Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:Καλημερα κοριτσακια

Πως περασατε Σ-Κ.
Πηγαμε σε μια βαφτιση χτες και ξεπατωθηκα να κυνηγαω τον Διονυση λεμε Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Τα ποδια μου ακομα πονανε Sad Sad Sad Sad Αλλα περασαμε πολυ σουπερ

Ειδα και τον πρωην μου εκει με την γυναικα του και το παιδακι του 11 μηνων.Αυτος κομπλαρε λιγο ,εγω καθολου Shocked Η γυναικα του σουπερ σαν ατομο Very Happy Very Happy Very Happy Ειπαμε κανα δυο τρεις πεντε μαλκακιες και γελασαμε(με την γυναικα του) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ευτυχως δεν εβρεξε και χαρηκαμε το Σ-Κ.

εΒΓαλα και τα χειμωνιατικα του,δοξα τω θεο χαμος γινετε και φετος.Δεν βλεπω να αγοραζω παλι τιποτα.

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

του αγορασα ομως γαλοτσες θαλασσι χρωμα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 3 215994 πολυ σουπερ λεμε.Απο τα orcesstra 12,5 ευρω μιση τιμη γιατι ειχα καρτα.


καλημερα που δεν εβρεξε ρε;μονο στο περιστερι παλι εβρεξε;τοπικα; Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εβρεξε παγκρατι-καισαριανη,λιγο την νυχτα του Σαββατου μονο αυτο.
αλλα πολυυυυυυυυυυυυ υγρασιααααααααααααααααααααααααα Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αααα παρελειψα να σας πω οτι η μικρη απο το σαββατο που επιασε η πολυ υγρασια εχει εντονο ξερο βηχα παμε για λαρυγγιτιδα παλι ρ επουστη μου.τωρα θα την παει ο πατερας μου στο παιδιατρο στο ικα να δουμε τι θα της δωσει κατα 99% βεβαια κορτιζονη θα της δωσει

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:αααα παρελειψα να σας πω οτι η μικρη απο το σαββατο που επιασε η πολυ υγρασια εχει εντονο ξερο βηχα παμε για λαρυγγιτιδα παλι ρ επουστη μου.τωρα θα την παει ο πατερας μου στο παιδιατρο στο ικα να δουμε τι θα της δωσει κατα 99% βεβαια κορτιζονη θα της δωσει

σωπα ρε απο την υγρασια ε?
και μενα καν 2 φορες ψιλοεβηξε αλλα μονο αυτο.
Εγω φοβαμαι μην κανει κανα πυρετο απο χτες που ετρεχε ,ειχε υγρασια πολυ ,μετα ψιλοφυσαγε .
Σημερα ξυπνησε απο τις 7,30 Shocked Shocked Shocked Shocked εχει να το κανει αυτο μηνες.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλη εβδομάδα ομορφιές!!! Τι κάνετε;
Κι εμείς πήγαμε σε μια βάφτιση το Σάββατο και ψιλοέβρεχε και χθες ξύπνησε με μυξούλες το πουλάκι μου!!!
Αρχίσαμεεεεε....το φθινοπωροχειμώνα μου μέσα!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα σωτο μου.ενταξει οι μυξες παλευονται.και εμενα ετσι ξεκινησε αλλα λογω της ευαισθησιας της στον βηχα της γυρισε τελικα σε λαρυγγιτιδα

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:καλημερα σωτο μου.ενταξει οι μυξες παλευονται.και εμενα ετσι ξεκινησε αλλα λογω της ευαισθησιας της στον βηχα της γυρισε τελικα σε λαρυγγιτιδα

Το κακό είναι οτι μου είπε κανα δυο φορές οτι του πονάει ο λαιμός.....

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα σωτο μου.ενταξει οι μυξες παλευονται.και εμενα ετσι ξεκινησε αλλα λογω της ευαισθησιας της στον βηχα της γυρισε τελικα σε λαρυγγιτιδα

Το κακό είναι οτι μου είπε κανα δυο φορές οτι του πονάει ο λαιμός.....

μμμμμ ευχομαι να μην εχετε τα δικα μας τα καλα τοτε

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
Sot2010 έγραψε:
grammatiki έγραψε:καλημερα σωτο μου.ενταξει οι μυξες παλευονται.και εμενα ετσι ξεκινησε αλλα λογω της ευαισθησιας της στον βηχα της γυρισε τελικα σε λαρυγγιτιδα

Το κακό είναι οτι μου είπε κανα δυο φορές οτι του πονάει ο λαιμός.....

μμμμμ ευχομαι να μην εχετε τα δικα μας τα καλα τοτε

ΑΧ,τι να πω;;;Περαστικά στα παιδάκια μας!!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι έγινε το Σάββατο; Πήγες στο γιατρό; Τι σου είπε και πώς σου φάνηκε;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Τι έγινε το Σάββατο; Πήγες στο γιατρό; Τι σου είπε και πώς σου φάνηκε;



ολα καλα μεχρι στιγμης δοξα το θεο.καλος ηταν ανετος αναλυτικος απλος μια χαρα.ελπιζω να συνεχισουμε ετσι .

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
Sot2010 έγραψε:Τι έγινε το Σάββατο; Πήγες στο γιατρό; Τι σου είπε και πώς σου φάνηκε;



ολα καλα μεχρι στιγμης δοξα το θεο.καλος ηταν ανετος αναλυτικος απλος μια χαρα.ελπιζω να συνεχισουμε ετσι .

Τέλεια!!! Άντε, κοίτα να ηρεμήσεις λίγο τώρα και όλα καλά θα πάνε!!! Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ρε κορίτσια το Αλικάκι πού χάθηκε; Για την εγκυούλα μας λέω! Έχω πολύ καιρό να μάθω νέα της! Μπαίνει στο fb; Είναι καλά;

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:Ρε κορίτσια το Αλικάκι πού χάθηκε; Για την εγκυούλα μας λέω! Έχω πολύ καιρό να μάθω νέα της! Μπαίνει στο fb; Είναι καλά;

καλα ειναι μια χαρα ναι μπαινει στο fb.αυριο νομιζω σταματαει απο τη δουλεια της κιολας οποτε μετα θα ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα.

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:
Sot2010 έγραψε:Ρε κορίτσια το Αλικάκι πού χάθηκε; Για την εγκυούλα μας λέω! Έχω πολύ καιρό να μάθω νέα της! Μπαίνει στο fb; Είναι καλά;

καλα ειναι μια χαρα ναι μπαινει στο fb.αυριο νομιζω σταματαει απο τη δουλεια της κιολας οποτε μετα θα ειναι καπως καλυτερα τα πραγματα.

Α! Ωραία!
Ευχαριστώ για την ενημέρωση Τιτίκο μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 3 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #10 - Σελίδα 3 417472

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα και εγω που εχω fb δεν προλαβαινω απο το σπιτι να μπω γαμωτο τωρα.Παιρνω τον μικρο να βγουμε οταν γυρναω ,μετα μπανια ταισμα ,και μετα ειμαι σε κωμα λεμε. Sad Sad Sad Sad

γεια σου doc μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:καλα και εγω που εχω fb δεν προλαβαινω απο το σπιτι να μπω γαμωτο τωρα.Παιρνω τον μικρο να βγουμε οταν γυρναω ,μετα μπανια ταισμα ,και μετα ειμαι σε κωμα λεμε. Sad Sad Sad Sad

γεια σου doc μου Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Και μετά τη βόλτα με τα αστέρια μαγείρεμα, σιδέρωμα, μπάνιο την αφεντιά μας και μετά...... δεν ακούω το ξυπνητήριιιιι..... Very Happy Very Happy Very Happy
Γεια σου ομορφιάααααα!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια γεια σας.
θελω να κανω αλλο ενα παιδακι και ο αντρας μου δεν θελει.

οποτε σκεφτηκα το εξης:

Την ωρα που θα εκσπ@@@@η πανω μου και θα σηκωθει να παει να πλυθει να παρω τα σπερματοζωαρια και να τα καταπιω με νερο αχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ.Δεν θα μεινω ετσι εγκυος???
δεν ζουν λεει 20 λεπτα εξω???
αντου βαλω οξυγονο??
θα ζησουν παραπανω????
αχαχαχααααα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



http://forum.eimaimama.gr/t14335-topic

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:κοριτσια γεια σας.
θελω να κανω αλλο ενα παιδακι και ο αντρας μου δεν θελει.

οποτε σκεφτηκα το εξης:

Την ωρα που θα εκσπ@@@@η πανω μου και θα σηκωθει να παει να πλυθει να παρω τα σπερματοζωαρια και να τα καταπιω με νερο αχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ.Δεν θα μεινω ετσι εγκυος???
δεν ζουν λεει 20 λεπτα εξω???
αντου βαλω οξυγονο??
θα ζησουν παραπανω????
αχαχαχααααα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

να τα κρατησεις σε ενα βαζακι αεροστεγες να τα χρησιμοποιεις οποτε θες για διαφορους σκοπους αλλωστε οταν ημασταν μικρες ελεγαν οτι κανει καλο και στο δερμα.χαχαχαχαχαχαχα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:κοριτσια γεια σας.
θελω να κανω αλλο ενα παιδακι και ο αντρας μου δεν θελει.

οποτε σκεφτηκα το εξης:

Την ωρα που θα εκσπ@@@@η πανω μου και θα σηκωθει να παει να πλυθει να παρω τα σπερματοζωαρια και να τα καταπιω με νερο αχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχ.Δεν θα μεινω ετσι εγκυος???
δεν ζουν λεει 20 λεπτα εξω???
αντου βαλω οξυγονο??
θα ζησουν παραπανω????
αχαχαχααααα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

να τα κρατησεις σε ενα βαζακι αεροστεγες να τα χρησιμοποιεις οποτε θες για διαφορους σκοπους αλλωστε οταν ημασταν μικρες ελεγαν οτι κανει καλο και στο δερμα.χαχαχαχαχαχαχα

να μην τα εχω με οξυγονο?πως θα κρατηθουν στην ζωη??αγωνιωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωειναι τα παιδια μου παρατημενα στην κοιλια μου .... Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Θα τα καταπιω σαν θεραπεια αχαχαχχαχαχαχααα Shocked Shocked Shocked ρε φιλε θα κατουρηθωωωωωωωω λεμεεεεεεεε

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καποια κρατα τα καποια ομως ας θυσιαστουν στον βωμο της ορμοφιας.χαχαχαχαχαχα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:καποια κρατα τα καποια ομως ας θυσιαστουν στον βωμο της ορμοφιας.χαχαχαχαχαχα

πιλινγκ???πιλινγκ??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αν παω να γραψω θα με κραξουν λες?
γιατι απαντανε και σοβαρα ρε φιλε...

κρατιεμαι πως κρατιεμαι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:καποια κρατα τα καποια ομως ας θυσιαστουν στον βωμο της ορμοφιας.χαχαχαχαχαχα

πιλινγκ???πιλινγκ??? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αν παω να γραψω θα με κραξουν λες?
γιατι απαντανε και σοβαρα ρε φιλε...

κρατιεμαι πως κρατιεμαι Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing

τι να σε κραξουν ρε;πανε να γραψεις να γελασουμε λιγο

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....Βιβήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη θα μας τρελλάνεις!!!!
Χαχαχαχαχαχαχαχα.....εγώ πάλι σκέφτηκα να της προτείνω να τα τραβήξει με μια σύριγγα (χωρίς τη βελόνα Razz Razz Razz ) και μετά με δύναμη να τα βάλει εκεί που ξέρει!!!!
Τι λες;;;;; Laughing Laughing Laughing

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ.....Βιβήηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη θα μας τρελλάνεις!!!!
Χαχαχαχαχαχαχαχα.....εγώ πάλι σκέφτηκα να της προτείνω να τα τραβήξει με μια σύριγγα (χωρίς τη βελόνα Razz Razz Razz ) και μετά με δύναμη να τα βάλει εκεί που ξέρει!!!!
Τι λες;;;;; Laughing Laughing Laughing

αχαχαχχαχαχχαχαχχα ρε φιλε μας την πεσανε μιλαμε οι αλλες οι ασχετες.
εδω ο κοσμος χανετε και το μο@@@ι χτενιζετε.
τους ξινισε


καλημεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις