Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
18 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 18 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχουλα μην φοβάσαι η εμπειρία ειναι φοβερή. Οταν θα μπεις στο χειρουργείο θα σου κάνουν μια ένεση στην σπονδυλικό και θα νιώσεις ενα τσουκσιμο δεν ειναι δυνατό,μετα απο λιγο θα σου βάλουν ενα καθετηρακι ου θα σου ρίχνουν αναισθησία σε αυτο ένιωσα έντονη πίεση αλλα οχι πονο.Μετα απο λιγο θα αρχίσουν να μουδιαζουν τα πόδια σου και θα επεκταθεί μεχρι κατω απο το στήθος. Δεν θα πονας καθόλου. Τον καθετήρα ουτε που τον κατάλαβα ποτε μου τον εβαλαν.Ειναι φοβερό γιατι ενω κάνεις καισαρική θα δεις πρωτη το μωρακι σου,εγω εκλαιγα απο συγκίνηση πολύ ωρα.
Τα ποδια μου αρχισα να τα καταλαβαίνω περιπου μετα απο δυο ωρες.Μην φοβάσαι ολα θα πανε μια χαρα.
Καλη λευτεριά να εχεις

Euxoula

Euxoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
konstantina έγραψε:Ευχουλα μην φοβάσαι η εμπειρία ειναι φοβερή. Οταν θα μπεις στο χειρουργείο θα σου κάνουν μια ένεση στην σπονδυλικό και θα νιώσεις ενα τσουκσιμο δεν ειναι δυνατό,μετα απο λιγο θα σου βάλουν ενα καθετηρακι ου θα σου ρίχνουν αναισθησία σε αυτο ένιωσα έντονη πίεση αλλα οχι πονο.Μετα απο λιγο θα αρχίσουν να μουδιαζουν τα πόδια σου και θα επεκταθεί μεχρι κατω απο το στήθος. Δεν θα πονας καθόλου. Τον καθετήρα ουτε που τον κατάλαβα ποτε μου τον εβαλαν.Ειναι φοβερό γιατι ενω κάνεις καισαρική θα δεις πρωτη το μωρακι σου,εγω εκλαιγα απο συγκίνηση πολύ ωρα.
Τα ποδια μου αρχισα να τα καταλαβαίνω περιπου μετα απο δυο ωρες.Μην φοβάσαι ολα θα πανε μια χαρα.
Καλη λευτεριά να εχεις
Ευχαριστω πολυ να 'σαι καλα για τις πληροφοριες διοτι πρεπει να αρχιζω να χαλαρωνω σιγα σιγα κανοντες πλυση εγκεφαλου στον εαυτο μου λεγοντας ''Τοσες το κανουν εγω θα κολησω;'' να χαιρεσε το μωρακι σου και εσυ σε ευχαριστω πολυ!Ουφ για να δουμε αυριο τι θα μας πει ο γιατρος γενναμε η εχουμε ακομα;!!!

http://Cash4Visits.com/ref.php?refId=301433

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία και Ιωάννα και εσείς νωρίς νωρίς σκέφτεστε να κάνετε τη βάφτιση. Και εμείς το ίδιο. Σκεφτόμαστε για Δεκέμβριο και αν δεν προλάβουμε τότε με τη καινούργια χρονιά το πολύ μέχρι το Μάρτιο. Εγώ δεν έχω σκοπό να έχω συγκεκριμένο θέμα ή χρώμα στη βάφτιση. Απλά πράγματα. Σκέφτομαι να κάνω μία μπομπονιέρα-πρόσκληση, μάλλον κάτι σε κορνίζα σκέφτομαι, και ένα γλυκό στην εκκλήσια. Και το όνομα αυτής "Ιουλία" .

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalispera sas koritsia...
Ti kanete???

Dets m nai an den kanoume tora tin vaptisei pote tha tin kanoume...
Oso pio suntoma toso to kalitero g to mikro...

Wraio to onoma tis mikris na tin xeresai kali m...

Oso g vaptisei kala tha kaneis agapi m apla pragmata...
O kairos allaksen k o kosmos den exei xrima...

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Kalhspera..nai k mia gastrwmenoula..
Egw vre koritsia pou lew na to vaftisw Ioulio mazi me ton gamo einai poly arga????

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δεν νομίζω να είναι αργά. Εγώ γέννησα 2 αυγούστου και έκλεισα για 23 ιουνίου. και γάμο και βάπτηση. όλα τα έξοδα σε μία φορά!!!

MARIA TR

MARIA TR
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα! Δέσποινα πολύ ωραίο το Ιουλία, για Δεκέμβριο να ξέρεις οτι πριν τα Χριστούγεννα 40 μέρες δεν κάνουν βάφτιση.
pepelitsa δεν είναι αργά, καλά είναι, όποτε βολεύετε ο καθένας. Για καλοκαιράκι θα έχεις και πιο πολλές επιλογές.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna k esy gamo-vaftish???Teleia!!!!!
Na exoume xasei k kanena kilo vre paidia,pws tha valoume nyfiko???
Anna egw exw skeftei o mpampas mou na me paradwsei stous adres mou..dhladh na exei o adras mou to mwro sthn ekklhsia k na me perimenoun,eseis pws tha to kanete ayto???

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ θέλω να πάμε στην εκκλησία μαζί με τον άντρα μου και την κόρη μου. Δε θέλω να με περιμένει εκεί αλλα όλοι μου λένε οτι είναι βλακεία αυτό που σκεύτικα. Εγω το λέω με το σκεπτικο οτι ήμαστε 9 χρονια μαζι και μένουμε 8μιση χρόνια μαζι, τώρα έχουμε και μπέμπα, πιοσ ο λόγος να μην πάμε όλοι μαζι? εσυ τι λέσ? όσο για τα κιλά απ'οτι βλέπω δεν έχεις πρόβλημα.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Anna mou na sou pw thn gnwmh mou..einai h mera tou gamou sou kai ths vaftishs apo to thaymataki sas..einai mia mera xaras!!Na to kaneis opws esy to skeftesai k na mhn akous tous allous.Egw den hthela na kanw as poume politiko k den ekana k oloi me piezan na kanw..Skopos einai ayth h mera na se gemizei xara k na ginoun ola opws ta exeis skeftei.
Egw gia ton eayto mou den thelw trapezia,glentia k xlides k den tha kanw alla thelw na thrhsw to ethimo opws to eixa sto myaloudaki mou apo prin erthei h egkumosynh.
Na paw sthn ekklhsia dhladh me ton mpampa mou ws nyfoula.
Kata t alla tha exoume enan mpoufe almyra kai enan gluka eksw apo thn eklhsia,tha ferw kai kapoion na paiksei mousikh apalh,ena violi isws,kati klasiko k hremo,tha tous eyxaristhsoume pou mas timhsan k telos.

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν παντρευτείτε δείτε με τα καινούργια μέτρα τι σας συμφέρει. Δηλαδή μήπως συμφέρει να το έχει το παιδί ο ένας από τους δύο στη φορολογική του με το δικό του το εισόδημα για να γλιτώσετε έξτρα φόρους...χα, χα, χα, χα
Πέρα από τη πλάκα, δείτε πρώτα τα καινούργια μέτρα που θα ψηφιστούν και δείτε αν συμφέρει να παντρευτείτε ή να κρατήσει ο ένας από τους δύο το παιδί, κατά προτίμηση η μητέρα για να έχει και πλεονέκτημα ως ανύπαντρη μητέρα.
Εγώ σκέφτομαι μήπως με τελικά με συμφέρει το διαζύγιο. Very Happy

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Βρε λες;;;;;; desT είσαι όλα τα λεφτά!!! Πολύ πρακτική σε βρίσκω!!!!

63Μανούλες Αυγούστου-Σεπτεμβρίου (-και προσεχώς Οκτωβρίου) 2012  - Σελίδα 3 Empty λες!!! Τετ Οκτ 03, 2012 11:13 pm

*anna*


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγώ έχω πολιτικό.
Παντρεύτικα πέρσι τον ιουλιο γιατι ήμουν έγκυος(άσχετα αν μετά απο 3 μέρες που παντεύτικα έχασα το νινί μου).
Πλάκα πλάκα λες να πάρω διαζύγιο?
Δεν είναι κακή ιδεά!!!
Θα γλιτώσω και τα έξοδα του θρησκευτικού.

pepelitsa

pepelitsa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ax Despoinako mou!!! Les na symferei??xexexe Oxi edaksei ton gamo tha ton kanoume etsi k alliws,to theloume kiolas k oi 2,ta metra tous kai h oikonomia tous einai etsi k alliws gia ton..exw k anhliko sthn koilia k den mporw na ekfrastw!!!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα μανούλες.
εμείς καλα κρατάμε με τα πονάκια αλλα κατα τα αλλά καλά.
εχω μια απορία ο αφαλός της μπεμπουλας ειναι διογκωμένος κανει σαν βουναλάκι. Ειναι καποια μανούλα που το μωρακι της εχει το ιδιο η να ανησυχήσω;

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας!!!!!!!
κωνσταντινα μου,δεν ειναι τπτ.την κυριακη ηρθε η παιδιατρος και τη ρωτησα το ιδιο πραγμα.ειπε ειναι φυσιολογικο!

εγω μωρε φοβαμαι οταν πινει γαλατακι που βγαζει λιγο μετα.ειναι λαιμαργη!

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μηπως βαρυστομαχιαζει. Το κάνει κι εμενα αν δεν ρεφτει.

sofouli

sofouli
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θηλαζεις,κωνσταντινα μου?αμ αυτο το ρεψιμο θα μας φαει...αλλες φορες για να ρευτει σκαει ανθρωπο!

kkkk


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ που θηλάζω αποκλειστικά δεν τον βάζω να ρευτεί. Ρεύεται από μόνος του και όχι μετά από κάθε γεύμα. Η παιδίατρος μου είπε ότι αφού δε βγάζει γουλίτσες γαλατάκι είμαστε οκ!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
konstantina έγραψε:Καλησπέρα μανούλες.
εμείς καλα κρατάμε με τα πονάκια αλλα κατα τα αλλά καλά.
εχω μια απορία ο αφαλός της μπεμπουλας ειναι διογκωμένος κανει σαν βουναλάκι. Ειναι καποια μανούλα που το μωρακι της εχει το ιδιο η να ανησυχήσω;

Το 'χει και η δικιά μου...

sofouli έγραψε:γεια σας!!!!!!!
κωνσταντινα μου,δεν ειναι τπτ.την κυριακη ηρθε η παιδιατρος και τη ρωτησα το ιδιο πραγμα.ειπε ειναι φυσιολογικο!

εγω μωρε φοβαμαι οταν πινει γαλατακι που βγαζει λιγο μετα.ειναι λαιμαργη!

...και αυτό το κάνει και η δικιά μου...

kkkk έγραψε:Εγώ που θηλάζω αποκλειστικά δεν τον βάζω να ρευτεί. Ρεύεται από μόνος του και όχι μετά από κάθε γεύμα. Η παιδίατρος μου είπε ότι αφού δε βγάζει γουλίτσες γαλατάκι είμαστε οκ!

...και αυτό το κάνει η δικιά μου!

Άρα όλα είναι φυσιολογικά! Very Happy

konstantina

konstantina
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα. Εχτες έκλεισα γιατι είχαμε πονακια κι αγκαλίτσες,και σήμερα τα ιδια βλέπω.
Σοφια δεν θηλάζω πίνει ξενο γαλα έχουμε φτάσει τα 120γρ και δυο φορές τα 150γρ.Αν δεν ρευτει γκρινιάζει και μπορεί να βγάλει και γουλίτσες,μεχρι και απο την μυτούλα βγάζει το καημένο.
Τελικά με τον αφαλο ολα τα παιδάκια μου φαίνεται το έχουν .

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΛΑ ..!!
ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΩ
ΕΙΜΑΙ Η ΤΖΟΑΝΝΑ ΚΑΙ ΓΕΝΝΗΣΑ 21/8 ΕΝΑΝ ΜΠΕΜΠΑΡΟ 2.990ΒΑΡΟΣ Κ ΥΨΟΣ 50
ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΣΕ ΓΕΝΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΗΣΥΧΟΣ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΜΕ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑ ΚΑΙ ΗΡΕΜΕΙ..
ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΠΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΑ 180 ΑΠΟ ΤΙΣ 20 ΜΕΡΕΣ,ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΤΑΣΕΙ 5.250 ΒΑΡΟΣ ΚΑΙ 59 ΥΨΟΣ ΣΕ 43 ΜΕΡΕΣ ΧΑΧΑΧΑ!ΣΤΙΣ 42 ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ Κ ΤΟ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!ΤΟ ΒΡΑΔΙΝΟ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΚΟΨΕΙ ΑΠΤΙΣ 36 ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΧΤΥΠΑΜΕ 8ΩΡΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΟ!!Τ Ε Λ Ε Ι Ο !!!!
ΕΜΕΙΣ ΤΗ ΒΑΦΤΙΣΗ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥΣ ΜΗΝΕΣ,ΤΟ ΠΟΤΕ ΑΚΡΙΒΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ!ΚΑΝΑΜΕ ΟΝΟΜΑΤΟΔΩΣΙΑ ΣΤΟ 40ΣΜΟ!
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΜΑΣ...ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ!!

joan_55

joan_55
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ!!
ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ!!!!

joannoua3

joannoua3
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalimera paraioulla...

Joan m na s zisei kali m...

ti kneis pws ta pas???

Oso g to diazigio Alitheia lete koritsia...
Sumferei pio poli...
Ax auti i zwi pws exei katantisei dustixws...

afroad


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κορίτσια μου γειά σας κι απο μένα!!!
Με τις joan, joannoua, dest, maria tr γνωριζόμαστε ήδη! Τί κάνετε φρεσκομανούλες; Ελπίζω να συνεχίσουμε να τα λέμε και σ'αυτό το γκρουπάκι! Μου λείψατε Sad !!!
Χαιρετώ και τα υπόλοιπα κορίτσια! Για όσες δεν με ξέρετε, με λένε Αφροδίτη και γέννησα στις 18/8 την μπουμπούκα μου! 3,950 και 54 πόντοι, με φυσιολογικό τοκετό, 14 ώρες και ολίγον τι ζόρικο αλλά η φατσούλα της με κάνει να τα ξεχνάω όλα!
Πίνουμε ξένο γαλατάκι και στις 40 μέρες ήμασταν ήδη 56 πόντους και 4,850 κιλά!!
Γελάμε αλλά ακόμη δεν κάνουμε φωνούλες και το περιμένω πώς και πώς!! Γενικά ήσυχο παιδάκι αλλά πολύ κουτσομπόλα βρε παιδιά! Τη μέρα κοιμάται ελάχιστα και θέλει συνέχεια να έχει όρθιο το κεφάλι και να χαζεύει!
Αυτά απο μας ελπίζω να μην σας έπρηξα!

Εσείς πουλάκια μου αναρρώσατε όλες; Εγώ έχω κάποιες ενοχλήσεις ακόμη ρε γαμώτο!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις