Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
459 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 459 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νόμιμα μπορεί αν πληρώνονται τις απογευματινές τους επισκέψεις. Γι'αυτο άλλωστε ξεπετάνε ασθενείς τα πρωινά έτσι ώστε να τους αναγκάσουν να πάνε το απόγευμα. Τώρα το φακελάκι για τον τοκετό είναι παράνομο.
Ο ιδιώτης γιατρός θα σου πει εγω τόσα παίρνω να σε ξεγεννήσω (δουλεύει ελ. επαγγελματίς ας πούμε)συμφωνούμε? Παίρνεις και απόδειξη και τέρμα και κανείς δεν του λέει και τίποτα.

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaIoanna έγραψε:Νόμιμα μπορεί αν πληρώνονται τις απογευματινές τους επισκέψεις. Γι'αυτο άλλωστε ξεπετάνε ασθενείς τα πρωινά έτσι ώστε να τους αναγκάσουν να πάνε το απόγευμα. Τώρα το φακελάκι για τον τοκετό είναι παράνομο.
Ο ιδιώτης γιατρός θα σου πει εγω τόσα παίρνω να σε ξεγεννήσω (δουλεύει ελ. επαγγελματίς ας πούμε)συμφωνούμε? Παίρνεις και απόδειξη και τέρμα και κανείς δεν του λέει και τίποτα.

εγω δεν αναθερθηκα στο φακελακι...ναι σωστα ειναι παρανομο το φακελακι αλλα το τονιζω δεν ζητανε πλεον φακελακια με τοσα που εχουν γινει ...απλα ο κοσμοσ δινει σαν ευγωμοσυνη επειδι πηγαμε ολα καλα σαν ευχαριστω πωσ το λενε....και να πω κ κατι αλλο???εαν με το καλο σου ερθουνε δυδιμα τι θα κανεισ?νομιζεισ αναλαμβανουν οι ιδιωτεσ και οι κλινικεσ?στο νοσοκομειο σε στελνουν κατευθειαν χωρισ κουβεντα δεν αναλαμβανουν οι περισσοτεροι και οσοι αναλαμβανουν με ρισκο...εχω ακουσει ιστοριεσ που μου σηκωθηκε η τριχα...

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι νομίζω σε περίπτωση διδύμων ή δύσκολη εγκυμοσύνη εγω θα επέλεγα νοσοκομείο, αλλά δε θα έδινα στο γιατρό είτε ζητούσε είτε όχι. Θεωρώ ότι πληρώνεται για τη δουλειά που κάνει, άλλωστε επιλογή τους είναι να εργάζονται σε δημ. νοσοκομεία.

Το ζήτημα είναι να μη σου τύχει κακιά στιγμή. Περιστατικά ξέρω και σε κλινικές ιδιωτικές και σε νοσοκομεία.
Να λέμε όλα να πηγαίνουν κατ'ευχήν Very Happy

MariaMous

MariaMous
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Και εγω το θεωρω χαζομαρα να ζητανε φακελακι απο την στιγμη που πληρωνονται απο το δημοσιο. Αλλα σε τετοια περιπτωση τι να κανεις. Ειναι στο γιατρο αν το δεχτει η οχι. Ακομα και σε πιο σοβαρες εγχειρησεις ερχονται και σου λενε θελω τοσα (με λιγα λογια κοψε το λαιμο σου αλλιως) και εσυ αναγκαστικα επειδη εισαι στην αναγκη του τα δινεις και δεν μιλας.. Καταταλλα ορκος Ιπποκρατη σου λενε μετα. Τωρα αν εσυ πανω στη χαρα σου θες να δωσεις ειναι αλλο αυτο.. Και καλα απο ευγνωμοσυνη,χαρα κ ολα που πηγαν καλα.. Εγω μονο κ μονο απο οικονομικους λογους θα παω στο νοσοκομειο. Πλεον ολοι οι γιατροι μονο λεφτα θελουν κ τιποτα αλλο. Παλια δεν το συζητουσα καν να παω με τοσα που ακουγοταν αλλα πλεον εχω ακουσει καλυτερα λογια κ αρκετες να πηγαινουν οποτε δεν το σκεφτομαι. Δεν αντιλεγω οτι σε κλινικες ειναι πιο καλα, οτι πληρωνεις περνεις!

ioulia91

ioulia91
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
geia sas koritsia!kai egw apo larisa eimai kai exw giatro ton kurio gkara!eimai sthn 19 evdomada egkumosunhs!

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioulia91 έγραψε:geia sas koritsia!kai egw apo larisa eimai kai exw giatro ton kurio gkara!eimai sthn 19 evdomada egkumosunhs!

Με το καλό Ιουλία!! Μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! καλώς ήρθες στην παρέα μας :-D

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioulia91 έγραψε:geia sas koritsia!kai egw apo larisa eimai kai exw giatro ton kurio gkara!eimai sthn 19 evdomada egkumosunhs!

ΙΟΥΛΙΑ καλωσ μασ ηρθεσ !!!εχουμε τον ιδιο γιατρο δεν ειναι τελειος?? πωσ εισαι εμαθεσ τι εχεις?

ioulia91

ioulia91
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
nai eimai polu euxaristhmenh apo ton giatro mas!mpempoula exw!esu poso mhnwn eisai?agoraki h koritsaki?

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioulia91 έγραψε:nai eimai polu euxaristhmenh apo ton giatro mas!mpempoula exw!esu poso mhnwn eisai?agoraki h koritsaki?

ειμαι στη 12 εβδομαδα...δεν γνωριζω ακομα τι εχω ισως δουμε στην αυχενικη αυριο εχω ραντεβου...

ioulia91

ioulia91
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
logika tha sou poune aurio to fulo k egw apo thn auxenikh to ematha...kala apotelesmata na exeis!

MariaMous

MariaMous
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλως ηρθες στη παρεα μας. Καλη εγκυμοσυνη να εχεις! Κ εγω απο την αυχενικη εμαθα το φυλλο βεβαια οχι με σιγουρια αλλα ενα ποσοστο που δινουν οτι ειναι αγορακι κ πλεον ειναι σιγουρο. Σε λιγες μερες θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου ξερει καμια ποσες μερες κανουν αν βγουν τα αποτελεσματα?

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaMous έγραψε:Καλως ηρθες στη παρεα μας. Καλη εγκυμοσυνη να εχεις! Κ εγω απο την αυχενικη εμαθα το φυλλο βεβαια οχι με σιγουρια αλλα ενα ποσοστο που δινουν οτι ειναι αγορακι κ πλεον ειναι σιγουρο. Σε λιγες μερες θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου ξερει καμια ποσες μερες κανουν αν βγουν τα αποτελεσματα?

ΚΑΛΗΜΕΡΑ εχεις ξανακανει καμπυλη η ειναι η πρωτηη φορα τα 50 γρ η τα 100 γρ σου εχει? η την ιδια μερα η την επομενη αναλογος το μικροβιολογικο..

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaMous έγραψε:Καλως ηρθες στη παρεα μας. Καλη εγκυμοσυνη να εχεις! Κ εγω απο την αυχενικη εμαθα το φυλλο βεβαια οχι με σιγουρια αλλα ενα ποσοστο που δινουν οτι ειναι αγορακι κ πλεον ειναι σιγουρο. Σε λιγες μερες θα παω να κανω την καμπυλη ζαχαρου ξερει καμια ποσες μερες κανουν αν βγουν τα αποτελεσματα?


ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ.

vasilakislar


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΜΑΙ..ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΥΓΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΡΛΑ..ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ..

MariaMous

MariaMous
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrysakoski έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ εχεις ξανακανει καμπυλη η ειναι η πρωτηη φορα τα 50 γρ η τα 100 γρ σου εχει? η την ιδια μερα η την επομενη αναλογος το μικροβιολογικο..

Kalhmera! Oxi den exw ksanakanei prwth fora einai k mou eipe na paw 23h-24h evdomada. 75gr mou exei valei. Apla edw sti Mutilhnh pou eimai o giatros mesa sto IKA den paleuetai, mporei akoma k na sou pei egw den stis grafw (einai periptwsh) k etsi se 2 vdomades pou 8a mai Larisa lew na paw na m tis grapsoun ekei kai na tis kanw! Exw giatro pou einai eksw edw sto nhsi k apla 8elw na paw sto IKA na mou tin grapsei na glutwsw kapoia xrhmata opws kai ta xapia pou 8a ksekinhsw...

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaMous έγραψε:
xrysakoski έγραψε: ΚΑΛΗΜΕΡΑ εχεις ξανακανει καμπυλη η ειναι η πρωτηη φορα τα 50 γρ η τα 100 γρ σου εχει? η την ιδια μερα η την επομενη αναλογος το μικροβιολογικο..

Kalhmera! Oxi den exw ksanakanei prwth fora einai k mou eipe na paw 23h-24h evdomada. 75gr mou exei valei. Apla edw sti Mutilhnh pou eimai o giatros mesa sto IKA den paleuetai, mporei akoma k na sou pei egw den stis grafw (einai periptwsh) k etsi se 2 vdomades pou 8a mai Larisa lew na paw na m tis grapsoun ekei kai na tis kanw! Exw giatro pou einai eksw edw sto nhsi k apla 8elw na paw sto IKA na mou tin grapsei na glutwsw kapoia xrhmata opws kai ta xapia pou 8a ksekinhsw...

ε οταν ερθεις εδω θα σου τισ γραψουνε ....απλα πρεπει να πιεισ γλυκοζη και να περιμενεισ 2 ωρεσ νομιζω με το 75 ειναι μετα τη ληψη εχει μια διαδικασια ....

MariaMous

MariaMous
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
vasilakislar έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΟ ΛΑΡΙΣΑ ΕΙΜΑΙ..ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΠΕΝΤΕ ΜΗΝΕΣ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΥΓΕΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΣΟΥΡΛΑ..ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ..ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΑΛΛΑ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ΝΟΜΙΖΩ..

Auto to exw akousei k egw oti to exeis monimws dipla sou sto nosokomeio..Me agxwnei k mena ligo alla 3 meres einai mono pou eisai mesa opote as ma8aineis pio nwris k oso na nai olo k kapoia voh8eia 8a exeis. Isws einai k enas tropos na mpoume grhgora sto klima! Razz

MariaMous

MariaMous
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
O giatros mou eipe oti 8a mai ekei 2 wres 3 fores 8a me metrhsoun. Thn wra pou 8a ksekinhsw meta apo mia wra k meta apo duo. Mou eipe oti auto einai polu gluko pou 8a piw..polu palia otan hmoun mikrh pou pernousa apo kati eksetaseis m edinan k kati tetoio na piw..elpizw na mhn einai to idio!!!! Toso gluko pou sou erxotan na kaneis emeto.. Razz

vasilakislar


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ ΕΙΤΕ ΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΤΑ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ ΘΑ ΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 4 ΜΕΡΕΣ ΥΠΝΟΥ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΣΗΣ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΨΟΓΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΣΤΟ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ,ΦΟΡΤΗΣΑ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΠΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΠΑΣΧΑ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕΣΑ...ΜΙΑ ΧΑΡΑ..ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΑΡΕΣ ΜΙΛΑΩ ΠΑΝΤΑ ΠΟΥ ΟΛΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΠΕΡΙΡΓΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ...

just_Annoula

just_Annoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρε κορίτσια για πείτε μου κι εμένα τι είναι αυτή η καμπύλη;; Εγώ γιατί δεν το ξέρω;;

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
just_Annoula έγραψε:Ρε κορίτσια για πείτε μου κι εμένα τι είναι αυτή η καμπύλη;; Εγώ γιατί δεν το ξέρω;;

Αννα καλημερα δεν σε εβαλε ο γιατρος σου να κανεις καμπυλη ζαχαρου ακομα?ειναι για το μωρακι για να δειξει αν εχεις διαβητη κυησης....εγω εκανα στην 11 εβδομαδα αλλα το 50μλ γλυκοζη μου πηρανε αιμα πριν τη πιω κ μετα κ την επομενη πηρα τα αποτελεσματα

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ γεια σας ολα καλα η αυχενικη μου και το papp-a δοξα το θεο κ μαλλον ειπε ο γιατρος κοριτσακι τελικα μαλλον...μασ κουνουσε τα χερακια του λες κ μασ χαιρετουσε το μπεμπακι μου πολη γελιο με τη γιατρο!!!

ioulia91

ioulia91
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
xrysakoski έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ γεια σας ολα καλα η αυχενικη μου και το papp-a δοξα το θεο κ μαλλον ειπε ο γιατρος κοριτσακι τελικα μαλλον...μασ κουνουσε τα χερακια του λες κ μασ χαιρετουσε το μπεμπακι μου πολη γελιο με τη γιατρο!!!

eides ti wraia pou einai sthn auxenikh?egw anhpomonw na kanw thn b epipedou

xrysakoski

xrysakoski
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ioulia91 έγραψε:
xrysakoski έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ γεια σας ολα καλα η αυχενικη μου και το papp-a δοξα το θεο κ μαλλον ειπε ο γιατρος κοριτσακι τελικα μαλλον...μασ κουνουσε τα χερακια του λες κ μασ χαιρετουσε το μπεμπακι μου πολη γελιο με τη γιατρο!!!

eides ti wraia pou einai sthn auxenikh?egw anhpomonw na kanw thn b epipedou

ΝΑΙ ειμασταν αρκετη ωρα εκει το ειδαμε το μπεμπακι σε πολλεσ στασεις

ioulia91

ioulia91
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
polu wraia!sthn skentou phges?sou edwsan kai dvd e?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις