Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
438 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 438 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

mamamia12

mamamia12
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Petrini έγραψε:Kalhspera...

na sas pw kai egw, giati shmera me piasane ta romantika mou Smile

me ton antra mou gnwristikame se mia ekdromh, pou eixa paei gia na krataw to fanari sthn kolhth mou pou goustare ena nearo....

Ekei giname filoi, kai meiname filoi gia 10 xronia.... milame kollhtoi, oxi asteia... ton eniw8a san aderfo mou...

kapoia stigmh, phgame mazi diakopes giati kanenas mas ekeinh thn epoxh den eixe kapoion ....
kai gyrisame zevgari.

pantreftikame me politiko gamo 3 mhnes meta kai me thriskeftiko 8 mhnes meta.... fetos kleisame 8 xronia gamou....

Enas gamos poly omorfos, alla parallhla dyskolos, mia kai perasame ekswswmatikes, apovoles, mia poly dyskolh asthenia tou... kai mia peripeteia 9 mhnwn twra me thn yiothesia tou giou mas....

Paramenei omws, oxi o megalos erwtas ths zwhs mou, alla o anthrwpos mou, o kollhtos mou, to filaraki mou.... kai h megalh mou agaph Smile

ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ!Η ΖΩΗ ΣΑΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΤΑΙΝΙΑ Η ΒΙΒΛΙΟ Very Happy ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ,ΥΓΕΙΑ Κ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΣΑΣ!!!

Livia_Kb

Livia_Kb
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ το ωραίο θέμα!!!! Μου άρεσε πολύ….
Τον άντρα μου τον ξέρω από πάντα!!! Πηγαίναμε στο ίδιο σχολειό αλλά λόγω των 5 χρόνων διαφορά που έχουμε δεν μου έδινε ποτέ σημασία μέχρι που έγινα 18. Αυτός γύρισε τότε από φαντάρος και ήμασταν στην ίδια παρέα. Ήταν έρωτας κεραυνοβόλος αν και στη αρχή του έκανα την δύσκολη!!! Τι στην αρχή δηλαδή!!!! Έξι ολόκληρους μήνες του έλεγα όχι γιατί η χαζή ντρεπόμουν τι θα πει η παρέα… κοριτσίστικο μυαλό βλέπετε….. Αυτός όμως επέμενε και όταν έφυγα στη Λάρισα για να σπουδάσω, με ακολούθησε, ήρθε στο σπίτι μου και εγώ φυσικά, φουλ ερωτευμένη μαζί του δεν άντεξα άλλο!!!! Τρία χρόνια μετά, 2002, αρραβωνιαστήκαμε και το 2005 παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο. Το 2008 τον παντρεύτηκα για δεύτερη φορά με θρησκευτικό και το 2011 γεννήθηκε η Αθηνούλα μου….

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Νάσια*"]
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:
eirinaki έγραψε:
Νάσια* έγραψε:Πωπω τί μου θύμησες τώρα.......το 2005, είμασταν και οι δύο σε επιδοτούμενο σεμινάριο για Η/Υ σε διαφορετικά τμήματα όμως και όλες οι φιλενάδες μου έλεγαν τί ωραίος αυτός από το άλλο τμήμα, κι εγώ τις έλεγα βρε είναι πιτσιρικάς (είναι λίγο πιο μικρός από μένα κι εγώ δεν γύριζα τότε να κοιτάξω μικρότερό μου)!!!!!!
Ανήμερα Χριστουγέννων βρεθήκαμε στο ίδιο μπαρ (στο οποίο εγώ δεν πήγαινα ποτέ ούτε κι εκείνος και απλά έτυχε εκείνο το βράδυ) σε διαφορετικές παρέες, χαιρετηθήκαμε κι από τότε μέχρι σήμερα είμαστε μαζί!!!!!!
Ο καημένος παιδεύτηκε πολύ να με πείσει για τα αισθήματά του γιατί είχα περάσει τα πάνδεινα σε προηγούμενη σχέση κι επειδή ήμουν και μεγαλύτερή του και το κοπανούσα συνέχεια, τον είχα πρήξει τον άνθρωπο.....έκανε τεράστια υπομονή μαζί μου!!!!!!! Στις 5 Σεπτεμβρίου 2010 κάναμε τον θρησκευτικό γάμο (είχε προηγηθεί πολιτικός γάμος) μαζί με τα βαφτίσια της πρώτης μας κόρης και πριν 11 μήνες ήρθε και η δεύτερη ταλιμπανίτσα να συμπληρώσει την οικογένεια!!!!!! ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994 ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994 ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994
Ποιός να μου το'λεγε ότι ενώ δεν ήθελα ούτε γνωριμίες να κάνω με μικρότερους τελικά θα κατέληγα με τον "πιτσιρικά" (καλά δεν είναι και τόσο πιτσιρικάς αλλά εγώ όλους τους μικρότερούς μου έτσι τους αποκαλούσα Laughing Laughing Laughing )

ΧΑΧΑΧΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΩ ΚΑΛΕ ΝΑ ΣΑΣ ΘΥΜΗΣΩ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Κ ΝΑ ΤΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΖΙ!!!Κ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑΣ ΣΑΣ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΗΗΗΗ!!!!!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Κ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΛΑΙ ΠΛΑΙ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΣΦΙΧΤΑ Ο ΕΝΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥ ΑΛΛΟΥ Κ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΔΥΝΑΤΟ Κ ΤΥΧΕΡΟΟΟΟ!!!!
ΧΑΧΑΧΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΟΥ ΠΑΙΖΕΙ Η ΖΩΗ??ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ Κ ΕΜΕΝΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ 19 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ( ΜΙΑΣ Κ ΛΕΣ ΓΙΑ ΗΛΙΚΙΑ) ΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΣΩ Κ ΑΚΟΥΓΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΑΦΟΡΑ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩΩΩ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΣΕ 14 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ!!!!!ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΗ Η ΖΩΗ Κ Μ'ΑΡΕΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ
Είδες καμιά φορά πώς τα φέρνει η ζωή???? Εκεί που δεν το περιμένεις.....μπαααααάμ ο πιτσιρίκος και να'μαι εγώ η "ξύπνια" με δύο παιδιά μαζί του χαχαχα!!!!!! Είχα μεγάαααααλο κόλλημα με την ηλικία, είχα πολύ πέραση στους μικρότερους (κι εγώ η ίδια δείχνω αρκετά μικρότερη) αλλά δεν γύριζα ούτε να τους κοιτάξω!!!!!!! Και τους έκραζα κιόλας αν με πλησιάζανε.....καλέ είμαι ντάντω μπροστά σας, πάτε να βρείτε καμιά πιτσιρίκα.....έτσι έλεγα!!!!!!! Πολύ μυαλό...τί να σου πώ!!!!!!!

Ειρηνάκι μου να τα εκατοστήσετε με τον αντρούλη σου!!!!!! Να είστε πάντα ευτυχισμένοι, ερωτευμένοι και ταιριαστοί!!!!!!! Και να έρθουν γρήγορα και μωράκια!!!!!!!!

χαχαχα ετσι τους ελεγες????χιχιχι...κ δηλαδη τι ηλικιες επελεγες στις σχεσεις σου????
σε ευχαριστουμε παρα πολυ κοπελα μου για τα ομορφα λογια σου κ τις ευχες σου!!!!μακαρι το ευχομαι κοπελα μου!!!!!
Συνομήλικους ή λίγο μεγαλύτερους......με έναν μικρότερό μου έμπλεξα και με κατάφερε να τον παντρευτώ Laughing Καλά όταν τα πρωτοφτιάξαμε του είχα πεί να μη τολμήσει να πεί σε κανέναν στο σεμινάριο ότι τα'χουμε γιατί είχαμε στο τμήμα και άτομα σε πολύ μεγαλύτερες ηλικίες και νόμιζα ότι θα με κράζανε που τα έμπλεξα με μικρότερο (άκου κόμπλεξ! λες και θα έδινα λογαριασμό σε κανέναν για το τί κάνω)....εντωμεταξύ τον άντρα μου τον γούσταραν πολύ δύο κοπελίτσες από το τμήμα του που φυσικά δεν ήξεραν τίποτα για μένα και του κόλλαγαν μπροστά μου αλλά εγώ τέτοια κάργια, δεν έδειχνα τίποτα!!!!!!! Και μια μέρα τσατίστηκε ο άντρας μου και με βούτηξε και με φίλησε μπροστά σε όοοοοοοολους στο διάλειμμα!!!!!!!! ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 606100 ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 606100
ΧΑΧΑΧΑ ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ!!!!!ΚΑΛΑ ΣΕ ΕΚΑΝΕ!!!ΜΠΡΑΒΟΟΟ ΤΟΥΥΥΥΥ Wink Wink Wink

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Petrini έγραψε:Kalhspera...

na sas pw kai egw, giati shmera me piasane ta romantika mou Smile

me ton antra mou gnwristikame se mia ekdromh, pou eixa paei gia na krataw to fanari sthn kolhth mou pou goustare ena nearo....

Ekei giname filoi, kai meiname filoi gia 10 xronia.... milame kollhtoi, oxi asteia... ton eniw8a san aderfo mou...

kapoia stigmh, phgame mazi diakopes giati kanenas mas ekeinh thn epoxh den eixe kapoion ....
kai gyrisame zevgari.

pantreftikame me politiko gamo 3 mhnes meta kai me thriskeftiko 8 mhnes meta.... fetos kleisame 8 xronia gamou....

Enas gamos poly omorfos, alla parallhla dyskolos, mia kai perasame ekswswmatikes, apovoles, mia poly dyskolh asthenia tou... kai mia peripeteia 9 mhnwn twra me thn yiothesia tou giou mas....

Paramenei omws, oxi o megalos erwtas ths zwhs mou, alla o anthrwpos mou, o kollhtos mou, to filaraki mou.... kai h megalh mou agaph Smile


ΠΩΠΩΠΩ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΕΑΡΑΣΑΤΕ ΕΣΕΙΣ??ΑΠΑΠΑ...ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΓΗΚΑΤΕ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΠΟ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΧΙΛΙΑΣΕΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ I love you I love you I love you

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Livia_Kb έγραψε:Αχ το ωραίο θέμα!!!! Μου άρεσε πολύ….
Τον άντρα μου τον ξέρω από πάντα!!! Πηγαίναμε στο ίδιο σχολειό αλλά λόγω των 5 χρόνων διαφορά που έχουμε δεν μου έδινε ποτέ σημασία μέχρι που έγινα 18. Αυτός γύρισε τότε από φαντάρος και ήμασταν στην ίδια παρέα. Ήταν έρωτας κεραυνοβόλος αν και στη αρχή του έκανα την δύσκολη!!! Τι στην αρχή δηλαδή!!!! Έξι ολόκληρους μήνες του έλεγα όχι γιατί η χαζή ντρεπόμουν τι θα πει η παρέα… κοριτσίστικο μυαλό βλέπετε….. Αυτός όμως επέμενε και όταν έφυγα στη Λάρισα για να σπουδάσω, με ακολούθησε, ήρθε στο σπίτι μου και εγώ φυσικά, φουλ ερωτευμένη μαζί του δεν άντεξα άλλο!!!! Τρία χρόνια μετά, 2002, αρραβωνιαστήκαμε και το 2005 παντρευτήκαμε με πολιτικό γάμο. Το 2008 τον παντρεύτηκα για δεύτερη φορά με θρησκευτικό και το 2011 γεννήθηκε η Αθηνούλα μου….

ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ...
ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΤΕ ΚΙΑΛΛΟ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΑΣ ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994 ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994 ΠΩΣ ΓΝΩΡΙΣΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΑΣ???? - Σελίδα 3 215994

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΛΕΣ ΟΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΡΟΜΑΝΤΙΚΕΣ!!!!!ΑΛΛΑ ΜΟΝΟ ΤΟΣΕΣ ΛΙΓΕΣ????ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ ΝΑ ΓΡΑΨΟΥΝΕ Κ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz
ΠΟΣΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΑΚΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις