Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
55 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 55 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1γυναικολογοι απο θεσ/νικη? Empty γυναικολογοι απο θεσ/νικη? Τρι Σεπ 11, 2012 4:04 am

κατερινα@


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
μηπωσ γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο στην θεσ/νικη?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΧΤΟ.ΜΠΕΣ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.

galani


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κατερινα@ έγραψε:μηπωσ γνωριζετε καποιον καλο γυναικολογο στην θεσ/νικη?

egw otan emena thessaloniki (twra pia eimai stin athina) eixa tin tagkou katerina k imoun poly euxaristimeni. k files mou pou exoun paei stin idia mou exoun pei ta kalytera! den einai giatros apla, einai k anthrwpos... an theleis sou stelnw to til tou grafeiou tis (sto kentro, sti mitropolews).

4γυναικολογοι απο θεσ/νικη? Empty γυναικολογοσ θεσσ/νικη Τρι Σεπ 11, 2012 7:08 am

dore


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Βατση θωμαη,κοντα στο βαρδαρη,πολυ πολυ καλη κ οικονομικη

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σιδεροπουλος ο καλυτερος μακραν παω 12 χρονια και στο εγκιουμε με κλειστα ματια!!!
οτι θελεις στειλε πμ
α και ειναι καθηγητης και πολυ οικονομικος, πιο πολυ και απο απλο γιατρο.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αθανατος Δημητρης ο δικος μου. Απλα καταπληκτικος! Μπες κ στο αλλο θεμα που αναφερονται λεπτομεριες να μαθεις αν θες.

7γυναικολογοι απο θεσ/νικη? Empty ΚΑΝΤΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Τετ Σεπ 12, 2012 4:47 am

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΥΣΩ ΣΤΑ 60 ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΚΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ,ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 150ΕΥΡΩ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ.ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40-70ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Very Happy Very Happy Very Happy

kleio123

kleio123
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamamia12 έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΥΣΩ ΣΤΑ 60 ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΚΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ,ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 150ΕΥΡΩ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ.ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40-70ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Very Happy Very Happy Very Happy

καλησπέρα κορίτσια , θα θελα κι εγώ μια βοήθεια σας παρακαλώ ! γνωρίζει καμμιά σας την δέσποινα τσιλιάκου ? εγώ πηγαίνω σ αυτήν , γιατί εδώ κι ένα χρόνο το τεστ παπ μου βγαίνει κατηγορία 1-2 , και είμαι ευχαριστημένη αλλά είναι πολύ μα πάρα πολύ ακριβή , τουλάχιστον για τις δικές μου δυνατότητες...

μαμαμία12 , αυτό για τον ΚΑΝΤΟ που είπες , πολύ μου άρεσε , και σίγουρα θα είναι έμπειρος κι αυτός. μήπως ξέρεις σε παρακαλώ να μου πεις τιμή της επίσκεψης (χωρίς εγκυμοσύνη) ?

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
DE THUMAMAI THA BOROUSES NA TON PAREIS THL KAI NA ROTHSEIS Very Happy

EEE2007


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamamia12 έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΥΣΩ ΣΤΑ 60 ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΚΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ,ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 150ΕΥΡΩ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ.ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40-70ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Very Happy Very Happy Very Happy
mamamia μπορεις να μας πεις περισσοτερα? πώς είναι κατα τον τοκετο?ήταν μαζι σου κατα τη διαρκεια του τοκετου ή ηρθε τελευταια στιγμη? πόσο είναι η αμοιβη του για τοκετο??

donna

donna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ιακωβος Καντος!
Ηταν ο γιατρος μου οταν ζουσα στη θεσσαλονικη.Δεν εχω λογια!Αν κι εχουν περασει χρονια πιστευω οτι δεν εχει αλλαξει.
Για να καταλαβετε 2 μερες πριν γεννησω εσπασε το ποδι του πολυ ασχημα σε 2 σημεια.Δεν μας αφησε ομως (τις εγκυες του εννοω).Τη μερα που γεννησα εγω γεννησαν αλλες 3 κοπελες που ειχαμε γιατρο τον Καντο.Απο πανω μας ηταν συνεχεια.Εχω την εντυπωση οτι αυτος πονουσε περισσοτερο απο μας αλλα μας ξεγεννησε ολες, ευκολες και δυσκολες περιπτωσεις.Κι ερχοταν συνειχεια να μας δει μεχρι να φυγουμε απο την κλινικη σε αντιθεση με αλλους.Τελος δεν εχει καλες σχεσεις με την καισαρικη, ειναι η εσχατη λυση γι'αυτον.

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΑΝΤΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΣΥΣΤΗΣΕ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΔΕ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ Κ ΣΩΣΤΟΣ Κ ΤΕΛΕΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΟΥ!ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΩ ΑΛΛΑΞΑ ΑΛΛΟΥΣ 2 ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΦΕΡΘΗΚΑΝ ΣΩΣΤΑ Κ ΜΕ ΕΒΛΕΠΑΝ ΜΟΝΟ ΣΑΝ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ ΕΙΧΑ ΕΡΘΕΙ ΜΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΑΛΛΑΞΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΔΙΟΤΙ ΕΙΧΑ ΕΝΑΝ ΣΤΑΘΕΡΟ ΕΔΩ Κ 7 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΕΜΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΛΕΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΧΑΛΑΡΟΣ ΨΥΧΡΑΙΜΟΣ Κ ΟΠΟΤΕ ΤΟΝ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΑΠΙΚΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ.

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπουζακη Αγγελικη!!! στην θεσσαλονικη


υπερ του φυσιολογικου τοκετού!!
αναλαμαβανει και φυσιολογικο μετα από καισαρική με τεραστια ποσοστα επιτυχιας , σε αφηνει να πας 41 και 42 εβδομαδες , αντι να σε βαλει χειρουργείο..

Angel1812

Angel1812
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Νίκος Παπανικολάου.
Νέος (ηλικιακά) γιατρός, αλλα με πολυ μεγάλη εμπειρία. Γύρισε πρόσφατα απο Αγγλία. Πιστοποιημένος απο τι βασιλικό κολέγιο μαιευτήρων κ γυναικολογων.
Όσες πήγαν έμειναν απόλυτα ευχαριστημένες καθώς εκτός ότι είναι Άνθρωπος! (έχει φτιάξει κ σελίδα στο φβ περι υγειας κ γυναικειων θεματων όπου δε έχει αφήσει αναπάντητο ερώτημα κοπέλας κ πάντα τεκμηριωμένα με επιστημονικά δεδομένα - αυτο ειδικα για μένα πάντα ήταν σημαντικό κριτήριο γιατι στην χώρα μας οι γιατροί που κάνουν "τα δικα τους" χωρίς καμία ιατρική βάση δε είναι κ λίγοι.)
Κ κατάλαβα πως εκτός αυτο δε είναι απο αυτούς που θα σε "ξεπεταξουν" θα κάτσει να σου λύσει όλες σου τις απορίες.
Αναλαμβάνει κ vbac. Κ κατα κοινή ομολογία είναι απο αυτούς που θα μείνουν μαζι σου συνέχεια κ θα σου ζητήσουν κ πλάνο τοκετού ώστε να γεννήσεις όπως εσυ θέλεις!
Αυτός πάλεψε για το rooming in στη βιοκλινική.

maria-gts


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mamax έγραψε:σιδεροπουλος ο καλυτερος μακραν παω 12 χρονια και στο εγκιουμε με κλειστα ματια!!!
οτι θελεις στειλε πμ
α και ειναι καθηγητης και πολυ οικονομικος, πιο πολυ και απο απλο γιατρο.

Καλησπερα mamax μπορεις να μου πεις αν ειναι και σε δημοσιο νοσοκομειο?

EEE2007


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια εγω ειχα βρει τον Καντό Ιάκωβο απο εδω απο εσας και εχω να πω τα καλυτερα.....

υπερ του φυσιολογικου τοκετου και του θηλασμου και πολυ οικονομικος , παιρνει μονο 150 ευρω σε ολο το εννιαμηνο.
Αλλα το κυριοτερο για μενα,πολυ ΕΜΠΕΙΡΟΣ. (εχει ξεγεννησει καπου πεντεμισι χιλιαδες παιδια!)
εμενα με ξεγεννησε φυσιολογικα ενω ειχα καποια επιπλοκη εξαιτιας της οποιας οι περισσοτεροι κανουν καισαρικη.

και με συμβουλεψε να θηλασω το μωρο μου οσο περισσοτερο μπορω, και μαλιστα οταν εμαθε οτι ενα χρονο μετα θηλαζα ακομα, δακρυσε!!

EEE2007


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EEE2007 έγραψε:
mamamia12 έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΥΣΩ ΣΤΑ 60 ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΚΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ,ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 150ΕΥΡΩ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ.ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40-70ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Very Happy  Very Happy  Very Happy
mamamia μπορεις να μας πεις περισσοτερα? πώς είναι κατα τον τοκετο?ήταν μαζι σου κατα τη διαρκεια του τοκετου ή ηρθε τελευταια στιγμη? πόσο είναι η αμοιβη του για τοκετο??

ηταν εκει στον τοκετο, καθε λιγο ερχοταν, μου εξηγουσε τι συμβαινει, στην κλινικη καθε μερα αν θυμαμαι καλα ερχοταν και με εξεταζε να δει πώς παω, και παιρνει αν θυμαμαι καλα 800 ή 900 ευρω

maria-gts


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
EEE2007 έγραψε:
EEE2007 έγραψε:
mamamia12 έγραψε:ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΜΠΕΙΡΟΣ ΓΥΣΩ ΣΤΑ 60 ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟΣΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΣΚΟΚΛΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ,ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ,ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΒΑΣ.ΟΛΓΑΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ,ΟΛΕΣ ΟΙ ΦΙΛΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΠΑΝΕ,ΠΕΡΝΕΙ ΓΙΑ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΣΕΣ ΕΠΙΣΚΕΨΕΙΣ ΚΙ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ 150ΕΥΡΩ ΣΤΟ 9ΜΗΝΟ.ΠΟΥ ΑΛΛΟΙ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ 40-70ΕΥΡΩ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΣΤΟ ΙΚΑ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ Very Happy  Very Happy  Very Happy
mamamia μπορεις να μας πεις περισσοτερα? πώς είναι κατα τον τοκετο?ήταν μαζι σου κατα τη διαρκεια του τοκετου ή ηρθε τελευταια στιγμη? πόσο είναι η αμοιβη του για τοκετο??

ηταν εκει στον τοκετο, καθε λιγο ερχοταν, μου εξηγουσε τι συμβαινει, στην κλινικη καθε μερα αν θυμαμαι καλα ερχοταν και με εξεταζε να δει πώς παω, και παιρνει αν θυμαμαι καλα 800 ή 900 ευρω

Ευχαριστω πολυ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις