Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
16 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 16 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

1ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 6:38 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sad 



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mary 30 στις Τρι Φεβ 11, 2014 9:34 am, 1 φορά

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
συγνωμη που τα ειπα ολα μαζι αλλα ειμαι να σκασω υπαρχει τρομερο προβλημα συνεχεια μας ενοχλουν τρομερα, αλλοι βαζουν μουσικη αλλοι τρυπανε με τρυπανια μεσημεριατικα η δικια του φωναζει ολη μερα και ολη νυχτα και εμεις που δεν κανουμε τιποτα μας ενοχλει συνεχεια

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Στην πολυκατοικια υπαρχουν και αλλοι?Δεν μπορει να γινει μια συζητηση στην συνελευση της πολυκατοικιας?

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mary 30 έγραψε:κοριτσια γεια σας εχω και καιρο να εμφανιστω το ξερω. ρε παιδια εκτος απο ολα μου τα προβληματα εχω τρομερο προβλημα με τους απο κατω, καποιος να με βοηθησει γιατι θα τρελαθω! αγορασαμε ενα σπιτι και μενουμε ενα χρονο ε απο την πρωτη κιολας μερα μας χτυπανε τα κουδουνια οποτε γουσταρουν να καθαρισουμε τη σκαλα μια και δεν υπαρχει καθαριστρια , μας χτυπανε οτι κανουμε συνεχεια φασαρια ενω μουσικη δεν ακουμε και περπαταμε ξυπολυτοι μεσα στο σπιτι ,μας χτυπαμε να παρουμε το αυτοκινητο απο το παρκιν μας που εχουμε αγορασει εμεις για να βαλουν το αυτοκινητο τους, ξεχασα να αναφερω οτι εχουν και ενα παιδακι 8 μηνων που κατα τα αλλα εμεις το ενοχλουμε κανωντας φασαρια ετσι λενε αυτοι και αυτο το παιδακι εχει μια μανα που ολη μερα φωναζει σκοτωνεται με τη πεθερα της σπαει πραγματα κλτ και τωρα σαν κερασακι στη τουρτα βαπτιζα χτες το ανηψακι μου και με τον αντρα μου και την πεθερα μου σπιτι εβαλα τα τακουνια 2 λεπτα ακριβως πριν φυγουμε για την εκλησια και ηρθε πανω ρε παιδια και ανοιξα την πορτα και εισεβαλε μεσα κανονικα και ενω του εξηγησα οτι φευγουμε αμεσως μας εκανε σ..... και δεν εφευγε με αποτελεσμα να με κανει και ρεζιλι στη πεθερα μου η οποια του εξηγησε και αυτη με ομορφο τροπο οτι εμεις δεν κανουμε φασαριες και οτι τα παπουτσια τα εβαλα πριν φυγουμε 2 λεπτα. εμεις εχουμε και ενα σκυλακι που ποτε δεν ακουγεται το καυμενο και ζει μεστο σπιτι και μας ειπε οτι τον ενοχλει και του ειπα οτι υπαρχει νομος που επιτρεπει μεχρι δυο κατικοιδια στο διαμερισμα. επισης εχω σοβαρο προβλημα και δεν ξερω πως να το χειριστω γιατι ειναι ενικιαστης και οχι ιδιοκτητης και επισης ειναι και αστυνιμικος. εγω λεω την επομενη φορα να παω σε ενα δικηγορο να του κανω εξωδικο ρε παιδια ουτε να ανασανουμε δεν μπορουμε και τιποτα δεν κανουμε ουτε φασαρια ουτε μουσικη ουτε τιποτα αυτοι ακουγονται και σκοτωνονται και στις 2 το βραδυ πολλες φορες και το μωρο κλαιει ολη νυχτα το καυμενο.

Κοπελα μου καλησπερα..το να εχεις δυστροπους γειτονες ειναι οτι χειροτερο..παντου ομως υπαρχει ο ΄΄τρελος΄΄ της γειτονιας..παντου..καταρχην ηρεμησε και κοιτα τι μπορεις να κανεις..πρωτα πιασε τον ιδιοκτητη του διαμερισματος και πες του το προβλημα σου..απαγορευσε του με υφος εντονο και αυστηρο να σου ξαναχτυπησει το κουδουνι οτι ωρα θελει...πες του οτι αν δεν προκειτε για μεγαλη αναγκη,θα μπορει να σε ενοχλει το πρωι μονο π.χ.ο νομος για τα κατοικιδια οντως σε καλυπτει οποτε απο εκει δεν εχεις θεμα..το παρκινγκ εφοσον το εχετε αγορασμενο ειναι δικο σας οποτε πες του αν θελει να αγορασει και εκεινος χωρο και να μην σε πολυζαλιζει..εσυ προσπαθησε τις ωρες κοινης ησυχιας να εισαι τυπικη και να μην δινεις δικαιωματα και αστον να κουρευεται..ο τυπος προφανως εχει αλλου ειδους προσωπικα προβληματα που δεν μπορει να ξεσπασει εκει που πρεπει και σε συνδυασμο με την υποτιθεμενη ΄΄εξουσια΄΄ που του δινει η στολη του,το παιζει ο νταης της γειτονιας...μην αγχωνεσαι..γινε κι εσυ αποτομη και αυστηρη απεναντι του(η πολυ ευγενεια βλαπτει μερικες φορες) και συμβουλεψου εναν δικηγορο..ισως σου προτεινει να απευθυνθεις και σε εναν εισαγγελεα.υπομονη...

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε παιδια καλα ολα αυτα που λετε καναμε και συνελευση και βγαλαμε και διαχεριστρια ξερετε τι εγινε μετα απο λιγο καιρο? της εκλεψε τα καθηκοντα της ναι οπως το ακουτε εβαλε και χαρτι στο ασανσερ να πληρωνουν σαυτον κοινοχρηστα και μαλλον επειδη ο κοσμος φοβαται που ειναι αστυνομικος δεν μιλανε χαμος σας λεω προχτες μεστο μεσημερι 3 η ωρα σκοτωθηκε η γυναικα του με τη πεθερα βαρια ομως και εχτες ηρθε επειδη εγω εβαλα τακουνια 2 λεπτα πριν φυγω, και το σκυλακι καθολου να καθολου δεν ακουγεται και σαν να μην εφτανε αυτο ειδα και φωτογραφια του σε σαιτ κοινωνικης δικτυωσης αγκαλια με σκυλι και εγραφε οτι εχει τωρα μη με ρωτησετε που μπορει στη μανα του και οτι τα λατρευει. ρε παιδια εχω την εντυπωση οτι εξαρχης ισως θελανε αυτο το διαμερισμα και οτι υπαρχει εγαλη ζηλια εναντιον μας μας ενοχλει σε βαθμο σα να θελει να φυγουμε απο τη πολυκατοικια

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και πρεπει να ειμαι και ηρεμη γιατι τελος του μηνος θα κανω σπερματεγχυση που να πετυχει αμα με κανει ετσι χαλια αυτος

sofia lara

sofia lara
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΘΑ ΤΟΝ ΦΟΒΑΣΤΕ.ΕΙΝΑΙ ΕΝΟΙΚΙΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΟΤΑΝ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ.ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΧΤΥΠΑΝΕ ΑΥΤΟΙ ΤΑ ΚΟΥΔΟΥΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ ΕΤΣΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΣΥ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ.

dina kardoyla

dina kardoyla
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πρωτον πηγαινε σ ενα δικηγορο να το συζητησεις να δεις τι θα σου πει κ δευτερον να μην ανοιγεις την πορτα του σπιτιου σου τι παει να πει εισεβαλε μεσα στο σπιτι κ εβριζε ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΞΑΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙς ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΣΟΥ ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΒΑΡΑΕΙ ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 679259 ειναι αστυνομικος κ το παιζει αντρας affraid παιξτο κ εσυ αδιαφορη Sleep αστα οι γειτονες ειναι τι λαχειο θα σου κληρωσει ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 654316 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 875502 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 875502 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 893968 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 311356

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ..ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!!!
ΚΑΤΑΡΧΗΝ....ΤΟ ΟΤΙ ΕΙΝΑ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ...ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΑς ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΜΙΑ "ΦΟΒΙΑ" ΥΠΟΣΥΝΕΙΔΗΤΑ ΟΤΙ ΚΑΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΛΑΚΑΣ!!!ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΤΟΥ ΔΙΟΤΙ ΕΦΟΣΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΒΑΡΔΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ....ΠΧ. ΕΞΗΒΥΡΣΗ ΑΡΧΗΣ ....ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΤΕΙΣ ΣΑΝ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΜΑΛΑΚΑ!!!!!!!Η ΛΥΣΗ ΣΟΥ Η ΑΠΛΗ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΕΞΩΔΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΤ ΟΙΚΟΝ ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ...ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΠΙΝΕΛΙΚΟΜΜΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ.......

10ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 8:19 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σε ευχαριστω πολυ κοπελα μου γλυκια, τωρα πριν λιγο πηρα τηλ και μια κυρια που εχει αλλο διαμερισμα και μου ειπε για συνελευση καινουργια γιατι αυτος ο μ.... εννοχλει και αλλους οχι μονο εμας για διαφορους λογουσ πχ επειδη στο δευετερο εχουν κουνελακι κτλ και φυσικα τον εκανα ρεζιλι σαυτην γιατι ειναι κκαι οικοπεδουχος οτι σκοτωνονται με τη γυναικα του και τη πεθερα και οτι κανει παρατηρησεις σε μας επειδη εβαλα τα παπουτσια 2 λεπτα πριν φυγω

11ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 8:21 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ρε κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ αλλα νομιζω ο ανθρωπος εχει προβλημα σοβαρο οταν του λες με ευγενεια να μην εισβαλει ετσι μεσα στο σπιτι και ολα αυτα και δεν καταλαβαινει εχει προβλημα σοβαρο και ειναι και νεος ανθρωπος τι να πω πια

12ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:00 am

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ημαρτον!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ας ξεκινησουμε απο το οτι ειναι ενοικιαστης κ αρα δε θα επρεπε να εχει τη διαχειρηση αυτος. Αν δλδ παρει το ταμειο κ φυγει που θα τον βρειτε? Αλλα κ παλι ο διαχειρηστης βγαινει με ψηφοφορια κ οχι με το ετσι θελω! Ξεκινηστε αλλαζοντας αυτο πρωτα. Αν δεν του αρεσει τα κουβαδακια του κ σε αλλη παραλια!
Οσον αφορα τις εισβολες απλα δεν θα του ανοιξεις ποτε ποτε ξανα. Ας χτυπαει. ΧΕΣΤΗΚΕΣ!!! Πες του οτι αν ξαναενοχλησει θα παρεις την αστυνομια κ αδιαφορεις αν ειναι κ ιδιος αστυνομικος. (Κρατα ομως επιπεδο. Μην φωναζεις κ μην τον βρισεις ποτε)
Ρωτα δικηγορο αλλα προσεξε το θεμα με το παρκινγκ. Σε πολλες οικοδομες εχει γινει παρανομη πωληση θεσεων παρκινκ απο τους εργολαβους ενω κανονικα η πηλωτη ειναι κοινοχρηστη.

Υπαρχει κ η αλλη κωμικοτραγικη λυση. Να αρχισεις οντως να κανεις φασαρια κ να του σπας τα ....νευρα για να καταλαβει τι ειχε κ τι εχασε!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κ πανω απολα ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!!!!!!

13ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:02 am

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ..ΑΠΛΑ ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ..

14ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:19 am

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι θα πει ειναι αστυνομικος ε και κοιτα να εισαι ηρεμη με το μπαζω κ πηγαινε σε ενα δικηγορο κ δνε τη θα σου πει κ μν του ξανανοιξης αστους να χτυπανε κ αν πουν τπτ πες τουσ θα σας κανω μυνηση θεε μου ποπο τι τραβας

15ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 11:09 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαθε σε ποιο αστυνομικο τμημα υπηρετει.απειλησε τον αν ξαναρθει οτι θα του κανεις αναφορα.τα φοβουνται κατι τετοια. α και μην ασχολησε με τον μακακα.ουτε να του ξανανοιξεις την πορτα σου.οσο για το παρκιν εινα οντως παρανομες οι αγοραπωλησιες θεσεων.οποιος προλαβει παρκαρει.αλλα πες του παει χαλασε δεν ξερω τι εχει θα το φτιαξω οταν εχω λεφτα.
καλη επιτυχια με την προσπαθεια σας για μωρακι. Very Happy

16ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 11:52 am

βιολετα3


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσι τ να πω καλα ξεμπερδεματα.εμεις νοικιασαμε ενα σπιτι πριν 8 μηνες στο δευτερο κ η αδερφη μ τ ισογειο τ οποιο εχει κ αυλη καταχαρικαμε που θ ειμαστε μαζι κ θα βοηθαμε η μια την αλλη .να αναφερω πως στην πισω μερια μενει η μανα τ ιδιοκτητριας.στην αρχη πολυ καλη.σιγα σιγα καναμε παρεες στην γειτονια κ ερχοντουσαν παιδακια στην αυλη τ αδςρφης μου κ η θεια αρχιζε ν μην τ αρεσει κ να μας την λεει με αποκορυφομα μια μερα αρχισε ν λεει πως δ επιτρεπει ν ερχονται αλλα παιδια τα εδιωχνε κ γυρισε κ ειπε πως τ παιδια μ δεν εχουν αναγκη απο παρεα κ να παιζουν μονα τους.κ πολλα αλλα.δ εχω ξαναδει πιο κακο ανθρωπο.παρολο π εχω κανει συμβολεο για 2 χρονια ψαχνω ειδη για αλλο σπιτι

17ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 12:10 pm

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:μαθε σε ποιο αστυνομικο τμημα υπηρετει.απειλησε τον αν ξαναρθει οτι θα του κανεις αναφορα. Very Happy

ακριβως! καντον ρεζιλι. αυτος θα πρεπε να τηρει τους κανονες πρωτος....

18ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 12:26 pm

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ νόμιζα ότι ο δικός μας γείτονας ήταν περίεργος!!
Εμείς έχουμε αγοράσει ένα Σπιτι στον 1 όροφο μιας 4οροφης πολυκατοικίας+ισόγειο. Δηλαδή 10 διαμερίσματα στο σύνολο. Στον 4 όροφο μένει ένας να μην πω, ο οποίος τσακωνεται με όλο τον κόσμο. Εργασίες κ επισκευές σε όλη την πολυκατοικία ΑΠΑΓΟΡΕΎΟΝΤΑΙ οποιαδήποτε ώρα της ημέρας..Επειδή η γυναίκα του είναι μια τραγουδιαρα της κακιάς ώρας κ κοιμάται μέχρι το μεσημέρι. Έχει ρηξει φωλα σε 4 σκυλιά όχι μόνο στην πολυκατοικία μας αλλά κ στις γύρω. Σκότωσε με πολυβολο ένα σκυλάκι στην απέναντι πολυκατοικία κ ΤΏΡΑ πρόσφατα είδα ότι λειπε κ άλλο ένα απο μια άλλη. Απέναντι μας έμενε ένα ζευγάρι το οποίο είχε 2 σκυλακια, τα οποία προσωπικά εμένα που ήμουν δίπλα δεν με ενοχλούσαν, τους έριξε φωλα στο μπαλκόνι, τα προλαβανε κ επειδή κάτι έπρεπε να κάνει το νούμερο, έριξε στο αμάξι του παιδιού χλωρινη στο πίσω μέρος αυτοκινήτου κ ξεβαψε χρωμα κ έσπασε κ τα φανάρια του. Τι άλλο να πω; Το θέμα είναι ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι μια Χαρα κ τα βρίσκουμε μεταξύ μας εκτός του βλακα που δεν τον χωνευει κανείς. Αλλα δεν μπορούμε κ να Κάνουμε τίποτα γιατί δεν έχουμε αποδείξεις.

Άρα να σου ευχηθώ υπομονή κ εννοείται δεν θα του ξανανοιξεις πόρτα για κανέναν λόγο.

19ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 12:42 pm

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:Κ νόμιζα ότι ο δικός μας γείτονας ήταν περίεργος!!
Εμείς έχουμε αγοράσει ένα Σπιτι στον 1 όροφο μιας 4οροφης πολυκατοικίας+ισόγειο. Δηλαδή 10 διαμερίσματα στο σύνολο. Στον 4 όροφο μένει ένας να μην πω, ο οποίος τσακωνεται με όλο τον κόσμο. Εργασίες κ επισκευές σε όλη την πολυκατοικία ΑΠΑΓΟΡΕΎΟΝΤΑΙ οποιαδήποτε ώρα της ημέρας..Επειδή η γυναίκα του είναι μια τραγουδιαρα της κακιάς ώρας κ κοιμάται μέχρι το μεσημέρι. Έχει ρηξει φωλα σε 4 σκυλιά όχι μόνο στην πολυκατοικία μας αλλά κ στις γύρω. Σκότωσε με πολυβολο ένα σκυλάκι στην απέναντι πολυκατοικία κ ΤΏΡΑ πρόσφατα είδα ότι λειπε κ άλλο ένα απο μια άλλη. Απέναντι μας έμενε ένα ζευγάρι το οποίο είχε 2 σκυλακια, τα οποία προσωπικά εμένα που ήμουν δίπλα δεν με ενοχλούσαν, τους έριξε φωλα στο μπαλκόνι, τα προλαβανε κ επειδή κάτι έπρεπε να κάνει το νούμερο, έριξε στο αμάξι του παιδιού χλωρινη στο πίσω μέρος αυτοκινήτου κ ξεβαψε χρωμα κ έσπασε κ τα φανάρια του. Τι άλλο να πω; Το θέμα είναι ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι μια Χαρα κ τα βρίσκουμε μεταξύ μας εκτός του βλακα που δεν τον χωνευει κανείς. Αλλα δεν μπορούμε κ να Κάνουμε τίποτα γιατί δεν έχουμε αποδείξεις.

Άρα να σου ευχηθώ υπομονή κ εννοείται δεν θα του ξανανοιξεις πόρτα για κανέναν λόγο.


Μια κρυφη καμερα στο χωρο που παρκαρετε ή στα μπαλκονια θα ηταν μια αρχη. Στο δικαστηριο αν φτασετε ως εκει θα πειτε οτι η καμερα ηταν για λογους ασφαλειας γιατι τον τελευταιο καιρο ειχατε πολλες φθορες. (το λεω γιατι γενικοτερα ειναι παρανομο να βιντεοσκοπεις ή να ηχογραφεις καποιον εν αγνοια του)

20ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 2:02 pm

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ποιος θα τα βάλει μαζί του. Αυτός κάποια στιγμή είχε πει σε μια συνέλευση μετά το περιστατικό με τη χλωρινη ότι αν βρει κάτι στο αμάξι του, θα βάλει φωτιά σε όλο το γκαράζ. Κ τον έχω ικανο.

21ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 2:57 pm

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Loipon!!Eixa palaiotera provlhma me mia geitonhsa h opoia den hthele na vlepei amaksi parkarismeno ston apenadi dromo apo to parking ths giati den mporouse na kanei manouvra kai na vgei k apeilouse olh thn geitonia pws tha kanei zhmia sto amaksi opoiou parkarei ekei..
Thlefwnhsa sthn astynomia,gia na katagrafei to gegonos kai sthn synexeia thn kalesan sto tmhma gia parathrhsh..thn epomenh fora ths ekshghsan oti ta pragmata tha einai diaforetika!

Ayto tha kaneis..tha pareis thn astynomia tha peis oti se enoxlei mesa sto spiti sou,oti sou xtypaei synexeia ta koudounia gia na se epiplhksei me diafores aformes..tha peis pws den mporeis na ksereis tis protheseis tou k giati to kanei ayto k pws fovasai dioti einai enas agnwstos gia sena.
Tha katagrafei to gegonos k thn epomenh fora p tha sou xtyphsei tha tou peis an thelei na kalesei thn astynomia gia opoio logo ekeinos nomizei k pws hdh exeis enhmerwsei thn astynomia gia thn parenoxlhsh pou exeis ypostei mesa sto spiti sou!
Enalaktika mporeis na tou peis na valei karota sta aytia k na ksaplwnei pio syxna me thn gynaika tou dioti h elleipsh epafhs kanei kako!
Telospantwn plaka kanw..mhn tou dineis shmasia..pes tou opote exei provlhma na kalei thn astynomia..tha ginei noumero k tha mazeytei k an ontws einai astynomos h astronayths ayto den shmainei pws den mporei na einai k trelos..mhn ton afhneis loipon na steketai sthn porta sou.

22ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:15 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βρε κοριτσια τι ειναι αυτα που βλεπω??? ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 606100
υπαρχουν τετοιοι ανθρωποι στις μερες μας? τι εχουν παθει? τους βαρεσε η κριση στο κεφαλι? ημαρτον δηλαδη....
φτου φτου εχουμε αριστους γειτονες.απο σημερα θα τους φτιαχνω και γλυκακια να τους κερναω χιχιχι
καντε υπομονη και ολα θα πανε καλα. μην δινετε και πολυ σημασια, ισως αναζητουν τροπους για να στρεψουν την προσοχη σας επανω τους. τι να πω....
καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολες! ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ 875502

23ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:19 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες πολυ για τις απαντησεις και καποιες σιγουρα θα με βοηθησουν αρκετα, επειδη εμεις δεν καναμε φασαρια τωρα απο τις 7 που λιγει η κοινη υσηχια θα βαζω πλυντηρια θα περπαταω με τα τακουνια και δεν ξερω και εγω τι αλλο με το τρελο. και στο παρκινγκ που παρκαρει στο υπογειο παρανομα παρκαρει γιατι κανονικα το δικο του ειναι στη πυλωτη και επεισης βαζει και οπου βρει 2 μηχανες και ενα ποδηλατο. σας λεω ο ανθρωπος δεν παει καλα και φοβαμαι μην μας πυροβολησει και καμια μερα. πηγε και στο δευτερο ροφο και λεει στη κοπελα με 5 χρωνων παιδι οτι να κανει υσηχια και να μην φωναζει οταν παιζει γιατι ενοχλει το δικο του και να πεγαξουν και το κουνελακι του παιδιου γιατι μυριζει 2 οροφουσ πιο πανω? ε και μας ρε φιλε μας μυριζουν τα σ... απο τις πανες του παιδιου σου , ε τινα πω ρε παιδια ειναι πραγματα αυτα με το τρελο .

24ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 9:34 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ ασχοληθηκες με τον τυπο.... ασε να διαρευσει στην πολυκατοικια οτι μετακομιζετε και οτι το διαμερισμα σου το νοικιασες σε τσιγγανους, γυφτους ή σε πακιστανους.θα παθει εγκεφαλικο ο τυπος χαχαχαχα

25ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Σεπ 16, 2012 10:00 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαχαχαχα ωραιο μαρεσε θα τους φερει και τη χ.. α... αυτοσ την αλλη φορα με μια τετοια μπλουζα ηταν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις