Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
457 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 457 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Bebamou


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ,ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ,,,,ΜΑΛΛΟΝ Η ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΕΞΟΔΟ

ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ.,!!!!ΤΙ ΛΕΣ ΤΩΡΑ....

ΛΕΩ ΝΑΞΑΠΛΩΣΩ ΛΙΓΑΚΙ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΟΙΜΗΘΩ....ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΡΓΟΤΕΡΑ ΟΜΟΡΦΕΣ


Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευακι μου, Μαριανθη μου και Λιζακι καλημερα. να το ψαξω αυτο που λετε!

Αννουλα μου σοβαρα;;; με ειδες ονειρο;;οο λαλα!! μακαρι καλη μου!!

Τι μου κανετε εσεις;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την κουνια του Λητω λες Αννα μ; τι εγινε με αυτο το θεμα; στην φεραν;;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianthi_m έγραψε:Ελευθερία τι καλα που περασατε όμορφα!

Και η Μαρία ειναι προγραμματισμένη για Τριτη!

Χριστινάκι λες να γεννας?? καπου διάβασα σε αγγλικό σάιτ και για τη διάρροια ότι ειναι σημάδι... δε ξερω τωρα...

Αννα προετοιμασία φουλ! και εγω σκεφτηκα οτι πρεπει να κλεισω για μαλλι... ισως να πω τη Κυριακη να ερθει μια κοπέλα...

Στελλιτσα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 417472 πως πανε τα μαθήματα?

ακομα ενα καλο της καισαρικης ειναι οτι δε χαλαει το μαλλι Very Happy Very Happy

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kristinaki έγραψε:την κουνια του Λητω λες Αννα μ; τι εγινε με αυτο το θεμα; στην φεραν;;

στο ευχομαι καλη μου!!
τι να εγινε,μου λενε βαλτε το υπολοιπο στη τραπεζα κ αν ειναι κατι λαθος στην παραδοση,υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης.ε οχι ρε παιδια να περιμενω αλλους 3 μηνες. του ειπα του αντρα μου,να παει να την δει κ αν ειναι λαθος σχεδιο η λαθος ζωγραφια,να μην την πληρωσει,να παρει τα λεφτα πισω κ να κανει φασαρια..αρα το μεσημερι θα εχω νεα.αν ειναι ολα οκ,θα την παραδοσουν αυριο λενε..

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαριάνθούλι μου κλά πάνε τα μαθήματα.. τι καλά δηλαδη.. βαρετά..
Χριστινάκι αυτα που περιγράφεις (και η διάρροια) αποτελούν σημάδια έναρξης τοκετού!
Αντε ρεεεε θα τις φας όλες στη στροφή Laughing

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAST έγραψε:
Kristinaki έγραψε:την κουνια του Λητω λες Αννα μ; τι εγινε με αυτο το θεμα; στην φεραν;;

στο ευχομαι καλη μου!!
τι να εγινε,μου λενε βαλτε το υπολοιπο στη τραπεζα κ αν ειναι κατι λαθος στην παραδοση,υπαρχει δυνατοτητα αλλαγης.ε οχι ρε παιδια να περιμενω αλλους 3 μηνες. του ειπα του αντρα μου,να παει να την δει κ αν ειναι λαθος σχεδιο η λαθος ζωγραφια,να μην την πληρωσει,να παρει τα λεφτα πισω κ να κανει φασαρια..αρα το μεσημερι θα εχω νεα.αν ειναι ολα οκ,θα την παραδοσουν αυριο λενε..

εεε ναι εννοειται καλυτερα να παει ο αντρας σου αυτοπροσωπως να ζητησει να τη δει πρωτα! πως να τους εχεις εμπιστοσυνη τωρα πια με ολο αυτο το σκηνικο που σου καναν; αν δεν ειναι οκ βεβαια και θα ζητησεις πιω την προκαταβολη.. κατι τετοια με εκνευριζουν αφανταστα.. να παιζουν με τα νευρα σου χωρις λογο καν εντωμεταξυ.. τι τους στοιχιζε να ηταν συνεπεις;

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aurora έγραψε:Μαριάνθούλι μου κλά πάνε τα μαθήματα.. τι καλά δηλαδη.. βαρετά..
Χριστινάκι αυτα που περιγράφεις (και η διάρροια) αποτελούν σημάδια έναρξης τοκετού!
Αντε ρεεεε θα τις φας όλες στη στροφή Laughing
Στελλακι μου ομορφο καλημερα. ! πως εισαι ; πολυ τελεια τα πραγματα που εφτιαξες και εβαλες φεις εντωμεταξυ!!! εισαι χρυσοχερα και ταλαντουχα!
Λες; εγω δεν νιωθω ετοιμη να γεννησω αλλα βεβαια αν με ρωτησεις ποτε δε θα νιωσω.. ποσες μερες διαρκουν τα συμπωματα εναρξης τοκετου ξερεις...;

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Να μαι κι εγω πάλι!Τί ζέστη είναι κι αυτή;;;;
Όλα τα κοριτσούδια έχουμε καλλωπισμό δηλαδή;
Να μας δούνε όμορφες τα μωρά μας;;;;
Έχουμε πολλά γεννητούρια την άλλα εβδομάδα έτσι;
Χριστινάκη μου περαστικά σου κουκλίτσα μου!
Αννούλη μου άνοιξες την όρεξη με το προφιτερόλ,και το έβλεπα εχτές το βράδυ στο Master sef!!!!Αχ να είχα ένα τεράστιο κομμάτι!!!!
Μαριανθάκο είσαι κατατοπιστικότατη με το θέμα καισαρική,γιατί κι εγώ καισαρική θα κάνω!
Εβάκη μου κράτα γερά κι όλα καλά θα πάνε!!!Σε λιγότερο απο μία εβδομάδα θα έχεις αγκαλια το νινί σουυυυυ!!!!
Κοριτσάκια να κάνω μία ερώτηση;Εγώ που έχω ΠΗΤ 28/10,σήμερα μπαίνω στον μήνα μου;;;;;

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το καλο που σου θελω,να γεννησεις,να μην βγει λαθος το ονειρο μου..χαχαχα
λοιπον απο την λιστα που εχουμε,εχουμε μια κοπελα Rita_ki 17/10/12 Κοριτσάκι,αυτη γενναει σημερα,γιατι μιλαμε σε αλλο φορουμ μαζι της.,μολις μαθω ποσο κ ποτε ακριβως,θα ενημερωσω κ εδωωωω!!

πωπω το προφτερολ μουρλια...

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα μολις μεταφερα τα ονειρο σου στη μπουμπου μου γιατι αυτη αποφασιζει στην ουσια Very Happy

Ελευθερια μου γεια σου!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελευθερια μου,36 εβδ μπαινεις επισημα στον μηνα σου!!

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια, δεν ξύπνησα καθόλου καλά σήμερα έχω πολύ έντονο πονοκέφαλο!Shocked

Χριστινάκι αυτό που σου είπε η Μαριανθη για τη διάρροια το έχω διαβάσει και εγώ!!! Λες να έχουμε τίποτα ευχάριστα να τις προλάβεις όλες!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σοφία μου συγχαρητήρια να σου ζήσει!!! Μακάρι να γεννήσουμε όλες έτσι εύκολα, εσύ παραλίγο να το κάνεις στο σπίτι!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Iokasti27


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κοριτςια μου εσπασαν τα νερα 3:15 πρωι..... Δεν ειχα διαστολη . Εφτασε 2 με το ζορι κ οι παλμοι του μωρου ειχαν αυξηθει. Γεννησα με καισαρικη 9:30 μια κουκλιτσα 2470!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Με το καλο σε όλες!!!

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
https://youtu.be/kxTAjVGN4CE

δεν ειναι γλυκο???

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτςια μου εσπασαν τα νερα 3:15 πρωι..... Δεν ειχα διαστολη . Εφτασε 2 με το ζορι κ οι παλμοι του μωρου ειχαν αυξηθει. Γεννησα με καισαρικη 9:30 μια κουκλιτσα 2470!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Με το καλο σε όλες!!!

ελενακο μου τι λες τωρα?????να σας ζησει!!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 παντα γερη να ειναι κ τυχερη!!!!μας εξεπληξες ολες μου φαινεται!!

Kristinaki

Kristinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Iokasti27 έγραψε:Κοριτςια μου εσπασαν τα νερα 3:15 πρωι..... Δεν ειχα διαστολη . Εφτασε 2 με το ζορι κ οι παλμοι του μωρου ειχαν αυξηθει. Γεννησα με καισαρικη 9:30 μια κουκλιτσα 2470!!!! Ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Με το καλο σε όλες!!!

Ελενακι μου σαν ονειρο ακουεται αυτο που περιγραφεις! απιστευτο!
εκτες ησουν εγκυουλα και σημερα μανουλα!
Να σας ζησει ομορφη μου να το χαιρεστε το μικρο σας!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 50580

maria 82

maria 82
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΣΤ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Very Happy ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ Ο ΣΥΖΗΓΟΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Ε;
ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΙ ΜΑΛΛΟΝ ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ ΣΟΥ! Very Happy
ΕΥΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΣΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ; ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΥΧΟΜΑΙ Smile
ΑΝΝΑ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΖΗΤΗΣΕΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΑΡΓΟΤΕΡΑ, ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΖΙ ΓΕΝΕΘΛΙΑ, ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ Very Happy

ΕΛΕΝΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑ ΣΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 215994
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 215994 ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ; ΠΩΣ ΗΤΑΝ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ;

kiriakits


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Έλενα να σου ζήσει να είναι πάντα γερή και τυχερή!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Θέλουμε και Φώτο!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Καλή λοχία!!!

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ δεν το πιστεύω τι εξελίξεις απίστευτες είναι αυτές??
Να σου ζήσει κοριτσάκι μου!
Καλή προσαρμογή!!!


Χριστινάκι μπορεί να κρατήσουν μέρες ή και ώρες, δυστυχώς κανείς δεν ξέρει..

Tini13

Tini13
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!

EΛENA MOY!!!!! Αγαπημένη μου συγκαστρούλα με την ίδια ΠΗΤ!!! ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316 Δώσε μόλις μπορέσεις λεπτομέρειες για να διαβάσουμε όλες μας και για τη λίστα!!!!! Πόσο χάρηκα!!!

Σοφάκι μου πρέπει να είχες τον πιο εύκολο τοκετό απ''ολες μας, μακάρι όλες οι υπόλοιπες συγκαστρούλες να γεννήσουν τόσο εύκολα όσο εσύ! Με το καλό να πάτε σπίτι σας!

Άρχισαν δύσκολα για μας.. η μπέμπα χθες βράδυ από τις 10 ως τις 5 το πρωί έκλαιγε συνέχεια, ταισμένη, αλλαγμένη και δεν ηρεμούσε. Όλο το βράδυ ακούγαμε τα εντεράκια της να γουργουρίζουν, την άλλαζα 2 φορές την ώρα γιατί με το που βρεχόταν έκλαιγε πάλι, περάσαμε μια νύχτα κόλαση. Ενώ όλη μέρα κοιμάται - τρώει - κοιμάται και τα βράδια αγρυπνία. Πού να σηκωθώ να πάω στο ΙΚΑ η μάνα. Από Δευτέρα..Πήρα τηλ την παιδίατρο και μου είπε πως προφανώς φταίει το γάλα (nutriben μας είπαν να της πάρουμε από το νοσοκομείο) κι ότι είναι μύθος ότι τα κοριτσάκια δεν κάνουν κολικούς, απλά συνήθως αρχίζουν λίγο αργότερα 2η - 3η εβδομάδα. Τη δικιά μας ίσως να την έπιασαν νωρίτερα. Θα αλλάξουμε γάλα να πάρουμε το nutriben για τους κολικούς, άντε να δούμε..Δίνει καμιά άλλη μανούλα αυτό το γαλατάκι στο μπεμπάκι της να μου πει αν έχει πρόβλημα; Είναι λέει η γιατρός ενισχυμένο σε λακτόζη γι' αυτό και ίσως κάνει δυσανεξία η δικιά μας.

Αννούλα μου γλυκιά μπράβο χρυσοχέρα μου για τα μάφινς! Χαλάλι ο κόπος για τον μπέμπη! Που λες, το κλύσμα είναι το τελευταίο που θα σε ενοχλήσει στη διαδικασία βρε, τί το σκέφτεσαι, δεν καταλαβαίνεις τίποτα! Στην Ειρήνη είχες κάνει;

Κοριτσάκια εμένα δεν μου φάνηκε καθόλου να μυρίζει το αμνιακό σαν σπέρμα, και σας το λέω με σιγουριά γιατί μετά που σπάσαν τα νερά μου ανά διαστήματα έχανα συνέχεια, γέμισα 2-3 υποστρώματα. Έβηχα έβγαζα, άλλαζα πλευρό, πλημμύρα! Άοσμο τελείως είναι και άχρωμο επίσης. Τώρα αν κάνω λάθος, τί να πω;

Χριστινάκι μου γλυκό! Κι εγώ τη μέρα που είδα όνειρο την Ίνα γέννησε, και η Στελλίτσσα την είδε επίσης! Ετοιμάσου μωρό μου!! Smile

Έγραψα πολλά, πήρα θάρρος αμέσως μόλις κοιμήθηκε η μπέμπα..αλλά ξεπατώνομαι από την κούραση ρε κορίτσια από τη μέρα που γυρίσαμε και θέλω λίγο χρόνο και για μένα, αλλά πού..δεν μπορεί και η μαμά να βοηθήσει, ευτυχώς ο Μάνος είναι ο καλύτερος πατέρας που θα μπορούσα να βρω! το αγόρι μου! Τα κάνει όλα και συμφέρει!!!

Καλό μεσημέρι αγαπημένες μου, φιλιά σε όλες όλες!!!



marianthi_m

marianthi_m
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενακι να σας ζήσει!!!!
Μπήκα από το κινητό κ βλέπω ευχαριστα!!!
Να είναι πάντα γερό και τυχερό!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 215994

http://www.creativebeez.gr

Koutsounaki2810

Koutsounaki2810
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ελενα μου να σου ζήσει το νινί σου ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316
Πάντα υγιέστατο και καλότυχο!!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ-ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2012 Νο 24!!!!! - Σελίδα 38 654316

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τινακο μου γλυκό, υπομονή ΤΏΡΑ με την μπεμπουλα σου! Εγω της έδινα frisolac, κάπως έτσι, αλλα μόλις γυρίσαμε απο το μαιευτήριο δεν το ήθελε. μετα το αλλαξα σε γκι- γκος. Έτσι λεγόταν. Ο παιδιατρος μας είπε ότι ήταν το πιο κοντινό στο μητρικό γάλα. Γενικά δεν πολυ είχαμε κολικους..

ANNAST

ANNAST
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελενακι μου,τωρα που γεννησες εσυ,ποιος θα μας ανανεωσει την λιστα? Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 38 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις