Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα Γιαννα!!
στη δουλεια ειμαι!!Βρε λες να σηκωνομουν τοσο πρωι ΕΓΩ(??) για να κανω δουλειες στο σπιτι??Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M145
Σημερα η αληθεια ειναι οτι εχω ψιλοπεσμενη διαθεση, αλλα φταινε και οι ατιμες οι ορμονες της περιοδου οποτε θα το αγνοησω!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M177

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα Γιάννα!!!Ακόμα εδώ είμαι και περιμένω!!!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M082

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΕΛΛΗ!!!!ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ!ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ?
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ?ΤΙΣ ΠΗΡΑΤΕ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΝΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιαννα μου, ναι πλεον πηγαινω και ενα τετραωρο τα Σαββατα, αλλα δν εχει πολυ δουλεια οποτε απλα βρισκομαι στο μαγαζι για να βοηθησω ΑΝ χρειαστει!

τις φωτος του γαμου δν τις πηραμε ακομη, πηγα πριν καμια βδομαδα να δω το αλμπουμ πως το στησανε και τωρα πρεπει να παω να διαλεξω και το εξωφυλλο!! ξεχαστηκα τελειως και δν πηγα ακομη!! να δω ποτε θα ξεμπερδεψουμε και με αυτο.. να δω και το βιντεο που μας φτιαξανε γιατι ουτε αυτο εννοειται το εχω δει ακομη!!!

Δεσποινα οντως μπραβο σου που θες να πας ετσι στον τοκετο!! Εγω αν μπορουσα να εχω επισκληριδιο απο την αρχη με τους μικρους πονους θα το εκανα Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M013Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M013

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΑΧΑΧΑΧΑ ΝΑΙ ΕΛΛΗ!!!!ΔΙΚΑΙΟ ΕΧΕΙΣ!ΑΡΧΙΣΕΣ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΚΑΙ ΣΚ Η ΟΧΙ ΑΚΟΜΑ?
ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ?ΤΙΣ ΠΗΡΑΤΕ?
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΝΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ!ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ!!

Έχω πόνους στην κοιλιά και στην μέση αλλά παλεύονται ακόμα!!!1ον δεν κάνω επισκληρίδιο επειδή έχω κοίλες στην μέση και φοβάμαι για να μην συμβεί τίποτα και 2ον γιατί θέλω να καταλάβω τον τοκετό,να μην είμαι σαν ζόμπι!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M128

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια πάω να κάνω ένα ντουζάκι και να ξαπλώσω στον καναπέ γιατί ξεκίνησαν οι έντονοι πόνοι πάλι!Για να δούμε!!

Φιλιά!!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M120

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλη ξεκουραση Δεσποινακι!! να τα ζησεις και να τα ευχαριστηθεις ολα με το παραπανω κοριτσακι μου!! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΚΟΜΑ 500ε.
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΕ ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΔΙΑΛΕΞΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΩ ΑΚΟΜΑ 500ε.
ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΤΕ ΞΑΠΛΩΣΕ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΛΙ.
ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΥΤΕ ΠΟΝΟΥΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΟΝΟΥΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΜΕΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ.ΦΕΤΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

χαχαχαχαχα ετσιιιιιιιιιιι!!αυτο θελω κι εγω οταν θα ερθει η στιγμη!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M087

κι εγω χροσταω αλλα 600€!!θα τα δωσω μολις τα παρω ολα! αστα να πανε!! ειναι που μενω μακρια απο το κεντρο τωρα πια, και ειναι δυσκολο να κανω ολες τις δουλειες μου τη μια μερα που εχω ρεπο μεσα στις καθημερινες!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="boubou

χαχαχαχαχα ετσιιιιιιιιιιι!!αυτο θελω κι εγω οταν θα ερθει η στιγμη!!Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 M087

κι εγω χροσταω αλλα 600€!!θα τα δωσω μολις τα παρω ολα! αστα να πανε!! ειναι που μενω μακρια απο το κεντρο τωρα πια, και ειναι δυσκολο να κανω ολες τις δουλειες μου τη μια μερα που εχω ρεπο μεσα στις καθημερινες!! [/quote]



ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΛΛΗ ΜΟΥ.
ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΠ ΤΟ ΓΑΜΟ!ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΑΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΟ ΧΕΙΜΩΝΑ.
Σ ΑΦΗΝΩ ΓΙΑΤΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΧΕΙ ΠΟΛΛΗ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΚΙΟΛΑΣ!

vorangela

vorangela
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη


Καλημέρα Κορίτσια ! Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 379767

όλα καλά?

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα!!!!!!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥΥΥ!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ??? Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
EINAI KAMIA EΔΩ?ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΑΠ ΤΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:EINAI KAMIA EΔΩ?ΚΑΝΩ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ ΑΠ ΤΟ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΑΑΑΑ ΚΑΛΟ ΠΕΡΝΑΣ ΕΕΕ?ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΩΜΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑ.ΠΩΠΩ ΤΟ ΜΙΣΩ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΙΡΗΝΗ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΙΡΗΝΗ. Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 328109

ΤΩΡΑ ΝΑ ΖΗΛΕΨΩ ΔΗΛΑΔΗ????ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..ΟΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙΣ ΣΤΕΙΛΕ ΜΝΜ...ΕΔΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 417472 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 417472

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑ....ΚΑΝΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ...ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ... Sad Sad Sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑ....ΚΑΝΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ...ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ... Sad Sad Sad

ΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΩ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΛΙ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142

ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΦΡΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΡΙΔΑ.
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ?
ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΙΛΟ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
eirinaki έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ!ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ ΟΛΕΣ ΣΗΜΕΡΑ?

ΥΠΕΡΟΧΑΑΑΑΑΑ....ΚΑΝΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΤΩΡΑ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ...ΙΔΕΑ ΔΕΝ ΕΧΩ... Sad Sad Sad

ΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΤΑΝ ΛΕΩ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΤΟ ΣΙΔΕΡΟ ΕΝΝΟΩ ΟΤΙ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΩ.ΜΟΝΟ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΑΦΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΛΙ ΑΠΛΩΜΕΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΠΑΛΙ ΘΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142

ΚΑΦΕ ΠΙΝΩ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΔΙΠΛΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΛΛΑ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΦΡΑΠΕ ΓΙΑΤΙ ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΤΟ ΜΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΑΡΙΔΑ.
ΕΣΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ?
ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΦΙΛΟ?

ΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΚΚΚ!!!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΚΑΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΧΑΧΑΧΑ...ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ,ΠΕΤΣΕΤΕΣ,ΜΑΞΙΛΑΘΟΘΗΚΕΣ,ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ,ΚΑΛΤΣΕΣ...ΜΙΣΩ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ Κ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ....

ΑΑΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΠΙΝΕΙΣ???Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΟΥΠΑ Κ ΠΙΝΩ...ΑΑΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΕΣΕΝΑ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΜΑ ΠΙΕΙΣ ΑΡΓΑ???ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΥΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΟ ΦΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ,ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΚ..ΕΣΥ???
ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΦΙΛΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ Κ ΜΕΝΕΙ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="eirinaki

ΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΚΚΚ!!!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΚΑΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΧΑΧΑΧΑ...ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ,ΠΕΤΣΕΤΕΣ,ΜΑΞΙΛΑΘΟΘΗΚΕΣ,ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ,ΚΑΛΤΣΕΣ...ΜΙΣΩ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ Κ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ....

ΑΑΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΠΙΝΕΙΣ???Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΟΥΠΑ Κ ΠΙΝΩ...ΑΑΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΕΣΕΝΑ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΜΑ ΠΙΕΙΣ ΑΡΓΑ???ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΥΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΟ ΦΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ,ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΚ..ΕΣΥ???
ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΦΙΛΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ Κ ΜΕΝΕΙ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 [/quote]


ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!
ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΠΙΝΟΥΜΕ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ.
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΤΕ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ.

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:[quote="eirinaki

ΑΑΑΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΚΚΚ!!!!ΤΑ ΑΛΛΑ ΜΙΣΑ ΚΑΝΤΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΕΙΣ ΟΡΕΞΗ ΧΑΧΑΧΑ...ΛΑΤΡΕΥΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΝΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ,ΠΕΤΣΕΤΕΣ,ΜΑΞΙΛΑΘΟΘΗΚΕΣ,ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ.ΚΟΥΒΕΡΤΕΣ,ΚΑΛΤΣΕΣ...ΜΙΣΩ ΤΑ ΠΟΥΚΑΜΙΣΑ Κ ΤΙΣ ΜΠΛΟΥΖΕΣ....

ΑΑΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΔΙΠΛΟ ΠΙΝΕΙΣ???Κ ΕΓΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ..ΒΑΣΙΚΑ ΕΓΩ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΕ ΚΟΥΠΑ Κ ΠΙΝΩ...ΑΑΑ ΣΕ ΕΝΟΧΛΕΙ Κ ΕΣΕΝΑ Ο ΚΑΦΕΣ ΑΜΑ ΠΙΕΙΣ ΑΡΓΑ???ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΤΕΚΑΦΕΙΝΕ ΑΚΟΥΣΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟΣ...ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΥΣΧΥΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ...
ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΩ..ΕΧΩ ΜΠΟΛΙΚΟ ΦΑΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ.ΕΧΩ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ,ΦΑΣΟΛΑΚΙΑ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΟΚ..ΕΣΥ???
ΟΧΙ ΣΤΟ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ ΦΙΛΟ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΤΟ ΕΙΜΑΙ ΜΑΜΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΗ Κ ΜΕΝΕΙ ΕΔΙΜΒΟΥΡΓΟ Κ ΛΕΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994 Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 215994


ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ Ας μαζευτουμε εδω οσες προσπαθουμε για μωρακι #67 - Σελίδα 21 517142 ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!
ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΟΥΝ ΚΑΝΟΥΜΕ Η ΠΙΝΟΥΜΕ!ΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΕΜΕΝΑ ΘΑ ΜΟΥ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙΣΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΕΦΤΕΔΑΚΙΑ.
ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΤΕ ΚΥΚΛΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΚΑΛΑ.[/quote]

ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΑΥΤΟ...ΧΙΧΙΧΙ.Κ ΓΕΝΙΚΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΟΥΣ ΣΠΙΤΙΟΥ ΧΑΧΧΑΧΑ...ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΑΜΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΛΥΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟ Κ ΒΛΑΒΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΤΗΝ ΒΑΨΑΜΕ ΧΑΧΑΧΧΑ... ΚΕΦΤΕΔΑΚΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΕΕΕ????ΠΠΩΠΩΠΩ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙ...
ΝΑΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΚΑΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΧΑΧΧΑΧΑ Very Happy Very Happy Very Happy

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κοριτσάκια και απο μένα..τι κάνετε ??εγω χαλια!!!

ολο το βράδυ δεν κοιμήθηκα,με ειχε πιασει πονος στην μεση και μετα αυτος ο πονος ήρθε μπροστά,φοβήθηκα και για το μωράκι μου..Κατα τις 4μιση ο πονος πήγε ψηλα και αρχισα να ακουω τα έντερα μου,τωρα ειμαι στο κρεβάτι με Buscopan για τα έντερα,σουπιτσες και τσαγάκια και πονάω ελάχιστο!!!

Με την έλλη τι εγινε??πηγε στον γιατρό?τι της ειπε??

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
goldangel1990 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια και απο μένα..τι κάνετε ??εγω χαλια!!!

ολο το βράδυ δεν κοιμήθηκα,με ειχε πιασει πονος στην μεση και μετα αυτος ο πονος ήρθε μπροστά,φοβήθηκα και για το μωράκι μου..Κατα τις 4μιση ο πονος πήγε ψηλα και αρχισα να ακουω τα έντερα μου,τωρα ειμαι στο κρεβάτι με Buscopan για τα έντερα,σουπιτσες και τσαγάκια και πονάω ελάχιστο!!!

Με την έλλη τι εγινε??πηγε στον γιατρό?τι της ειπε??

Κ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΠΑΘΕΣ ΑΥΤΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ?????
ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΗΝ ΨΑΧΝΟΥΝ...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις