Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

26ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Σεπ 17, 2012 1:11 pm

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:χαχαχαχα ωραιο μαρεσε θα τους φερει και τη χ.. α... αυτοσ την αλλη φορα με μια τετοια μπλουζα ηταν Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Α!Μιλαμε για ΤΗΝ περιπτωση... Υπομονη! Αν θες ψαξε κ το ενδεχομενο να τον διωξετε απο την πολυκατοικια. Αν εχετε ολοι προβλημα μαζι του μπορειτε να απεθυνθειτε στον ιδιοκτητη του διαμερισματος κ να ζητησετε να τον διωξει. Ας του διπλασιασει το ενοικιο!!!!!!

27ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Σεπ 17, 2012 2:29 pm

πνευματικη μαμα


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΤΩΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΑ ΤΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΩΣ ΚΟΡΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΤΑ ΞΡΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ ΚΟΙΝΗΣ ΗΣΥΧΙΑΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ(ΟΠΩΣ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΑΤΕ) ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΟΣΕΣ ΕΧΕΤΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΕΙΤΟΝΕΣ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΜΙΑ ΑΝΩΝΥΜΗ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΙ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΑΤΗΣΡΗΣΗ, ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΠΛΗΞΗ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ Η ΤΗ ΓΕΙΤΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΠΛΗΓΜΑ!
ΕΠΙΣΗΣ ΟΙ ΣΥΖΥΓΟΙ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΤΙΠΟΤΑ????

28ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 9:25 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια καλημερα!!!! ναι ουτε μηνας δεν περασε και επανερχομαι σαυτο το θεμα!!!! τα νευρα μου!!! χαμος εγινε παλι εχτες!! κοιμομουν με ενα σιθρου νυχτικο και θα σας εξηγησω γιατι το λεω αυτο πιο κατω και ο αντρας μου καθοταν με το laptop στο μπαλκονι και εβλεπε το στοιχιμα ,οταν αρχισαν να χτυπανε τα κουδουνια μανιωδως. σηκωνομαι και τον βλεπω οτι εχει παει στη πορτα και βλεπουμε απο το ματακι τη γυναικα του απο κατω ...του λεω μην ανοιξεις, πηγαινε μεσα μου λεει και παω ... χαμος αυτη να τον βριζει οτι κανουμε φασαρια τραβαμε τραπεζια και δεν ξερω και εγω τι αλλο και εκεινος να της εξηγει οτι δεν καναμε τιποτα και οτι μαλλον καποιο αλλο διαμερισμα κανει φασαρια και την ακουει ,αυτη αρχισε να τον βριζει και να τον λεει μαλα....και διαφορα τετοια και εκεινος της λεει δεν εισαι καλα κοριτσι μου εσυ μαλλον εχεις επιλοχειο καταθλιψη (επειδη εχει γεννησει προσφατα). ανεβαινει ο αντρας της ο αστυνομικος να μας το παιξει δεν ξερω κ εγω τι και κολαει τα μουτρα του σχεδον στο προσωπο του αντρα μου και αρχιζει και τον βριζει...και μετα απο ολα αυτα σηκωνομαι εγω με το σιθρου το νυχτικο που πανω στα νευρα μου δεν με ενοιαζε καν που φαινοντουσαν εσωρουχα απο μεσα και παω στη πορτα και τους ριχνω ενα χεσιμο μας ακουσαν 10 τετραγωνα μακρια και τι λεει ρε παιδια η σκρο..α η τρελη. "γιαυτο δεν σας δινει ο θεος παιδι". και τρελενομαι μιλαμε και λεω που το ξερει αυτη οτι εμεις δυσκολευομαστε. παιδια μας παρακοουθανε και τι λεμε μες στο σπιτι μας. φωναζω την αστυνομια λοιπον και ερχεται σε μας και μετα παει απο κατω σπιτι τους και τους λενε τα παιδια θα σας κανουν μυνηση ειναι 1 μισης χρονος που τους χτυπατε κουδουνια συνεχεια μια παρε το αμαξι σου να παρκαρω εγω μια παιζεται μπαλα χωρις εμεις να ειμαστε εδω και να λυπουμε δυημερο μια χτυπανε οι τεντες χωρισ καν να κουνιουνται ...κτλ να μην σας κουραζω. κ λεει αυτος ε ας κανουν μυνηση. τους κρατησαν τα στοιχεια και το συμβαν καταγραφηκε..ερχονται πανω οι αστυνομικοι προσεξτε συναδελφοι του κυριου και μας λενε εχετε μπλεξει με μα....κες!!!!! και οι ιδιοι αστυνομικοι που ως γνωστον βαριουνται τη γραφειοκρατια μας λενε θα κανετε εισαγελικη παρεμβαση να τους κανει συσταση ο εισαγγελεας και θα τους κανουμε μυνηση για εισβολη στο σπιτι και παρενοχληση και στον ιδιοκτητη του σπιτιου για κακο μισθωτηριο! και εμενα να με ποναει τρομερα η κοιλια μου και περιμενω και αποτελεσμα μετα απο iui και πειτε μου τωρα εσεις τι θα κανατε !!!!!!!!

συγνωμη για το μακροσκελες... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

29ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 9:38 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα ,εγω αγαπη μου γλυκια θα ειχα κανει μηνυση προ πολλου.....λυπαμαι αλλα αυτοι οι ανθρωποι δεν θα μαζευτουν ποτε...εκτος απο μήνυση θα έκανα και ασφαλιστικα μετρα....να μην μπορουν να με πλησιασουν στα 10 μετρα......αντε γιατι παρατραβηξε το ανεκδοτο.... και χαρα στο κουραγιο σου μεχρι τωρα!!!!

30ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 9:54 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ το διαβασες ολο απο την αρχη? δεν μπορω πραγματικα και δεν ξερω πως γινονται αυτα και τι θελουν απο μας . το θεμα ειναι πως αν κανουμε μυνηση και τρεχουμε στα δικαστηρια μετα απο χρονια αυτοι μπορει να εχουν φυγει και απο δω. κατι δεν γινεται με την εισαγγελικη παρεμβαση αν τους φωναξει ο εισαγγελεας για συσταση δεν θα μαζευτουν λιγο ?

31ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 9:56 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχω αρχισει και τους φοβαμαι ...φοβαμαι για το σπτι μου ...για το αμαξι μου ...για το σκυλακι μου... ειναι τρελοι

32ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 10:41 pm

Lida R

Lida R
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary 30 έγραψε:αχ το διαβασες ολο απο την αρχη? δεν μπορω πραγματικα και δεν ξερω πως γινονται αυτα και τι θελουν απο μας . το θεμα ειναι πως αν κανουμε μυνηση και τρεχουμε στα δικαστηρια μετα απο χρονια αυτοι μπορει να εχουν φυγει και απο δω. κατι δεν γινεται με την εισαγγελικη παρεμβαση αν τους φωναξει ο εισαγγελεας για συσταση δεν θα μαζευτουν λιγο ?

mary 30 έγραψε:εχω αρχισει και τους φοβαμαι ...φοβαμαι για το σπτι μου ...για το αμαξι μου ...για το σκυλακι μου... ειναι τρελοι


ναι το διαβασα απο την αρψη...πιστευω πως και με μια εισαγγελική παρέμβαση θα χεστεί λιγο πανω του γιατι ειναι αστυνομικος και αν δημιουργεί προβληματα στην προσωπική του ζωη απειλείται η θεση του και θα εχει προβληματα στην υπηρεσία του,...επισης νομιζω οτι μπορεις να ζητησεις ασφαλιστικά μετρα και χωρίς να καταθέσεις μήνυση...

33ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Κυρ Οκτ 14, 2012 11:20 pm

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Mary έχεις απόλυτο δίκιο έχεις μπλαίξει με ηλίθιους, τι φοβάσαι καλε?? σιγά... νομίζω ότι αμα του γίνει σύσταση από την υπηρεσία του αυτός θα φοβηθεί περισσότερο, πίστεψέ με! Τα έχουν παίξει με το μωρό και τους φταίνε όλα και προσπαθούν να ξεσπάσουν αλλού. Εγω δυστυχώς έχω ακριβώς το αντίθετο. Από πάνω έχω συγγενείς, την αδερφή της μαμάς μου με την οικογένειά της. Παιδιά ότι και να σας πω είναι λίγο. Μιλάμε για μια οικογένεια με μεγάλα παιδιά που δεν δικαιολογείται αυτή η φασαρία. Ποιες ώρες κοινής ησυχίας και κουραφέξαλα. Δυστυχώς είναι συγγενείς και δεν θέλω να τσακωθώ, το λέω με όσο πιο ήρεμο τρόπο μπορώ όταν τους βλέπω αλλά τίποτα. Μου λένε ναι - ναι το μωράκι μην το ξυπνάμε αλλά μια που το λέω και μια που γίνεται χαμός. Μέχρι πριν δύο χρόνια κοιμόντουσαν από τις 10 το βράδυ, δυστυχώς απέλυσαν τον άντρα της θείας μου και από τότε έχουμε ιστορίες, δεν ξέρω τι συμβαίνει σαν να έχουν περιραχτεί να νεύρα του και το χειρότερο το δωμάτιο της μικρής είναι πάνω από το δικό του. Στο οποίο δωμάτιο κοιμάται μόνος του (η θεία μου κοιμάται μαζί με τον ένα παιδί στο άλλο δωμάτιο..) οοοοολη μέρα βρίσκεται εκεί, τρώει, πίνει, καπνίζει, κοιμάται-σπάνια, βλέπει tv, είναι στο internet..για δουλειά ουτε λόγος.. και συνέχεια κοπανάει καρέκλες, κλείνει με δύναμη την μπαλκονόπορτα και η δικια μου κάτω πετάγεται μέσα στον ύπνο της και τσιρίζει. Αυτό γίνεται όλη μέρα.. και τους έχω πεί δεν με πειράζει αλλά σας παρακλώ μετα τις 10 κάνεται λίγο ησυχία. Μιλάμε 2 και 3 το πρωί αυτός ξύπνιος να κοπανάει την καρέκλα. Κορίτσια και εγώ έχω τρελαθεί κάνω υπομονή αλλά δεν ξέρω μέχρι πότε... Mad Mad Mad

34ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 12:01 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φαντασου οτι εμεις δεν κανουμε τιποτα κοιμομαστε και μας χτυπανε τα κουδουνια , δεν ειναι καλα οι ανθρωποι οτι ακουνε μαλλον το χρεωνουν σε μας Sad Sad

35ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 12:05 am

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγαινε στο φαρμακειο και παρε 2 ωραιοτατα ζευγαρια ΩΤΟΑΣΠΙΔΕΣ.δεν αξιζουν οι ανθρωποι να ασχολεισαι πλεον. επικοινωνησε και με τον ιδιοκτητη του διαμερισματος και εξηγησε του τη νκατασταση.
καλημερα και καλη εβδομαδα κοριτσαρα μου.

36ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 12:06 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τι να πω ρε παιδια αν ειναι δυνατον και ειναι νεοι ανθρωποι

37ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 1:47 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μολις ξαναφωναξουν 2 η ωρα την νυχτα ή μολις φωναξει η γυναικα του και να λειπει αυτος μη μασησεις,καλεσε την αστυνομια.θα γινει ρεντικολο ο ξεφτιλας!αμα δεν ηθελε να ακουει το περπατημα του απο πανω ας νοικιαζε ρετιρε!ρε τι αλλο θα ακουσουμε!!! Twisted Evil

38ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 1:55 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οχι παιδι μου τιποτα δεν ακουγεται εμεις σπιτι ειμαστε κα ξυπολυτοι να φανταστεις απλα εχουν προβλημα !!!

39ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 15, 2012 4:00 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mary 30 έγραψε:οχι παιδι μου τιποτα δεν ακουγεται εμεις σπιτι ειμαστε κα ξυπολυτοι να φανταστεις απλα εχουν προβλημα !!!

το πιστευω...απλα λεω οτι και να ακουγεστε εχετε καθε δικαιωμα!και ο ιδιος κανενα δικαιωμα να εισβαλει στην περιουσια σας!
με τον ιδιοκτητη του μιλησατε να του κανει καποια συσταση?

40ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 9:43 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια ποσο καιρο ειχα να γραψω ? ε παλι τα ιδια !!!! δυο μερες πριν η μαλα.....νη απο κατω καλεσε την στυνομια και μας ξυπνησαν 10 η ωρα το πρωι οι αστυνομικοι γιατι λενε τους ειπε οτι χτυπανε οι τεντες μας!!! αν ειναι δυνατον ρε παιδια και 10 η ωρα ειναι καν ωρα υσηχιας? ηταν 28 οκτωμβριου και ηρθαν οι αστυνομικοι και μας λεγανε ποια ειναι αυτη η μαλα....νη που απασχολει ολοκληρο περιπολικο και ειδικα σε τετοια ημερα που χρειαζεται.. ε αφου γελασαμε ολοι μαζι εφυγαν μετα απο λιγο. μιλαμε ειναι τρελοι ρε παιδια οι ανθρωποι και πραγματικα δεν ξερουμε τι να κανουμε να τους παμε νομικα ? να τους φερουμε κανενα ψυχιατρο ειδικα αυτην να τη κοιταξει γιατι εχει σοβαρο προβλημα, εχει καταντηση αηδια θελει απλα να μας ενοχλει συνεχεια γιατι δεν μας γουσταρει!

41ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 10:44 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!ε τοτε βρε κοριτσι μου καντε συσταση στον ιδιοκτητη!ελεος δλδ με τον καθε τρελο...και κανονικα οι ιδιοι οι αστυνομικοι επρεπε να της κανουν συσταση να μην ενοχλει την αστυνομια για ανυποστατα θεματα.....
απορω πως αντεχεις κουκλα μου... Rolling Eyes

42ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 10:46 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 911307 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 911307 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 911307 ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 911307 Η ΤΡΕΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ! Κοπέλα μου χαρά στο κουράγιο σου!!!! Οι άνθρωποι ειναι μουρλοι!!! Αυτό μου θυμίζει τη δικια μας γειτόνισσα. Πριν καμία 10αριά χρονια έφεραν στα πεθερικά μου μια σακουλα με σαλιγκαρια για να τα μαγειρέψουν. Το βράδυ όμως το έσκασαν απο τη σακουλα τα σαλιγκαρακια και άλλα ανέβηκαν στους τοιχους άλλα πηγαν στα λουλουδια και αλλα πηγαν στον κηπο της γειτόνισσας. 10 χρονια μετά φαγώνεται με τα ρουχα της και λεει οτι τα σαλιγκαρια που βλεπει κατα καιρους στα μαρουλια και τα φυτα της ειναι απογονοι των σαλιγκαριων που εμεις της ριξαμε στον κηπο!!! για να μην πω τι γινεται καθε φορα που εχω κοσμο στο σπιτι και καθομαστε στο μπαλκονι! εχετε δει γιαγια 70αρα να κανει ερπινγκ και να χωνεται μεσα στο θερμοκηπιο με το αφτι στο ναϋλον για να ακουσει τι λετε?
Τωρα περα απο την πλακα επειδη ο τυπος ειναι μαλλον χαμενος στη μεταφραση, περα απο το να γνωστοποιήσεις τα συμβάντα στην αστυνομία νομιζω ότι θα επρεπε να βρεις τροπο να του γινει συσταση μεσω εισαγγελεα. Αν και με την μουρλα που τον δερνει αυτον μονο ο ζουρλομανδυας σας γλιτωνει

43ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 10:52 pm

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν δεν βαριεσαι διαβασε ολα απο την αρχη για να καταλαβεις τι γινεται Very Happy Very Happy Very Happy σου λεω η αστυνομια η ιδια μας λενε οτι δεν πανε καλα και οτι εχουν προβλημα σοβαρο

44ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 10:55 pm

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΑΠΛΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΖΑΛΟΥΡΑ ΜΕ ΤΟΟΟΟΟΣΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.

45ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Δευ Οκτ 29, 2012 11:26 pm

????????


Επισκέπτης
ANNAST έγραψε:Κ νόμιζα ότι ο δικός μας γείτονας ήταν περίεργος!!
Εμείς έχουμε αγοράσει ένα Σπιτι στον 1 όροφο μιας 4οροφης πολυκατοικίας+ισόγειο. Δηλαδή 10 διαμερίσματα στο σύνολο. Στον 4 όροφο μένει ένας να μην πω, ο οποίος τσακωνεται με όλο τον κόσμο. Εργασίες κ επισκευές σε όλη την πολυκατοικία ΑΠΑΓΟΡΕΎΟΝΤΑΙ οποιαδήποτε ώρα της ημέρας..Επειδή η γυναίκα του είναι μια τραγουδιαρα της κακιάς ώρας κ κοιμάται μέχρι το μεσημέρι. Έχει ρηξει φωλα σε 4 σκυλιά όχι μόνο στην πολυκατοικία μας αλλά κ στις γύρω. Σκότωσε με πολυβολο ένα σκυλάκι στην απέναντι πολυκατοικία κ ΤΏΡΑ πρόσφατα είδα ότι λειπε κ άλλο ένα απο μια άλλη. Απέναντι μας έμενε ένα ζευγάρι το οποίο είχε 2 σκυλακια, τα οποία προσωπικά εμένα που ήμουν δίπλα δεν με ενοχλούσαν, τους έριξε φωλα στο μπαλκόνι, τα προλαβανε κ επειδή κάτι έπρεπε να κάνει το νούμερο, έριξε στο αμάξι του παιδιού χλωρινη στο πίσω μέρος αυτοκινήτου κ ξεβαψε χρωμα κ έσπασε κ τα φανάρια του. Τι άλλο να πω; Το θέμα είναι ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι μια Χαρα κ τα βρίσκουμε μεταξύ μας εκτός του βλακα που δεν τον χωνευει κανείς. Αλλα δεν μπορούμε κ να Κάνουμε τίποτα γιατί δεν έχουμε αποδείξεις.

Άρα να σου ευχηθώ υπομονή κ εννοείται δεν θα του ξανανοιξεις πόρτα για κανέναν λόγο.

Συγνώμη κοπέλα μου, αλλά γνωρίζετε ότι έχει ρίξει φόλα/πυροβόλησε σε σκυλιά και δεν κάνατε τίποτα ως γειτονιά????? Μην γίνεστε συνένοχοι στην κακοποίηση. Λυπάμαι που στα λέω τόσο ωμά, αλλά έτσι είναι. Η κακοποίηση στις μέρες μας τιμωρείται αυστηρά. Shocked Shocked

http://www.zougla.gr/Uploads/iliopulu/ZwaDiamartyriaProtaseis.pdf

46ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Τρι Οκτ 30, 2012 12:18 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mary κοριτσι μου τι τραβατε;
να πατε στον ιδιοκτητη κατευθειαν μην το αφηνετε αλλο ακρη δεν θα βρειτε με τους ιδιους δεν ειναι καλα στα μυαλα!
συσταση στον ιδοκτητη του διαμερισματος..

οσο για την αλλη κοπελα με τα σκυλακια
ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ειμαστε με τα καλα μας; σκοτωνουν τα ζωα και δεν κανετε τιποτα; Shocked

47ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Τρι Οκτ 30, 2012 12:24 am

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mary ειχαμε και εμεις εναν ηλιθιο ενοικο πριν καποια χρονια και ειπαμε στον ιδιοκτητη να τον μαζεψει και οτι μαζευαμε υπογραφες να φυγει τελικα εφυγε απο μονος του αν θελετε ολοι οι ιδιοκτητες γιατι δεν κανετε το ιδιο να τον διωξετε
επισης εδω στην χαλκιδα υπαρχει ενας συλλογος που αφορα θεματα και προβληματα στις πολυκατοικιες αν υπαρχει κατι αντιστοιχο εκει που μενεις κανε εγγραφη και θα σε βοηθησουν θα σου πουνε τι μπορεις να κανεις ξερουν ολοι την νομοθεσια απεξω σε τετοια θεματα

48ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Τρι Οκτ 30, 2012 1:35 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
παιδια το εχουμε ηδη πει στον ιδιοκτητη κ δεν τον νοιαζει αυτος θελει μονο το νοικι του να παιρνει . ποιος αλλος θα του δωσει τσι ευκολα 550?

49ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Τρι Οκτ 30, 2012 1:57 am

mary 30

mary 30
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν ξερω αν υπαρχει τετοιος συλλογος εδω στην αθηνα αλλα και να υπαρχει αφου εχουν προβλημα οι ανθρωποι και μας ενοχλουν οτι ψρα και να ειναι ακομα και η καρεκλα που θα καθθισεις 6 το απογευμα τους ενοχλει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy το δαφνι χρειαζονται μαλλον Very Happy

50ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ - Σελίδα 2 Empty Απ: ΟΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΓΕΙΤΟΝΕΣ Τρι Οκτ 30, 2012 2:15 am

antoniasofia1

antoniasofia1
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εμεις να δεις γειτονες που ειχαμε.εκαναν ερωτα και καθε φορα ο αντρας μου αναστατωνονταν και ηθελε και εκεινος να κανουμε μετα. ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ δύο κουκλακια μωρα και .....ενα διαζυγιο

Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις