Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΕΙΔΗ ΓΕΝΙΚΑ ΤΡΩΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΥΓΙΕΙΝΑ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΑΝΤΕΧΕΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ! ΓΟΥΡΟΥΝΙΑΖΩ ΛΙΓΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ! ΕΓΩ ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΡΩΩ! Very Happy ΚΑΙ ΝΑΙ ΔΕ ΣΤΑΜΑΤΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΟΝΟ!!! Laughing Laughing Laughing

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σας έχω πει ένα ψέμμα και δεν είμαι περήφανη γιάυτό αλλά χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Το ψέμμα που έχω πει είναι πως ο Γιώργος δουλέυε σε φαρμακευτική εταιρία ενώ στην πραγματικότητα είναι ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ.
Αν μπόρείτε να με συγψωρέσετε, πείτε μου να αναφέρω τη βοήθεια που χρειάζομαι.
Διαφορετικά αφήστε το...Δεν υπάρχει πρόβλημα

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Καλησπέρα...
ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ!!!!


ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!! ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΑ ΠΑΝΤΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 27 215994

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΠΟΤΕ ΒΛΕΠΕΤΕ ΝΑ ΦΕΥΓΕΤΕ ΤΕΛΙΚΑ? ΣΙΓΑ ΜΩΡΕ! ΑΣ ΕΙΣΑΙ ΤΑΞΙΔΙ! ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΤΕ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ! ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ (ΜΑΚΑΡΙ!) Wink

για 15 οκτ! λέμε!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΑ ΧΑΖΑ!!!ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κανονικά δε πρέπει να σοθ μιλάω εγώ Mad Mad Mad Mad σε έπαιρνα τηλ κ βγηκε ο τηελφωνητής άφησες τη νονά να περιμένει καλά σου!!

πλάκα κάνω....

πέφτω από τα σύννεφα...

έλα για πες?? καταρχήν καλώς μας ήρθες εγκεν! Smile Smile Smile

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ο Γιώργος μετά από 10 χρόνια σχέσης και κάποιους μήνες πριν τις ετοιμασίες του γάμου.....
Σ¨ημερα πήγα με ντεντεκτιβ και τον βρήκα....
Με απατά. Το έπαιζε εδώ και καιρό σε διπλό ταμπλώ και σήμερα πήγα και τον έκανα τσακωτό...
Θέλετε και συνέχεια;;;;
Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και είπα πως σήμερα είναι το τελευταίο Lexotanil που πήρα.
Να συνεχίσω;;;Είστε διατεθιμένες να βοηθήσετε;;;
Για να μη πω όνομα και τηλέφωνα δημόσια μπορώ να αφήσω πμ σε΄ΟΛΕΣ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Σας έχω πει ένα ψέμμα και δεν είμαι περήφανη γιάυτό αλλά χρειάζομαι τη βοήθειά σας.
Το ψέμμα που έχω πει είναι πως ο Γιώργος δουλέυε σε φαρμακευτική εταιρία ενώ στην πραγματικότητα είναι ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ.
Αν μπόρείτε να με συγψωρέσετε, πείτε μου να αναφέρω τη βοήθεια που χρειάζομαι.
Διαφορετικά αφήστε το...Δεν υπάρχει πρόβλημα

σέϊ λέμεεεε

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Περνάω τις δυσκολότερες μέρες της ζωής μου και θέλω πραγματικά να ευχαριστήσω δημόσια την Αφρούλα και τη νονά μου. Χωρίς αυτές(ειδικά χτες χωρίς την πρώτη) ίσως κια να μην υπήρχα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Ο Γιώργος μετά από 10 χρόνια σχέσης και κάποιους μήνες πριν τις ετοιμασίες του γάμου.....
Σ¨ημερα πήγα με ντεντεκτιβ και τον βρήκα....
Με απατά. Το έπαιζε εδώ και καιρό σε διπλό ταμπλώ και σήμερα πήγα και τον έκανα τσακωτό...
Θέλετε και συνέχεια;;;;
Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και είπα πως σήμερα είναι το τελευταίο Lexotanil που πήρα.
Να συνεχίσω;;;Είστε διατεθιμένες να βοηθήσετε;;;
Για να μη πω όνομα και τηλέφωνα δημόσια μπορώ να αφήσω πμ σε΄ΟΛΕΣ

οεο γιατρέ μου!!!??? αυτές κ αν είναι οικογενειακές ιστορίες!!! συνέχισε ...εδώ είμαστε ότι μπορούμε θα το κάνουμε...ετοιμάζω τα σιδερικά αν είναι!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ...ΤΟΝ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ΜΑΛΑΚΑΣ ΠΟΥ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΣΤΑ ΦΟΥΣΤΑΝΙΑ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ!!! ΝΑ ΜΗΝ ΠΩ ΠΙΟ ΒΑΡΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τπ ξέρω πως ίσως ακουστεί παιδικό.Ισως να χρειαστεί να μην ξανασχοληθώ και να δώσω ξανά σημασία και συνέχεια αλλά όπως οι άλλλες μη διαδικτυακές φίλες μου, έτσι και σε εσας θα ζητήσω το ίδιο.
Θέλω αν του τηλεφωνήστε η μία μετά την άλλη και να τον αποκαλέσετε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.
Γιατί μόνο αυτό είναι.
Η καριέρα του δε ξέρω αν θα συνεχιστεί...Έχω πονέσει παρα πολύ. Γι'αυτόν είναι το μόνο που τον ενδιαφέρει.
Δε θέλετε να ξέρετε τί περασα απόψε....
ΝΑ τρεμωγ ολόκληρη πάνω σε μία μηχανή και......

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Ο Γιώργος μετά από 10 χρόνια σχέσης και κάποιους μήνες πριν τις ετοιμασίες του γάμου.....
Σ¨ημερα πήγα με ντεντεκτιβ και τον βρήκα....
Με απατά. Το έπαιζε εδώ και καιρό σε διπλό ταμπλώ και σήμερα πήγα και τον έκανα τσακωτό...
Θέλετε και συνέχεια;;;;
Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και είπα πως σήμερα είναι το τελευταίο Lexotanil που πήρα.
Να συνεχίσω;;;Είστε διατεθιμένες να βοηθήσετε;;;
Για να μη πω όνομα και τηλέφωνα δημόσια μπορώ να αφήσω πμ σε΄ΟΛΕΣ

ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΟ ΜΝΜ ΣΟΥ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΠΛΑΚΑ!!ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΛΕ???ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΑΤΕΘΗΜΕΝΗ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ!!!!!ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΤΩΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 27 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 27 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 27 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 27 534787

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Περνάω τις δυσκολότερες μέρες της ζωής μου και θέλω πραγματικά να ευχαριστήσω δημόσια την Αφρούλα και τη νονά μου. Χωρίς αυτές(ειδικά χτες χωρίς την πρώτη) ίσως κια να μην υπήρχα...ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

λες κ το ήξερα κ σε έπαιρνα σήμερα τηλ πιστεύω να είδες τη κλήση πάντως σήμερα ένιωθα την ανάγκη να μιλήσουμε γιατί είχα τη μικρή κάτω κ δε θα με ενοχλούσε στο τηλ!
Άσε τις ευχαριστίες τα έχουμε πει κ σε πμ κ στο τηλ μη τα λέμε πάλι!!

Εσύ να σαι καλά μόνο ειλικρινά βέβαια θα μου πεις έχασες τόσα χρόνια αλλά θα τα αναπληρώσεις! Για πες κ άλλα...τα χω παρει κ δε με νοιάζει μόνο τις προάλλες μου έλεγες ότι ήταν κ αρπαγμένος Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΛΟΥΚΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ????

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
eva34 έγραψε:Ο Γιώργος μετά από 10 χρόνια σχέσης και κάποιους μήνες πριν τις ετοιμασίες του γάμου.....
Σ¨ημερα πήγα με ντεντεκτιβ και τον βρήκα....
Με απατά. Το έπαιζε εδώ και καιρό σε διπλό ταμπλώ και σήμερα πήγα και τον έκανα τσακωτό...
Θέλετε και συνέχεια;;;;
Προσπαθώ να είμαι ψύχραιμη και είπα πως σήμερα είναι το τελευταίο Lexotanil που πήρα.
Να συνεχίσω;;;Είστε διατεθιμένες να βοηθήσετε;;;
Για να μη πω όνομα και τηλέφωνα δημόσια μπορώ να αφήσω πμ σε΄ΟΛΕΣ

οεο γιατρέ μου!!!??? αυτές κ αν είναι οικογενειακές ιστορίες!!! συνέχισε ...εδώ είμαστε ότι μπορούμε θα το κάνουμε...ετοιμάζω τα σιδερικά αν είναι!!

Με εξαπάητησε...Με πόνεσε...Με κοροιδεψε...ΚΑι τον είδα να μπάινει χερι χερι με γκόμενα στο μαγαζί ΠΙΣΙΝΑ, και να του χαιδεύει και την πλατούλα.
Πετάχτηκα μπροστά του(δε ξέρω πού βρήκα τη δύναμη), τον έφτυσα, μτου έδωσα ένα χαστούκι που γύρισε το κεφάλι του από την άλλη μεριά και του είπα: Είσαι μεγάλος Καραγκιόζης και αυτό είναι για τα 10 χρόνια της ζωής μου που χαράμισα.
Επειτα γύρισα στην κοπέλα και της είπα: ΝΑ τον χαίρεσαι
Ανε΄βηκα στη μηχανή και έφυγα.
ΚΑι τηλεφώνησα στην πεθερά.
Ακόμη και τώρα είναι ξυπνητή. ΕΚείνος δε γύρισε ακόμη όμως...
Κορίτσαι είμαι χάλια

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά το ότι κρέμεται στα του σογιού θυμάμαι το λέγαμε!! Κοριτσάκι μου γλυκό να ηρεμήσεις κ να προσπαθείς να το ξεχάσεις αρκετά πέρασες κ απόψε όπως λες κ όλο υο καιρό! να μοθ πεις 10 χρόνια δε πετιούνται έτσι αλλά κάλιο αργά παρα ποτέ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ Ν ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΟΙ, ΔΕΙΛΟΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΛΥΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Μ' ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ Η' ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ Ν ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΟΙ, ΔΕΙΛΟΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΛΥΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Μ' ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ Η' ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?

Συμφωνώ..θα ήταν ακόμα πιο δύσκολο σε μια τέτοια κατάσταση! Θα πονέσεις απόψε θα κλάψεις άντε κ αύριο ! Αλλά τις επόμενες μέρες θα προχωρήσεις μπροστά!! Είμαστε εδώ κ το ξέρεις ! Θα μιλάμε κ θα ξεχαστείς! Την ΕΥΑ να προσέχεις κ τίποτε άλλο!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΛΟΥΚΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ????
ΤΙΠΟΤΑ!!!!
Εδώ θέλω τη βοήθειά σας...
Το μόνο που τον πονάει και τον ενδιαφέρει περισσότερο από όλα είναι η καριέρα του(είναι στα πρώτα του βήματα. Μόλις τον Μάρτιο άνοιξε το ιατρείο του).
Εκανα τα πάντα να τον βοηθήσω και να του στείλω κόσμο(και δεν εκμεταλλέυτηκα σε καμία περίπτωση καμία από εδώ μέσα).
Το μόνο που θέλω αν μπορείτε, αν έχετε τα κότσια που είχα και εγώ απόψε,είναι να τον πάρετε ένα τηλέφωνο(μόνο ένα) και να τον αποκαλέσετε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.Σας παρακαλώ. Σας ικετεύω. Μόνο για τη δουελιάτου πονάει. Θέλαω να πονέσει. Ειλικρινά./Δε ξέρω αν ακούγεται κακό. Αν ακούγεται. Τότε είμαι κακιά. ΑΛλά μου κατέστρεψε 10 χρόνια και σε ένα βράδυ μόνο σκέφτηκα να τελειώσω ακόμη και τη ζωή μου.
Θέλω να πονέσει.Σας παρακαλώ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!! ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ Ν ΕΑΥΤΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΜΑΣ!!! ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΟΙ, ΔΕΙΛΟΙ! ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣ ΛΥΠΗΣΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ! ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕΣ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ! ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ Μ' ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΜΑΛΑΚΑ Η' ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ?

ΟΝΤΩΣ Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ...ΣΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ!!!ΟΝΤΩΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΝΑ ΗΣΟΥΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ Κ 1 Κ 2 Κ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ????ΕΚΕΙ ΘΑ ΤΡΕΛΕΝΟΣΟΥΝ!!!!ΨΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΗΣΟΥΝ ΑΝΩΤΕΡΗ Κ ΣΟΥ ΒΓΑΖΩ ΤΟ ΚΑΠΕΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!ΗΣΟΥΝ ΕΙΣΑΙ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΑ!!!ΑΥΤΟΣ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ? ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΑΞΙΟΣ ΟΥΤΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΓΓΙΖΕΙ! ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΤΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ! Ο ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΜΗ ΧΕΣΩ! ΜΗ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΟΜΩΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ! ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν αξίζει πραγματικά! Πιστεύω να μην λυγίσεις αν γυρίσει κ σε ρίξει κ σου πει τα διάφορα κουλά! Γιατί σίγουρα θα το κάνει...

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΛΟΥΚΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ????
ΤΙΠΟΤΑ!!!!
Εδώ θέλω τη βοήθειά σας...
Το μόνο που τον πονάει και τον ενδιαφέρει περισσότερο από όλα είναι η καριέρα του(είναι στα πρώτα του βήματα. Μόλις τον Μάρτιο άνοιξε το ιατρείο του).
Εκανα τα πάντα να τον βοηθήσω και να του στείλω κόσμο(και δεν εκμεταλλέυτηκα σε καμία περίπτωση καμία από εδώ μέσα).
Το μόνο που θέλω αν μπορείτε, αν έχετε τα κότσια που είχα και εγώ απόψε,είναι να τον πάρετε ένα τηλέφωνο(μόνο ένα) και να τον αποκαλέσετε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.Σας παρακαλώ. Σας ικετεύω. Μόνο για τη δουελιάτου πονάει. Θέλαω να πονέσει. Ειλικρινά./Δε ξέρω αν ακούγεται κακό. Αν ακούγεται. Τότε είμαι κακιά. ΑΛλά μου κατέστρεψε 10 χρόνια και σε ένα βράδυ μόνο σκέφτηκα να τελειώσω ακόμη και τη ζωή μου.
Θέλω να πονέσει.Σας παρακαλώ

ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΚΙΑ Κ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΙ ΕΤΣΙ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ!!!ΕΧΕ ΧΑΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ!!!!Η ΖΩΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΜΗ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΑΞΙΖΕΙΣ ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑ Κ ΑΥΤΟΣ ΗΤΑΝ ΑΧΡΕΙΣΤΟΣ ΝΑ ΤΑ ΕΚΤΙΜΗΣΗ!!!!ΞΕΦΤΙΛΑ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ!!!!ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟ!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις