Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
333 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 333 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pepelitsa έγραψε:Kwnstadina na sou zhsei,na xairesai kai ta 2 mwra sou na ta kamarwneis kai na se kamarwnoun! I love you

Ευχαριστώ πολύ και σου εύχομαι ολόψυχα να έχεις σύντομα το μωράκι σου στην αγκαλιά σου με κανένα πόνο.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Despoina83 έγραψε:Κωνσταντίνα να σου ζήσει!!!! Να μπαίνεις να μας λες τα νέα σου, να μαθαίνουμε και μεις οι νέες!!!
Γιωτάκι καληνύχτα!!!


ευχαριστώ πολύ θα μπαίνω σίγουρα όποτε μπορώ.Θα φτιάξουμε καινούρια σελίδα για μανούλες;η θα συνεχίσουμε εδώ;

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εεε καινούρια μωρέ τότε θα μαστε μανούλες όχι εγκυούλες!!!!
Μακάρι να χουμε χρόνο να τα λέμε και τότε όπως και τώρα.....
Είναι ήσυχη η μπουμπού σου?

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιωτακι μου καλο βραδυ αντε κ με ενα πονο κ εσυ,εγω στα λεω γιατι πιστευω οτι θα γεννησεις!!  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 215994  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 215994
φιλακια πολλα κοριτσακι μου!!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κωνσταντινα να σου ζησει η μπεμπουλα!!!! να ειναι παντα γερη κ δυνατη! καλη λοχεια ευχομαι... κ οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα!!

Καλε θα ανοιξουμε νεο θεμα 'μανουλες'!!!


emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιωτακι καλη ξεκουραση.. ευχομαι αποψε να εχουμε το επιθυμητο αποτελεσμα!!!!!!!!!!!! και αυριο να εχεις τον μπεμπουλη αγκαλια!!!!!!

(ρε συ σορι αλλα με την περιγραφη σου πεθανα στα γελια!!!! ακομα το σκεφτομαι κ γελαω! ηταν ταιριαστες και οι φατσουλες... δεν μπορω να σταματησω να γελαω!!!!!!!)

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μέχρι σήμερα μονό οταν πεινάει κλαίει χαμηλόφωνα,
Είναι πολύ ήσυχη παλι καλά γιατί εδώ και 3 ημέρες εχω άρρωστο το μεγάλο και την εχω στο υπνοδωμάτιο συνέχεια μόνη της.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον να σας πω και τα δικα μου!!!! εδω και ενα 2ωρο εχω πετρωματα ανα 20λεπτο, χωρις πονο... απλα πολυ βαρος χαμηλα! λιγο πριν την συσπαση την εκανα στο 10λεπτο!!! παλι χωρις πονο!!!
confused confused confused confused

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Κωνσταντινα να σου ζησει η μπεμπουλα!!!! να ειναι παντα γερη κ δυνατη! καλη λοχεια ευχομαι... κ οποτε μπορεις να μπαινεις να μας λες τα νεα!!

Καλε θα ανοιξουμε νεο θεμα 'μανουλες'!!!



Ευχαριστώ πολύ και με το καλό να έρθει και το δικό σου μωράκι.
Ακόμα και να μην προλάβω να γράψω σίγουρα θα σας διαβάζω.
Καθε κοπέλα που γεννάει είναι σαν να την ξέρω

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σου εύχομαι να συνεχίσει να είναι ήσυχη!!!! Περαστικά και στον μικρό σου μώρε κρίμα!!
Καλώς την ¨Εμυ....δεν σου έχει δώσει ο γιατρός σου κάποιο τηλέφωνο να πάρεις.....είναι ανησυχητικές οι συσπάσεις ανα δεκάλεπτο....

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:λοιπον να σας πω και τα δικα μου!!!! εδω και ενα 2ωρο εχω πετρωματα ανα 20λεπτο, χωρις πονο... απλα πολυ βαρος χαμηλα! λιγο πριν την συσπαση την εκανα στο 10λεπτο!!! παλι χωρις πονο!!!
confused confused confused confused

Κοίτα να το παρακολουθεις γιατί μπορεί να ήρθε η ωρα.
Ο γιατρός μου ελεγε αν κρατάει πανω απο λεπτο πονας χαμηλά ανα δεκάλεπτο και κραταει για 2 ωρες τοτε του τηλέφωνο γιατι ισως και να γεννάω

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Emako na sou kanw mia erwthsh! Thes na gennhseis shmera ayrio h thn Pempth??????? Akou kserw pws an eisai ksapla ka me ta podia psila kathystereis ton toketo..kai tokserw giati diavaza prin kana 2 mhno mia istoria mias pou htan na gennhsei sthn 24 evdomada i pio prin den thymamai kala kai thn krathsan etsi k me oro mexri to mwro na eina i viosimo..k telika gennhthike kapou 600gr..mporei na to exeis diavasei k esy.An loipon den thes..arekse..an pali thes..shkw k kane kamia douleia kai etoimasou!

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν νομιζω οτι κραταει πανω απο λεπτο... κ δεν ποναω, πολυ μικρη ενοχληση εχω. Βεβαια και την παρασκευση που εκανα το καρδιοτοκογραφημα οι νοσοκομες και ο γιατρος μου ειπαν οτι επρεπε να ποναω με τις συσπασεις που εκανα, αλλα δεν καταλαβαινα κατι!!!
Παντως πηρα και το χαπι για τις συσπασεις, ελπιζω να με πιασει!

ο γιατρος μου ειναι στο Παρισι!!!!!!! Shocked

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pepelitsa έγραψε:Emako na sou kanw mia erwthsh! Thes na gennhseis shmera ayrio h thn Pempth??????? Akou kserw pws an eisai ksapla ka me ta podia psila kathystereis ton toketo..kai tokserw giati diavaza prin kana 2 mhno mia istoria mias pou htan na gennhsei sthn 24 evdomada i pio prin den thymamai kala kai thn krathsan etsi k me oro mexri to mwro na eina i viosimo..k telika gennhthike kapou 600gr..mporei na to exeis diavasei k esy.An loipon den thes..arekse..an pali thes..shkw k kane kamia douleia kai etoimasou!

Την πεμπτη θελω Πηνελοπη!! να εχει γυρισει ο γιατρος, να εχει ερθει κ η μαμα μου!!!!!!!!!!!!
αλλα μαλλον ειναι κ τι θελει ο μπεμπης!!!!!!!
ξαπλωτη ειμαι τωρα!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
πολύ κωλόφαρδη είσαι. Ελπίζω να μην σου κάνει την έκπληξη το μπεμπέ

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κωνσταντίνα μου να σου ζήσει η μπεμπουλα σου γερή κ δυνατή να είναι!!
Χαρά μου πως μεγάλωσε έτσι η κοιλιά σου φτου φτου!! Χαχα!
Αχ Γιωτα κ Εμυ με ανησυχησατε βραδιάτικα.. Λέτε να έχουμε γεννητούρια??!! Μακάρι ρε κορίτσια, πόσο ζηλεύω.. Ακόμη ενάμιση μήνα εχω!
Έφτιαξα χαμομήλι κ ήπια με 3 φρυγανιές κατα τις 10 κ μετά έκανα μπανακι, έβαλα κ ενα πλυντήριο.. Τώρα άμα σας πω ότι πεινασα θα με πείτε γουρουνα???!!! Χαχαχα

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτσαρες εγω καληνυχτίζω γιατι είμαι κομμάτια.
Καλη λευτεριά ρε κορίτσια με το καλό να έρθουν τα μωράκια σας

 *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα πολυ αγχωθηκε ο αντρας μου!!!!!! και τον πηρε ο υπνος στον καναπε... και ροχαλιζει κιολας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

στο 20λεπτο την εκανα παλι την συσπαση! μαλλον εσεις θα με ξεγεννησετε online!!!!!!

Νικολετα.. δεν ηταν αυτο φαγητο εννοειται οτι θα ξαναπειναγες, εδω κοντευω να πεινασω εγω που εφαγα σνιτσελ κοτοπουλο, τυροκαυτερη και χτυπησα και ενα κομματι τσιζκεικ!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Oxi kale ti gourouna!!!Edw eimaste olh thn mera peinasmenes!xaxaxa

Kalh ksekourash Kwnstadina :**

Emh vale kai ta podarakia etsi kapws pio psila,kai genika aytes tis meres mhn kaneis tpota mexri na erthei o giatros..me tosa xapia kai esakoloutheis na kaneis syspaseis,h fysh epimenei mallon Smile
Edwmetaksy mila epitelous kai me thn maia...k gi ata ygra ekeina kai gi atis syspaseis,mhn kolas,gi ayto sthn systhse.

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλό βράδυ να έχεις Κωνσταντίνα!
Δεσποινακι δεν σε χαιρετησα!! Σορρυ αλλά ξεχνιέμαι με τόσα που λέτε! Very Happy
Ρε συ Εμυ το χάπι για τις συσπάσεις γιατί το πήρες? Μήπως δεν έπρεπε? Γιατί ξέρω ότι κοιμίζει την μήτρα βασικά γι' αυτό και σταματάνε οι συσπάσεις..
Εάν ήρθε η ώρα σου?? Λέω εγώ τώρα..

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νικολετα ο γιατρος μου το εχει δωσει για να με καθυστερησει μεχρι να γυρισει!! επιστρεφει πεμπτη πρωι!

Πηνελοπη απο βλακεια δεν την πηρα σημερα την μαια!! την ξεχασα! μαλλον τελικα μεταμεσονυκτια θα μιλησω μαζι της!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα Κωνσταντινα κ περαστικα στο γιοκα σου!!

Νικολ μου ειδες πως εγινε???τεραστιαααα!!
καλε λογικο ειναι να πεινασεις μ΄αυτα που εφαγες

Εμη μου αντε κ εσυ σαν την Γιωτα πολυ χαλαρες σας βλεπω βρε κοριτσια!!εγω θα ειχα παθει πανικο Shocked Shocked
παρε την γυναικα του κ εσυ να δεις τι θα σου πει!!

λοιπον παω κ εγω  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 850933 για νανι γιατι αυριο εχει εγερτηριο στις 7:30 Twisted Evil Twisted Evil

πολλα  *Εγκυούλες Σεπτεμβρίου - Οκτωβρίου 2012 Νο 20!!!* - Σελίδα 18 417472 σε ολες
κ καλα γεννητουριαααααα!!!
καλο βραδυ κοριτσακια μου

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχω χαζή σύνδεση γ@μ@τ@.....
Κωνσταντίνα και Χαρά καληνύχτα και καλή ξεκούραση!!
Γεια σου ΝΙκόλ!!!
ΈΜυ εγω θα έπαιρνα τηλ πάντως....ο γιατρός σου σίγουρα θα έχει κάποιον να τον αντικαθιστά...

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα Χαρα... σορι δεν σχολιασα και την νεα φωτο σου!!! Τελεια η κοιλιτσα και μαυρισμενη!!!!!! μια χαρα ειναι ρε συ, τι τεραστια?

θα το αφησω λιγο ακομα να δω πως θα εξελιχθει και αν ειναι θα την παρω τηλ... ειμαι χαλαρη γιατι μου ξαναετυχε την προηγουμενη πεμπτη ανα 10λεπτο αλλα στο 2ωρο ειχα σταματησει! ασε που δεν ποναω κιολας... και ο γιατρος και η μαια μου ειπαν οτι πρεπει να εχω πονο!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhnyxta Xara kalh ksekourash k kouragio gi ayrio..eipame ..kodeyeis!

Emako metrhsou k an aisthanesai oti kati den paei kala na thn pareis akoma k twra alliws to prwi..mhn anxwnesai omws..kai me thn gynaika tou na gennhseis ti diafora tha exei?An o mikros sou thelei twra e tote Twra!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις