Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
300 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 300 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
25 σελίδες ξεπέταξα νυχτιάτικα!! Razz
Τι ωραία νέα είναι αυτά.. Ινάκο μου μπράβο σου για την υπομονή σου! Γερό να είναι και να πάνε όλα καλά σου εύχομαι!
Όσο για τον μπέμπη της Γιώτας δεν έχω λόγια.. είναι κουκλί και σου μοιάζει!! Να σου ζήσει κοριτσάκι μου πάντα να τον καμαρώνεις!
Κορίτσια σήμερα είχαμε βάφτιση και μετά φάγαμε έξω με φίλους.. χτυπήσαμε στο τέλος και το ραβανί μας σε ένα καφενεδάκι.. αμ πως!! Γενικά έχω απολαύσει τον καιρό 2 μέρες τώρα!! Αυτή η δροσιά που τόσο καιρό αναζητούσα επιτέλους ήρθε!! Very Happy Very Happy
Κατά τα άλλα έχω πεθάνει στις καούρες!! Ούτε το γάλα με πιάνει τώρα πια, ούτε η σόδα με νερό.. δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.. αύριο θα πάω φαρμακείο να πάρω maalox μου φαίνεται..
Χαρά ακόμη με το δωμάτιο ε?? Μην αγχώνεσαι θα τελειώσει που θα πάει! Wink
Ρε Πηνελόπη τι ξενέρα είναι αυτή με τον καναπέ? Μια φίλη μου είχε πάρει από διάφανο και είχε κ αυτή κάποιο θέμα με τα έπιπλα.. όπως το πες πάντως.. ικεα και ξερό ψωμί!
Αννούλα και Μαράκι *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 417472

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikol m k esy aypnies?? M exei pethanei me ta podia tou,ponaw frikta katw ap to sththos!
Gi ayto p les me ta epipla ap to Diafano..ayrio tha ginei xamos,dioti tha mporousa na exw xtyphsei kiolas.
Esy pote metakomizeis??S exw xasei telkeytaies meres.

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοιμήθηκα το απόγευμα από τις 6 ως τις 9.. όπως καταλαβαίνεις μάλλον θα το ξενυχτίσω αρκετά απόψε!!
Εντωμεταξύ έχω να κάνω και εξέταση αίματος το πρωί, άντε να δω πως θα σηκωθώ!!
Εννοείται πως θα μπορούσε να είχε γίνει κάποιο ατύχημα και μην σου πω να τους πεις ότι χτύπησε κιόλας κάποιος (και καλά) να τους φύγει λίγο η μαγκιά γιατί έλεος!!
Ρε κ εμένα.. έχει κάτσει δεξιά εδώ και 3 βδομάδες έχει βολευτεί μιλάμε και με πιέζει με τα πόδια της απίστευτα, προχθές έπαιρνα βαθιά ανάσα και πονούσα.. νομίζω όμως πως δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο εκτός από υπομονή!! χαχα!! Δοκίμασε να ξαπλώσεις από την αντίθετη πλευρά που κάθεται εκείνο..
Μετακόμιση έχω στις 22 του μήνα, το Σάββατο.. από αύριο θα αρχίζω να μαζεύω τα ψιλά σιγά σιγά.. *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 534787

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ma ti pragma einai ayto..afou koitazomai mhpws exw melania! axax
Koimhthkes poulaki mou arketa e?Bravo!Egw paei kamia vdomada twra pou den to exw me to thema ypnos!
Ypomonh me thn metakomish,thelei energeia kai kalh thelhsh ap olous gia na teleiwnete grhgora,eixa k egw ton Aprilh p metakomisame edw..vevaia den eixa koilia na m enoxlei..na prosexeis Nikol kai na mhn anxwnesai.Valtous na sta kanoun ola oi alloi,einai liges oi eykairies p exoume gia kati tetoio! xixixixi

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχαχαχ!! και εγώ το ίδιο κάνω.. λέω μα τι στο καλό για να πονάω έτσι θα έχω μελανιά!! χαχαχ!
Ναι κοιμήθηκα ευτυχώς αφού ήμουν άυπνη 2 βράδια απανωτά και πάω για το 3ο!
Υπομονή δεν λες τίποτα.. μωρέ το θέμα είναι ότι είμαι τελειομανής και πάντα νομίζω ότι οι άλλοι δεν θα τα κάνουν όπως εγώ.. ξέρεις τώρα.. με συνέπεια να τα κάνω όλα μόνη μου και να ξεπατώνομαι!! Shocked
Αλλά τώρα τι να κάνω.. δεν έχω και πολλές επιλογές, άλλωστε ανυπομονώ τόσο πολύ να πάω στο καινούργιο σπίτι και να βολευτούμε όσο τίποτα!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Se katalavainw apolyta k egw ta idia eimai k nomizw oi perisoteres gynaikes alla twra na prosexeis gia na mporeis na ta xareis ola meta.
Nikolitsa s afhnw paw na kanw prospatheia.
Kalh synexeia k ypomonh ayrio stis eksetaseis..filiaaaaaaaa *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 40746 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 40746

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ' ευχαριστώ Πηνελοπάκι μου, καλό βράδυ κ ήρεμο εύχομαι!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 417472 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 417472

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια!!! Καμια εδω;;;;;;
Η ινα λογικα θα εχει γεννησει!!!
Νικη περιμενουμε νεα απο το γιατρο Smile

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα στα πιο όμορφα κοιλουμπάκια και στις πιο όμορφες μητέρες!!!
Καλορίζικο το θεματάκι μας!!!
Γιωτάκο μου καλό ...μη μασάς όσο μπορείς και όσο γίνεται θα σου κάνουμε παρέα και εμείς απο εδώ και θα σου λέμε τις βλακείες μας να γελάμε!!!
Ινάκο τρελανέ τους όλους!!!
Κόλησα με ένα έργο χθές στο Alpha "Εμπόριο λευκής σαρκός" γαμώ τα έργα αλλά στενάχωρο...με πολύ δόση αλήθειας 02:00 τελίωσε τα ξημερώματα και εγώ ΄μετά επηρεασμένη από το έργο με έπιασε ο ύπνος στις τέσσερις οτι να ναι!!!
Μετά ο έξυπνος ο Μάκης με μαγνητοφώνησε στο κινητό να ροχαλίζω και μου το έβαλε σήμερα το πρωί και σκάσαμε στα γέλια..αφού με πόνεσε η κοιλιά μου!!!Δεν το πίστευα το κακομοίρη...και μου λέει άκου πώωωωωωωωω σαν γουρούνα έκανακρίμαααααααααα!!!
Σε όσους έχουμε γιατρό εύχομαι τα καλύτερα...΄δυνατά νέα και άντε να μου πέι επιτέλους εμένα οτι γεννάμε κάποια στιγμη...εντωμεταξί είμαι η μόνη που θέλω καισαρική???τον φοβάμαι το φυσιολογικό εγώ αλλά η γιατρός είναι τελίως αρνητική με την καισαρική μόνο αν υπάρχει λόγος...
Ελενάκοοοοοοοοοοοοοο καλημέρα!!!Δρόσισε λίγο ευτυχώς αν και το β΄ραδυ εγώ τον ανεμηστήρα ο χοντρός αγκαλιά τον έχω δεν μπορώ!!!

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΙΚΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΑΚΟΜΗ,ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΟ ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΔΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΝΑ ΤΗΣ ΕΡΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΑ ΝΕΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ ΓΙΑΤΡΟ

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ κ ευη καλημερα!!!!
Οι περισσοτερες βλεπω ξενυχτατε για τα καλα!!! Εγω ξυπναω γυρω στις 8 καθε μερα κ κοιμαμαι 11 το βραδυ!! Δεν αντεχω!! Αλλα λεω αλλες 2 βδομαδουλες κ μετα ερχονται τα ξενυχτια!!!Smile
Ζηλευω οσες εχουν γιατρο σημερα!!! Εγω παρασκευη...

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Beba --> Ευη???νομίζω το όνομα ας με συγχωρήσεις αν κάνω λάθος!!!Είσαι καλύτερα ψυχολογικά καλή μου???
Έλενα εγώ έχω βαρεθεί τη κλεισούρα...κανα 2βσδόμαδο τώρα αλλά όλοι φοβούνται μιας και είμαι στο μήνα μου και δεν με βγάζει κανείς βόλτα πέρα από τη γειτονιά γύρω γύρω...!!!Πλησιάζει και σένα η μέρα η του γιατρού υπομονή!!!Κ εγώ ανυπομονώ να δώ τι γίνεται αν και αφού δεν αισθάνομαι τίποτις προφανώς και δεν θα γίνεται τίποτις ...αλλά να με εφησυχάσει οτι όλα είναι καλά...έχω επηρεαστέι από το Γιωτάκο μπασ και χάνω αμνιακό υγρό μου το ανέφερε και η γιατρός οτι μπορεί να συμβεί αντί να σπάσουν τα νερά τελίως...αλλά δεν βλέπω και κάποιο σημα΄δι τσεκάρομαι συνεχώς....και ο μπέμπης κουνιέται κανονικόταταααααααα!!!Είναι η καινούργια μου ψύχωση αυτή!!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βικυ κ εγω στην ιδια φαση ειμαι με την κλεισουρα! Σκυλοβαρεθηκα!!!! Οσο για τα σημαδια τοκετου δε ψαχνομαι ακομα! Απο το σαββατο που θα μαι 38 εβδομαδων θα αρχισω!! Η γιατρος τι σου πε; Αν δε γεννησεις μεχρι την 40 θα μπεις με προκληση;;;;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και καλή εβδομάδα *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994

Γιορταζει το Σοφάκι σήμερα!

*** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994 Χρονια πολλα Σοφία *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994

ευχομαι να ερθει σύντομα η μαγουλήθρα σου!!!



Τι νέα? Εγω κοιμήθηκα έτσι κ έτσι.. ειχα πολλα πετρωματα... ξυπνησα απο τις 6 και περιμενα να παει 7.30 να ξυπνήσω τον μικρό για το σχολείο... μετα πήγα εκκλησία και σε λίγο φευγω για υπερηχογράφημα!

http://www.creativebeez.gr

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια μου!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994

καταρχην χρονια πολλα στο Σοφακι μας,με το καλο να ερθει η μπουμπου δωρακι!!

εγω κοιμηθηκα λιγο καλυτερα χθες βραδυ φυσικα σηκωθηκα 3-4 φορες για τουαλετα αλλα οκ!!

η Ινα μας τι να κανει αραγε??ελπιζω να γεννησε η κοπελα!!

Μαρακι μου για την ταπετσαρια που με ρωτησες αν μπαινει ευκολα αν παρεις καποιον ειδικο θα σου την βαλει σε20 λεπτα το πολυ ειναι βεβαια κ αναλογα την ταπετσαρια το σχεδιο της αλλα αν ξερει ο αλλος την βαζει μπαμ μπαμ!εμενα θα μου την περασει ο Γιαννης με τον κουμπαρο μου γιατι ειναι σχετικα ευκολη επειδη ειναι πουα!!

Ελενακι κ εγω ζηλευω γιατι κ εγω Πεμπτη εχω γιατρο!! Crying or Very sad Crying or Very sad

Βικακο κ ολα τα υπολοιπα κοριτσακια που εχετε γιατρο περιμενουμε νεααααα!!

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι χρονια πολλα!! Η ωραιοτερη μερα για να ερθει η μπεμπα σου!!!
Μαριανθη μου καλημερα!!! Και εγω εχω πετρωματα .. Εχω κοψει και τα ytopar αλλα απο το σαββατο κ μετα αν γεννησω θα ειναι οκ

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλενα εγώ δεν τα εχω κόψει ακομα απλα χθες μου τελειωσε το κουτακι και όλη μερα αντι 3 μισα είχα πάρει 1 μισο μονο... σήμερα θα μου πει ο γιατρος αν ειναι να συνεχίσω...ελπιζω να μου πει να τα κόψω γιατι με τρελαινουν στη ταχυκαρδία...

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαρα μου καλημερα!!!
Μαριανθη κ εγω ειχα ταχυκαρδια κ λιγο τρεμουλο στα χερια! Πιστευω οτι θα στα κοψει αφου θεωρεισαι τελειομηνη σε λιγες μερες!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
*** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 315810 Σας ευχαριστω πολυ-πολυ!!!!!!!!!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 315810
αλλα δεν εχω αλλα συμπτωματα!γκρρρρ!!!!
Βικακο και εγω το ιδιο λεω για το αμνιακο αλλα ολοι με κοροιδευουνε! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 463819

σημερα θα μπαινω στα κλεφτα λογω ημερας δε ξερω τι με περιμενει!αν συμβει τπτ θα στειλω μνμ!!!!!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 228222

Nikol10

Nikol10
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρες χειμωνιατικες!! Very Happy Ελενακι, Ευακι, Βικακυ! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 417472
Κορίτσια εχθές κοιμήθηκα στις 5:30 και πάνω που κοιμόμουν τόσο τέλεια κατα τις 8 ακούω κάτι φωνές και πετάχτηκα πάνω! Απέναντι μας έχει ένα αμπέλι και έχουν έρθει να το τρυγησουν!!! Φωνάζουν λες κ είναι μόνοι τους εντωμεταξύ! Τα καλά της εξοχής.... Τώρα περιμένω τον husband να πάμε για αίμα καθώς είναι και 3 τέταρτα δρόμος και πλέον που να οδηγήσω με την κοιλιά τόση ώρα!!
Βικακο αυτό με το ροχαλητό πολύ γέλιο ρε συυυυ είναι απ την εγκυμοσύνη έχω διαβάσει θα περάσει χαχαχα καλή επιτυχία στο γιατρό όσες έχετε σήμερα!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααα!!!πωπω ξενυχτια χθες!!

βικυ μου κ εγω το ιδιο εργο εβλεπα κ μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω μεχρι τις 4. στις 5 ξυπνησε το καμαρι μου κ δεν ηθελε αλλο νανι λεει..κ μεχρι τις 6 πηγαινοερχομουνα απο την κρεβατοκαμαρα μεχρι το δωματιο της,κ επισης ζεσταινομουν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ..μονο εγω ζεσταινομουν?τετοιο ιδρωτα ουτε τον αυγουστο.. κ γενικα δεν κοιμηθηκα κ πολυ καλα..απο σημερα εκοψα κ το μαγνησιο,απο μονη μου φυσικα,αντε μηπως γεννησουμε..

σε ολες μας καλα αποτελεσματα ευχομαι με τους γιατρους σημερα..ειμαστε πολλες!

σοφακι χρονια πολλα!!!με το καλο το μωρακι σας!κ μπες να δωσεις το παρον.

απο την ινα κανα νεο?

vgog65

vgog65
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαριανθάκο μου καλημερούδια και εσύ γιατρό ε???εύχομαι τα καλύτερα δυνατά νέα!!!!
Χαρούλι μου καλό....ήθελα να βάλω και εγώ ταπετσαρία...και μου είπαν τη τιμή της ταπετσαρίας και 80 ευρώ η τοποθέτηση.....και αποφασίσαμε να απευθυνθούμε στο γνωστο του Μάκη με τα αυτοκόλητα!!!
Σοφάκο Χρόνια Πολλά και απο εδώ....αν είναι να γενήσεις σήμερα να μου πείς να το ανονήσω και εγώ...είπαμε παρέα!!!! Very Happy
Αννούλι καλημέρα...μα δεν ήταν εργάρα???αλλά ενα κατιτίς σε πιάνει μετά η αλήθεια είναι!!!Κ εγώ ζεσταινόμουνα πολύ η υγρασία θα φταίει!!!!
Νικόλ μου καλημέρα....!!!μακάρι να είναι της εγκυμοσύνης διότι με απειλεί θα το βαλέι στο facebook μου λεεί!!!

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το παρων το δινω ,Αννα!!!!!!!!αλλα για γεννα δε το κοβω!!!!!!!!! Rolling Eyes

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχαχαχα Βικυ τωρα το ειδα με το ροχαλητο!!! τι γέλιο! κοιτα να δεις τι σου έκανε!
Smile Smile Smile

http://www.creativebeez.gr

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε γενναμε ρε βικακο!καιρος ν'αλλαξουμε ομαδα!παμε στο νοεμβρη!!!!! *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994 *** Εγκυούλες Σεπτεμβρίου-Οκτωβρίου 2012 Νο 22 *** - Σελίδα 2 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις