Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
318 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 318 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Φωτεινούλααααααα!!Δεν θυμάμαι αν έχουμε γνωριστεί...Βίκυ με λένε 23/09 Πητ αγοράκι!!!Κ όπως φαίνεται θα το πάρουμε όοοοοοοολο το μήνα μας!!!Σας αφήνω με φωνάζει ο Μάκης να του κάνω παρέα!!!Σας ξαναφήνω...φιλάκια στα μουτράκια σας τα λέμε αύριο!!!!

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εκανα μπανάκι, ξυρίστηκα, εφτιαξα κ τα μαλλιά μου και να΄μαι!

Βίκυ μου εσένα είχα στο μυαλό μου λεω να εχει γυρίσει? Ωραία ειναι τα νέα σου μια χαρά ο μπεμπούλης, σκέψου εμένα ήταν 3500-3600 πριν μία εβδομάδα, μακάρι μεχρι τη Δευτέρα να έχει πάρει θέση και να έχει κατέβει κιόλας! Να μην το σκέφτεσε.
Μας αγαπούν τα μωρούλια μας δε θέλουν να μας αποχωριστούν μωρέ...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Επεστρεψα... Χαρα αυτη τη συνταγη εχω κ εγω, χωρις το λεμονι!! θα το δοκιμασω κ ετσι! αλλα σημερα το εκανα με πτιμπερ και μαρμελαδα μυρτιλο! ειναι στο ψυγειο και με περιμενει... μαλλον εγω το περιμενω να γινει!

Βικακι μια χαρα τα νεα απο τον γιατρο... ο μπεμπης μην ανησυχεις μπορει να σου κανει την εκπληξη και να κατεβει εκει που δεν το περιμενεις! Η Δεσποινα νομιζω περιεγραφε οτι και στα 3 παιδια της κανενα δεν ειχε κατεβει μεχρι την ωρα της γεννας και κατεβαιναν εκεινη την ωρα!

Γιωτακι ετοιμη για το νοσοκομειο σε βρισκω!

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vgog65 έγραψε:Γεια σου Φωτεινούλααααααα!!Δεν θυμάμαι αν έχουμε γνωριστεί...Βίκυ με λένε 23/09 Πητ αγοράκι!!!Κ όπως φαίνεται θα το πάρουμε όοοοοοοολο το μήνα μας!!!Σας αφήνω με φωνάζει ο Μάκης να του κάνω παρέα!!!Σας ξαναφήνω...φιλάκια στα μουτράκια σας τα λέμε αύριο!!!!
εχουμε γνωριστει βικυ μου αλλα δεν πειραζει εγω εχω πητ 29/9 και κοριτσακι

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γιωτακι σε βλεπω ετοιμοπολεμη εεε???emilou μου τι λες τετοιες ωρες για τετοια γλυκα!το μυρτιλο ειναι το αγαπημενο μου!αχ τι μου εκανες τωρα...

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι Εμη μου έτοιμη! Λέω έτσι κι αλλιώς αυριο θα πάω ας είμαι έτοιμη!

Δίκιο η Δέσποινα ακόμη και τη μέρα που γεννούσε είπε δεν είχε κατέβει και τη σπρώχνανε στην κοιλιά να κατέβει δε θυμόσαστε?

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon epistrepsame!!Me to amaksi mhn fadasteite den katevhkame,anevhkame pshla,phgame k ligo paraliaka..kaname k ligo psyxotherapeia k gyrisame spitaki xaroumenoi!Xara sou stelnw pm s ena lepto na se rwthksw kati mageiriko!
Apo kila..11,5 hmoun thn pempth na mhn exw paei twra sta 12? tha exw paei!Elpizw na ftasw ws ta 14-15 kai gia meta exw parageilei kremes,ayth pou douleyei nyxta kai allh mia ths roc gia oles tis wres,pira kai thn vermouda ths garnier,tha valoume k korse,tha trexoume me to mwro..tha ksepristoume kiolas..tha adiathetisoume,sex tha kanoume..ti sto kalo pia..tha fygoun!Ta xristougenna tha eimaste 1 xara!
Koritsia ti wraia pou fysaeiiiiiii,mou myrizei fthinopwro apopse k m areseii Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α Φωτεινη δεν φταιω εγω... οι υπολοιπες με κολασανε το απογευμα με κατι κρουασαν, κατι τριγωνα... εκανα κ εγω οτι μπορεσα με οτι ειχα σπιτι!!!! Razz Razz Razz Razz

foteini35


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσαρες σας αφηνω μολις εφαγα και παω να ξαπλωσω στον καναπε μου μπας και μεινει το φαγητο!σας καληνυχτιζω γιατι αυριο εχουμε και αγιασμο στις 8.30.φιλια σε ολες τα λεμε αυριο

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα ξανά κοριτσάκια μου!! Έριξα έναν ύπνοοοο άλλο πράμα!!! στις 9 ξύπνησα!! ψιλιάζομαι ολονυχτία σήμερα!! Shocked χαχα!! Πωπω Βικάκυ πως μεγαλώνουν έτσι τις τελευταίες μέρες!! εγώ τον έχω έναν φόβο με τα κιλά της μπεμπούλας.. δεν θέλω να είναι πολύ μεγάλη για να βγεί και πιο εύκολα σε περίπτωση φυσιολογικού.. αν και μέχρι την προηγούμενη εβδομάδα στις 32+6 ήταν 1750 και ο γιατρός μου είπε πως είναι αδυνατούλα αλλά στα φυσιολογικά πλαίσια Very Happy Very Happy
Φωτεινή και Εύη δεν έχουμε συστηθεί, είμαι η Νικόλ με πητ 27/10 κοριτσάκι!!
Με όλα αυτά που λέγατε μου τρέχουν τα σάλια για γλυκό!! αλλά ακόμα τα μακαρόνια από τις 6 που έφαγα δεν τα έχω χωνέψει!!!! γαμώτο.. Sad Sad
Χαρά μου καλό ξεκίνημα με το δωμάτιο, άντε να τελειώνεις κ εσύ!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μου από κρέμες άλλο τίποτα!! τις έχω αγοράσει όλες!! αλλά σήμερα το πρωί σαν να είδα μια ραγάδα στην κοιλούμπα μου χαμηλά..  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 534787 το έπαθα το εγκεφαλικό όπως καταλαβαίνεις γιατί είναι ο φόβος και ο τρόμος μου οι ραγάδες.. αλλά το ξεπέρασα μετά!! Ελπίζω μονάχα να μείνω στην μία!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκανα το μπανακι μου ετοιμασα κ ενα πλυντηριο κ ηρθα!!

Βικακο μια χαρα τα νεα ενταξει μπορει να κατεβει το παιδακι μεχρι την Πητ σου!!

Γιωτακι μια χαρα ετοιμη εισαι για γεννα αχαχα

Εμη μου τελειο πρεπει να εγινε με το μυρτιλο μμμμμ στειλε κανενα κομματακι!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ καλα κανατε και προμηθευτηκατε απο τωρα τις κρεμες... μαλλον πρεπει να προνοησω κ εγω σιγα σιγα! φανταζομαι δεν υπαρχει προβλημα να χρησιμοποιεις τετοιες κρεμες και να θηλαζεις?

(* αντι για κρεμες εγραφα κρεπες!!! ε ετσι δεν παω μπροστα!! Razz Razz Razz )

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Krema gia ragades den vazw,evaza sthn arxh,evgala kati san alergia kai apo tote den to ksana-ekana.Eytyxws mexri stigmhs oute mish den exw kanei,kai na kanw twra den peirazei mexri na vgw to kalokairi sthn paralia tha exoun asprisei kai molis mayrisw den tha fainontai..to poly-poly ena Spray-tan tis prwtes meres.Kremes apo tis alles exw parei..tis kai kala thaymatourges gia topiko,k aytes gia psyxologikous kuriws paragontes!Ena pragma den allazw..ayto to vouthro karydas apo ta Body Shop..kai skatogria na ginw pali ayto tha vazw!
E,koritsia sorry gia thn kremosyzhthsh.. Smile
Emako oxi re sy ti kako na kanoun,rwta vevaia ton giatro sou alla edw lene mporeis na vafeis malli,na kaneis laser na vafeis nyxia..akoam k gel mporeis na kaneis sta nyxia klp..den nomizw na aporofountai toso vatheia pia oi kremes p na mhn kanei.

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγώ θέλω κρέμες και ζήλεψα τώρα... τπτ δεν έχω πάρει για μετα, φαντάζομαι θα μπορώ κ θα έχω χρόνο, γιατί τώρα δεν είχα χρήματα χοχοχο Laughing
Τι στο καλό θα παραγγείλω μέσω νετ!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
loipon..mou systhsane kai phra aytes..mou eipan pws douleyoun...Somatoline cosmetic,intesive night slimming treatment kai h allh einai Vichy kai oxi roc pou eipa prin legetai cellu destock.H vermouda ths garnier epishs m eipan kanei douleia kai thn phra kapou 17 eyrw,oi kremes ligo akrives,h mia 24 kai h allh nomizw 30-40.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Νικολ μου!!

εγω κοριτσια θα συνεχισω να φοραω το αμυγδαλελαιο που ειναι κ οικονομικο,μου εδωσε η κουμπαρα μου κ ζωνη θα προσπαθησω να παω κ γρηγορα γυμναστηριο κ ελπιζω να επανελθω!
απ΄οτι ακουω οταν θηλαζεις τα χανεις πιο ευκολα ενω πιο παλια λεγανε πως μεχρι να σταματησεις το θηλασμο δεν χανεις!!δεν ξερω τι ισχυει τελικα confused confused confused

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαιρετώ όλη την παρεούλα!!!
Πέρασε το σ.κ και καμια γέννα δεν είχαμε τελικά.....
Ούτε κρεμούλες πήρα ούτε τίποτα τα αφήνω για μετά....ένα τέλειο κορσε έχω βάλει στο μάτι μόνο...!!!
Σήμερα πήρα και το κιτ για τα βλαστοκύτταρα, όπως και τις τελευταίες εξετάσεις που ήταν καλές...μόνο η μπέμπα δε λέει να βγει!!!
Αααα και το sling της στέλλας το οποίο είναι ακόμα πιο όμορφο από κοντά...ένα θεματάκι στο να το βάζω έχω αλλα που θα πάει θα μάθω....ευχαριστώ στελλίτσα!!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Katarxhn Xara eyxaristw!
Me ton thilasmo paidia sigoura xaneis,apla exeis mia peina parapanw..kai einai logiko,thelei to swma na kalypsei anagkes..kai to sththos prismeno..ayto omws einai wraio!H ZIZEL leei 6 mhnes thilase apoklistika kai stous 2 mhnes htan sthn pasarela kai eixe xasei ta 14 p eixe parei!
Opoia den thilasei,apla den tha exei toso oreksh opote k pali xanei..to thema einai na theloume ama tha theloume sigoura mporoume!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Despoinako kalhspera!!Tha vgei mwre ti tha kanei ekei tha meinei??

giotaki2

giotaki2
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι είναι και αυτό σχετικό μία φίλη μου που θήλαζε έβαλε κι άλλα αντί να χάσει μετά εμεινε πάλι έγκυος και την πάτησε της έμειναν.
Θέλει να το βάλεις και λίγο πείσμα και να κρατιέσε και λίγο στο φαγητό να μη τρως ανεξέλενκτα επειδή εχεις δικαιολογία, μακάρι να μπορέσουμε να συγκρατήσουμε τις ορέξεις μας..
Λίγο κρεμούλα λίγο γυμναστικούλα λίγο το τρέξιμο με το μωρό λίγο σεξάκι παραπάνω κάτι θα γίνει πιστεύω μέχρι τις γιορτές να βάλουμε σέξυ φορεματάκια!!!!

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ ξερω πως όταν θηλαζεις δίψας κ πείνας.. Γνωρίζω κοπέλα που έτρωγε βλακείες κ πήρε περισσότερα απο όσα πήρε στην εγκυμοσύνη και αλλη κοπέλα που έτρωγε σωστά και τα έχασε όλα τα κιλά!! Νομίζω πως είναι θέμα μεταβολισμου αλλά και διάθεσης φυσικά!!

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ότι θα βγει θα βγει αλλα έλεγα να κάνει το χατηρι της μανούλας να βγει λίγο νωρίτερα....βλέπω και τον άντρα μου που έχει αρχίσει να στεναχωριέται που με βλέπει να μην μπορώ να περπατήσω... μου είπε και η γιατρός να κάτσω λίγο ξαπλα να με περάσει η μέση και το πόδι...γκρίνια γκρίνια γκρίνια!!!!

Για το θηλασμό εγώ έχω ακούσει ότι χάνεις κιλά...τώρα τι ίσχύει και τι όχι...πάντως γενικότερα στο διαδίκτυο που διαβάζω και από φίλες που ακούω....άλλα τους λένε οι γυναικολόγοι, άλλα οι παιδίατροι και άλλα οι σύμβουλοι γαλουχίας για το θηλασμό....



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Despoina83 στις Δευ Σεπ 10, 2012 11:49 am, 1 φορά

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Δεσποινακι κ εμενα το δικο μου το σλινγκ με περιμενει στο ταχυδρομιο αυριο θα παω σιγουρα νατο παρω!κ εγω δεν ξερω πως να το φοραω αν κ μου εστειλε βιντεακι η Στελλα αλλα φοβαμαι λιγο!!

Πηνελοπη τι ευχαριστεις στειλε ενα κομματακι οταν την φτιαξεις κ ειμαστε οκ Razz Razz (πλακα κανω φυσικα ειπαμε να κανουμε κ λιγο κρατη)

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:γεια σου Δεσποινακι κ εμενα το δικο μου το σλινγκ με περιμενει στο ταχυδρομιο αυριο θα παω σιγουρα νατο παρω!κ εγω δεν ξερω πως να το φοραω αν κ μου εστειλε βιντεακι η Στελλα αλλα φοβαμαι λιγο!!

Πηνελοπη τι ευχαριστεις στειλε ενα κομματακι οταν την φτιαξεις κ ειμαστε οκ Razz Razz (πλακα κανω φυσικα ειπαμε να κανουμε κ λιγο κρατη)
 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 788471  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 788471  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 16 788471 και γω από το ιντερνετ ξεσήκωσα ένα βιντεάκι αλλα με την κοιλάρα μου και τον τουίτι για υποτιθέμενο μωρό δεν κατάφερα και πολλά....χιχιχιχι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις