Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
553 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 553 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο ειναι το κακο με την Αθηνα ρε γμτ εχει πολυ μακρινες αποστασεις για να βρεθεις με καποιον πρεπει να το κανονισεις ενα μηνα πριν!!

αχαχαχ ενταξει ρε Μαρακι παιδακι ειναι τι να κανουμε λες αυτα που εχουμε στις κοιλιτσες μας να ειναι πιο υσηχα??

Δεσποινακι φτου φτου παλι γλυκα η ζουζου!!

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Edaksei Despoina tha perimenoume opote mporeseis na thn valeis na thn doume twra pou megalwse!!!

Annako exoun se oles tis markes ekptwsh dld? ouou poly xairomai!!Exw Stenaxwrethei pou den isxyei h dikh mou ekptwsh se ola ta factory.

Xara mou twra me thnmikrh sou kalytera pou den douleyeis,th aallaksoun ta pragmata sthn ellada elpizw sydoma meta ton pato p tha paei th arxisoume n anevenoume k tha vrethoun douleies,twra na se noiazei mono to mpempaki sou k gia lefta mhn skas kaneis den einai opws htan.

Annako amfialh emenes???menei h giagia mou ths manas mou,vevaia den ths milaw k exw na paw polla xronia.Thymatwn katoxhs an thymamai kala htan h dieythynsh.

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ βρε κορίτσια στην Αθήνα έχετε επιλογές, εδώ στην επαρχία ούτε ζαρα δεν έχουμε!!! Όταν θέλω να πάρω ρούχα ανεβαίνω Αθήνα να δω τα πεθερικά μένω και 2-3 μέρες και σηκώνω τα μαγαζιά οι διαφορά στις τιμές είναι τεράστια! Φέτος βέβαια όπως λέει και η Χαρα τα πράγματα θα είναι δύσκολα…

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι την ξέρω.. Είναι πολυ κοντά στο παλιό μας Σπιτι...

ΤΏΡΑ που είπατε για zara, εγω παίρνω τα τζιν της μικρής απο κει κ δεν παίζονται,, πολυ καλη ποιότητα κ πολυ ανθεκτικα.κάνουν 18-20€ κ τα φοράς τουλαχ. 2 χρόνια. Εγω τα βολευτηκα πολυ κ δεν τα αλλάζω με τίποτα..

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λες Άννα να ξεκίνησε η διαστολή? Μακάρι!! Το πρωί η το απόγευμα έχεις γιατρό? Κοίτα μην σου σπάσουν τα νερά στο μαγαζί και βγει το γέλιο σου αληθινό????

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kuriakh exei wraia agora sthn Kalamata omws den kserw poso einai h Sparth apo thn Kalamata.
Ontws omws sthn eparxia oi times einai poly anevasmenes,apo internet den se voleyei kamia paraggelia???

Padws koritsia mporei na einai makrines oi apostaseis alla sthn fash mas h dyskolia einai h katastash mas,egw palia phgaina apo thnmia akrh sthn allh gia plaka,k o Mpamphs kathe mera htan Xaidari-Geraka..twra opws eimaste mono gyrw-gyrw pame.Elpizw meta na ksana-exoume epiloges!

Les na exoume diastolh??Einai poly pithano giati esena htan leptos etsi kalliws o traxhlos ap oti thymamai..ade vre Anna n agennhseis k esy na pernoume seira!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λες Αννουλα μου να εισαι η επομενη??μακαρι κοριτσακι μου να ξελαφρωσεις κ εσυ!!

Πηνελοπη μου αν εχεις μαθει να δουλευεις ειναι πολυ δυσκολο να κατσεις σπιτι εμενα με απολυσανε το πασχα του 09 κ απο τοτε δεν εχω βρει τπτ κ εψαχνα τα παντα,αλλα ακουγα συνεχεια το γνωστο εε παντρεμενη θα κανεις κ κανενα παιδακι κ ολοι αυτο μου λεγανε!!περασα τα παντα ολο αυτο τον καιρο ενοιωθα αχρηστη ,ειχα καταθληψη κ γενικα χαλια γιατι δεν εχω μαθει να ζηταω λεφτα να φανταστεις οτι κ τωρα που ζηταω τον Γιαννη για σ/μ ντρεπομαι Crying or Very sad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α θυμάτων κατοχής είναι εκεί που είναι η χρυσοεμπορικη του λεύτερη εμένα Αμφιάλη πριν παντρευτώ στην Περίανδρου πάνω απο την λαμπακη και τσαλδαρη ποσο μου αρεσε τι ωραια ηταν

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δεν ξερω ρε χαρα γιατι δεν εχω μεινει ποτε χωρις δουλεια αλλα ειμαι σιγουρη οτι δεν θα ντρεπομουν να ζητησω απο τον αντα μου

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nai Maraki ontws exei enan Lefterh ekei me xrysafika!K kanei k kales douleies,ekane toulaxisto twra den kserw!

Xara kserw k se katalavainw apolyta,edw egw sthn egkumosynh p kathomai ap thn douleia k exw frikarei. Ayto to pragma omws tou oti exeis padreyeti k tha kaneis paidi k den se pernw gia douleia mono sthn Ellada!Dhladh ti egine re paidia p eisai padremenh?gia nyfh psaxnoun?K an kaneis k paidi ti tha ginei?Mhpws tha epernes polla parapanw?ade kanena 50ari.Oso gia ton kalo sou mhn apelpizesai kai mhn ntrepesai,ekanes megalh thysia gia xarh tou pou hrthes sthn Athhna opote prepei na se proseksei Smile



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pepelitsa στις Τρι Σεπ 25, 2012 1:25 pm, 1 φορά

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
4.30 έχω γιατρο. Αλλα μου φαίνεται περίεργο γιατί πρω φορα αισθάνομαι τέτοια ενόχληση..απο την μια λέω μακάρι να γέννησω κ σήμερα αν γίνεται απο Την άλλη φοβάμαι κ αν με ρώτησετε, προτιμώ με ραντεβού να ξέρω τι μου γίνεται παρα έτσι ξαφνικά να σπάσουν στο Μαγαζι τα νερά κ όπως είπε η Κυριακη να βγω αληθινή.. Τότε δεν ξέρω ποιος θα γελάει αλλα μάλλον όχι ο σταυρος..

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Annoula den mou ta les kala!!!Vre kalh mou enas einai o stoxos..na gennhsoume oso pio nwris ginetai..k an spasoun ta nera,exete xrono afou ta ksereis..ela twra mhn se pianoun tetoia!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αννα μην αγχώνεσαι είχα και γω πολλά τσιμπήματα σαν σουβλιες στον κολπο και συσπάσεις και επειδή φοβήθηκα μην γεννήσω ξαναπηρα μαγνήσιο και μου περάσαν αμέσως μου ειπε ο γιατρος να το περνω μεχρι 37ε

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ να μην μεινεις ποτε Μαρακι μου χωρις δουλεια πολυ δυσκολο πραγμα!
εγω ντρεπομαι να ζηταω γιατι παντα ειχα το δικο μου πορτοφολι κ τωρα ειναι οτι χειροτερο!!
Πηνελοπη μου εδω στην Ελλαδα αν εισαι παντρεμενη κ ειδικα αν εχεις κ κανενα παιδι εισαι τελιομενη δεν εχεις δικαιωμα να εργαστεις!!

το μονο καλο ειναι οτι θα μεγαλωσω το παιδακι μου οπως θελω εγω κ οχι οι παπουδες κ οι γιαγιαδες Mad

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τα ειχα 4μερες πιστευω ειναι η προετοιμασια οχι σημαδια γεννας

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαρα μην νωμιζεις 4 ωρες δουλευω να ξεφευγω εχω ολοι μερα το παιδι 9 το βραδυ παω για δουλεια και γυριζω 1 λιγες φορες δουλευω πρωι 12-5

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Padws re koritsia sto aerodromio polles gynaikes padremenes me paidia kai sto edafos kai aera kai eixa sto mualo mou pws exoun papsei na isxuoun aytes oi diakriseis pou ginontousan prin 10 xronia..vlepw omws akoam kala kratoun.Krima!

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κι ώμος πηνελοπη υπάρχουν εμάς αν έχεις 2 παιδιά δεν θέλουν είχαν ξεπεραστεί αυτα αλλά τώρα με την κρίση κοιτάνε απο που θα κόψουν και αυτή και απο τη μύγα ξύγκι θέλουν να βγάλουν

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε να δούμε τι θα κάνουμε..μαγνήσιο δεν ξαναπαιρνω γιατί θα γέννησω Φλεβάρη.. Χαχαχα..
Κορίτσια δυστυχώς ισχύουν αυτά που λέτε. Ευτυχώς όσο δούλευα αλλού δεν είχα αντιμετωπίσει τέτοια θέματα. Αλλα το βλέπω ότι γίνεται παντού..
Χαρα να μην αισθάνεσαι άσχημα .. Είστε οικογένεια πια. Είστε ένα! Άρα τα μοιραζεστε όλα!!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηνελόπη μου μια χαρά κρατούν οι διακρίσεις σε ιδιωτικό και δημόσιο τομέα!!! Sad

Εγώ διορίστηκα μέσω ασεπ και δεν με έβαλαν στην κλινική που είχα το μεταπτυχιακό μου αλλά σε αυτή που είχε πιο πολύ προσωπικό γιατί ήμουν νιόπαντρη και αν εμένα έγκυος να μην δημιουργηθεί πρόβλημα στην άλλη κλινική που είχε λιγότερο προσωπικό!!!Twisted Evil

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μου εχει σπασει τα νευρα κ το pc μαλλον σερβις θελει κ αυτο πολυ κολλαει γμτ!!

Μαρακι εσυ ειχες πει οτι δουλευεις στην πιτσα χατ??

maroulo

maroulo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
παω για νανι τι νανι δηλαδή μαρτύριο κάθε 2 ώρες σηκώνομαι για τσισα για νερό να δω την ώρα πια εγω που χαμός να γινόταν δεν καταλάβαινα τίποτα καληνύχτα!!!!
χαρά κανονίστε ώρα.

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουν αλλαξει πολυ τα πραγματα κοριτσια κ εγω εκανα βλακεια οταν πρωτοκατεβηκα Αθηνα επιασα δουλεια σαν υπευθυνη στα PULL AND BEAR εκατσα κανενα χρονο γυρισα ολα τα μαγαζια της Αθηνας πηγα κ λιγο στου Πειραια αλλα πολυ αγχος κ κουραση γυρνουσα σπιτι απο ερμου 11 κ 11μιση κ το σηζητησαμε με τον Γιαννη κ εψαξα κ βρηκα σε ενα εκτελωνιστικο γραφειο!!αν δεν ειχα φυγει τοτε απο εκει τωρα θα δουλευα ακομα ενω το γραφειο ηταν απο τα πρωτα που χτυπησε η κριση!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα κ απο μένα φιλεναδες!!! Πεφτω για ύπνο κ εγω, γιατί ειμαι πτώμα.. Θα τα πούμε αύριο!!!

xara64

xara64
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ αυριο θα κανονισουμε κ με την Ελευθερια!!καλη ξεκουραση!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 11 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις