Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Κυρίες μου έχετε μπερδέψει κάτι.Η αυχενική διαφάνεια γίνεται για να δούμε την απόσταση του νωτιαίου αυχενικού υγρού έτσι ώστε να αποκλείσουμε σύνδρομο Down και Turner(21 kai 18 χρωμοσώματα).
Ακόμα και με αυξημένη διαφάνεια πάνω από 2.5 (αγγλικά δεδομένα) ή 3 (αμερικάνικα) δεν σημαίνει ότι το παιδάκι σας θα έχει προβλημα.Υπάρχουν σωρεία μετέπειτα εξετάσεων όπως alpha test, Β επιπέδου ,εμβρυϊκά ηχοκαρδιογραφήματα,χοριακή λάγνη ,αμνιοπαρακέντηση κλπ.
Με την αμνιο ή την χοριακή λάγνη έχετε 1-2 % πιθανότητα να χάσετε τα έμβρυα.
ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΟΣ Ή ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.
ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΜΕ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ.

Έλεος Αντώνη, μας τα γράφεις και με μεγάλα γράμματα για να επικεντρωθούμε κιόλας. Μια κουβέντα είπαμε δεν χρειαζόμαστε να μας κάνεις και ντα!αυτό είπε η εμβρυολόγος και αυτό λέω, από τη λαχτάρα μου το λέω, δεν είμαι καμιά ανόητη που δεν τη νοιάζει η υγεία του παιδιού της, αλλά μόνο το φύλο. Δεν σε αδικώ τόσο βέβαια.. άντρας είσαι και δεν καταλαβαίνεις. Το ανέφερα με πολύ χαλαρή και ίσως και με χιουμοριστική διάθεση, δεν περίμενα να κάτσεις να μας μαλώσεις κιόλας. ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 186566

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Κυρίες μου έχετε μπερδέψει κάτι.Η αυχενική διαφάνεια γίνεται για να δούμε την απόσταση του νωτιαίου αυχενικού υγρού έτσι ώστε να αποκλείσουμε σύνδρομο Down και Turner(21 kai 18 χρωμοσώματα).
Ακόμα και με αυξημένη διαφάνεια πάνω από 2.5 (αγγλικά δεδομένα) ή 3 (αμερικάνικα) δεν σημαίνει ότι το παιδάκι σας θα έχει προβλημα.Υπάρχουν σωρεία μετέπειτα εξετάσεων όπως alpha test, Β επιπέδου ,εμβρυϊκά ηχοκαρδιογραφήματα,χοριακή λάγνη ,αμνιοπαρακέντηση κλπ.
Με την αμνιο ή την χοριακή λάγνη έχετε 1-2 % πιθανότητα να χάσετε τα έμβρυα.
ΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙ ΠΕΟΣ Ή ΚΛΕΙΤΟΡΙΔΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ.
ΕΠΙΚΕΝΤΡΩΘΕΙΤΕ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ ΜΕ ΠΕΙΘΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ.
Σαφώς και δεν είναι ο κύριος λόγος του υπέρηχου να δούμε το φύλο, ξέρουμε για ποιο λόγο τον κανουμε. Ούτε και στον 5ο μήνα θα κανουμε υπέρηχο για να δούμε αν έχει το μωρό "πέος ή κλειτορίδα". Δε χρειαζόμαστε μάθημα. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Rinoula"]
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:
. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.
ΓΙΑΤΙ?

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="filitsaki"]
Rinoula έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:
. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.
ΓΙΑΤΙ?
Γιατί σημαίνουν ότι φωνάζεις.

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Rinoula"]
filitsaki έγραψε:
Rinoula έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:
. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.
ΓΙΑΤΙ?
Γιατί σημαίνουν ότι φωνάζεις.
Α ΔΕΝ το ηξερα....

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="filitsaki"]
Rinoula έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Rinoula έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:
. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.
ΓΙΑΤΙ?
Γιατί σημαίνουν ότι φωνάζεις.
Α ΔΕΝ το ηξερα....
ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 417472

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Rinoula"]
filitsaki έγραψε:
Rinoula έγραψε:
filitsaki έγραψε:
Rinoula έγραψε:
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:
. Και τα κεφαλαία είναι αγένεια στο internet.
ΓΙΑΤΙ?
Γιατί σημαίνουν ότι φωνάζεις.
Α ΔΕΝ το ηξερα....
ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 417472
καλα ελεγε η γιαγια μου...
οσο ζω και δεν πεθενω τοσα πιο πολλα μαθενω!!!! ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 531909

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?? ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ...

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?? ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ...
με τοποτα...δεν το πιστευω.

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
12 ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΤΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ

filitsaki

filitsaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrisili έγραψε:12 ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΤΟΤΕ ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ
και παλι πρεπει να εχει τη σωστη θεση.τα δικα μου παιδια και τα 3 οντως αυτο που μου ειπε ο γιατρος στην αυχενικη βγηκαν.αλλες κοπελες ομως το σιγουρευουν στη Β επιπεδου..

62ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 Empty AAAAAA Τετ Οκτ 24, 2012 3:14 am

ΑΝΤΩΝΗΣ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Καλά ρε κορίτσια ,μη με μαλώνετε !
Δεν ήξερα ότι τα κεφαλαία γράμματα υποδηλώνουν ότι φωνάζω.
Εμείς στο πρώτο μας παιδί (αγόρι) να φανταστείτε ότι στον 5ο μήνα μας είπε η γυναικολόγος μας ότι είναι κορίτσι και μετά από 10 μέρες που ξανακάναμε υπέρηχο, φάνηκε καθαρά ότι ήταν ....ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ !!!!
Τώρα περιμένουμε τα δίδυμα μέχρι 21 Νοεμβρίου ,είναι αγόρι και κορίτσι σίγουρα !!!
Η αυχενική δεν έχει σχέση με το φύλο.
Στατιστικά είναι τα στοιχεία.
Σημασία έχει να δείτε πέος ή κλειτορίδα η οποία θα φαίνεται μέχρι τον 8ο μήνα περίπου διότι δεν θα καλύπτεται από τα χείλη.
Αν και Οικονομολόγος έχω αποκτήσει και γνώσεις ιατρικής γυναικολογίας -μαιευτικής !!!!
Τα φιλιά μου σε όλες και συγνώμη αν σας ....φώναξα !!!

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Καλά ρε κορίτσια ,μη με μαλώνετε !
Δεν ήξερα ότι τα κεφαλαία γράμματα υποδηλώνουν ότι φωνάζω.
Εμείς στο πρώτο μας παιδί (αγόρι) να φανταστείτε ότι στον 5ο μήνα μας είπε η γυναικολόγος μας ότι είναι κορίτσι και μετά από 10 μέρες που ξανακάναμε υπέρηχο, φάνηκε καθαρά ότι ήταν ....ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ !!!!
Τώρα περιμένουμε τα δίδυμα μέχρι 21 Νοεμβρίου ,είναι αγόρι και κορίτσι σίγουρα !!!
Η αυχενική δεν έχει σχέση με το φύλο.
Στατιστικά είναι τα στοιχεία.
Σημασία έχει να δείτε πέος ή κλειτορίδα η οποία θα φαίνεται μέχρι τον 8ο μήνα περίπου διότι δεν θα καλύπτεται από τα χείλη.
Αν και Οικονομολόγος έχω αποκτήσει και γνώσεις ιατρικής γυναικολογίας -μαιευτικής !!!!
Τα φιλιά μου σε όλες και συγνώμη αν σας ....φώναξα !!!

Αντώνη οι εμπειρίες σου δεν είναι ο κανόνας.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΩΝΗΣ έγραψε:Καλά ρε κορίτσια ,μη με μαλώνετε !
Δεν ήξερα ότι τα κεφαλαία γράμματα υποδηλώνουν ότι φωνάζω.
Εμείς στο πρώτο μας παιδί (αγόρι) να φανταστείτε ότι στον 5ο μήνα μας είπε η γυναικολόγος μας ότι είναι κορίτσι και μετά από 10 μέρες που ξανακάναμε υπέρηχο, φάνηκε καθαρά ότι ήταν ....ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ !!!!
Τώρα περιμένουμε τα δίδυμα μέχρι 21 Νοεμβρίου ,είναι αγόρι και κορίτσι σίγουρα !!!
Η αυχενική δεν έχει σχέση με το φύλο.
Στατιστικά είναι τα στοιχεία.
Σημασία έχει να δείτε πέος ή κλειτορίδα η οποία θα φαίνεται μέχρι τον 8ο μήνα περίπου διότι δεν θα καλύπτεται από τα χείλη.
Αν και Οικονομολόγος έχω αποκτήσει και γνώσεις ιατρικής γυναικολογίας -μαιευτικής !!!!
Τα φιλιά μου σε όλες και συγνώμη αν σας ....φώναξα !!!
Κι εμένα Αντώνη λάθος μου είχανε πει στην πρώτη μου εγκυμοσύνη, μου είχαν πει αγόρι και τελικά στον β'επιπέδου φάνηκε ότι ήταν κορίτσι.
Αυτή τη φορά μου το είπε καλύτερος γιατρός με καλύτερο μηχάνημα αλλά και πάλι δεν το έχουμε σίγουρο με τον άντρα μου. Νομίζω ότι για τις πιο πολλές περιπτώσεις, στον β'επιπέδου μπορείς να σιγουρευτείς.
Με το καλό τα δίδυμα

ΑΝΤΩΝΗΣ


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ευχαριστούμε Rinoula,με το καλό και εσείς στη πορεία σας προς το μέλλον !!

marilia1


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
me to kalo ta didyma antoni!

emena stin afheniki mou eipe me sigouria oti einaia agoraki,menei na to doume kai stin praxi stin poreia...!

mias gnostis mas omos,mehri kai 7 minon den eihan kataferei na doune fylo(oute stin b epipedou giati to moro itan para poli zoiro kai den ginotan na doune fylo me tipota...)

se genikes grammes, stin afheniki eho tin aisthisi (apo sizitiseis me filous/gnostous-ohi apo epistimonikes meletes;) ) oti pio efkola fainontai ta agorakia

p.s. sygnomi gia ta greeklish,grafo apo tablet kai den ehei ellinika Embarassed

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
filitsaki έγραψε:
xrisili έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?? ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ...
με τοποτα...δεν το πιστευω.

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ, ΝΑ ΠΩ ΌΤΙ ΕΙΜΑΙ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ.. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 99% ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ... ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ!!!

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμας μας ειπε κοριτσάκι στην αυχενική και εχτές που κάναμε β επιπεδου επιβαιβεώθηκα!!ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ Very Happy

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrisili έγραψε:
filitsaki έγραψε:
xrisili έγραψε:ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?? ΕΙΔΑ ΚΑΤΙ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΛΛΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ Ο ΟΜΦΑΛΙΟΣ ΛΩΡΟΣ...
με τοποτα...δεν το πιστευω.

ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ, ΝΑ ΠΩ ΌΤΙ ΕΙΜΑΙ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ ΚΑΙ 3 ΗΜΕΡΩΝ.. ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ 99% ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ... ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΑ ΔΙΚΙΟ ΟΝΤΩΣ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΚΑΤΙ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ...ΤΕΛΙΚΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΘΑΝΟ!!!

Γεια σου ρε Xrisili με την αγορίνα σου!

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
goldangel1990 έγραψε:εμας μας ειπε κοριτσάκι στην αυχενική και εχτές που κάναμε β επιπεδου επιβαιβεώθηκα!!ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ Very Happy

cheers ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΔΙΑΦΑΝΕΙΑ ΚΑΙ ΦΥΛΟ ΜΩΡΟΥ - Σελίδα 3 604962

xrisili

xrisili
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
να ειναι καλά τα μωράκια μας και τιποτα άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

tzeniko


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xrisili έγραψε:να ειναι καλά τα μωράκια μας και τιποτα άλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πάντα! Να είναι ευλογημένα!

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μονο στη β επιπεδου πειθομαι γι ατο τι ειναι πραγματικα.στην αρχη μας ειχαν πει κοριτσι αλλα τελικα ηταν αγορακι.

barbara

barbara
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσια εμενα στο πρωτο μου παιδακι δεν μπορουσα να δουμε μεχρι και την β'επιπεδου.Μας ειπε αγορακι και αγορακι ηταν αφου η αληθεια ειναι εκανε μπαμ.Τωρα στο 2ο μικρουλινι ειμαι 13 εβδομαδων και πριν 4 μερες εκανα αυχενικη και μας ειπε πως εχουμε αγορακι και μας εδειξε κιολας.Βεβαια υπαρχει παντα μια επιφυλαξη.Με το καλο γερα παιδια να φερουμε στον κοσμο κι ας ειναι οτι θελει.

maria90

maria90
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
barbara έγραψε:Κοριτσια εμενα στο πρωτο μου παιδακι δεν μπορουσα να δουμε μεχρι και την β'επιπεδου.Μας ειπε αγορακι και αγορακι ηταν αφου η αληθεια ειναι εκανε μπαμ.Τωρα στο 2ο μικρουλινι ειμαι 13 εβδομαδων και πριν 4 μερες εκανα αυχενικη και μας ειπε πως εχουμε αγορακι και μας εδειξε κιολας.Βεβαια υπαρχει παντα μια επιφυλαξη.Με το καλο γερα παιδια να φερουμε στον κοσμο κι ας ειναι οτι θελει.

εγω που ειχα κανει πριν λιγο καιρο αυχενικη δεν μου το ειπε και μετα οταν πηγα στον γιατρο για τον απλο υπερυχο και να του δειξω και τισ εξετασεις μου ειπε μαλλον αγορι αλλα δεν ειναι σιγουρο ......μεχρι την β επιπεδου.......λεσ να φανει καλυτερα??????? Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις