλεγε ψέματα!Ε το επέστρεψε πίσω στον παιδικό και ο μικρός έκλαιγε με αποτέλεσμα να πάει να του αγοράσει δικό του!!!Ε όχι ρε...έλεος δηλαδή!!!Κλέβει και το επιβραβεύεις;;Άμα μεγαλώσει και κάνει χειρότερα τι θα κάνει;Θα τον βγάζει συνέχεια από την φυλακή;;;Γιατί βλέπω να γίνεται μεγάλο τσογλάνι(συγνώμη κιόλας)!!!Δεν έχει ιδέα πως να μεγαλώσει σωστά ένα παιδί...νομίζει ότι έτσι είναι το σωστό!Της λέω τράβα να μιλήσεις με έναν ειδικό γιατί θα έχεις μεγαλύτερο πρόβλημα όσο μεγαλώνει και αυτή τίποτα,στην κοσμάρα της!!!Είναι άνεργη και μου λέει άντε να τον στείλω σχολείο να ηρεμήσω,να έχω χρόνο για τον εαυτό μου!Τι χρόνο να έχει δηλαδή;Να πω ότι είναι και καμία κοκέτα πάει στο καλό!200 κιλά είναι με το μουστάκι άβγαλτο από το 1900!!Έλεος!Πότε θα ασχοληθεί με το παιδί όπως πρέπει;;;Ουφ!Τα'πα και ξαλάφρωσα!!!Δεν φαντάζομαι σε καμία περίπτωση έτσι την οικογένειά μου!!!

Χίλια συγνώμη για το μεγάλο πόστ αλλά με πήρε πριν λίγο τηλ. για χρόνια πολλά και με νευρίασε πάλι!!!

Αφρούλα δεν πειράζει!!!Τουλάχιστον σιγουρεύτηκες!!Αυτά τα κ@λοτεστ τελικά δεν είναι τα εμπιστευόμαστε καθόλου!!!Είχα και εγώ στο παρελθόν ένα λανθασμένο θετικό και χαιρόμουν τσάμπα!!!


Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 40746
πραγαματικά έλεος!και αν τους πεις και τίποτα σου λέει δεν έχεις παιδί μη μιλάς...

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εκτος κι αν εννοουσες το τεστ γιατι απ΄τι φαινεται δε θελει βιασυνες.

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
Ασε μετά από τόσο καιρό το έκανα κανονικά το πρόγραμμα και σήμερα είμαι πιασμένη παντού..τι το θελα!
βγάζω και έναν φρονιμίτη και πονάωωωωωω........


Ειρήνη υπομονή!!!Βγάζω και τους 2 φρονιμίτες και βγάζω ΚΑΙ δόντι!!!Πίκρα μεγάλη!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Δεσποινάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

πάντως υπάρχει και η άλλη περίπτωση..να μην είναι ζωηρό αλλά να είναι τόσο κακομαθημένο που να είναι χειρότερο..όπως η βαφτιστήρα του άντρα μου..το όχι δεν το ξέρει..μπορεί να είμαστε για καφέ να θυμηθεί ένα παιχνίδι που έχει στο σπίτι και να τρέχουν να της το φέρουν..αυτά με νευριάζουν περισσότερο...


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ?
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

Ασε μετά από τόσο καιρό το έκανα κανονικά το πρόγραμμα και σήμερα είμαι πιασμένη παντού..τι το θελα!
βγάζω και έναν φρονιμίτη και πονάωωωωωω........


εμ και εσύ κρεπάλες όλο το καιρό ήρθε το πιάσιμο! όχι ήθελες να ξεγελάσεις τα μηχανήματα!! Αντε να φρονιμέψεις που λένε!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Κοίτα να δεις τώρα που έχω σκάσει με την αφρούλα!! Δε μπαίνει να μας πει ένα ναι ή ένα όχι! Κ θέλω να διαβάσω ! Πως με τη μυαλό!!!!

φφφφφφφφ
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ! Laughing

Με έσκασες παναθεμα σε!! φφφ η γυναίκα!! Laughing Laughing Laughing

Δε πειράζει τον άλλο μήνα! Να μη το ξαναπάρεις αυτό το τεστ όλο ψόμματα λέει!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΚΑΩ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΟΥ! ΚΛΑΣΙΚΑ!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:
Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 40746 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 40746
πραγαματικά έλεος!και αν τους πεις και τίποτα σου λέει δεν έχεις παιδί μη μιλάς...


Ε μα!!!!!!!Είμαι άνθρωπος που μιλάω στα ίσια!!!Οπότε της λέω μία μέρα πως αν είχα την δική της οικογένεια θα αυτοκτονούσα!!Είναι τεράστια ντροπή και μεγάλη ανευθυνότητα να μεγαλώνει με ανεύθυνους γονείς ένα παιδί!!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα ευχαριστώ!τους 'εβγαλες ενώ ήταν ακόμα έγκλειστοι;;δε θέλω....φοβάμαι......

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:Κοίτα να δεις τώρα που έχω σκάσει με την αφρούλα!! Δε μπαίνει να μας πει ένα ναι ή ένα όχι! Κ θέλω να διαβάσω ! Πως με τη μυαλό!!!!

φφφφφφφφ
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΜΥΑΛΑ ΣΥΝΑΝΤΩΝΤΑΙ! Laughing

Με έσκασες παναθεμα σε!! φφφ η γυναίκα!! Laughing Laughing Laughing

Δε πειράζει τον άλλο μήνα! Να μη το ξαναπάρεις αυτό το τεστ όλο ψόμματα λέει!
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΔΕ ΣΚΑΩ!ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΝΑ ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΗΜΟΥΝ ΔΙΣΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΠΑΛΙ ΤΗ Μ@Λ@ΚΙ@ ΜΟΥ! ΚΛΑΣΙΚΑ!

όπως επιθυμείτε λοιπόν!

Αφού λοιπόν έμαθα τα νέα σου μπορώ ήσυχα να αποχωρήσω κ να πάω να διαβάσω το excel μου! cheers cheers

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΔΕΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 417472 !ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΧΑΡΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΦΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΠΙΘΑΝΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΙΘΑΝΑ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 875502

Αφρούλα καλά έκανες γιατί ποτέ δεν ξέρεις!!!!Άντε πάμε για τον επόμενο μήνα!!!Βουρ στις Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 215994 !!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #62!! - Σελίδα 21 328109

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eirini7 έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirini7 έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!!!!!!!!!!

Δεσποινάκι να χαίρεσαι τον άντρα σου!!!

πάντως υπάρχει και η άλλη περίπτωση..να μην είναι ζωηρό αλλά να είναι τόσο κακομαθημένο που να είναι χειρότερο..όπως η βαφτιστήρα του άντρα μου..το όχι δεν το ξέρει..μπορεί να είμαστε για καφέ να θυμηθεί ένα παιχνίδι που έχει στο σπίτι και να τρέχουν να της το φέρουν..αυτά με νευριάζουν περισσότερο...


ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗ.ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕΣ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ?
ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΙ!ΒΡΙΣΚΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!

Ασε μετά από τόσο καιρό το έκανα κανονικά το πρόγραμμα και σήμερα είμαι πιασμένη παντού..τι το θελα!
βγάζω και έναν φρονιμίτη και πονάωωωωωω........


εμ και εσύ κρεπάλες όλο το καιρό ήρθε το πιάσιμο! όχι ήθελες να ξεγελάσεις τα μηχανήματα!! Αντε να φρονιμέψεις που λένε!

άσε ζυγίστηκα κιόλας και πήρα 3 κιλά affraid affraid affraid
όλα στα βυζιά!έλεος δλδ!

Δέσποινα υπομονή!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:Γιάννα ευχαριστώ!τους 'εβγαλες ενώ ήταν ακόμα έγκλειστοι;;δε θέλω....φοβάμαι......

εγώ τους έβγαλα χωρίς να το καταλάβω ! Ευτυχώς που έχω ένα ξάδερφο οδοντίατρο κ του λέω μα για δες βγήκανε κ μου λεει ναι ! Μάλιστα πρόσφατα τους ανακάλυψα! χιχιχιχιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις