Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:Τόνια μου δεν θα ήθελες να βγάλεις το όνομα της μαμας σου???ωραιο το αρτεμις δεν λέω! Very Happy
Γεια σου, Εβελιν!τι κανει το νινι?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΩΣ ΤΗΝ ΟΔΥΣΣΕΙΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 417472 ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ? Ο ΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΣΟΥ? ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΟΣΗ ΩΡΑ!
Mia xara!o Θανασης κοιμαται κι εγω μαγειρευω. Εσυ μια χαρα, ε?


ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟΦΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΕΒΛΕΠΑ ΜΕ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ! ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 328109

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Διαμάντι βρε είναι ο άντρας σου! Άκου να σιδερώνει!!!
Μπραβο του

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Διαμάντι βρε είναι ο άντρας σου! Άκου να σιδερώνει!!!
Μπραβο του

ΝΑΙ ΚΟΤΡΩΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ! ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΟΜΩΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
odysseia έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:Τόνια μου δεν θα ήθελες να βγάλεις το όνομα της μαμας σου???ωραιο το αρτεμις δεν λέω! Very Happy
Γεια σου, Εβελιν!τι κανει το νινι?


καλα ειμαστε οδύσσεια μου?εσεις?ο γιος?
εμεις αναμένουμε την επομενη επισκεψη στον γιατρό στις 12 του μηνός και την Β επιπέδου στις 30 του μηνός

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Διαμάντι βρε είναι ο άντρας σου! Άκου να σιδερώνει!!!
Μπραβο του

ΝΑΙ ΚΟΤΡΩΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ! ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΟΜΩΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Μα για να τον κατεργαστεις εσυ βρε!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ, ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΘΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 215994 ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ....ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΒΑΛΩ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ! ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΤΟ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ 5 ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΤΑ ΕΙΧΕ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Διαμάντι βρε είναι ο άντρας σου! Άκου να σιδερώνει!!!
Μπραβο του

ΝΑΙ ΚΟΤΡΩΝΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ! ΑΚΑΤΕΡΓΑΣΤΟ ΟΜΩΣ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Μα για να τον κατεργαστεις εσυ βρε!!!

ΜΟΝΟ??? ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΦΩΤΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

goldangel1990

goldangel1990
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΤΥΧΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ, ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟΝΙΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΘΑ ΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 215994 ΠΟΣΟ ΖΗΛΕΥΩ....ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΕΝΝΟΙΑ ΦΥΣΙΚΑ!

κοριτσάκι μου πλησιάζει και σενα ο καιρός να μεινεις εγκυουλα,και σου εύχομαι να κάνεις ενα κοριτσαροοοο!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΕΤΣΙ ΟΜΟΡΦΑ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 13 654316

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:

ΜΟΝΟ??? ΘΑ ΤΟΥ ΑΛΛΑΞΩ ΤΑ ΦΩΤΑ! ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΕΛΑΧΙΣΤΟ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ωχ το καημενο το παιδι
Τι του κάνεις μωρέ του άμοιρου ανθρώπου

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΣΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! ΘΕΛΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΑΙΡΝΩ! ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΙ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΓΚΗ! Crying or Very sad

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κορίτσια μου γλυκά και αντίο....!!!!!!!!!!!
ΑΡΓΗΣΑ ΑΡΓΗΣΑ ΑΡΓΗΣΑ.............
Δεν τον προλαβαίνω ποτέ τον άτιμο τον χρόνο....Υπάρχει τρόπος να σταματάμε το ρολόι έστω για λίγο.....
Ατιμε χρόνε............

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
toniach29 έγραψε:
xaftounaki έγραψε:
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΝΝΟΥΛΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?
ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΜΕΝΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΣΤΟ ΜΟΣΧΑΡΑΚΙ ΜΕ ΡΥΖΙ ΜΠΑΣΜΑΤΙ...

Καλα Τονια μου
Εσείς;

Ωραίο φαγητο
Εμείς ευχές πήγαμε σε μια φίλη να δουν τα αγόρια το ποδόσφαιρο, μεγάλη στεναχώρια το βράδυ βέβαια, και είχε φτιάξει ένα κάρο πράγματα και μου έδωσε ταπεράκι
Χαχα


ΚΑΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΕΜΕΙΣ..ΕΓΩ ΑΡΧΙΖΩ Κ ΒΑΡΑΙΝΩ Κ ΠΟΝΑΩ ΧΑΜΗΛΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΠΩΣ Κ ΣΤΙΣ ΑΛΛΕΣ 2 ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΚΑΝΩ Κ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΣΤΙΣ 29 ΕΧΟΥΜΕ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ...ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΛΕΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΑΡΙΑ ΜΙΑΣ Κ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ...ΕΙΔΩΜΕΝ...

Με το καλό Τόνια μου,μια χαρά είναι το Αρτεμις,την μικρή μου την λένε Βασιλική -Άρτεμις...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΣΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! ΘΕΛΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΑΙΡΝΩ! ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΙ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΓΚΗ! Crying or Very sad

Εγω πιστεύω ότι για αυτο το δημόσιο εχει παει κατα διαόλου! Χωρίς παρεξήγηση για τον άντρα σου! Αλλα αν έχεις δουλέψει έξω καταλαβαίνεις πως βγαίνουν τα λεφτά και με τι κούραση! Γιατι άντε βγάλε στον ιδιωτικό τομέα 1200€ που παίρνουν η έπαιρναν κάποιοι δημόσιοι

Και φυσικα η σιγουριά μια ζωη δεν σε κουνάει άνθρωπος!
Για αυτο δεν του αρέσει το ρίσκο και δεν σε ενθαρρύνει πολυ

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
goldangel1990 έγραψε:
odysseia έγραψε:
goldangel1990 έγραψε:Τόνια μου δεν θα ήθελες να βγάλεις το όνομα της μαμας σου???ωραιο το αρτεμις δεν λέω! Very Happy
Γεια σου, Εβελιν!τι κανει το νινι?


καλα ειμαστε οδύσσεια μου?εσεις?ο γιος?
εμεις αναμένουμε την επομενη επισκεψη στον γιατρό στις 12 του μηνός και την Β επιπέδου στις 30 του μηνός
oloi μια χαρα ειμαστε, ο Θανασης ξυπνησε πριν απο λιγο κλαιγοντας γι αυτο εξαφανιστηκα!
δεν πιστευω στις 12 να δειτε κανα τσουτσουνι και να τρελαθειτε?
ολα καλα να ειναι ευχομαι.
Σ΄εχει κλωτσησει?

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΑΣΕ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΤΡΕΛΑ ΝΕΥΡΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΛΕΥΕΙΣ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΕΞΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΘΗΡΙΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ! ΘΕΛΩ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΚΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΑΙΡΝΩ! ΔΕΝ ΠΕΤΑΩ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΘΕΩΡΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΓΕΙΩΝΕΙ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΑΝΑΓΚΗ! Crying or Very sad
αντρες!σιγουρα παιζει ρολο και η ασφαλεια που αισθανεται ο ιδιος αλλα περισσοτερο ειναι γονιδιακο το θεμα! Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ! ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ! Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!

nikoletta10

nikoletta10
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="αφρουλα"]ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΜΟΥ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Very Happy Very Happy Very Happy ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΤΩΡΑ?[/quote

Μιά χαρά ευχαριστώ,λίγες μυξούλες μόνο αλλά θα περάσουν κι αυτές!!!!!!!
Μιάς που λέτε για δουλειές που κάνουν οι άντρες σας στο σπίτι, ο δικός μου ψωνίζει στο sm και μαγειρεύει.....

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΑΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ! ΕΧΩ ΣΥΝΗΘΙΣΕΙ ΑΛΛΩΣΤΕ! Η ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΤΟΥ ΔΕ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ! ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΟΠΤΙΚΗ ΓΩΝΙΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΟΤΕ Σ' ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ!
Εσυ ακριβως τι θελεις να κανεις, γιατι εχω καποια κενα μαλλον.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΠΑΝΙΟΥ! ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ! Very Happy Very Happy Very Happy Σ' ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Προφανώς δεν συμμερίζεται την θέληση σου να ανοίξεις το μαγαζι ε;
Η είναι αρνητικός και στο ενδεχόμενο να φύγετε απο την Καβάλα;

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz

Αρτεμη μου καλησπέρα
Περαστικα να είναι όλα κοπέλα μου
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις