Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
134 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 134 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

joanna100883

joanna100883
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ???ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΗ(ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΙ ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΟΜΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΕΣΗ ΤΟΥ ΚΕΦΑΛΙΟΥ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ...ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ ΑΥΤΑ???ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ... Embarassed Embarassed

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΟΥ ΑΝΟΙΞΑΤΕ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.... ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ....
ΣΤΕΛΛΑ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ...
ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΧΙ ΑΠΛΑ ΠΡΙΣΜΕΝΗ ΟΛΕΣ ΝΟΜΙΖΩ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΣΤΕ *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
http://www.sintagespareas.gr/sintages/sokolatopita.html

αυτη ειναι η συνταγη για την σοκολατοπιτα Αννουλα ειναι θεικη στο υπογραφω δες κ τους ψηφους που εχει κ θα καταλαβεις!!

Τινακο μπαινω φβ κ στις στελνω!!!

εμεις κλεισαμε την ταπετσαρια ειναι σκετη γλυκα ροζ κουφετι με εκρου πουα!! *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κοιλουμπονάκια....!!
Στελλίτο καλή αρχή με το Σαινάκο σου μια χαρά!!!
Για γλυκά και σοκολατόπιτες διαβάζω....δεν μου φτάνουν τα +23(τόσα ήταν τελικά χθές στη γιατρό τα κιλάκια μου ζωή να έχω)να βάλω και άλλα...!!!Άλλα άμα βοηθάει να φάω μια ρε παιδί μου...διότι έτσι όπως με προετοίμασε αυτή το πάμε όλο το μήνα να το πάρουμε!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο στα εστειλα ολα!οπου κολλησεις με ρωτας!

Βικουλα μου τωρα ποσα να μπουν βρε κουκλα μου??? confused confused φαε κ εσυ μια σοκολατοπιτα για καλο ειναι χαχαχαχ

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μωρέ αν πιάνει το γιατροσόφι τρώω και 2 εγώ!!!!

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α!!!Δεν σας είπα οτι με ξαναεξέτασε από κάτω....και το μόνο που είδε είναι οτι έχει μαλακώσει ο τράχηλος αλλά...είναι κλειστός σαφώς....οπόταν τσάμπα ο πόνος!!
Αθηνούλα άντε με το καλό κοπέλα μου και εσύ....!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τοσο πολυ ποναει ρε γμτ???αρα εμενα στο επομενο ραντεβου που θα μπαινω στον μηνα μου θα μου βαλει κ χερι?? *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 534787 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 534787 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 534787

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας ξανα απο μενα!!

Χαρα καλα η ταπετσαρια πρεπει να ειναι τελεια!! θελουμε οπωσδηποτε φωτο οταν ολοκληρωθει το δωματιο!! νομιζω φτιαχνεις το ονειρικο δωματιο καθε κοριτσιου!

Πω πω για 2 μερες δεν μπορω να φαω ζαχαρη και αλατι και εχω λυσσαξει!! με ολα αυτα που ακουω κ εδω μεσα που να ηρεμισω!!!! πειναω κιολας... γιατι δεν εχω ιδεα τι να φαω!!

Βικακι τωρα τα πηρες που τα πηρες τα κιλακια... ευχαριστησου το μεχρι τελους. Γιατι με το που θα γεννηθει ο μπεμπης σε βλεπω με μεγαλες πεινες!! Very Happy Very Happy

ααα και μια πληροφορια για οσες γεννανε στο ιασω και προκειται να θηλασουν, μια γνωστη μου που γεννησε εκει πριν 2,5 χρονια, χρεωναν το θηλαστρο 100€ την ημερα, οποτε καλυτερα να παρετε μαζι σας το δικο σας. Βεβαια δεν ξερω αν ισχυει ακομα το ιδιο γιατι νομιζω εχουν αλλαξει πολλα απο τοτε, καλυτερα να ρωτησετε απο νωριτερα!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμη μου κ εγω πιστευω οτι θα γινει ωραιο το δωματιακι οπως το εχω φανταστει!!εννοειται οτι θα βαλω φωτος μολις τελειωσουμε αν κ το βλεπω να αργει ακομα 10 μερες μου ειπαν για την ταπετσαρια!! Mad
αν ολα πανε καλα πριν να μπω στον μηνα μου πρεπει να ειναι ετοιμο για να ηρεμησω κ εγω!!

σοβαρα πληρωνεις το θηλαστρο???κ 100 ευρω???θα το παρω μαζι μου οπου κ αν γεννησω αχαχαχ

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mageiremata vlepw shmera kai syntages!!
Ayth thn sokolatopita Xara thn ekana k egw perysi ton xeimwna kai pragmatika sas milaw den prolave na krywsei..ase p eixame kanonisei na pame gia rakomela kai meta kratousame ta stomaxia mas!!apo tote den thn exw ksanakanei gi aeynohtous logous.

Anna kanthn einai teleia!

Emako ypomonh 2 meres einai tha perasoun!

Viky ela paidi mou twra ekei tha kollhsoume??Viky me kaisarikh den genas esy H egw etsi nomizw?

Paw s/m k epanerxomai!!

p.s ayto me to xeri poly me anxwnei pou lete kai ksanalete,tha tou to spasw!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχ Πηνελοπη μου κ εγω μια φορα την εκανα κ την πηγα δωρο σε επισκεψη κ επειδη παθαμε πλακα δεν την ξαναεφτιαξα γιατι ηξερα οτι θα την φαω ολη μονη μου!!

κ εγω αυτο λεω με το κ@λ@χερι αμα δω να φοραει κανα γαντι να σηκωθω να την κανω!! Razz Razz

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπερα κοριτσαρες!!!Βλεπω ολες μια χαρα.Εγω δεν ειμαι και στα καλυτερα μου.Στα πισω πισω μαλλον μιλαμε για καουρες.Βεβαια σημερα προκαλεσα την τυχη μου.Ηθελα να φαω μια τυροπιτα που προ εγκυμοσυνης δεν μπορουσα να την χωνεψω!!!!Ε απο τοτε δεν μπορουσα να συνελθω.Βρηκα ομως ενα γιατροσοφι στο ιντερνετ.Σε ενα ποτηρι του τσαγιου βαζεις νερο μεχρι την μεση το χυμο απο μισο λεμονι και στην μυτη του κουταλιου σοδα μαγειρικης.ΚΑι ανακατευεις καλα μεχρι να αφρισει και να διαλυθει.Το κατεβασα χωρις ανασα γιατι δεν εχει και την ιδανικη γευση αλλα παιδια με αφησε η καουρα.Οταν ξαπλωσα το μεσημερι εβαλα 3 μαξιλαρια και κοιμηθηκα σχεδον ξαπλωτη.Βολευει πολυ αυτη η σταση στην καουρα,για τα χερια και για το μπουκωμα που εχω το τελευταιο διαστημα!!!Τωρα το βραδυ θα δειξει!!!Αντε να περασουν αυτες οι 21 μερες.Νιωθω πλεον σαν φυλακισμενος που μετραει αντιστροφα τις μερες της αποφυλακισης του!!!

letitsa

letitsa
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΕΓΩ ΕΦΑΓΑ ΔΥΟ ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΟΠΙΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΤΡΩΓΑ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ...ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ....ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΚΑΟΥΡΑ....ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΠΕΡΝΩ ΑΣΒΕΣΤΕΙΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ....ΔΟΚΙΜΑΣΕΤΟ ΑΜΑ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΣΒΕΣΤΕΙΟ

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι το ειχα διαβασει κ εγω αυτο Νικη μου αληθεια εκανε δουλεια??ωραια να το εχουμε στα υποψιν αν μας πιασει καμια καουρα!!κ εγω εχει ποσο καιρο που θελω να φαω τυροπιτα κ την αποφευγω οχι τοσο για την καουρα οσο για τα κιλα Mad Mad Mad
κοντευεις Νικη μου τι να πουμε κ εμεις που ειμαστε προς τα τελη Οκτωβρη *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 534787 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 534787

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νικολετα παιρνω ασβεστιο αλλα συνηθως το πρωι γυρω στις 10,00.

Χαρα μου ειδα αποτελεσμα η αληθεια ειναι.Οσο για το τελος αυτο ειναι και το πιο δυσκολο....20 και σημερα λεμεεεεε!!!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συγκαστρουλες μου σας εχασα...
Δυστυχως παω δουλεια τωρα, αναρωτιεμαι και εγω πως διοτι δεν τραβω καθολου..
απο τις 5μιση το πρωι ειμαι στο ποδι, παω πρωτευουσα που ειναι μακρια και μπαινω σπιτι αργα το απογευμα εννοειται χωρις καθολου ορεξη για τιποτα..
ας ελπισουμε να παρω αδεια απο δευτερας γιατι δεν το αντεχω πονανε ολα πανω μου και η ψυχολογια μου χαλια..
Ευχομαι ολες ναστε καλα.. δε σας διαβασα γιατι δεν βλεπω απο την κουραση αλλα θα το κανω..
*Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 315810 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 315810 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 315810 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 315810

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας... μολις γυρισαμε απο τα τζαμπο!! πηραμε κ τα τελευταια του μικρου (ετσι λεω βεβαια καθε φορα!)
ψαλιδακι, βουρτσα, βαμβακακια, πιπιλα, θηλες για τα μπιμπερο, κτλ
πολυ τα χαρηκα τα σημερινα ψωνια!!

Νικη κ εγω ετσι νιωθω σαν φυλακισμενος... και δεν ξερω και ποσες μερες μετραω αντριστροφα!!! για καποιο λογο μ ε το μυαλο μου το εχω τοποθετησει γυρω στο τελος της αλλης εβδομαδας!!!!!!

Χαρα αυτο με το θηλαστρο δεν ξερω αν ισχυει ακομα γιατι η κοπελα ειχε γεννησει πριν 2,5 χρονια... παντως στο ρεα δεν νομιζω να ισχυει γιατι 2 φιλες μου γεννησαν περισυ κ δεν μου ειπαν τιποτα... βεβαια εμεις ας ειμαστε σε ετοιμοτητα!!

Εντωμεταξυ η σοκολατοπιτα εμενα δεν μ αρεσει... αλλα σημερα τετοια λυσσα που εχω για γλυκο (λογω απαγορευσης λογικα!) ακομα κ σοκολατοπιτα θελω!! ... με μια μπαλιτσα παγωτο ε?

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε Χριστινακι ειναι υποχρεωτικο να εισαι στην δουλεια????

Εμη μου πως και σου εχει κατσει αυτο???Βεβαια μακαρι να γεννησεις και την αλλη βδομαδα αν ειναι ετοιμο το μωρο να ξεμπερδευεις.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χριστινακι μου πολλες ωρες κοριτσακι μου να εισαι στο ποδι μακαρινα παρεις αδειουλα κ να ξεκουραστεις λιγακι!πιο νωρις ανοιγουν σε εσας τα σχολεια??
αντε κανε ενα μπανακι κ ξεκουρασου!!

Εμη μου κανε υπομονη μια μερουλα αυριο θα μπορεις να φας οτι θελεις!!ωραια εχεις τελειωσει κ εσυ με τα ψωνια,τωρα αραξε κ περιμενε να ερθει η ωρα!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα Χριστινακι? πως κ εισαι στην δουλεια τωρα που εισαι στον 9ο?

Νικη σαν προαισθημα δεν ξερω... μαλλον επειδη το θελω πολυ!!

Α δεν σας εχω πει που ο αντρας μου θελει να φτιαξει και αυτος τα δικα του πραγματακια για το μαιευτηριο!!! ενα τσαντακι δηλαδη, με 2η μπλουζα μηπως ιδρωσει κατα τον τοκετο, χαρτομαντηλα μηπως συγκινηθει, ενα μικρο μπουκαλακι βοτκα μηπως και δεν αντεξει τον τοκετο, και φακελακια καφε μηπως νυσταξει!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz οτι να ναι!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπες μου γλυκες αχ ποσο μ ελειψε το παρεακι!!!!

Χαρα μου δεν ανοιγουν πιο νωρις αλλα οι εκπαιδευτικοι πρεπει να παμε πιο νωρις. ναι θα παρω αδεια τη δευτερα, γιατι δεν την παλευω! δικαιουμαι απλα ηθελα να παω λιγες μερες να μην πουν τον κακο τους λογο γιατι δυστυχως το κλιμα ετσι ειναι στη δουλεια μ!
Ακουσα για σοκολατοπιτες και σας ζηλεψα οεοοοο *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 215994
Χρυσοχερες μ!

Εμη μου, Νικη *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 379767

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
emilou έγραψε:Καλησπερα Χριστινακι? πως κ εισαι στην δουλεια τωρα που εισαι στον 9ο?

Νικη σαν προαισθημα δεν ξερω... μαλλον επειδη το θελω πολυ!!

Α δεν σας εχω πει που ο αντρας μου θελει να φτιαξει και αυτος τα δικα του πραγματακια για το μαιευτηριο!!! ενα τσαντακι δηλαδη, με 2η μπλουζα μηπως ιδρωσει κατα τον τοκετο, χαρτομαντηλα μηπως συγκινηθει, ενα μικρο μπουκαλακι βοτκα μηπως και δεν αντεξει τον τοκετο, και φακελακια καφε μηπως νυσταξει!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz οτι να ναι!!!


αχαχαχαααααααααααααααααα!!!!!
κορυφη ο αντρας σου τπτ αλλο δε λεω!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαχαχαχααχα Τρελοκομειο ο αντρας σου Εμη μου!!!Αλλα και οργανωμενος!!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσακια μου παω να κοιμηθω με τις κοτες αν και απο την κουραση δε με βλεπω να κλεινω ματι..

Σας φιλω τις κοιλιτσες *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 40746 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 18!!!* - Σελίδα 39 40746

καλη ξεκουραση σε ολες μας χχχχχχ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις