Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια θα ήθελα τη γνώμη σας για κάτι που ομολογουμένος δε το περίμενα..Είμαι αρραβωνιασμένη εδώ και ένα χρόνο,σκοπεύαμε να παντρευτούμε μέσα στο 13,αλλά χωρίς να το έχουμε προγραμματίσει έμεινα έγκυος. Με τους γονείς του έχουμε πολύ καλή σχέση,είναι μεγάλοι σε ηλικία,και μάλιστα μας είχαν πρίξει στην κυριολεξία για εγγονάκι..Το θέμα είναι ότι μόλις επιβεβαιώσαμε την εγκυμοσύνη μου,τους το ανακοινώσαμε από το τηλ και δε μου φάνηκε να ενθουσιάζονται ιδιαίτερα,λες και αφορούσε κάποια άλλη,κάποια γνωστή τους,έτσι αντέδρασαν,συγκρατημένα και μαγκωμένα.Την επόμενη δε που ήρθαν να μας επισκεφτούν και τους δείξαμε τον υπέρυχο με το μωράκι να φαίνεται κανονικότατα,πάλι τα ίδια..Να σημειώσω ότι δείχνουν να με αγαπούν πολύ,θέλω να πω με ενέκριναν από την αρχή για νύφη τους..Δεν ξέρω,πάντως έχω στεναχωρηθεί με αυτή την αντίδραση,και απο ότι κατάλαβα και ο άντρας μου,ασχέτως ότι δεν το έδειξε..τι λέτε;

astroneraidoula

astroneraidoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
E μάλλον τους ήρθε λίγο απότομο! Μένετε ήδη μαζί; Έχετε δουλειά;

Evita1988

Evita1988
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καλο κοπελα μου το μωρακι σου. μην σκας , αν ειναι μεγαλοι ισως απλα να περιμεναν πρωτα το γαμο κ μετα το εγγονακι (παλια μυαλα). Θα δεις που με το καιρο θα χαιρονται ολο κ περισσοτερο κ αμα γεννησεις?? δεν θα φευγουν απο το σπιτι. αλλα κ στη τελικη, το θεμα ειστε εσυ κ ο καλος σου οχι οι γονεις του!!!

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαζί μένουμε, ο αρραβωνιαστικός μου έχει καλή δουλειά,εγώ δυστυχώς δύο χρόνια άνεργη και με βλέπω και για τρίτο τώρα λόγω της εγκυμοσύνης..Μακάρι να είναι αυτό..οι δικοί μου πάντως έκαναν τούμπες από το τηλ..και δεν το ήθελαν εδώ και τώρα,έλεγαν πρώτα ο γάμος...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό!! Αυτά είναι ευχάσριστα νέα!!

Και εγώ πιστευω πως επειδή είναι μεγάλοι άνθρωποι θα ήθελαν να έχετε παντρευτεί πρώτα...για το τι θα πει ο κόσμος κλπ...οι παλιοί ντρέπονταν λίγο...εχω ακούσει περιπτώσεις ,μεχρι να πουν πως ηταν εφταμηνίτικο ,για να μην πουν πως έγινε πριν το γάμο...

Βέβαια αφού μενετε 'ηδη μαζί...θα έπρεπε να το έχουν σαν πιθανότητα...

Ρωτα τους όμως, αφού έχετε καλές σχέσεις μεχρι τώρα!!
Θα επισπεύσετε το γάμο λόγο του μωρού η όχι?

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορεί να είναι αυτό που λέτε, να σκέφτονται ότι πρώτα ο γάμος και μετά το παιδί..μακάρι! Λέγαμε για Ιούνιο,αλλά επειδή θα είμαι λεχώνα και μόλις θα έχω σαραντίσει,θα το πάμε για Σεπτέμβρη και ίσως κάνουμε και βαφτίσια μαζί,αλλά σίγουρα θα προηγηθεί πολιτικός γάμος πριν τη γέννα.

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evita1988 έγραψε:με το καλο κοπελα μου το μωρακι σου. μην σκας , αν ειναι μεγαλοι ισως απλα να περιμεναν πρωτα το γαμο κ μετα το εγγονακι (παλια μυαλα). Θα δεις που με το καιρο θα χαιρονται ολο κ περισσοτερο κ αμα γεννησεις?? δεν θα φευγουν απο το σπιτι. αλλα κ στη τελικη, το θεμα ειστε εσυ κ ο καλος σου οχι οι γονεις του!!!

ευχαριστώ πολύ!!!

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι πολυ πιθανο να φταει οτι δεν εισαστε παντρεμενοι.Εγω βεβαια ειμαι παντρεμενη με πολιτικο μονο κ τα πεθερικα μου τρελαθηκαν απο τη χαρα τους οταν εμαθαν για την εγκυμοσυνη.Κοντευει 70 η πεθερα μου αλλα δεν την ενοχλουσε που δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο. Ειναι στον ανθρωπο ομως κ στις αρχες του. Αν ειναι κ απο επαρχια τα πεθερικα τοτε λογικο να τους κακοφαινεται στην αρχη.Θα τους περασει συντομα φανταζομαι.Ποτε γεννας?Μηπως Σεπτεμβριο ειναι πολυ νωρις για να κανεις γαμο?

evi86

evi86
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπορει να ξαφνιαστηκαν η να το περιμεναν να το ακουσουν καπως διαφορετικα.Οπως και να εχει χαρηκαν δεν χαρηκαν αμα ειστε χαρουμενοι εσεις ως ζευγαρι δεν εχει σημασια.Αντε κοπελα μου ευχομαι να εχεις μια καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!

elena1983


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Δε νομίζω να μη χάρηκαν. Κάθε γονιός θα χαιρόταν με την ευτυχία του παιδιού του, πόσο μάλλον με ένα εγγονάκι. Απλά, θεωρώ πως όλοι οι άνθρωποι δεν είναι το ίδιο εκδηλωτικοί και δε δείχνουν τη χαρά τους με τον ίδιο τρόπο. Λόγω και μεγάλης ηλικίας όπως λες δε θα έκαναν και τούμπες στον αέρα. Ούτε πάρτυ έκπληξη θα σου έκαναν για την εγκυμοσύνη, ούτε στο δελτίο των 8 θα το έβγαζαν. Σίγουρα νιώθεις ότι όλη η προσοχή πρέπει να πέσει πάνω σου αλλά το τι νιώθει κάποιος δε συμβαδίζει πάντα με την αντίδρασή του. Με το καλό σου εύχομαι και μην ψάχνεις να βρεις ψεγάδια στα πεθερικά!

pap@ki

pap@ki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
να πω την γνώμη μου?
Ίσως να είναι η άμυνά τους...δηλαδή να φοβούνται να δείξουν υπερβολική χαρά τώρα που είναι αρχή!
στην τελική ίσως να θέλουν χρόνο να το πιστέψουν!!!
Καλό θα ήταν να τους κάνετε μέρος της διαδικασίας και να συνεχίσετε να είστε ενθουσιασμένοι ...!
Μεγάλοι άνθρωποι είναι...και ίσως νιώθουν οτι δεν θα έχουν ιδιαίτερες σχέσεις με το μπομπιράκι μιας και η κοινή λογική λέει οτι η δική σου μανούλα θα είναι πιο κοντά στο μωρό!

Καλά να δεις πίσω απτην πλάτη σας θα καμαρώνουν χαχαχα

Efita

Efita
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πιστεύω ότι όλοι οι άνθρωποι δεν εκδηλώνονται με τον ίδιο τρόπο. Μπορεί να θέλουν τον χρόνο τους. Βάλτε τους μέσα στη διαδικασία όπως είπε και μια κοπέλα παραπάνω και πιστεύω ότι θα τους δεις να χαίρονται σιγά σιγά, αφού εξάλλου ήθελαν εγγόνι όπως σας έλεγαν. Μην ασχολείσαι με τέτοια θέματα, κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου. Μερικές εγκυούλες είναι ιδιαίτερα ευαίσθητες την περίοδο της εγκυμοσύνης και βλέπουν πράγματα εκεί που δεν υπάρχουν. Ίσως να είναι και αυτό. Ορμόνες... Smile Να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και με το καλό το μωράκι σας. Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 654316

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
doritaki έγραψε:Ειναι πολυ πιθανο να φταει οτι δεν εισαστε παντρεμενοι.Εγω βεβαια ειμαι παντρεμενη με πολιτικο μονο κ τα πεθερικα μου τρελαθηκαν απο τη χαρα τους οταν εμαθαν για την εγκυμοσυνη.Κοντευει 70 η πεθερα μου αλλα δεν την ενοχλουσε που δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο. Ειναι στον ανθρωπο ομως κ στις αρχες του. Αν ειναι κ απο επαρχια τα πεθερικα τοτε λογικο να τους κακοφαινεται στην αρχη.Θα τους περασει συντομα φανταζομαι.Ποτε γεννας?Μηπως Σεπτεμβριο ειναι πολυ νωρις για να κανεις γαμο?


Kαι εμένα 70-72 ετών είναι.Άργησαν να τον κάνουν τον αντρούλη μου...Ο γιατρός μου έδωσε πητ 20-4, λέτε να είναι νωρίς για γάμο το Σεπτέμβρη δεδομένου ότι θα έχουν περάσει περίπου 5 μήνες;

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ όλες!! Να είστε καλά,οι συμβουλές σας με βοήθησαν και ήδη νιώθω καλύτερα!!! Εύχομαι σε όσες έχετε παιδάκια να τα χαίρεστε,όσες πάλι είστε έγκυες να έχετε μια τέλεια εγκυμοσύνη και όλα να πάνε καλά!!

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 654316 Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 654316
ΜΗΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥΣ ,ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΚΔΗΛΩΤΙΚΗ.ΑΠΛΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΉΘΕΛΑΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΠΡΩΤΑ. ΚΡΑΤΉΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ ΣΑΣ.ΜHN ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΒΡΕΣ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ,ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 990599
Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 325318 Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 265569 Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 429657

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 654316

marisak

marisak
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοπελίτσα μου, σου εύχομαι τα καλύτερα για το μωρό σου και τον άντρα σου... Κι εγώ στην ίδια θέση είμαι με σένα, σχεδιάζουμε γάμο με τον αρραβωνιαστικό μου το καλοκαίρι 2013 αν και πιστεύω ότι θα γίνει νωρίτερα γιατί έχω κάποιες υπόνοιες για νέα εγκυμοσύνη.... Shocked


Και πάλι τις καλύτερες ευχές μου μέσα από την καρδιά μου!!! Όλα θα πάνε όπως τα θες

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Min stenaxwriesai kali m...
Tha ts perasei theloun den theloun... Very Happy

Egw pantos s euxwme mia teleiotati egkumwsini...
Ki oti thes edw eimaste OLES...

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Eυχαριστώ πολύ κορίτσια!! Τι να πω,έχει περάσει ενάμισης μήνας που το ξέρουν και μια φορά έχουν πάρει όλη κι όλη...όλο εμείς τους τηλεφωνούμε.Είναι από αυτές τις γυναίκες η μαμά του που νομίζει ότι θα χάσει το γιο της και ότι τώρα θα αγαπάει μόνο το παιδί του..τι να πω πια.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kleopatra1981 έγραψε:Eυχαριστώ πολύ κορίτσια!! Τι να πω,έχει περάσει ενάμισης μήνας που το ξέρουν και μια φορά έχουν πάρει όλη κι όλη...όλο εμείς τους τηλεφωνούμε.Είναι από αυτές τις γυναίκες η μαμά του που νομίζει ότι θα χάσει το γιο της και ότι τώρα θα αγαπάει μόνο το παιδί του..τι να πω πια.
ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙς ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ!ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

stalitsa1980

stalitsa1980
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
doritaki έγραψε:Ειναι πολυ πιθανο να φταει οτι δεν εισαστε παντρεμενοι.Εγω βεβαια ειμαι παντρεμενη με πολιτικο μονο κ τα πεθερικα μου τρελαθηκαν απο τη χαρα τους οταν εμαθαν για την εγκυμοσυνη.Κοντευει 70 η πεθερα μου αλλα δεν την ενοχλουσε που δεν εχουμε κανει θρησκευτικο γαμο. Ειναι στον ανθρωπο ομως κ στις αρχες του. Αν ειναι κ απο επαρχια τα πεθερικα τοτε λογικο να τους κακοφαινεται στην αρχη.Θα τους περασει συντομα φανταζομαι.Ποτε γεννας?Μηπως Σεπτεμβριο ειναι πολυ νωρις για να κανεις γαμο?

ΑΝ ΕΞΑΙΡΕΣΕΙΣ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΚΑΤΑ ΛΕΞΗ.ΣΕ ΟΛΑ ΟΜΩς.

kleopatra1981

kleopatra1981
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
kleopatra1981 έγραψε:Eυχαριστώ πολύ κορίτσια!! Τι να πω,έχει περάσει ενάμισης μήνας που το ξέρουν και μια φορά έχουν πάρει όλη κι όλη...όλο εμείς τους τηλεφωνούμε.Είναι από αυτές τις γυναίκες η μαμά του που νομίζει ότι θα χάσει το γιο της και ότι τώρα θα αγαπάει μόνο το παιδί του..τι να πω πια.
ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!ΕΣΥ ΝΑ ΣΚΕΥΤΕΣΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΥς ΑΛΛΟΥς ΓΙΑΤΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΕΝΑΧΩΡΕΙς ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟ!ΝΑ ΕΧΕΙς ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Δε φάνηκε να χάρηκαν με την εγκυμοσύνη μου... 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις