Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
513 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 513 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολλες απουσιες εχουμε σημερα παντως!!! Smile που ειναι οι υπολοιπες;;;;

marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα ντε.. τι γινεται? η Πηνελόπη μάλλον θα κοιμήθηκε... η Σοφία λετε να γενναει? μακαρι.. κανα νεο απο Νικη?

http://www.creativebeez.gr

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νομιζω της νικης το κινητο δε το χει καμιά.. Λογικα θα χει γεννησει! Η σοφια παντως παιζει και να γενναει!Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κ απο μενα!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994

Σημερα ειχαμε πρωτη φορα παιδιατρο... ολα καλα!!
Τελικα αν οι ορμονες της εγκυμοσυνης ηταν μια φορα ζορικες... που να δειτε της λοχειας!!!!!! εμεις με τον θηλασμο δυστυχως τελικα δεν τα παμε και πολυ καλα! εμενα μου σταματησε η ροη του γαλατος (μαλλον απο αγχος, προχτες το βραδυ εσπασε ενα ραμμα και εκανα ενα πρηξιμο και φοβηθηκα), τωρα προσπαθω να το επαναφερω με θηλαστρο, γιατι ο μπεμπης βαριεται να προσπαθει στα χαμενα! ελπιζω να το βρουμε καποια στιγμη!!

Βικακι καλη αναρρωση ευχομαι... φαγανος ο μπεμπουλης ε? εμενα δεν μου τρωει πανω απο 15-20γρ!!! αλλα δεν πειραζει μου ειπε η παιδιατρος καλα ειναι...


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 417472 σε ολες

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα κοριτσακια μου! τι να πρωτοσχολιασω;;

Εμη μου μη τα βαλεις ακομα κατω.. προσπαθησε το λιγο ακομα και στο κατω κατω μη θηλαζεις αποκλειστικα δινε και ξενο και το δικο σου οποτε μπορεις..

Αθηνα μου σιγα σιγα θα βρειτε το ρυθμο σας! ποσο γρηγορα μεγαλωνουν τα μωρακιαα!!

Κωνσταντινα μου μεγαλωσε και σας το μικρουλη σας!! τελεια!!

Βικακι κανε υπομονη και θα βγαλεις τον παλιοκαθετηρα και θα εισαι μια χαρουλα.. ο μπεμπης σου πως ειναι δε μας ειπες ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994

Θα στειλω τωρα στο Σοφακι να δουμε αν αποφασισε η μπεμπα να κανει την εξοδο!

Ευχομαι και στη Νικη μας μια ευκολη γεννα και να μπει να μας πει συντομα!!

Τζοαννουλα μου γλυκεια αστερι μου νασαι καλα!! εγω περνω παραδειγμα απο σενα που εισαι τοσο μικρουλα και εκανες ηδη 3 αγγελουδια και παραμενεις κουκλαρα!!!

Σε ολα τα αλλα κοριτσακια τα φιλια μου!
ΑΑααα δε σας ειπα ζυγιστηκα και ειμαι στα συν 20 ακριβως . εδω και δυο μηνες σχεδον. καλο αυτο υποθετω τουλαχιστο δε χοντρυνα κιαλλο που νομιζα.. Razz

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμη μου κ χριστινα καλημερα!!
Εμη οσο μπορεις θηλασε το! Κ ξενο στην τελικη να του δωσεις δε τρεχει κ τιποτα! Οσο μπορεις προσπαθησε το βεβαια αλλα μη σε στενοχωρει!
Χριστινα οταν μαθεις για τη σοφια πες μας!!Smile

emilou

emilou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι κανεις Χριστινακι μου, πως εισαι?? Παρολα τα 20κιλακια (που δεν φαινονται κιολας) εισαι κουκλαρα!!!

Δεν τα παραταω προσπαθω... σημερα πιο οργανωμενα κιολας, επικοινωνησα και με ειδικο συμβουλο θηλασμου και μου εδωσε οδηγιες, μην κανω εγω απο μονη μου βλακειες!! Το κακο ειναι οτι λογω ορμονων με το παραμικρο με παιρνει απο κατω και η κακη ψυχολογια ειναι κακη και για την παραγωγη του γαλατος και για το μωρο!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενακι μ καλησπερα!

Εμη μου οχι τετοια.. γιατι να σε παιρνει απο κατω καλη μου; εννοεις η διαδικασια του θηλασμου η γενικα η λοχεια; προσπαθησε να το συζητησεις με καποια φιλη σου η καποιο στενο σου ατομο αυτο για να μη νιωθεις μονη.. Να εισαι θετικη και ολα πανε τελεια στη ζωη σου! εχεις ενα πανεμορφο νινακι στην αγκαλια σου και αυτο ειναι ολη η ευτυχια μιας μανας..

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κ εγω αφου εφαγα η pig οτι πιο παχυντικο μπορουσα!!ειχε ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 262737 ο αντρουλης μου να κανω το κοτοπουλακι αλα κρεμ με μανιταρια κ μπασματι κ εγω δεν του χαλασα χατηρι αλλα ελπιζω αυριο να μην ειμαι +1 κιλο

περασα απο Μουστακα κ οντως την εχει 7 ευρω κ μπαινει στο πλαινο της κουνιας κ οχι στο κεφαλι οπως οι αλλες!!Αννα ή Μαρακι πως ειναι οι δικες σας??θα περιμενω να δω αν τις βρητε αλλιως θα παρω αυτην

Αθηνουλα μια χαρα μεγαλωνει ο μπομπιρας!!πολλα φιλακια στα πατουσακια του!!

joannoua ευχαριστουμε,να σου ζησουν κ εσενα τα παιδακια σου!!

λετε να γενναει κ το Σοφακι μας σημερα???
το τηλ της Νικης νομιζω οτι το εχει το Βικακι!

Στελλακι αντε να τελειωνεις κ εσυ με το δωματιο κ εμενα την ταπετσαρια μου ειπαν τελικα Παρασκευη Mad για να δουμε πια θα ειναι ομως τη μεγαλη??

ξεχασα καμια?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 667478

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σου Χαρα μου!

Σιγα βρε δε δικαιουσαι να φας και συ κανονικο φαι; εγγυος εισαι! και μια χαρα κουκλα

Το σταντ και μενα στο πλαινο μπαινει.. δεν ηξερα γινεται και μπροστα αλλα νομιζω θα χαλαει το σχεδιο αμα μπει μπροστα δε ξερω.. το πηρες;

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Χριστινακι μου,οχι δεν το πηρα γιατι μου ειπαν η Αννα κ η Μαρια οτι εχουν κ δεν το θελουν οποτε να αγορασω ενα απο αυτα!!

εσυ τι κανεις?κοιμηθηκες το βραδυ??

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λιγα πραγματα γλυκεια μου.. ειχαμε μια συζητηση με το Γιαννη για οικονομικα γιατι εχουμε πολλυ δρομο για να τελιωσει το σπιτι και θελει πολλα εξοδα που δε μπορουμε τωρα.. και με πηρε πολυ απο κατω Crying or Very sad ηθελα η μπεμπα μου να παει συντομα στο σπιτι της και στο δωματιο της αλλα υποθετω εδω θα την βγαλουμε για πολυ ακομα..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Γεια σας να με και γω!

Σήμερα από το πρωί είχα κόσμο ήρθαν οι ξαδελφες μου και μας έφεραν ένα σορό ρουχακια και πραγματάκια για τον μικρό από τα παιδία τους σα πολύ καλή κατάσταση, τα έβαλα για πλύσιμο μια χαρά!! Χάρηκα πολύ!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Τώρα μόλις έφαγα και διάβασα τα νέα σας. Κουνουπιέρα δεν έχω πάρει ακόμα αφού θα τον έχω για αρχή στην καλαθούνα στο δωμάτιο μου, λέω να την πάρω πιο μετά.

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΆΚΙΑ ΜΟΥ,ΤΙ ΜΟΥ ΚΆΝΕΤΕ;ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΞΑΠΛΩΣΑ,ΉΡΘΕ Η ΠΕΘΕΡΆ ΜΟΥ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΉΘΗΣΕ ΣΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΈΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ!ΜΟΝΟ ΣΊΔΕΡΟ ΜΟΥ ΈΜΕΙΝΕ ΑΛΛΑ ΑΎΡΙΟ ΑΥΤΟ! ΓΡΑΦΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΓΙΑΥΤΟ ΕΊΝΑΙ ΛΊΓΟ ΑΛΛΑΝΤΑΛΛΑ!!!!
ΕΜΑΚΟ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΊΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΆΤΩ,ΔΩΣΕ ΣΤΟ ΜΠΜΠΕ ΣΟΥ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΌ ΓΑΛΑΤΑΚΙ,ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ,ΌΛΑ ΚΑΛΑ ΠΆΝΕ,ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΣΟΥ ΕΊΝΑΙ ΥΓΙΈΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ,ΑΥΤΟ ΈΧΕΙ ΣΗΜΑΣΊΑ!
ΧΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΕΊΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΈΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΎΝΙΑ;;;ΕΓΩ ΑΚΌΜΑ ΠΕΡΙΜΈΝΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΦΕΡΟΥΝΕ ΚΑΙ ΈΧΩ ΑΓΧΩΘΕΊ ΜΉΠΩΣ ΓΕΝΝΉΣΩ ΚΑΙ ΈΡΘΟΥΝ ΜΕΤΑ!!!!
ΤΙΠΟΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΎΡΙΑ ΕΊΧΑΜΕ;;;;; ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 534787

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι Χριστινακι μου σε καταλαβαινω ειναι πολυ δυσκολο να μενεις με τα πεθερικα κ εγω το εζησα οταν πρωτοκατεβηκα Αθηνα κ ηταν μαρτυριο κ να φανταστεις οτι ηταν το πολυ 1 μηνας αλλα κ παλι δεν την παλευα!!ευχομαι κοριτσακι μου να τελειωσετε το σπιτακι σας οσο πιο γρηγορα γινεται!!μην στεναχωριεσαι ομως εσυ τωρα δεν ειναι κατι που μπορεις να το αλλαξεις δυστηχως!!μακαρι να εχει πολυ δουλιτσα ο Γιαννης σου στο μαγαζι κ να τα μαζεψετε πιο γρηγορα

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου Ελευθεριτσα μου,εκανες κ εσυ δουλιτσες εε??εγω ή το απογευμα ή αυριο πρεπεινα κανω παλι κ δεν αντεχω ρε γμτ δεν μενει ουτε μια μερα καθαρο!!

Κυριακη μου κ εγω στην καλαθουνα θα την βαλω για αρχη απλα ηθελα να τελειωσει το δωματιακι της απ΄ολα κ φυσικα σιγα να μην χρειαστει κιολας μεσα στο χειμωνα αλλα μ΄αρεσει η κουνουπιερα ειναι κ ροζουλι χιχιχιιχ

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Χριστινάκι μου σε καταλαβαίνω, αυτά με τα σπίτια είναι λίγο δύσκολα εμείς κάναμε ανακαίνιση γιατί το σπίτι ήταν παλιό και μας έφυγαν πάρα πολλά χρήματα αφού στο τέλος έπιπλα δεν πήραμε γιατί δεν έφτασαν μόνο τα βασικά για να μπορούμε να μείνουμε, τα υπόλοιπα σιγά σιγά. Εσείς βέβαια αν θυμάμαι καλά μένετε με τα πεθερικά και όσο να το κάνης δεν ξέρω πόσο εύκολο είναι αυτό, κάνε υπομονή θα δεις πόσο θα το χαρείς όταν θα μπείτε στο δικό σας τελικά.

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΝΙΚΗ ΓΕΝΝΗΣΕ,ΤΟ ΕΧΕΙ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ 23.

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 50580
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ,!!

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια η Νικούλα μας γέννησε ένα υγιέστατο μελαχρινό κουκλί,το έγραψε στο 23 η κουμπάρα της!!!Όλα καλά πήγαν!Μπράβο Νικάκη μας να σου ζήσει το μπουμπούκι σας!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 654316

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νικακι να σου ζησει ο παιδαρος ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 50580
καλη λοχεια να εχεις κ περιμενουμε νεα κ φωτο απο το ζουζουνακι σου!!

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια!! Γυρίσαμε κι εμείς σήμερα σπίτι με την μπέμπα - κλώνο μου!

Όποια μπορέσει ας με ενημερώσει ποιά γέννησε μετά από μένα να συγχαρώ τις πρώην συγκαστρούλες μου ή ας ανεβάσει μια νέα λίστα!

Δεν θέλω ακόμη να μπω σε λεπτομέρειες του τοκετού μου, απλά ένα πράγμα θέλω να πω, ο τοκετός χωρίς επισκληρίδιο είναι πολύ δύσκολος..σε μένα οι πόνοι κράτησαν 9 ώρες ασταμάτητα..δεν ξέρω πότε θα το ξεπεράσω..το κακό είναι ότι την ώρα που εγώ χτυπιόμουν η μαμά μου πέρασε διπλό ισχαιμικό επεισόδιο (εγκεφαλικό) και έχουμε τρεχάματα. Από τη μια χαρές και από την άλλη μετά από μια δύσκολη εγκυμοσύνη και έναν δύσκολο τοκετό, μου κατσε και η λοχεία..

Ελπίσω να είστε όλες καλά, σας πεθήμησα πάρα πολύ!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Νίκη μου να σου ζήσει, καλή λοχεία μπεμπαρος απ΄ότι είδα!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω Χαρα και Κυριακη μ για την ενθαρρυνση.. θα το παλεψουμε...

Νικη μ να σας ζησει το μωρακι!!!!!!!!!!

Τινη μου γλυκεια !! το σημαντικο ειναι οτι εισαι καλα τωρα μετα απο ολα οσα περασες.. και εχεις το νινακι σου.. πως ειναι ολα; η μαμα σου ειναι καλα ;; μας ελειψες!

Κοριτσια σας αφηνω για λιγο παω να κανω μπανακι και θα ερθει ενας τεχνικος να φτιαξει την τηλεοραση οποταν θα βγω για λιγο.. χχχχχχχχχ

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Χαρά μου οι δουλειές στο σπίτι δεν τελειώνουν πότε!Κι εγώ στην καλαθούνα της θα την βάλω στην αρχή,έχω και το λίκνο,αλλά μάλλον θα το δώσω στην μάνα μου για όταν την πηγαίνω εκεί!Απλά το λίκνο είναι πιο σταθερό!Κι ακόμα το σκέφτομαι!Κουνουπίερα έχω αλλά για να δούμε θα μου φέρουν ποτέ την κούνια γιανα την βάλω;
Με ποιά Μαρία μένουμε κοντά και θα συναντηθούμε;Έχω μπερδευτεί!!!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nikoula na sou zhsei to koukli sou,na einai gero kai dynato,kalh anarwsh kai kalh loxeia koritsare!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994

Tinako mou kalws mas ksana-hrthes..se talaipwrhsane para poly,eixame frikarei oles ekeino to vrady..ksexase ta ola twra shmasia exei h mpoumpou-klonos!!!Gia thn mama sou na eyxhthw perastika,na einai ygeihs kai apo dw kai pera mono kala nea an exeis na mas peis!

Vikako mou kalh anarwsh!!Na sou zhsei k pali ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 6 215994

Egw klasika koimhthika stis 9 me zoria,parakalw na gennhsw kathe mera na teleiwsei ayto!Mprizoles eixame shmera me salata,exw parathrhsei oti tis mprizoles sygkekrimena argw poly na tis xwnepsw!asxeto vevaia..

Emh mou mhn kathesai na stenaxwriesai gia to gala,einai shmantiko gia sena to kserw alla to mwraki sou einai k tha einai ygeiestato etsi k alliws,shmasia exei na eisai xaroumenh kai hremh kai na tou dwseis olh sou thn agaph,to galataki sas tha erthei kanonika kai tha prosarmosteite syntoma.

Se oles polla filia ..edw tha eimai alla kanw diafores doulitses na pernaei h wra mou .

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις