Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???!!!!! Laughing ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ?! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΘΟ? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΔΕΝ ΝΡΕΠΕΣΕ ΛΙΓΑΚΙ???ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΙΣ ΝΑ ΒΑΨΩ ΞΑΝΘΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΚΟΥΡΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΙΣΣΑ????
Κ 2ον ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΙΛΙΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙ...ΣΤΟ ΚΑΛΟΟΟ ΠΙΑΑΑΑ ΑΜΑΝ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ 4 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

ΟΙ ΓΥΦΤΙΣΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!! Wink Wink Wink

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 654316
ΝΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΙΖΕΛΑΚΙ ΣΕ ΕΙΠΑ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 417472

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΕ ΤΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???!!!!! Laughing ΔΕ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΤΕ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΗΝΥΜΑ?! ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΞΑΝΘΟ? Laughing Laughing Laughing

ΚΑΛΑ ΒΡΕ ΔΕΝ ΝΡΕΠΕΣΕ ΛΙΓΑΚΙ???ΜΟΥ ΠΡΟΤΙΝΕΙΣ ΝΑ ΒΑΨΩ ΞΑΝΘΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΚΟΥΡΗ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΑΝ ΓΥΦΤΙΣΣΑ????
Κ 2ον ΕΧΩ ΕΝΑ ΒΛΑΜΜΕΝΟ ΣΤΙΚΑΚΙ ΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΟΛΟ ΚΟΛΛΑΕΙ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ..ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΙΛΙΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΤΙΣ ΔΕΙΞΕΙ...ΣΤΟ ΚΑΛΟΟΟ ΠΙΑΑΑΑ ΑΜΑΝ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ 4 ΟΚΤΩΜΒΡΙΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ

ΟΙ ΓΥΦΤΙΣΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!! Wink Wink Wink

ΟΜΟΡΦΕΣ???ΑΠΛΑ ΟΜΟΡΦΕΣ???ΚΟΥΚΛΑΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ ΚΙΟΛΑΣ...ΑΠΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΜΕ ΠΟΙΑ ΕΝΝΟΙΑ ΤΟ ΕΝΝΟΩ..ΔΕΝ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΤΟ ΞΑΝΘΟ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΛΛΑ ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΩΣ ΧΡΩΜΑ ΟΣΟ ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ..ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ Κ ΘΑ ΤΑ ΕΒΑΦΑ...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 654316
ΝΑΙ ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΠΙΖΕΛΑΚΙ ΣΕ ΕΙΠΑ! ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙ΄ΑΥΤΟ!  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 417472

ΑΑΧΧΧ ΠΟΣΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΕΞΗ...''ΜΙΚΡΟΥΛΑ'' ΤΗΝΜΙΣΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΕΣΥ ΣΤΑ 23 ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΣΕ ΕΛΕΓΑΝ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ?????ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:καλα ειμαι.μολισ γυρισα σπιτι μετα απο ενα 12ωρο στην δουλεια και ειμαι χαλια

ΠΩΠΩ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ..ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ?ΕΝΑ ΖΕΣΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΕ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΠΟΛΥ Very Happy Very Happy

πωλητρια ειμαι αλλα εχω μεινει μονη μου τωρα και τρωω ολο το πακετο.

ΠΩΠΩΠΠΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ...Κ ΜΟΝΗ ΣΟΥ...ΥΠΕΡΟΧΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΤΩΡΑ ΔΗΛΑΔΗ???Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ 4-5 ΧΡΟΝΙΑ..ΔΕΝ ΑΝΤΕΞΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΝ ΜΕΡΗ..ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ

ευχαριστω.και εγω νομιζω οτι δεν θα αντεξω πολυ ακομα.σημερα ειχα και παραλλαβη.5 ωρες κουβαλαγα κουτες

ΠΩΠΩ..Κ ΔΕΝ ΣΕ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ???

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα ειχαμε τιποτα καινουριο.καμια ζαλαδα,καμια ανακατοσουρα.... κατι βρε παιδακι μου να μεγαλωσει τις ελπιδες μας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:αφρουλα ειχαμε τιποτα καινουριο.καμια ζαλαδα,καμια ανακατοσουρα.... κατι βρε παιδακι μου να μεγαλωσει τις ελπιδες μας

ΖΑΛΑΔΑ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ! ΓΙΑ ΠΕΣ...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:Α ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΛΥΚΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΜΟ0Υ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!! Cool Cool Cool Cool

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:αφρουλα ειχαμε τιποτα καινουριο.καμια ζαλαδα,καμια ανακατοσουρα.... κατι βρε παιδακι μου να μεγαλωσει τις ελπιδες μας

ΖΑΛΑΔΑ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ! ΓΙΑ ΠΕΣ...

ειμαστε σε καλο δρομο Very Happy Very Happy Very Happy
το στηθος τιποτα?ποτε δεν περιμενεις?

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:Α ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΛΥΚΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΜΟ0Υ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!! Cool Cool Cool Cool

αυτο ειναι το καλυτερο.να ζουμε την ηλικια μας.απλα μετα τα 25 τρως μια φρικη.αρχιζει η πρωτη γενικη πτωση.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:Α ΕΣΥ ΤΑ ΘΕΣ ΤΑ ΜΠΙΝΕΛΙΚΙΑ ΣΟΥ! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑΧΑ....ΘΕΩΡΩ ΠΩΣ Η ΚΑΘΕ ΗΛΙΚΙΑ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΤΗΣ ΓΛΥΚΑ!!!!ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΕΜΕΝΑ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΖΩΗ..ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΜΟ0Υ ΑΡΕΣΕΙ ΟΠΩΣ ΕΙΜΑΙ Κ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΖΗΣΩ ΑΝΑΛΟΓΑ Κ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΚΑΘΩΣ ΜΕΓΑΛΩΝΩ ΦΥΣΙΚΑ!!!! Cool Cool Cool Cool

αυτο ειναι το καλυτερο.να ζουμε την ηλικια μας.απλα μετα τα 25 τρως μια φρικη.αρχιζει η πρωτη γενικη πτωση.

ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΡΕΙΑ Κ Η ΦΥΣΙΚΗ ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Κ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ...ΠΕΡΝΑΝΕ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ Κ ΟΥΤΕ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:αφρουλα ειχαμε τιποτα καινουριο.καμια ζαλαδα,καμια ανακατοσουρα.... κατι βρε παιδακι μου να μεγαλωσει τις ελπιδες μας

ΖΑΛΑΔΑ ΕΧΩ ΟΛΗ ΜΕΡΑ! ΚΑΙ ΠΟΝΑΩ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ! ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΜΕΣΗ! ΓΙΑ ΠΕΣ...

ειμαστε σε καλο δρομο Very Happy Very Happy Very Happy
το στηθος τιποτα?ποτε δεν περιμενεις?

ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΕΧΕΙ ΠΡΗΣΤΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 4-5 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑ ΑΡΚΕΤΑ! ΤΕΤΑΡΤΗ-ΠΕΜΠΤΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΠΟΥ ΠΟΝΑΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ! ΕΓΩ ΠΟΝΑΩ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η' ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ, ΟΙ ΡΥΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΠΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ! Laughing Laughing Laughing

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ε λογικα για να εχεις τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου μπεμπε μου μυριζεται. για εξετασου λιγο.... Shocked Shocked Shocked ειναι πιο ζεστο το στηθος σου και ποναει η θυλη?

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ, ΟΙ ΡΥΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΠΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ! Laughing Laughing Laughing

και τα ψωμακια.μη τα ξεχνας

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:ε λογικα για να εχεις τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου μπεμπε μου μυριζεται. για εξετασου λιγο.... Shocked Shocked Shocked ειναι πιο ζεστο το στηθος σου και ποναει η θυλη?

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΚΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΤΟΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΧΑ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ, ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΨΙΜΟ-ΤΣΟΥΞΙΜΟ! Shocked Shocked Shocked

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΔΕ ΜΕ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ Η ΚΥΤΤΑΡΙΤΙΔΑ, ΟΙ ΡΥΤΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΣΠΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ! ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΝ ΑΥΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΗΜΟΥΝ! Laughing Laughing Laughing

ΧΑΧΑΧΑ ΣΕ ΚΑΜΙΑ 20 ΕΤΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΥΨΟΥΜΕ ΤΙΣ ΡΙΤΙΔΕΣ Κ ΤΙΣ ΑΣΠΡΕΣ ΤΡΙΧΕΣ ΑΣ ΕΛΠΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝΕ ΒΡΕΙ ΤΟ ΕΛΙΞΗΡΙΟ ΤΗΣ ΝΕΟΤΗΤΑΣ ΝΑ ΥΣΗΧΑΣΟΥΜΕ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αφρουλα έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:ε λογικα για να εχεις τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου μπεμπε μου μυριζεται. για εξετασου λιγο.... Shocked Shocked Shocked ειναι πιο ζεστο το στηθος σου και ποναει η θυλη?

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΚΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΤΟΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΧΑ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ, ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΨΙΜΟ-ΤΣΟΥΞΙΜΟ! Shocked Shocked Shocked

ε λοιπον σε ανακηρυσσω εγκυουλα του θεματος.
εγω χθες εκανα την πρωτη μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994 λετε να ειμαι τυχερη με μια φορα?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
Lollipop83 έγραψε:ε λογικα για να εχεις τοσο νωρις συμπτωματα περιοδου μπεμπε μου μυριζεται. για εξετασου λιγο.... Shocked Shocked Shocked ειναι πιο ζεστο το στηθος σου και ποναει η θυλη?

ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΝΑ ΚΑΕΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΑΠΟΤΟΜΗ ΑΛΛΑΓΗ ΕΙΧΑ ΣΟΥΒΛΙΤΣΕΣ, ΦΑΓΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΚΑΨΙΜΟ-ΤΣΟΥΞΙΜΟ! Shocked Shocked Shocked

ε λοιπον σε ανακηρυσσω εγκυουλα του θεματος.
εγω χθες εκανα την πρωτη μου  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994 λετε να ειμαι τυχερη με μια φορα?

ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!!ΛΕΣ???????????????  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 215994

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω.να ειμαι τοσο τυχερη?παντωσ ειχα κανει τεστ ωορρηξιας την τριτη το μεσημερι και μου βγηκε θετικο.εγω εκανα την τεταρτη το βραδυ.δεν ξερω αν προλαβα.
αλλα και να μη προλαβα, καλα να ειμαστε για τον αλλο μηνα.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lollipop83 έγραψε:δεν ξερω.να ειμαι τοσο τυχερη?παντωσ ειχα κανει τεστ ωορρηξιας την τριτη το μεσημερι και μου βγηκε θετικο.εγω εκανα την τεταρτη το βραδυ.δεν ξερω αν προλαβα.
αλλα και να μη προλαβα, καλα να ειμαστε για τον αλλο μηνα.

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΕΣ Κ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥ!!!!ΑΑΑΧΧΧΧ ΤΙ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΕ  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 328109  Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #66 - Σελίδα 20 328109

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μακαρι. και μακαρι αυτη την φορα να πανε ολα καλα.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να μαι και εγω κοιμηθηκε ο καλος μου και ειπα ν μπω....κοριτσια αμα δεν ερ8ει και αυριο λεω το σαββατο να κανω ενα τεστ........το σαββατο 8α να 32 μερα...αυριο 31 με κυκλο 28 29 ημερων...λετε να περιμενω ακι αλλο...απλα ξανα λεω οτι με υποψιαζει οτι στις 3 τελευταιεσ περιοδους ειχα πρωτα καφε 1 2 μερες και μετα αιμα αλλα τωρα τπτ......
και δεν ποναω συνεχεια που και που καμια σουβλια και η μεση επισησ λιγο..το στηθος πρησμενο κια δεν ακουμπιεται...αλλα δεν εχω υγρα οπως την προηγουμενη φορα που ειχα μεινει...

Lollipop83

Lollipop83
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα αρτ.τα υγρα να μη τα σκεφτεσαι.καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη δεν λενε? εγω θα εκανα ενα τεστ στην θεση σου και ευχομαι αυτο που θα δεις να σε κανει να χαμογελασεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 20 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις