Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
474 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 474 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κ επειδή εμένα σύμπτωμα για σύμπτωμα δέν μου ξεφεύγει, Δέσποινα πονάω κ εγω εκεί κάνα δύο φορές την ημέρα! Ρώτησα χτες την μαία κ μου είπε είναι οι σύνδεσμοι της μήτρας κ είναι από το βαριάς κ να μην ανησυχώ, δέν είναι σημάδι τοκετού!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon...to giaourtaki einai apo ldl,ta phrame 59 lepta 1 se kathe geysh na ta dokimasoume..to efaga wraia h Maroungka! axxaxaxaaxxa den kserw profanws kapoio lathos tha exoun kanei sthn ektypwsh h sthn metafrash..k egw to epsaksa..alla mh mou to thymizete dioti klaiw apo ta gelia,apo thn mia fwnaza tou mpamph Eisai o Souleiman o megaloprephs k apo thn allh fwnaza Tha faw mia MAROUNGKA!! XAXAXAxaxaxaxax

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara64 έγραψε:χαχαχ μπα Ινα μου ηταν τη μερα με τη μπαλα οποτε με εβγαλε 3 φορες για να βγει αυτη φαντασου που τραβουσε αχαχαχ

Πηνελοπη μου εννοειται να ερθεις στα πρωτα γεννεθλια μας κ εσυ κ ολες οι αλλες θα πεσει πολυ μασα αχαχαχα
για το εκκλησακι ξεχασα οτι εγω μαλλον θα την βαφτησω στο μοναστηρι της Αγιας Ειρηνης της Χρυσοβαλαντου στη Λυκοβρηση και δεν ξερω καν αν μπορω να στολισω κ να εχω κ μπουφε γιατι κ εγω στανταρ δεν θα κανω τραπεζι!!
δεν νομιζω να το εφαγες το γιαουρτακι??

Δεσποινακι κοντευεις κ εσυ οποτε το νου σου μη κανεις οπως οι αλλες πονους,υγρα κ δεν παιρναν ενα τηλ στο γιατρο Razz Razz

α χαρα σε αυτο το μοναστηρι παει συνεχεια η πεθερα μου, και περνει μηλο ειναι καλο για της εγκυους μου εχει φερει θα το φαω την παρασκευη που θα νηστεψω.

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ειμαι πολυ καλυτερα με το κρυωμα...Το μονο κακο ειναι οτι αρχισανε παλι τα χερια.Αλλα κοντευουμε πλεον...

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emilou έγραψε:Κ επειδή εμένα σύμπτωμα για σύμπτωμα δέν μου ξεφεύγει, Δέσποινα πονάω κ εγω εκεί κάνα δύο φορές την ημέρα! Ρώτησα χτες την μαία κ μου είπε είναι οι σύνδεσμοι της μήτρας κ είναι από το βαριάς κ να μην ανησυχώ, δέν είναι σημάδι τοκετού!



εμη το ιδιο ειχα παθει και γω πριν μια εβδομαδα το ειχα γραψει. μιλαμε ποναγα παρα πολυ πηρα την μαια και μου ειπε συνδεσμοι μήτρας και μενα.

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό βράδυ από μένα, έχω αρκετά τσιμπήματάκια από κάτω ικανά να με κάνουν να τρομάξω, οπότε καλύτερα να πάω να ξαπλώσω για να δω αν θα υποχωρήσουν..

Καλή συνέχεια στις βραδινές εγκυούλες, καλό ξημέρωμα σε όλες μας..

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νικη υπομονη 2 εβδομαδες εχεις ακομη, των εφαγες των γαιδαρο

Despoina83


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μήπως ήθελε να πει με μαρέγκα ο ποιητής βρε Πηνελόπη!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Tini13 έγραψε:Καλό βράδυ από μένα, έχω αρκετά τσιμπήματάκια από κάτω ικανά να με κάνουν να τρομάξω, οπότε καλύτερα να πάω να ξαπλώσω για να δω αν θα υποχωρήσουν..

Καλή συνέχεια στις βραδινές εγκυούλες, καλό ξημέρωμα σε όλες μας..


καληνυχτα τινι καλη ξεκουραση

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλο βραδυ Τινη μου....

Αυτο λεω και εγω Μαρια μου.....Λιγες μερουλες ακομα!!!Που θα παει θα περασουν!!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Μαρακι μου!!ναι ειχα παει εκει 3-4 μηνες πριν να μεινω εγκυος γιατι προσπαθουσαμε κ δεν καθοταν εφαγα το μηλο κ μετα εμεινα!!τωρα φοραω ενα ζωνακι που σου δινουν απο εκει για προστασια!!

Τινακο καληνυχτα καλη ξεκουραση!!

Νικη αστα κ εμενα με ξαναπιασαν πολυ πιο εντονα τωρα!!

Πηνελοπη μην τα τρως αυτα τα χαζα καλη μου!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γυρίσαμε κ Εμείς κ τώρα κοιμιΖω την μικρη!!! Τι κάνετε κοιλιτσες;;;
Εμη τι ωραίο κέντημα είναι αυτο;;;; Μπράβο!!!
Εγω έχω Να κάνω συχαμερο σίδερο... Twisted Evil κ δεν έχω όρεξη καμία!!για σίδερο βέβαια γιατί η άλλη όρεξη καλα κρατεί..

Ελευθερία, κάτι δεν παει καλα με το τικερακι σου.. Φτιάξε λίγο τις ημερομηνίες γιατί δείχνει ότι ήδη γεννησες 33+ εβδομάδων.

Τινη καλη ξεκούραση!!!

Ινακο που χαθηκες;;;;

Τα φιλία μου στις υπόλοιπες!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Tinako kalhnyxta alla ti anhsyxeis..to poly na gennhseis,opote 1 xara!

Despoina ti na s pw Smile

Koritsia sas exw pei oti menoume dipla sto Athens Camping?Nai k omws...camping me dentra kai theseis gia skhnes k troxospita..e loipon synhthws padremenoi diwgmenoi apo ta spitia tous erxontai kai koimountai sta amaksia tous logika,to apogeyma loipon akouga fwnes..se vrhka,iksera pws edw tha hsoun alla pou na pas mono gia ayto eisai ikanos,ti to phres k ayto kai den esthnes tsadiri dipla stous gyftous afou tetoios eisai kai poly fwnh h kuriaaaaaaaa,gelasa dioti ton antrwpo lew skepsou ti ton ekane gia na fygei kai poso atyxos einai pou akoma k edw ton vrhke gia na tou ksanafwnaksei.xaxa

Les re Xara mou na mhn einai kala?wraia ta leei apo pisw p to diavasa alla h alhtheia einai germaniko den einai ellhniko.

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρουνγκα;; Χαχαχα πηνελόπη πρόσεχε μην γεννήσεις πρόωρα!!!! Χαχαχα!!
Χαρα είναι κ πολυ κοντα στο Σπιτι μου το μοναστήρι αυτο.. Βέβαια έχουμε παει μόνο μια φορα αλλα είναι πολυ ωραία..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχαχαχ θεικο τι τον εκανε τον κακομοιρη!!!

εγω ρε συ με τα lidl δεν το εχω τα σιχαινομαι ολα τα προιοντα τους..μπορει να κανω κ λαθος!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι χαρα ειναι πολυ θαυματουργή.

νικη εμενα με ειχε πιασει πονος αφου γεννησα μετα απο 2 μηνες στον επικαρπεο σωλήνα ετσι νομιζω μου ειχε πει φοραγα στο χερι ενα επιδεσμο με σιδερο στον αντιχειρα και επερνα πολυ δυνατά χαπια ενα μηνα αφου ειχα κοψη και το θηλασμό γιαυτο το λογο. μιλαμε εκλεγα απο το πονο.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπη με εσκασες μ την μαρουγκα...

μαλλον ειναι αυτο το φυτο http://beyondjane.com/beauty/skin/homemade-anti-aging-solution/ εχει και αντιγηραντικες ιδιοτητες!!!!!!

Panik11


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα δεν ειναι στο σταδιο που ηταν στον 7ο.Και ελπιζω να μην ξαναφτασει!!!Μαρια τετοιους πονους περασα.Και ελπιζω με την γεννα να σταματησουν και οχι να φτασω να κοψω τον θηλασμο!!!!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου αννα εχω και γω πολυ σιδερο ελειπα ολη μερα ειχα παει σινεμα, στην πεθερα μου για φαγητο πριν λιγο γυρισα εφαγα σουβλακι μου εχει ανοιξει η ορεξη ρε γ......ο. και μου εμινε το σιδερο για βραδυ ολο λεω σε λιγο με βλεπω να τελειωνω στης 3 παλι. οσο για τα λιντλ ουτε εγω περνω δεν ξερω δεν μου αρεσουν.

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα εγκυουλες.Τι κάνουν τα κοριτσάκια μου;
Η ποιο γλυκεία αναμονή ειναι αυτή που περνάτε τώρα.Με το καλό σε όλες και σύντομα να έχετε τα μωράκια σας αγκαλίτσα.
Γιώτα να σου ζήσει το μωράκι σου με μια καλή και ήρεμη λοχεία,να το δεις όπως ονειρεύεσαι.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικη μου εμενα ο γιατρος μου ειχε πει υπομονη κ οτι θα περασουν μετα τη γεννα κ του ειπα οτι διαβασα οτι μπορι να σου μεινει κ μετα κ ειπε οχι γιατι ειναι απο το πρηξιμο κ την κατακρατηση λ οταν θα επανερχεται το σωμα επανερχοντε κ αυτα!!μακαρι γιατι ουτε το μωρο θα μπορω να πιασω!!

καλα μιλαμε το Γιωτακι στο τσακ το προλαβε το 20ο θεματακι παμε για 21 τωρα!! Rolling Eyes Rolling Eyes τελικα δεν μιλαμε καθολου εεε??

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma ti pro-wro Annouliii afou eimai 35w kai se 15lepta +1 mera twra kalytera na vgei!

Re Maroungkes parathrousa stis afikseis..mono h Despoina katafere na gennhsei fysiologika k kapws m epiase mia anhsyxia,twra ti sas lew e? E tpt mhn m dinete shmasia se kati tetoia.

Xarouli mouuu sto ldl pswniza kai foithtria p hmoun londino,etsi den ta fovamai einai h alhtheia ekei den einai toso parekshghmena oso edw Ellada,vevaia den pernw kreata h loukanika oute manavikh.Alla pswmi gia tost as poume galopoula vrasth p leei k ellhniko pr. ta pernw ama vrethw.
Thelw omws na sas pw kati sxetiko kai asxeto..se Marinopoulo dn kserw an pswnizei kamia,ekei douleyei o pateras mou einai dieyth.Marketing k periferiakos se kapoia katasthmata ,telospadwn..ekei ta zampon-tyria gia tost pou exoun kai leei 2 h 3 eurw einai synergasia pou exoun me thn creta farm kai kapoia allh nikas h yfadhs den thymamai akrivws kai poulane etsi fthna me pososto kerdous.Thelw na pw oti den einai ola ta proionta ta fthna katwterhs poiothtas apla den exoun idio Brand name.

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Panik11 έγραψε:Χαρα δεν ειναι στο σταδιο που ηταν στον 7ο.Και ελπιζω να μην ξαναφτασει!!!Μαρια τετοιους πονους περασα.Και ελπιζω με την γεννα να σταματησουν και οχι να φτασω να κοψω τον θηλασμο!!!!

μακαρι νικη μου εγω δεν άντεχα μάγκωνε το δάχτυλο και δεν κουνιόταν και οταν το λύγιζα με το ζορι ακουγόταν κρακ κρακ, το επαθα επειδη κραταγα το μωρο και εριχνα ολο το βαρος στον αντιχειρα.
πω πω πονο που θα τράβηξες.

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πηνελοπηηηη σου βρηκα την μαρουγκα σου την ειδες????? ειαι σε ποστ παραπανω...

Αυτο που λες ισχυει για ολα τα προιοντα πουειναι με την επωνυμια των σουπερ μαρκετ, ειναι απο μεγαλες εταιριες ιδια ακριβως

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Padws Emako an einai ayto ..oso kai na mhn tou fainetai wraia geysh exei! xexexex

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις