Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

51ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:25 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πέρα από αφόρητη νύστα δεν έχω τίποτα, αλλά όπως έχω ξαναπεί σε άλλα ποστ, έχω τον πατέρα μου 2 βδομάδες στο νοσοκομείο και έχω κουραστεί πολύ... άρα μάλλον αυτό δεν πιάνει για σύμπτωμα... το θέλω πολύ ένα μωρό, όπως όλες μας φαντάζομαι, γι' αυτό είμαστε άλλωστε και σ' αυτό το φόρουμ...

52ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:33 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KaterinaChristou έγραψε:πέρα από αφόρητη νύστα δεν έχω τίποτα, αλλά όπως έχω ξαναπεί σε άλλα ποστ, έχω τον πατέρα μου 2 βδομάδες στο νοσοκομείο και έχω κουραστεί πολύ... άρα μάλλον αυτό δεν πιάνει για σύμπτωμα... το θέλω πολύ ένα μωρό, όπως όλες μας φαντάζομαι, γι' αυτό είμαστε άλλωστε και σ' αυτό το φόρουμ...

πολύ σωστά..αλλά γιατί δεν πάς να κάνεις ένα τέστ?? έχεις σταθερό κύκο?

53ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:37 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
έχω σταθερό κύκλο 28 μέρες, αλλά πιθανόν να έχει επηρεαστεί και από την ψυχολογία μου... δεν ξέρω... πάντως με απογοήτευσε που είδα τα ούρα μου ελαφρά πιο σκούρα...

54ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:39 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KaterinaChristou έγραψε:έχω σταθερό κύκλο 28 μέρες, αλλά πιθανόν να έχει επηρεαστεί και από την ψυχολογία μου... δεν ξέρω... πάντως με απογοήτευσε που είδα τα ούρα μου ελαφρά πιο σκούρα...
γιατί δεν πάς να κάνεις ένα τέστ???????????

55ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:43 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
φοβάμαι μην απογοητευτώ, είπα να περιμένω μέχρι το τέλος της βδομάδας κι αν τελικά δεν έρθει να πάω την Παρασκευή το πρωί για μια χοριακή... 2 μέρες δε νομίζω ότι είναι "σοβαρή" καθυστέρηση... δεν ξέρω βρε κορίτσια, είμαι τόσο πεσμένη ψυχολογικά που δεν θέλω άλλη μία "χυλόπιττα"... μακάρι να μην έρθει! μακάρι να μην έρθει!

56ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:51 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KaterinaChristou έγραψε:φοβάμαι μην απογοητευτώ, είπα να περιμένω μέχρι το τέλος της βδομάδας κι αν τελικά δεν έρθει να πάω την Παρασκευή το πρωί για μια χοριακή... 2 μέρες δε νομίζω ότι είναι "σοβαρή" καθυστέρηση... δεν ξέρω βρε κορίτσια, είμαι τόσο πεσμένη ψυχολογικά που δεν θέλω άλλη μία "χυλόπιττα"... μακάρι να μην έρθει! μακάρι να μην έρθει!

εγω ειχα μια μερα καθυστερηση και εδειξε το τεστ μου..πηγαινε να κανεις...

57ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 6:59 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αχ, μη με ξεσηκώνεις... άσε να περιμένω μέχρι την Παρασκευή! ευχήσου μόνο να είμαι έγκυος και να μην είναι κάποια ανωμαλία της περιόδου από άγχος και κούραση!

58ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 7:03 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KaterinaChristou έγραψε:αχ, μη με ξεσηκώνεις... άσε να περιμένω μέχρι την Παρασκευή! ευχήσου μόνο να είμαι έγκυος και να μην είναι κάποια ανωμαλία της περιόδου από άγχος και κούραση!
δεν θέλω να σε ενθουσιασω αλλά αν έχεις σταθερό κύκλο πιστεύω ότι είσαι έγκυος...σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να είσαι!!!! περιμένω να μου στείλεις μύνημα...

59ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 7:07 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
σ' ευχαριστώ! θα ενημερώσω, εννοείται!

60ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Δευ Σεπ 24, 2012 11:56 pm

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 Μου ήρθε περίοδος...

61ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τρι Σεπ 25, 2012 12:21 am

Popisofia

Popisofia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KaterinaChristou έγραψε: Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 534787 Μου ήρθε περίοδος...
ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΕ ΝΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΞΑΝΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ.

62ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τρι Σεπ 25, 2012 3:13 am

γκαρης

γκαρης
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κατερινα μου λυπαμαι πολυ....μην απογοητευεσαι θα ερθει και το μωρακι ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 654316

63ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τρι Σεπ 25, 2012 4:08 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γκαρης έγραψε:κατερινα μου λυπαμαι πολυ....μην απογοητευεσαι θα ερθει και το μωρακι ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 654316

κρίμα..δεν πειράζει όμως η λύση είναι να το βγάλεις απο το μυαλό σου και να ηρεμίσεις και θα έρθει μόνο του..έτσι μου έλεγαν και εμένα τα κορίτσια και όλα πήγαν καλά...!!!

64ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 2:04 am

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κατερινακι μην πεσεις ψυχολογικα pleaseeeeeeeeeee......Δοξα Τον Θεο μας εδωσε αυτη την δυνατοτητα ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ! Very Happy cheers
Θα ξημερωσει η μερα που θα ξερνοβολας κλαι θα ζαλιζεσαι κι εσυ και θα γελαμε εμεις... sunny ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 911307
Μην σταματησεις να μπαινεις,να μας λες ο,τι θες.Δεν μιλαμε μονο οι εγκυες η οι μανουλες..αλλα και αυτες που θελουν να κανουν παιδακι η να μαθουν. ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 417472
Παρε αν προσπαθεις πολυ καιρο καμια ταινιουλα να δεις και τις γονιμες...ε? ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 893968

65ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 2:27 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑ ΜΙΑ ΒΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΑ ΔΩ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΣΩ ΑΝ ΘΑ ΠΑΩ ΔΗΜΟΣΙΟ Η ΙΔΙΩΤΙΚΟ..ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΛΑ ΑΚΡΗ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΦΑΚΕΛΑΚΙ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΟΛΑΣ!!! ΕΤΣΙ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ!!!! ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΘΕΏ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΙΚΑ ΤΙ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΙ ΚΑΙ ΠΩΣ?????

66ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 2:56 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια καλησπερα!
Ειπα να γραψω εδω τον πονο μου μιας και ειναι το μονο ενεργο θεμα με συμπτωματα.
Εχουμε περιπου ενα 8μηνο που προσπαθουμε για νινακι. Καθε μηνα νομιζα οτι ειχα συμπτωματα και μολις αδιαθετουσα...η πληρης απογοητευση...
Τωρα ομως συνεβη κατι που δεν το εχω ξαναπαθει απο τοτε που ξεκινησε η περιοδος μου...ειδα για 1μιση μερα ελαχιστο αιματακι. Να τα παρω απο την αρχη ομως..
Τελευταια περιοδος 30/8 και με κυκλο γυρω στις 32 μερες, περιμενω να αδιαθετησω σε 5 μερες δλδ 1/10. Στην 24η μερα του κυκλου ειδα αυτο το λιγο αιμα. Κρατησε σχεδον 1μιση μερα και αυτο οχι με συνεχομενη ροη, σταγονες μονο. Εκεινες τις μερες ειχα και λιγα πονακια περιοδου, τα οποια εξαφανιστηκαν. Το στηθος μου ποναει αλλα οχι υπερβολικα (παντα ομως πονουσε το στηθος μου οταν περιμενα να αδιαθετησω). Υπαρχει περιπτωση να ηταν καποιο συμπτωμα αυτο? Τι λετε??
Ξερω οτι πρεπει να περιμενω εστω και μια μερα καθυστερηση για να πω οτι θα κανω τεστ αλλα εχω πεθανει απο αγωνια!!

67ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:00 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ κορίτσια... Φυσικά και θα προσπαθήσω ξανά κι αυτόν το μήνα, είναι κάτι που το θέλω πάρα πολύ! Το μόνο που με αγχώνει είναι ο χρόνος... Σε 3 μήνες περίπου κλείνω τα 39... (ουπς!) Έχω άλλα δύο παιδιά από άλλο πατέρα, δεν θα είναι το πρώτο μου, αλλά πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να κάνω ένα παιδί όχι για να γίνω μάνα, αλλά γιατί θέλω το παιδί του άντρα που αγαπώ! Πέρασα πολύ δύσκολα με τον πρώτο μου άντρα, τόσο που δεν περίμενα να ξανακάνω σχέση με άντρα ποτέ στη ζωή μου, αλλά η τύχη σχεδίαζε αλλιώς... Πρώτη φορά στη ζωή μου αισθάνομαι έτσι... τόσο καλά, τόσο ήρεμα... πρώτη φορά θέλω τόσο πολύ ένα παιδί...

68ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:01 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fairyter έγραψε:Κοριτσια καλησπερα!
Ειπα να γραψω εδω τον πονο μου μιας και ειναι το μονο ενεργο θεμα με συμπτωματα.
Εχουμε περιπου ενα 8μηνο που προσπαθουμε για νινακι. Καθε μηνα νομιζα οτι ειχα συμπτωματα και μολις αδιαθετουσα...η πληρης απογοητευση...
Τωρα ομως συνεβη κατι που δεν το εχω ξαναπαθει απο τοτε που ξεκινησε η περιοδος μου...ειδα για 1μιση μερα ελαχιστο αιματακι. Να τα παρω απο την αρχη ομως..
Τελευταια περιοδος 30/8 και με κυκλο γυρω στις 32 μερες, περιμενω να αδιαθετησω σε 5 μερες δλδ 1/10. Στην 24η μερα του κυκλου ειδα αυτο το λιγο αιμα. Κρατησε σχεδον 1μιση μερα και αυτο οχι με συνεχομενη ροη, σταγονες μονο. Εκεινες τις μερες ειχα και λιγα πονακια περιοδου, τα οποια εξαφανιστηκαν. Το στηθος μου ποναει αλλα οχι υπερβολικα (παντα ομως πονουσε το στηθος μου οταν περιμενα να αδιαθετησω). Υπαρχει περιπτωση να ηταν καποιο συμπτωμα αυτο? Τι λετε??
Ξερω οτι πρεπει να περιμενω εστω και μια μερα καθυστερηση για να πω οτι θα κανω τεστ αλλα εχω πεθανει απο αγωνια!!

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΟ ΕΞΗΣ..ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ..ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΙ....ΤΩΡΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΗΜΟΥΝ...ΤΟ ΑΙΜΑ ΠΟΥ ΕΙΔΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΣΤ...ΕΓΩ ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 37 ΣΤΑΘΕΡΑ ΒΑΛΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΔΕΙΣ..

69ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:02 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KaterinaChristou έγραψε:Ευχαριστώ κορίτσια... Φυσικά και θα προσπαθήσω ξανά κι αυτόν το μήνα, είναι κάτι που το θέλω πάρα πολύ! Το μόνο που με αγχώνει είναι ο χρόνος... Σε 3 μήνες περίπου κλείνω τα 39... (ουπς!) Έχω άλλα δύο παιδιά από άλλο πατέρα, δεν θα είναι το πρώτο μου, αλλά πρώτη φορά στη ζωή μου θέλω να κάνω ένα παιδί όχι για να γίνω μάνα, αλλά γιατί θέλω το παιδί του άντρα που αγαπώ! Πέρασα πολύ δύσκολα με τον πρώτο μου άντρα, τόσο που δεν περίμενα να ξανακάνω σχέση με άντρα ποτέ στη ζωή μου, αλλά η τύχη σχεδίαζε αλλιώς... Πρώτη φορά στη ζωή μου αισθάνομαι έτσι... τόσο καλά, τόσο ήρεμα... πρώτη φορά θέλω τόσο πολύ ένα παιδί...

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΘΥ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!! ΜΙΛΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ??ΤΟΝ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΕΣΑΙ??

70ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:05 am

KaterinaChristou

KaterinaChristou
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ευχαριστώ xrisili! Δεν έχω μιλήσει με το γιατρό μου καθόλου είναι αλήθεια, αλλά και τι να του πω?

71ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:16 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Σ'ευχαρηστω πολυ κοπελα μου!! Συγχαρητηρια κιολας! να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!
Γιατρο αλλαξα πριν κατι μηνες γιατι ο προηγουμενος δυστυχως πεθανε. οταν πηγα προσπαθουσαμε ηδη 5-6 μηνες. Μου ειπε οτι ειναι νωρις ακομη για εξετασεις και τα σχετικα. Τον οκτωβρη μου ειπε να παω να δουμε μηπως υπαρχουν κυστουλες. μεχρι τοτε ειπε να χαλαρωσω και θα ερθει..
Προσπαθω να μην το σκεφτομαι τους τελευταιους μηνες (γι'αυτο και επαψα να μπαινω στο φορουμ αυτο, γιατι αγχωνομουν περισσοτερο). Ειπα να ασχοληθω με τις προετοιμασιες του γαμου και μετα απο το αιμα που ειδα αρχισα παλι να εχω ελπιδες..

72ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:18 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ τι χαζη ειμαι!!! νομιζα οτι οταν ελεγες κατερινα αναφεροσουν σε εμενα!!! συγνωμη κοριτσια!! μπερδευτηκα!! Embarassed

73ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 3:56 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥ (2) ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΣΤΕΛΝΑ... ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΞΕΧΝΑ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΝΤΑ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΗ ΩΟΡΗΣΙΑ ΣΟΥ..

74ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 4:02 am

fairyter

fairyter
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εχεις δικιο..ετσι πρεπει...αφου ξερω οτι τελικα παλι θα αδιαθετησω...αρα...τζαμπα τρελλαινομαι! απλα ηλπιζα...

75ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? - Σελίδα 3 Empty Απ: ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?? Τετ Σεπ 26, 2012 4:31 am

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
fairyter έγραψε:εχεις δικιο..ετσι πρεπει...αφου ξερω οτι τελικα παλι θα αδιαθετησω...αρα...τζαμπα τρελλαινομαι! απλα ηλπιζα...
πρεπει να χαλαρωσεις και εγω οταν παντευομουν πριν 3 μηνες ημουν στην ιδια φαση με σενα...αυτον τον μηνα χαλαρωσα και το ξεχασα και όλα καλά..εγω συμβουλευτηκα τον γιατρο μου ειναι πολυ σημαντικό αυτό...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις