Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΠΤ.ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΓΤ ΛΕΙΠΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΚΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΥΛ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΙ ΑΣ ΠΟΥΜΕ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝ ΒΑΛΕΙ ΑΝ ΒΡΑΣΕΙ ΝΕΡΟ ΘΑ ΤΟ ΚΑΨΕΙ ΤΟΣΟ ΑΣΧΕΤΟΣ....ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΩ..Ο ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΖΩ ΜΕΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΥΣΗΧΟ...ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΒΑΡΙΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΕ ΒΟΗΘΑΕΙ..ΣΕ ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ...ΠΛΕΝΕΙ ΧΑΛΙΑ ΤΙΝΑΖΕΙ..ΤΕΤΟΙΑ

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΜΠΑΝΙΟΥ! ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗ! Very Happy Very Happy Very Happy Σ' ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΑΠΟΝΟ!
Μπραβο!κι εμανα καθαριζει οταν το σπιτι ειναι χαλια ή οταν εχουμε τσακωθει!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz

Αρτεμη μου καλησπέρα
Περαστικα να είναι όλα κοπέλα μου
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρο
ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΚΗΛΗ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΟΙΣΟΦΑΓΟ...ΠΕΡΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΤ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ.....ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΚΙΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 215994
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ! ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΥΘΥΝΕΣ!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε:

Αρτεμη μου καλησπέρα
Περαστικα να είναι όλα κοπέλα μου
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρο
ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΚΗΛΗ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΟΙΣΟΦΑΓΟ...ΠΕΡΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΤ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ.....ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΚΙΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ.[/quote]

Αν είναι να γίνει καλα ο άνθρωπος και να μην ταλαιπωρείται συνεχώς με χάπια τι να κάνεις! Θα ταλαιπωρηθεί λίγο με το φαγητο αλλα θα είναι καλα
Καλη επιτυχία και περαστικα

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 215994
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ! ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΥΘΥΝΕΣ!

Χαχα
Συμπληρώνετε ο ένας στον αλλο

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:
art86 έγραψε:

Αρτεμη μου καλησπέρα
Περαστικα να είναι όλα κοπέλα μου
Ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρο
ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΡΑΓΜΑΤΟΚΗΛΗ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟΝ ΟΙΣΟΦΑΓΟ...ΠΕΡΝΕΙ ΧΡΟΝΙΑ ΧΑΠΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ...ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ Η ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΕΠΤΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΦΟΒΗΘΕΙ ΛΙΓΟ ΓΤ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΑΝ ΠΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΥΓΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΠΟΛΥ.....ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΑΚΙΡΟ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ.

Αν είναι να γίνει καλα ο άνθρωπος και να μην ταλαιπωρείται συνεχώς με χάπια τι να κάνεις! Θα ταλαιπωρηθεί λίγο με το φαγητο αλλα θα είναι καλα
Καλη επιτυχία και περαστικα
[/quote]αυτο ειπαμε και μεισ και για αυτο το αποφασισαμε....απλα ξερεις μια εγχειρηση παντα σε αγχωνει.....ευχαριστω ολες σας για τισ ευχες εσεις πως ειστε.¨¨¨¨¨¨¨¨¨αφρουλα μου εισαι καπως ?γιατι?

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπήκα να πω μια καλησπέρα να φύγω για δουλειά!

Εύη έγινε η βάφτιση;;;πάντα άξιοι!!!!

Αρτεμις περαστικά του να είναι!!!

Αννα,Αφρούλα,Εβελιν,Τόνια,Οδύσσεια,Νικολέττα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΩΡΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ! ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΠΙΑ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing ΟΤΑΝ ΠΑΙΡΝΩ ΦΟΡΑ ΦΟΡΑ ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΕ ΜΕ ΣΤΑΜΑΤΑ....

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:μπήκα να πω μια καλησπέρα να φύγω για δουλειά!

Εύη έγινε η βάφτιση;;;πάντα άξιοι!!!!

Αρτεμις περαστικά του να είναι!!!

Αννα,Αφρούλα,Εβελιν,Τόνια,Οδύσσεια,Νικολέττα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472
Γεια σου , Ειρηνη! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 654316

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaftounaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΡΤΕΜΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ! ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 215994
ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΕΣΤΗΣ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΕΚΤΙΚΑ! ΕΓΩ ΠΑΛΙ ΟΧΙ! ΚΑΙ ΤΟΛΜΑΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΕΥΘΥΝΕΣ!

Χαχα
Συμπληρώνετε ο ένας στον αλλο
Ετσι, ειναι πραγματι καλυτερα!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!
βλεπω εχεισ ενα παιδακι.....να σου ζησει............προσπαθεισ για 2ο??με το καλο

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 ΚΑΛΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!
βλεπω εχεισ ενα παιδακι.....να σου ζησει............προσπαθεισ για 2ο??με το καλο
ναι, ευχαριστουμε!εσεις για το πρωτο?
Απο Αθηνα εισαι?
ωραια η φωτογραφια σου!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!
βλεπω εχεισ ενα παιδακι.....να σου ζησει............προσπαθεισ για 2ο??με το καλο
ναι, ευχαριστουμε!εσεις για το πρωτο?
Απο Αθηνα εισαι?
ωραια η φωτογραφια σου!
σε ευχαριστω...ναι για το 1ο ...ειχα μια αποβολλη πριν 10 μηνες και συνεχιζουμε ακαθεκτοι.....

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!
βλεπω εχεισ ενα παιδακι.....να σου ζησει............προσπαθεισ για 2ο??με το καλο
ναι, ευχαριστουμε!εσεις για το πρωτο?
Απο Αθηνα εισαι?
ωραια η φωτογραφια σου!
σε ευχαριστω...ναι για το 1ο ...ειχα μια αποβολλη πριν 10 μηνες και συνεχιζουμε ακαθεκτοι.....
και καλα κανετε!συντομα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 544943 ευχομαι!
δυστυχως σχεδον καθε οικογενεια εχει τετιο περαστικο.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ....???????ΕΓΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥ ΓΡΑΦΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΧΑΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΠΩΣ......ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΕΒΕΛΙΝΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΙ ΜΠΕΜΠΟΥΛΕς ΣΑΣ.ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ ΠΟΙΟΣ ΣΤΗ ΧΑΡΗ ΣΟΥ ΤΗΝ ΠΕΤΥΧΑΤΕ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ.Ο ΜΑΚΕΔΟΝΑΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΠΑΜΠΕΡΣ.... Razz Razz Razz Razz
Γεια σου, ελπιζω να μην ειναι κατι σοβαρο!περαστικα!
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...ΑΡΤΕΜΗ....ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΕΙ....
οχι, δεν εχει ξανατυχει.
καλη επιτυχια με την επεμβαση!
βλεπω εχεισ ενα παιδακι.....να σου ζησει............προσπαθεισ για 2ο??με το καλο
ναι, ευχαριστουμε!εσεις για το πρωτο?
Απο Αθηνα εισαι?
ωραια η φωτογραφια σου!
σε ευχαριστω...ναι για το 1ο ...ειχα μια αποβολλη πριν 10 μηνες και συνεχιζουμε ακαθεκτοι.....
και καλα κανετε!συντομα Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 544943 ευχομαι!
δυστυχως σχεδον καθε οικογενεια εχει τετιο περαστικο.
η αληθεια ειναι οτι συμβαινει συχνα...δυστηχως αλλα ειναι αληθεια.δεν πειραζει αργα η γρηγορα ολες θα γινουμε μανουλες ειμαι σιγουρη για αυτο

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
art86 έγραψε: η αληθεια ειναι οτι συμβαινει συχνα...δυστηχως αλλα ειναι αληθεια.δεν πειραζει αργα η γρηγορα ολες θα γινουμε μανουλες ειμαι σιγουρη για αυτο

ναι, για καθε τι, λεει η μαμα μου,πρεπει να ερθει η ωρα του για να γινει. ειναι πολλα που παιζουν ρολο για να γινει κατι, κι ολα αυτα να ταιριαξουν μεταξυ τους.
υπομονη και επιμονη λοιπον! Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
odysseia έγραψε:
art86 έγραψε: η αληθεια ειναι οτι συμβαινει συχνα...δυστηχως αλλα ειναι αληθεια.δεν πειραζει αργα η γρηγορα ολες θα γινουμε μανουλες ειμαι σιγουρη για αυτο

ναι, για καθε τι, λεει η μαμα μου,πρεπει να ερθει η ωρα του για να γινει. ειναι πολλα που παιζουν ρολο για να γινει κατι, κι ολα αυτα να ταιριαξουν μεταξυ τους.
υπομονη και επιμονη λοιπον! Very Happy
επιμονη απειρη εχω υπομονη ομως νομιζω οτι εξαντλητε σιγα σιγα ...βλεπεισ ο καιρος ειναι πολυς και οταν θελεισ κατι τοσο πολυ ανυπομονεις να το ζησεις

Ευούλι

Ευούλι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!Ολες και ολα (τα μωράκια) καλά;Εγώ σχόλασα και είπα να μπω για μια καλησπέρα! Smile
Αφρούλα μου χάρηκα πολύ που είχες θετικές εξελίξεις με τη σύμβαση!Πότε ξαναξεκινάς;Οσο για τα επαγγελματικά σου σχέδια και τις αντιρρήσεις του άντρα σου, νομίζω πως είναι καλό που είστε διαφορετικοί γιατί έτσι ο ένας συμπληρώνει τον άλλο!Ακούγονται όλες οι οπτικές γωνίες κι έχετε μια πληρέστερη εικόνα!Αρκεί βέβαια στο τέλος να βρίσκετε τη χρυσή τομή! Razz
Μαίρη εσύ πότε ξεκινάς με τη δουλειά;
Αρτεμις εύχομαι να πάνε όλα καλά με την επέμβαση του άντρα σου!
Ειρηνάκι και Γιάννα έγινε η βάφτιση και ήταν όλα τέλεια!Περάσαμε πραγματικά πολύ όμορφα!Η ζουζούνα ήταν πολύ καλή!Εκλαψε πολύ λίγο την "κρίσιμη" ώρα!Και πριν και μετά ήταν τόσο ήρεμη, χαμογελαστή και κοινωνική! I love you
Εβελιν και Τόνια με το καλό και οι δικές σας οι μπεμπούλες!
Οδύσσεια τι κάνεις;

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΟΥΛΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 417472 ! ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟΙ ΕΓΙΝΕΣ ΝΟΝΑ! ΕΙΜΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 14 679259 ΠΑΝΤΑ ΑΞΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΑΠΛΑ ΥΠΕΡΟΧΗ!!!
ΕΓΩ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ! ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΩ ΦΟΡΑ! bom

odysseia

odysseia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευούλι έγραψε:Καλησπέρα!Ολες και ολα (τα μωράκια) καλά;Εγώ σχόλασα και είπα να μπω για μια καλησπέρα! Smile
Αφρούλα μου χάρηκα πολύ που είχες θετικές εξελίξεις με τη σύμβαση!Πότε ξαναξεκινάς;Οσο για τα επαγγελματικά σου σχέδια και τις αντιρρήσεις του άντρα σου, νομίζω πως είναι καλό που είστε διαφορετικοί γιατί έτσι ο ένας συμπληρώνει τον άλλο!Ακούγονται όλες οι οπτικές γωνίες κι έχετε μια πληρέστερη εικόνα!Αρκεί βέβαια στο τέλος να βρίσκετε τη χρυσή τομή! Razz
Μαίρη εσύ πότε ξεκινάς με τη δουλειά;
Αρτεμις εύχομαι να πάνε όλα καλά με την επέμβαση του άντρα σου!
Ειρηνάκι και Γιάννα έγινε η βάφτιση και ήταν όλα τέλεια!Περάσαμε πραγματικά πολύ όμορφα!Η ζουζούνα ήταν πολύ καλή!Εκλαψε πολύ λίγο την "κρίσιμη" ώρα!Και πριν και μετά ήταν τόσο ήρεμη, χαμογελαστή και κοινωνική! I love you
Εβελιν και Τόνια με το καλό και οι δικές σας οι μπεμπούλες!
Οδύσσεια τι κάνεις;
Επιτελους σε πετυχα!
Να σας ζησει η βαφτιστηρα!χαιρομαι που πηγαν ολα καλα, εμας ειχε χτυπησει το κεφαλι του στην κολυμπηθρα και εκλαιγε ασταματητα!αστα ειχα σκασει!
καλα εισαι?αλλαξες αγωγη?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις