Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
9 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 9 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λες να είναι λόγω της μπέμπας; Να θέλει να μου τραβήξει την προσοχή; Τι να πω, ελπίζω να ηρεμήσει μόλις δει την μικρή ότι πάει μαζί του. Μέχρι τώρα κοιμόταν τέλεια και έχει 3 βδομάδες που έχασε τον ύπνο του. Μαζί κι εμείς. Λυπάμαι και τον άντρα μου που φεύγει στην δουλειά κουτουλόντας και το παιδάκι μου για αυτό που περνάει.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φωτεινουλα εμενα εκανε 3 μηνες να σταματησει τη γκρινια πριν το σχολειο και ξαναρχισε τωρα εδω και 2 εβδομαδες και δεν ξερω γιατι. Επιμενω ομως προς το παρον! Κουραγιο!

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
3 μηνες ε??? Βλέπω να καταλήγουμε τελικά και με τα δυο παιδιά σε προσαρμογή. Αυτό θέλαμε να αποφύγουμε και τον πήγαμε τον μεγάλο τώρα αλλά όπως το βλέπω δεν το γλιτώνουμε. Ελπίζω να μην κάνω κάτι λάθος και του κάνω κακό μόνο αυτό με νοιάζει. Να μην είναι κάποιος φόβος πιο βαθύς και το αφήνω. Ας είναι απλά μέχρι να προσαρμοστεί και μετά να ηρεμήσει...

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μανούλες μου δυστυχώς η κατάσταση μας δεν έχει αλλάξει. μετράμε πάνω από μήνα στον σταθμό. Ηρέμησε μόνο 3-4 μέρες (αλλαξε διασκάλα εκείνες τις μέρες) και μετά ξανα τα ίδια (γυρισε πάλι στην προηγούμενη δασκαλά). Για την δασκάλα εχω ακούσει καλά σχόλια από άλλες μαμαδες. Και ο γιος μου όταν μου μιλάει για εκείνη δεν μου αναφέρει κάτι κακό. Ισα ισα. Μόνο ότι του λέει τι θα κάνει, το οποίο δεν θεωρώ πως είναι κακό. Του λέει δηλαδή τώρα θα φάμε, τωρα θα κάνουμε τσισα για να κοιμηθούμε, τώρα θα πάς στην μαμα σου. Τον ρωτάω είναι καλή; Ναι μου λέει. Σε προσέχει; Ναι. Την αγαπάς; Ναι. Το θετικό είναι ότι γυρνάει το απόγευμα χαρούμενος. Σε σχέση με πριν. ομως το πρωί έχουμε πάλι δράματα. Και το βράδυ πριν τον ύπνο δίνω αγώνα να νιώσει ασφάλεια για να κοιμηθεί ήρεμα. Διαφορετικά ξυπνάει ουρλιάζοντας και κλαίει απαρηγόρητος και μου ζητάει να μην πάει σχολείο, να μην πάει πουθενά, να μείνει σπίτι. Συν του ότι οταν δεν έχει σχολειο θέλει να μένουμε σπίτι μας. Αν βγούμε βόλτα κλαίει και φωνάζει να γυρίσουμε. Μιλησα με το σχολείο κα μου είπαν ότι θα του μιλήσουν και εκείνοι. Γενικά δεν νιώθω ότι γίνεται κάτι στο σχολείο. Και επειδή μου μιλάει πολύ αν είχε γίνει κάτι θα μου το είχε αναφέρει. Πως να τον βοηθησω δεν ξέρω. Σκέφτομαι να πάμε σε παιδοψυχολόγο να δούμε πως να διαχειριστούμε το άγχος του. Δεν μπορει να κλαίει τόσο πολύ και να μην κοιμάται τα βράδυα από το άγχος. Τα δικά σας παιδάκια ήταν έτσι; Είναι φυσιολογικό αυτό ή του συμβαίνει κάτι κι εγώ κοιμάμαι και ονειρεύομαι;

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΑΝΤΕΔΡΑΣΑΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ(ΕΙΝΑΙ ΔΙΔΥΜΑ). Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ,ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΚΛΑΜΑ. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΛΑΜΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ(ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΠ ΟΣΟ ΜΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΣΤΟΝ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΣΑ) ΚΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ. ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΟΣΟ ΕΧΕΙ ΚΡΑΤΗΣΕΙ ΕΣΕΝΑ. ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕ ΠΕΡΙΠΟΥ 2ΒΔΟΜΑΔΕΣ. ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΙΣΙΩΣΕ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΥΧΟΥΛΙΑΣΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ(ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ) ΑΛΛΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
σε ευχαριστώ για την απάντηση. Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι ίσως εχει καταλάβει ότι μένει η μικρή σπίτι και αντιδράει. Το πρόβλημα μας ήταν μεγάλο. Εφτανε να προκαλέι εμετό στον εαυτό του για να μην πάει σχολείο. τουλάχιστον τώρα εχει σταματήσει αυτό. Για τον ύπνο το μόνο που μας έχει βοηθήσει λίγο είναι να του μιλάω πολύ πριν κοιμηθεί και τον κοιμίζω πάνω μου (τι να κάνω δεν είχα άλλο τρόπο. Μετά τον πάω στο κρεβάτι του ενω συνεχίζω να του μιλάω και να του λέω να μην φοβάται κλπ κλπ. Ετσι κάπως έχει βελτιωθεί η κατάσταση και δεν ξυπνάει κάθε μέρα. Αλλά ακόμα ξυπνάει. Στο σχολείο τα πάει τέλεια και το ξέρω όχι μόνο από τις δασκάλες αλλά γιατί πάει στην ίδια τάξη με το παιδάκι γνωστής μου και τον ρωτάει εκείνη για τον γιο μου και της λέει ότι δεν κλαίει παρά μόνο τις πρώτες μέρες και είναι μια χαρα. Αν είχε θέμα με την δασκάλα θα ήταν καλά στο σχολείο; Δεν θα έκλσιγε κι εκεί συνέχεια;

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
E NAI ETΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΑΝ ΕΙΧΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΜΕ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ. ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ,ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΟΥΣΕ ΤΟ ΒΡΑΔΥ, ΠΗΓΑΙΝΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ, ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ Η ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ, ΤΟΥ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΚΟΙΜΟΤΑΝ. ΕΜΕΝΑ ΙΣΩΣ ΗΤΑΝ ΛΑΘΟΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΓΙΑΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΛΟ(ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΜΑΙ ΑΝΕΡΓΗ). ΑΛΛΑ ΕΚΕΙΝΟΣ ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΠΩ, ΕΝΩ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ. ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ, ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ Η ΜΑΜΑ ΠΑΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ, ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΠΑΛΙ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΠΑΩ ΤΩΡΑ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ, ΝΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΠ ΚΛΠ,ΤΟΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΗΡΕΜΗΣΕ. ΓΙ ΑΥΤΟ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ 2-3ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΠΗΡΕ,ΟΤΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΠΟΙΗΣΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΗΤΑΝ ΝΑ ΒΡΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ, Ε ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ, ΩΣΠΟΥ ΣΥΝΗΘΙΣΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.

foteinoula


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
λες να σταματήσω να του λέω ότι πρέπει να πάω στην δουλεια (δεν έχω επιστρέψει ακόμα σε λίγο γυρνάω) και να δίνω βάση κυρίως στο ότι θα με βρει εδώ αμα έρθει; Σε ευχαριστώ με βοηθάς ακρετά ξέροντας ότι το έχει περάσει και κάποιος άλλος και έχει λυθεί παίρνω θάρρος.

ΧΡΥΣΑΝΝΑ


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΑΝΤΩΣ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΟ, ΜΕ ΕΙΧΕ ΜΑΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΚΑΙ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΕΓΩ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥΣ, Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑ, Η ΜΑΜΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΑΥΤΑ. ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ, ΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΠΗΡΡΕΑΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ, Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΕΧΕΙ ΜΑΘΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ,ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΩ, ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Η ΙΔΕΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ.

????????


Επισκέπτης
sorry που αλλαζω θεμα, εδω ειναι το θεμα του παιδικου ομως.....εδω και δεκα μερες με ενημερωσαν οτι σημερα ειχαμε καρναβαλιστικη γιορτη σε παιδοτοπο....αλλα να μην παμε πολλα ατομα, μαλιστα οταν ειπα οτι θα παρω και το μεγαλο γιο μου - γιατι του πηρα στολη και το νηπιαγωγειο δεν εκανε τιποτα απο γιορτη- ενιωσα μια δυσανασχετηση........εν πασει περιπτωση, παμε σημερα τα δυο παιδια και οι δυο γονεις, εχοντας κανει και τους παππουδες χαλια γιατι ηθελαν να ερθουν αλλα ειπαμε.......οχι πολλα ατομα, (κι εγω το βρισκω λογικο να μην παει για καθε παιδι 6 στομα σοι ΟΚ......)
παιρνω εναν καφε και ο αντρας μου ενα χυμο και ενα τοστ......και λεμε οτι προβλεπεται για τα παιδια να δωσουν και στα δυο και φυσικα θα πληρωσουμε τη διαφορα......
δωσαμε 25 ευρω παιδια!!!! μας χρεωσε και τα δυο παιδια ενω ειπαμε οτι το ενα ηταν απο τον παιδικο......να υποθεσω οτι η διευθυντρια δεν ειχε σκοπο να πληρωσει για τα παιδια του παιδικου?
αδυνατον!!!!!! γιατι πολυ απλα εκτος απο 5-6 γονεις τα αλλα παιδακια ηρθαν απευθειας με το πουλμανακι απο τον παιδικο, δεν ειχαν μαζι τους κανεναν να πληρωσει.....
υστερα οι παιδοτοποι βαρανε μυγες......και περιμενουν να τους λυπηθουμε κιολας.....δλδ συγνωμη, ενας καφες, ενας χυμος με τοστ και δυο τοστ τα παιδια χυμους δεν ειδα να δινουνε.......25 ευρω????? και μας ρωτησε ο τυπακος επειδη πηγαμε νωρις......το ενα παιδακι δεν ειναι του παιδικου? ναι του ειπαμε, το ενα θα το πληρωσουμε εμεις
ουτως η αλλως οι χρεωσεις τους ειναι φευγατες.....κι ελεγα να παω για καλοκαιρινο παρτυ, εχασε ενα γερο μεροκαματο ο πανηλιθιος!

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα σε τι παιδοτοπο πηγατε?
απο χρυσαφι ηταν τα τοστ?

????????


Επισκέπτης
εχουμε τα καλα της χλιδατης περιοχης εμεις εδω........αλλα οχι και να διπλοχρεωσει το παιδακι, ειμαι σιγουρη οτι και η δασκαλα το πληρωσε........

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 33]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 31, 32, 33

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις