Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
mamavivo έγραψε:Kαλημερα ..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τι μου κανετε???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σωτηρια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα γλυκό και γελαστό αφρατούλικο μου!!!

Καλημερα αγαπη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Καλα με το που μπηκα γραφειο εσκασε το πουλμαν για τις εγγραφες.τους εχω βαλει ολους να φτιαξουν την αιτηση σαν καλα παιδια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:

Καλημερα αγαπη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Καλα με το που μπηκα γραφειο εσκασε το πουλμαν για τις εγγραφες.τους εχω βαλει ολους να φτιαξουν την αιτηση σαν καλα παιδια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Σωστή! Άντε, λίγο σου έμεινε ακόμα και μετά θα λύνεις σταυρόλεξα......
" Κάτοικος νησιού στο Ιόνιο, που ζούσε στην Αθήνα και επαναστάτησε....4 γράμματα"....Σπύροοοο...

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε;εγω εχω τοση οργη μεσα μου απο χτες.μπηκαν κλεφτες στο σπιτι μας χτες ενω ημασταν στη δουλεια.πηραν οτι υπηρχε σε κοσμημα.ειμαι εξαλλη .χρυση αυγη ρε και ξερο ψωμι.να μην μεινει τιποτα ορθιο.να τους σκοτωσουν ολους .

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε;εγω εχω τοση οργη μεσα μου απο χτες.μπηκαν κλεφτες στο σπιτι μας χτες ενω ημασταν στη δουλεια.πηραν οτι υπηρχε σε κοσμημα.ειμαι εξαλλη .χρυση αυγη ρε και ξερο ψωμι.να μην μεινει τιποτα ορθιο.να τους σκοτωσουν ολους .

ΠΩΠΩ!Πουλάκι μου, τι σοκ περάσατε!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω ζήσει κι εγώ! Μας είχε κλέψει ένα πρεζόνι που έμενε δίπλα μας.

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσαρες μου τι κανετε;εγω εχω τοση οργη μεσα μου απο χτες.μπηκαν κλεφτες στο σπιτι μας χτες ενω ημασταν στη δουλεια.πηραν οτι υπηρχε σε κοσμημα.ειμαι εξαλλη .χρυση αυγη ρε και ξερο ψωμι.να μην μεινει τιποτα ορθιο.να τους σκοτωσουν ολους .

ΠΩΠΩ!Πουλάκι μου, τι σοκ περάσατε!!! Σε καταλαβαίνω απόλυτα γιατί το έχω ζήσει κι εγώ! Μας είχε κλέψει ένα πρεζόνι που έμενε δίπλα μας.

εμας ομως μας εκλεψαν αλλοδαποι γαμω τη μανα τους γαμω με το μπουρδελο κρατος που εχουμε και γεμισαμε απο τις κολοφαρες.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
εμας ομως μας εκλεψαν αλλοδαποι γαμω τη μανα τους γαμω με το μπουρδελο κρατος που εχουμε και γεμισαμε απο τις κολοφαρες.

Γάμησε τα!!! Να κάνεις το σταυρό σου που δεν είσασταν σπίτι γιατί αυτοί δεν καταλαβαίνουν τίποτα!!! Καλέσατε αστυνομία; Βρήκαν τίποτα απο τα αποτυπώματα; Τι έγινε; Πώς ξέρεις οτι ήταν αλλοδαποί; Τους είδε κανείς;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
εμας ομως μας εκλεψαν αλλοδαποι γαμω τη μανα τους γαμω με το μπουρδελο κρατος που εχουμε και γεμισαμε απο τις κολοφαρες.

Γάμησε τα!!! Να κάνεις το σταυρό σου που δεν είσασταν σπίτι γιατί αυτοί δεν καταλαβαίνουν τίποτα!!! Καλέσατε αστυνομία; Βρήκαν τίποτα απο τα αποτυπώματα; Τι έγινε; Πώς ξέρεις οτι ήταν αλλοδαποί; Τους είδε κανείς;

ηρθαν και πηραν αποτυμωτα ναι.βρηκαν αλλα πρεπει να πανε τα τσεκαρουν στην ασφαλεια.την προηγουμενη ημερα μια γειτονισα ειδε δυο μελαχρινους οχι μαυρους κατι ενδιαμεσο και τσεκαραν το σπιτι.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
ηρθαν και πηραν αποτυμωτα ναι.βρηκαν αλλα πρεπει να πανε τα τσεκαρουν στην ασφαλεια.την προηγουμενη ημερα μια γειτονισα ειδε δυο μελαχρινους οχι μαυρους κατι ενδιαμεσο και τσεκαραν το σπιτι.

ΠΩ,ρε φίλε.....ηρέμησε πουλάκι μου και δεν κάνει να συγχύζεσαι στην κατάσταση σου!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
ηρθαν και πηραν αποτυμωτα ναι.βρηκαν αλλα πρεπει να πανε τα τσεκαρουν στην ασφαλεια.την προηγουμενη ημερα μια γειτονισα ειδε δυο μελαχρινους οχι μαυρους κατι ενδιαμεσο και τσεκαραν το σπιτι.

ΠΩ,ρε φίλε.....ηρέμησε πουλάκι μου και δεν κάνει να συγχύζεσαι στην κατάσταση σου!!!

αφου καταφερα και δεν απεβαλλα χτες παλι καλα να λες

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:
ηρθαν και πηραν αποτυμωτα ναι.βρηκαν αλλα πρεπει να πανε τα τσεκαρουν στην ασφαλεια.την προηγουμενη ημερα μια γειτονισα ειδε δυο μελαχρινους οχι μαυρους κατι ενδιαμεσο και τσεκαραν το σπιτι.

ΠΩ,ρε φίλε.....ηρέμησε πουλάκι μου και δεν κάνει να συγχύζεσαι στην κατάσταση σου!!!

αφου καταφερα και δεν απεβαλλα χτες παλι καλα να λες

Απαππαπαππαπαπα....μην το ξαναπείς!!!
Να υποθέσω οτι το ραντεβού σου το ανέβαλλες;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τΙ ΛΕς ΒΡΕ ΤΙΤΙΚΑ ??ΦΡΙΚΑΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑ Shocked Shocked Shocked Shocked ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΑΤΕ Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΕΙ Shocked Shocked Shocked Shocked

ΗΡΕΜΗΣΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ..... Sad Sad Sad Sad
ΠΩ ΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΩς ΕΙΣΑΙ?
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΚΩΛΟΣ?? Sad Sad Sad Sad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να παω.εκλεισα για σαββατο εχει λεει εκτακτως ιατρειο και το σαββατο οποτε θα παω το σαββατο.για να δουμε τι θα ακουσω και εκει.γιατι μαλλον με εχουν μουτζωσει μου φαινεται

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:τΙ ΛΕς ΒΡΕ ΤΙΤΙΚΑ ??ΦΡΙΚΑΡΑ ΤΩΡΑΑΑΑ Shocked Shocked Shocked Shocked ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΑΤΕ Shocked Shocked Shocked Shocked ΑΧ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΚΕΙ Shocked Shocked Shocked Shocked

ΗΡΕΜΗΣΕ ΠΟΥΛΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΟΥ ..... Sad Sad Sad Sad
ΠΩ ΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

ΠΩς ΕΙΣΑΙ?
ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ ΚΩΛΟΣ?? Sad Sad Sad Sad

το μονο θετικο ειναι οτι δεν εκαναν ζημιες.απλα ηταν ολα εξω ολα ομως.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:ναι βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να παω.εκλεισα για σαββατο εχει λεει εκτακτως ιατρειο και το σαββατο οποτε θα παω το σαββατο.για να δουμε τι θα ακουσω και εκει.γιατι μαλλον με εχουν μουτζωσει μου φαινεται

Όλα καλά θα πάνε και να σκέφτεσαι θετικά!!! Κανένας δε σε μούτζωσε! Δυστυχώς η κωλοκατάσταση στο κωλοκράτος μας, μας έχει κάνει να φοβόμαστε καθημερινά για τη ζωή μας! Είναι τραγικά τα πράγματα παιδιά! Κάθε μέρα βλέπω όλο και περισσότερους ανθρώπους να ψάχνουν στους κάδους φαγητό.......
Έχει μπει στην Ελλάδα η Σάρα και η Μάρα όπως είπες παραπάνω και δεν το 'χουν τίποτα να σε σκοτώσουν για 1 ευρώ.....Ο Θεός να μας φυλάει!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:ναι βεβαια δεν υπηρχε περιπτωση να παω.εκλεισα για σαββατο εχει λεει εκτακτως ιατρειο και το σαββατο οποτε θα παω το σαββατο.για να δουμε τι θα ακουσω και εκει.γιατι μαλλον με εχουν μουτζωσει μου φαινεται

Όλα καλά θα πάνε και να σκέφτεσαι θετικά!!! Κανένας δε σε μούτζωσε! Δυστυχώς η κωλοκατάσταση στο κωλοκράτος μας, μας έχει κάνει να φοβόμαστε καθημερινά για τη ζωή μας! Είναι τραγικά τα πράγματα παιδιά! Κάθε μέρα βλέπω όλο και περισσότερους ανθρώπους να ψάχνουν στους κάδους φαγητό.......
Έχει μπει στην Ελλάδα η Σάρα και η Μάρα όπως είπες παραπάνω και δεν το 'χουν τίποτα να σε σκοτώσουν για 1 ευρώ.....Ο Θεός να μας φυλάει!!!

ο θεος να μας φυλαει δε λες τιποτα αλλα δεν το βλεπω.θα μας φανε λαχανο ρε αυτο ειναι το μονο σιγουρο

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ κοριτσακι μου....μην στεναχωριεσαι Sad Sad Sad Sad Sad Sad να εχουμε την υγεια μας Very Happy
ειναι βιασμος της προσωπικης ζωης αυτο το πραγμα που βιωνει ο κοσμος

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tITIKA EISAI ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ?? Sad Sad Sad Sad Ελπιζω να εκατσες και οχι να τρεχεις στην δουλεια στην κατασταση αυτη Sad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:tITIKA EISAI ΣΠΙΤΙ ΣΗΜΕΡΑ?? Sad Sad Sad Sad Ελπιζω να εκατσες και οχι να τρεχεις στην δουλεια στην κατασταση αυτη Sad

οχι στη δουλεια ειμαι .δεν ηθελα να μεινω σπιτι μονη μου φοβαμαι πλεον .μεχρι να βαλουμε συναγερμο θα τρεμω

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΧ κοριτσακι μου Sad Sad Sad Sad λογικο να φοβασαι . Sad Sad Sad Sad Ο αντρας σου ειναι ψυχραιμος ε? Sad Κατραπακια στο πουθενα ειναι αυτα..μακρια απο ολον τον κοσμο παναγια μου Sad Sad Sad Sad Sad Κοιτα να ηρεμησεις σιγα σιγα .

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:ΑΧ κοριτσακι μου Sad Sad Sad Sad λογικο να φοβασαι . Sad Sad Sad Sad Ο αντρας σου ειναι ψυχραιμος ε? Sad Κατραπακια στο πουθενα ειναι αυτα..μακρια απο ολον τον κοσμο παναγια μου Sad Sad Sad Sad Sad Κοιτα να ηρεμησεις σιγα σιγα .

προσπαθω να ηρεμησω δεν ειναι και ευκολο.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:ΑΧ κοριτσακι μου Sad Sad Sad Sad λογικο να φοβασαι . Sad Sad Sad Sad Ο αντρας σου ειναι ψυχραιμος ε? Sad Κατραπακια στο πουθενα ειναι αυτα..μακρια απο ολον τον κοσμο παναγια μου Sad Sad Sad Sad Sad Κοιτα να ηρεμησεις σιγα σιγα .

προσπαθω να ηρεμησω δεν ειναι και ευκολο.

ναι το ξερω . Sad Καθολου ευκολο.βασικα .

γεωργία02/07/10

γεωργία02/07/10
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσάκια μου.. καλησπέρα!!

Τιτίκα μου τι σας συναίβει κούκλα μου.. υπομονή και μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ, ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά δεν κάνει! Και μένα προχτές κορίτσια κλέψαν την γιαγιά μου, ευτυχώς δεν ήταν σπίτι της, δεν τις πήραν τίποτα αλλά το έκαναν άνω κάτω... και τον από πάνω της του ξύλωσαν την πόρτα ασφαλείας και ας είχε συναγερμό του τα πήραν όλα, μέρα μεσημέρι και είχε και λαική κάτω μπροστά στην πολυκατοικια... Πού ζούμε ρε κορίτσια... της γιαγιάς μου τους έπιασαν, και ήταν ΕΛΛΗΝΕΣ!! Shocked Shocked και ούτε καν πρεζόνια. Και στο σούπερ μάρκετ την προηγούμενη βδομάδα πιάσαν μπροστά μου μια κοπέλα να κλέβει, εγω ούτε που την είχα καταλάβει, την αδερφή μου στην Αθηνα στο λεωφορίο πήγε να την κλέψει μέσα στο καλοκαίρι μια γιαγια Shocked Shocked ... Αν οι Ελληνες έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο σκέψου οι ξένοι, αλλά εμένα προσωπικά αν με έκλεβαν δεν θα με ένοιαζε η εθνικότητα, και δυστυχώς για τους δικούς μας δεν υπάρχει ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ... Twisted Evil τους αφήνουμε να κλέβουν, το κακό είναι οτι οι ξένοι έχουν θράσος... θέλεις να κλέψεις κύριε??? πάνε στην χώρα σου... κοίτα εμάς... κλέβουμε μόνο τους δικούς μας, δεν εξάγουμε κλέφτες!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεωργία02/07/10 έγραψε:Κοριτσάκια μου.. καλησπέρα!!

Τιτίκα μου τι σας συναίβει κούκλα μου.. υπομονή και μην αγχώνεσαι σε παρακαλώ, ξέρω ότι είναι δύσκολο αλλά δεν κάνει! Και μένα προχτές κορίτσια κλέψαν την γιαγιά μου, ευτυχώς δεν ήταν σπίτι της, δεν τις πήραν τίποτα αλλά το έκαναν άνω κάτω... και τον από πάνω της του ξύλωσαν την πόρτα ασφαλείας και ας είχε συναγερμό του τα πήραν όλα, μέρα μεσημέρι και είχε και λαική κάτω μπροστά στην πολυκατοικια... Πού ζούμε ρε κορίτσια... της γιαγιάς μου τους έπιασαν, και ήταν ΕΛΛΗΝΕΣ!! Shocked Shocked και ούτε καν πρεζόνια. Και στο σούπερ μάρκετ την προηγούμενη βδομάδα πιάσαν μπροστά μου μια κοπέλα να κλέβει, εγω ούτε που την είχα καταλάβει, την αδερφή μου στην Αθηνα στο λεωφορίο πήγε να την κλέψει μέσα στο καλοκαίρι μια γιαγια Shocked Shocked ... Αν οι Ελληνες έχουν φτάσει σε αυτό το σημείο σκέψου οι ξένοι, αλλά εμένα προσωπικά αν με έκλεβαν δεν θα με ένοιαζε η εθνικότητα, και δυστυχώς για τους δικούς μας δεν υπάρχει ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ... Twisted Evil τους αφήνουμε να κλέβουν, το κακό είναι οτι οι ξένοι έχουν θράσος... θέλεις να κλέψεις κύριε??? πάνε στην χώρα σου... κοίτα εμάς... κλέβουμε μόνο τους δικούς μας, δεν εξάγουμε κλέφτες!!!

αστα να πανε κοριτσακι μου και οσο σκεφτομαι οτι κατα 99 % μιλησα μαζι τους στο θυροτηλεφωνο την προηγουμενη βδομαδα που ημουν σπιτι λογω προσαρμογης της μικρης στον παιδικο τρελαινομαι.αν δεν σηκωνα το καρτοτηλεφωνο να μιλησω θα ειχαν μπουκαρει και θα ημουν με το μωρο.εχει κολλησει εκει το μυαλο μου και δεν ξεκολλαει

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κοπελίτσες!!!2 μέρες προσπαθώ να δημοσιεύσω αλλά δεν γινόνταν!!
Σωτηρούλα μου,κι εγώ χάρηκα που σε διάβασα!!!
Δεν έχουμε εγκατασταθεί μόνιμα ακόμη αλλά να δω πώς θα πάρουμε τον μικρό από εδώ που δεν θέλει να φύγει με τίποτα,χαχαχχ!!!
Γεωργία μου,σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!!Όλα τους μεγάλωσαν πολύ!!!
Αααα,και πολλά λάικ για το σχόλιο περι εξαγωγής κλεφτών!!!Πολύ καλό!!!
Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσακια

Πως περασατε Σ-Κ.
Πηγαμε σε μια βαφτιση χτες και ξεπατωθηκα να κυνηγαω τον Διονυση λεμε Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Τα ποδια μου ακομα πονανε Sad Sad Sad Sad Αλλα περασαμε πολυ σουπερ

Ειδα και τον πρωην μου εκει με την γυναικα του και το παιδακι του 11 μηνων.Αυτος κομπλαρε λιγο ,εγω καθολου Shocked Η γυναικα του σουπερ σαν ατομο Very Happy Very Happy Very Happy Ειπαμε κανα δυο τρεις πεντε μαλκακιες και γελασαμε(με την γυναικα του) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευτυχως δεν εβρεξε και χαρηκαμε το Σ-Κ.

εΒΓαλα και τα χειμωνιατικα του,δοξα τω θεο χαμος γινετε και φετος.Δεν βλεπω να αγοραζω παλι τιποτα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

του αγορασα ομως γαλοτσες θαλασσι χρωμα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 2 215994 πολυ σουπερ λεμε.Απο τα orcesstra 12,5 ευρω μιση τιμη γιατι ειχα καρτα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις