Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
47 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 47 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΑΓΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ. Ο ΔΑΓΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ. Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ, ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ.
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΡΕΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημέρα aggeliki,εγώ προσωπικά δεν τους γνωρίζω,σε ποια περιοχή έχουν ιατρείο? Η δικιά μου είναι στο ρεα,αν θέλεις περίμενε να σου πω την εμπειρία μου αφού σε 10 ημέρες θα μπω στο μήνα μου,μέχρι τώρα είμαι ικανοποιημένη μαζί της,σλλά δεν εχώ κάποια γνωστή που γέννησε μαζί της,αν θέλεις περίμενε και θα σου πω

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για φυσιολογικο τοκετο , η vbac κορυφη ειναι ο Γιαννικος...ειναι και στο ΡΕΑ απο οσο ξερω , αλλα κυρίως στο ΓΑΙΑ...

Γιατι θελεις μονο σε αυτο το νοσοκομείο??

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
bou-boukitsa έγραψε:Για φυσιολογικο τοκετο , η vbac κορυφη ειναι ο Γιαννικος...ειναι και στο ΡΕΑ απο οσο ξερω , αλλα κυρίως στο ΓΑΙΑ...

Γιατι θελεις μονο σε αυτο το νοσοκομείο??


ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΘΕΛΩ ΣΤΟ ΡΕΑ ΑΦΕΝΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΦΕΤΕΡΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ. ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΠΑΛΙΟΤΕΡΑ ΣΕ ΓΕΝΝΑ ΦΙΛΗΣ ΚΑΙ ΓΙΝΟΤΑΝ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΡΙΟ. ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ.

Angy0108


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalimera Ageliki mou!!

an kai eimai stin 8 evdomada k ohi i kataliloteri gia na sou dwsw symvouli mias k to prwto fasolaki mou!!!egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS kai to iatreio tou einai sto Moschato.Mou ehei fanei arketa kalos stis mehri twra episkepseis mou!poly syzitisimos!Ton sygekrimeno mou ton systise manoula pou twra tha genisei to 2 mwraki tis.An hreiasteis ta stoiheia tou yparhoun sto site tou Rea.

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Bebamou έγραψε:Kαλημέρα aggeliki,εγώ προσωπικά δεν τους γνωρίζω,σε ποια περιοχή έχουν ιατρείο? Η δικιά μου είναι στο ρεα,αν θέλεις περίμενε να σου πω την εμπειρία μου αφού σε 10 ημέρες θα μπω στο μήνα μου,μέχρι τώρα είμαι ικανοποιημένη μαζί της,σλλά δεν εχώ κάποια γνωστή που γέννησε μαζί της,αν θέλεις περίμενε και θα σου πω


ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
Ο ΔΑΓΛΑΣ ΕΧΕΙ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΣΕ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΙ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ (ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΡΕΑ-ΑΠΌΤΙ ΕΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΕΔΡΟΣ). ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ. ΓΡΑΨΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ.

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:Kalimera Ageliki mou!!

an kai eimai stin 8 evdomada k ohi i kataliloteri gia na sou dwsw symvouli mias k to prwto fasolaki mou!!!egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS kai to iatreio tou einai sto Moschato.Mou ehei fanei arketa kalos stis mehri twra episkepseis mou!poly syzitisimos!Ton sygekrimeno mou ton systise manoula pou twra tha genisei to 2 mwraki tis.An hreiasteis ta stoiheia tou yparhoun sto site tou Rea.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.. ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ.. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΒΟΛΕΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΩ ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ..ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΕΑ..ΘΑ ΚΛΕΙΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ. ΘΕΛΩ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ, ΝΑ ΕΧΩ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΗΣΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΜΠΝΕΕΙ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ.

Angy0108


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ehei terastia ypomoni pistepse me...Tin proigoumeni evdomada eiha dei ligo aima k trelathika...apo ekeini ti mera milame se kathimerini vasi k apo monos mou leei na to pairnw tel. gia mathainei nea mou!Einai .poly filikos k sou leei xyma oti einai na sou pei..k egw ton epelexa epeidi einai konta sto spiti mou to iatreio tou k to maeytirio .an hreiasteis otidipote mou les..Eyharistw poly gia tis eyhes sou!!!Eyhomai oti kalytero k se sena!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Νικολάου ¨Αννα λέγεται έχει ιατρείο στον κορυδαλλό και είναι πολύ του ψαξίματος

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:Ehei terastia ypomoni pistepse me...Tin proigoumeni evdomada eiha dei ligo aima k trelathika...apo ekeini ti mera milame se kathimerini vasi k apo monos mou leei na to pairnw tel. gia mathainei nea mou!Einai .poly filikos k sou leei xyma oti einai na sou pei..k egw ton epelexa epeidi einai konta sto spiti mou to iatreio tou k to maeytirio .an hreiasteis otidipote mou les..Eyharistw poly gia tis eyhes sou!!!Eyhomai oti kalytero k se sena!!


ΓΥΡΩ ΣΤΗΝ 6η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΚΟΥΡΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.. ΠΗΓΑ ΣΕ ΔΥΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ..UTROGESTAN. ΜΕΤΑ ΑΠΟ 20 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΡΕΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΔΙΕΚΟΨΑ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΠΙΑ. ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΝΕ.. ΕΧΩ ΛΙΓΟ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΡΟΜΟ ΑΚΟΜΑ.. ΘΑ ΔΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ!

Angy0108


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Asta na pane apo aghos allo tipota...apla prospathw na to apovalw giati den kanei kalo...To idio k egw Utrogestan...eytyhws omws twra ola kala..Ehoume poly dromo akoma opws les k esy k gi ayto prepei na kanoume ypomoni gia tous thisavrous pou kouvalame!!!!!Na mou grapseis tha perimenw.

veny


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ο δικος μου λεγεται Βαλακωστας , ειναι στο χαιδαρι το ιατρειο του και γεννες κανει στο ρεα. πολυ καλος γιατρος , πολυ καλες οι μαιες του κ παντα στο τηλεφωνο οταν τους χρειαζεσαι. τωρα ο γιατρος ειναι πολυλογας λιγο κ εχει περιεργο χιουμορ που πολυ παρεξηγουν αλλα κ τα 2 μου παιδακια με αυτον τον γιατρο τα εκανα - το 2ο μαλιστα αυριο κλεινει μηνα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη. κ φυσικα υπερ φυσιολογικου τοκετου που δεν το βρισκεις συχνα πια. αα κ οικονομικος - τις επισκεψεις σε ολη τη εγκυμοσυνη δεν της πληρωνεις. αν θελεις να σου στειλω το τηλ του σε πμ

*aggeliki*


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
veny έγραψε:ο δικος μου λεγεται Βαλακωστας , ειναι στο χαιδαρι το ιατρειο του και γεννες κανει στο ρεα. πολυ καλος γιατρος , πολυ καλες οι μαιες του κ παντα στο τηλεφωνο οταν τους χρειαζεσαι. τωρα ο γιατρος ειναι πολυλογας λιγο κ εχει περιεργο χιουμορ που πολυ παρεξηγουν αλλα κ τα 2 μου παιδακια με αυτον τον γιατρο τα εκανα - το 2ο μαλιστα αυριο κλεινει μηνα κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη. κ φυσικα υπερ φυσιολογικου τοκετου που δεν το βρισκεις συχνα πια. αα κ οικονομικος - τις επισκεψεις σε ολη τη εγκυμοσυνη δεν της πληρωνεις. αν θελεις να σου στειλω το τηλ του σε πμ

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ..ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΗ ΚΑΘΕ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Αγγελικη!

Χασιακος Δημητριος! ειναι στο ΡΕΑ και ειναι υπερ του φυσιολογικου τοκετου! το ιατρειο του ειναι Λεωφ.Αλεξανδρας!
με το καλο! Smile

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Και εγώ έχω να σου συστήσω έναν πολύ καλό γιατρό στο ΡΕΑ υπέρ του φυσιολογικού και καταπληκτικό άνθρωπο...

sofia 23/12/10

sofia 23/12/10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γαλατησ κωσταντινοσ εχει ιατριο στο Πειραια οικονομικοσ ολεσ οι φιλεσ μου σε αυτον εχουν γεννησει και εγω φυσικα,επισκεψεισ δεν πληρωνεισ στα τηλεφωνα τον βρισκεισ παντα.Με το καλο σου ευχομαι!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*aggeliki* έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΑΓΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ. Ο ΔΑΓΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ. Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ, ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ.
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΡΕΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

γεια σου Αγγελική εγω εχω το δαγλα, επεισης πολλες κοπελες απο το χωριο μου τον εχουν ειναι ευχαριστημενες.

loulou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Angy0108 έγραψε:egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS
Είχα πάει παλαιότερα στην αρχή της πρώτης μου εγκυμοσύνης και μου φάνηκε λίγο βαρύς και εφαρμόζει αρκετές παρεμβάσεις στον τοκετό (οι περισσότερες τον επέλεγαν-τουλάχιστον παλαιότερα-λόγω ΙΚΑ). Τελικά άλλαξα γιατρό και... ο κόσμος είναι τόσο μικρός που η διπλανή μου στην αίθουσα ωδινών είχε γιατρό τον Σ...Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω (εξάλλου ο καθένας έχει άλλα κριτήρια) δεν μου άρεσε ο τρόπος του κατά τη διάρκεια του τοκετού της κοπέλας (είμαι βέβαια και λίγο περίεργη Rolling Eyes )

Angy0108


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
an itheles na mou eleges kati perissotero shetika me ton k.Syrmagia ....Ti de se arese ston tropo tou kata ti diarkeia tou toketou tis kopelas? Eimai se poly arhiko stadio akomi..parola ayta mou ehei stathei se oti provlima ehei dimiourgithei mehri twra..tha elega oti einai poly hyma san anthrwpos k sta leei etsi opws einai hwris na sou krypsei kati. sigoura ta kritiria diaferoun...Se eyharistw poly pantws

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loulou έγραψε:
Angy0108 έγραψε:egw tha sou pw oti o giatros mou einai sto Rea,legetai SYRMAGIAS
Είχα πάει παλαιότερα στην αρχή της πρώτης μου εγκυμοσύνης και μου φάνηκε λίγο βαρύς και εφαρμόζει αρκετές παρεμβάσεις στον τοκετό (οι περισσότερες τον επέλεγαν-τουλάχιστον παλαιότερα-λόγω ΙΚΑ). Τελικά άλλαξα γιατρό και... ο κόσμος είναι τόσο μικρός που η διπλανή μου στην αίθουσα ωδινών είχε γιατρό τον Σ...Χωρίς να θέλω να σε επηρεάσω (εξάλλου ο καθένας έχει άλλα κριτήρια) δεν μου άρεσε ο τρόπος του κατά τη διάρκεια του τοκετού της κοπέλας (είμαι βέβαια και λίγο περίεργη Rolling Eyes )

Και η ξαδέρφη μιας φίλης μου γέννησε μ΄αυτόν και δεν έμεινε πολύ ευχαριστημένη,λεπτομέρειες δεν ξέρω, όμως αυτό που ξέρω είναι οτι τωρά που είναι παλι έγκυος έψαχνε για γιατρό και η φίλη μου της σύστησε τον δικό μας.

loulou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ο συγκεκριμένος χρησιμοποιεί την πρόκληση τοκετού συστηματικά. Μάλιστα Σάββατο που δεν έχει ιατρείο. Μου φάνηκε τελείως "ψεκάστε, τελειώσατε". Εμφανίστηκε μόνο για λίγα λεπτά στις εξωθήσεις στην αίθουσα τοκετού "πάμε να τελειώνουμε", χρησιμοποιεί όλες τις κλασικές παρεμβάσεις όπως ωοτοκίνη, περινεοτομή, κόβει αμέσως τον ομφάλιο λώρο, εύκολες καισαρικές, κτλ. Δεν θέλω να σε επηρεάσω, ειλικρινά...Εγώ έψαχνα κάτι διαφορετικό. Σε μερικές ίσως ταιριάζει αυτό το μοντέλο, το τι είδα σου περιγράφω συγκρίνοντάς τον με άλλους 2-3 γιατρούς που έζησα τις 20 ώρες παραμονής μου στις ωδίνες.

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αυτό που λέει η loulou το έζησα με τον γιατρό που είχα στην πρώτη μου γέννα.Τον είδα 2 φορές για δευτερόλεπτα για να δει τηνδιαστολή μου και μετά στις εξωθήσεις όταν γεννούσα αφου σκέφτηκα του έδωσα τόσα λεφτά(Μητερα)για δουλειά 15λεπτών.Στην επόμενη εγκυμοσύνη όμως με άλλον γιατρό (τον τωρινό μου)είδα την διαφορά.....ήταν απο την αρχή και συνέχεια μαζί μου μιλώντας μου και λέγοντας αστεία, πέρασα 5 καταπληκτικές ώρες περιμένοντας το μωράκι μου...

ak.fassa


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
*aggeliki* έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!
ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 3ο ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑΤΡΟ ΣΤΟ ΡΕΑ. ΕΧΩ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ ΔΑΓΛΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΗΤΣΑΚΟ. Ο ΔΑΓΛΑΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΥΣΤΑΣΗ ΓΙ'ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΩΣ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΤΟΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΤΩ. Ο ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΟΥΤΕ ΚΡΥΟ, ΟΥΤΕ ΖΕΣΤΗ.
ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΟΥΣ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΨΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ. ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΤΟΥ ΡΕΑ.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Καλημέρα και με το καλό το μωράκι σου!!!
Μπορώ να σου συστήσω τον Βαμβακάρη που είναι στο ΡΕΑ και είναι πολύ υπέρ του φυσιολογικού. Είναι πολύ καλός και εξυπηρετικός. Και οι μαίες του (ειδικά η Χαρά) είναι καταπληκτικές και μιλούσαμε συνέχεια στο τηλέφωνο όσο πλησίαζαν οι μέρες και αγχωνόμουν. Το ιατρείο του είναι στο Παλαιό Φάληρο.
http://www.feminacare.gr/ το site του για πληροφορίες και τηλέφωνα επικοινωνίας.
Τον συστήνω ανεπιφύλακτα, είναι υπέροχος και ξέρει πώς να φερθεί!!!
Καλή εγκυμοσύνη σου εύχομαι και με ένα τελειόμηνο μωράκι!

stefania

stefania
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σου κοριτσακι και μια καλη τελοιομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!Για μενα ο ΤΟΡ γιατρος ειναι ο Φωτοπουλος Σταυρος.Ειναι γιατρος μου 12 χρονια με 3 αποβολες που ειχα και θρομβιφιλια καταφερα και εχω 2 παιδακια.Στην δευτερη εγκυμοσυνη περιττο να σου πω οτι σε εναν υπερηχο διαρκειας 2 λεπτων διεκρινε επιπωματικο πλακουντα και γλιτωσαμε την αιμορραγια και την προωρη γεννα.Στο πρωτο μου παιδι με προσπαθουσε 24 ωρες για φυσιολογικο τοκετο απο τις οποιες μονο 2 ωρες ελειψε απο κοντα μου.Ανθρωπος, πολυτεκνος και οικονομικος αν και αντιπροεδρος του ΡΕΑ.Ιατρειο εχει Νεο Κοσμο.ΤΟΡ!!!

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nikoletta10 έγραψε:Και εγώ έχω να σου συστήσω έναν πολύ καλό γιατρό στο ΡΕΑ υπέρ του φυσιολογικού και καταπληκτικό άνθρωπο...

καλησπέρα!μπορείς να μου στείλεις πμ με τα στοιχεία του γιατρού;ευχαριστώ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις