Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
10 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 10 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευχαριστώ για τις απαν΄τησεις σας αλλά δε μπορώ να δω τίποτα αυτή τη στιγμή. ΔΕ ξέρετε πως ποναω

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΕΑ ΟΤΙ ΠΕΡΝΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΛΟΥΚΙ..ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ..ΒΑΣΙΚΑ ΔΕΝ ΕΤΥΧΕ Κ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΕΡΑ????
ΤΙΠΟΤΑ!!!!
Εδώ θέλω τη βοήθειά σας...
Το μόνο που τον πονάει και τον ενδιαφέρει περισσότερο από όλα είναι η καριέρα του(είναι στα πρώτα του βήματα. Μόλις τον Μάρτιο άνοιξε το ιατρείο του).
Εκανα τα πάντα να τον βοηθήσω και να του στείλω κόσμο(και δεν εκμεταλλέυτηκα σε καμία περίπτωση καμία από εδώ μέσα).
Το μόνο που θέλω αν μπορείτε, αν έχετε τα κότσια που είχα και εγώ απόψε,είναι να τον πάρετε ένα τηλέφωνο(μόνο ένα) και να τον αποκαλέσετε ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ.Σας παρακαλώ. Σας ικετεύω. Μόνο για τη δουελιάτου πονάει. Θέλαω να πονέσει. Ειλικρινά./Δε ξέρω αν ακούγεται κακό. Αν ακούγεται. Τότε είμαι κακιά. ΑΛλά μου κατέστρεψε 10 χρόνια και σε ένα βράδυ μόνο σκέφτηκα να τελειώσω ακόμη και τη ζωή μου.
Θέλω να πονέσει.Σας παρακαλώ

ΜΗ ΣΕ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΑΝΙΚΟΣ!!! ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΠΕΤΑ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΘΑ ΘΥΣΙΑΣΕΙΣ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ?!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Ευχαριστώ για τις απαν΄τησεις σας αλλά δε μπορώ να δω τίποτα αυτή τη στιγμή. ΔΕ ξέρετε πως ποναω

έλα τώρα μη τα πάρω κ σου αρχίσω τις ανάποδες !! Πως κάθεσαι κ σκέφεσαι τέτοια πράματα !! Κανένας δεν αξίζει !! Λογικό είναι να πονέσεις είναι φρέσκο ! Προσπάθησε να ηρεμήσεις σε παρακαλώ..δες το λίγο διαφορετικά όσο κ αν σου είναι δύσκολο!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΠΩΣ ΛΕΝΕ Κ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ..ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕΡΝΕΤΕ ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΟΥΛΙΚΙ Κ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!!!!ΕΓΩ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΜΟΥ ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!!!ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΔΙΝΕΙΣ ΠΕΡΝΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΤΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ...ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΞΕΦΤΙΛΑΣ!!!!ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΗΣΕΙΣ ΟΥΤΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΟΥ ΣΑΝ ΚΥΡΙΑ Κ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ....ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ!!!ΤΟ ΚΑΘΑΡΜΑ...

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Δεν αξίζει πραγματικά! Πιστεύω να μην λυγίσεις αν γυρίσει κ σε ρίξει κ σου πει τα διάφορα κουλά! Γιατί σίγουρα θα το κάνει...

Ε ΝΑΙ! ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΕΙ ΑΛΛΗ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥΦΕΡΝΗ ΝΥΦΗ! ΠΟΥ ΝΑ ΤΟΥ ΤΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ?! ΝΑ ΤΟΝ ΝΤΑΝΤΕΥΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ?! ΜΑ ΤΙ ΜΑΛΑΚΑΣ!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΕΞΙΛΟΓΙΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΛΕΓΧΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Στη μάνα του είπα:ΝΑ τον χαίρεστε τέτοιον που τον κάνατε.Να είναι μαζί μου 10 χρόνια, να με κορόιδευει και να μου συμπεριφερθεί με αυτό τον τρόπο.
ΣΥγχαρητήρια σε όλους σας. ΝΤροπή και αίσχος.
Και το έκλεισα.
Επεσα πολύ χαμήλά;;;
Πάντως έξω από το μαγαζί, ΄'ολοι είδαν τον φτύσιμο και το χαστούκι

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Ευχαριστώ για τις απαν΄τησεις σας αλλά δε μπορώ να δω τίποτα αυτή τη στιγμή. ΔΕ ξέρετε πως ποναω

ΟΧΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΠΟΝΑΣ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΟΥ...ΠΟΛΛΑ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΟΛΩΝ ΜΑΣ!!!ΕΧΩ ΒΙΩΣΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΙΟ ΤΡΑΓΙΚΗ Κ ΕΓΩ Κ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ!!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩΩΩΩΩΩΩΩΩ

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τωρα αξιωθηκα να μπω!!!κολησα με κατι παιχνιδια!!!σκαλωσα εκει με τις ωρες!επλυνα αυτοκινητο εγινε κουκλαρα.(ανουσια!)

διαβασα στα πεταχτα πριν μπω....ευουλα μου,δεν θα σου πω να μην στεναχωριεσαι και να μην εκνευριζεσαι....και να στο πω...αυτο δεν θα γινει!απλα το πραγμα θελει ψυχραιμια!ηρεμησε πανω απ ολα...δυστυχως γινονται και αυτα στη ζωη...δεν ξερουμε τι μας ξημερωνει!

θα διαβασω λιγακι τη συζητηση σας,για να μπω στο πνευμα....!εγω σκεφτηκα και κατι αλλο!
''τιποτα δεν ειναι τυχαιο!''

θα σου εξηγησω σε λιγακι!

ψυχραιμια μαναρι μου!!!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Στη μάνα του είπα:ΝΑ τον χαίρεστε τέτοιον που τον κάνατε.Να είναι μαζί μου 10 χρόνια, να με κορόιδευει και να μου συμπεριφερθεί με αυτό τον τρόπο.
ΣΥγχαρητήρια σε όλους σας. ΝΤροπή και αίσχος.
Και το έκλεισα.
Επεσα πολύ χαμήλά;;;
Πάντως έξω από το μαγαζί, ΄'ολοι είδαν τον φτύσιμο και το χαστούκι

Δεν έπεσες καθόλου χαμηλά ! Καλά το κανες κ λίγα είπες!! Κ όλα αυτά συνέβαιναν ενώ προσπαθούσα να σε πάρω κοίτα να δεις κ σκέφτηκα λέω κάπου θα ναι ...φφφ Καλά το αποκορύφωμα θα ήταν να πήγαινες στο γραφείο του κ να το κανες αυτό!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Στη μάνα του είπα:ΝΑ τον χαίρεστε τέτοιον που τον κάνατε.Να είναι μαζί μου 10 χρόνια, να με κορόιδευει και να μου συμπεριφερθεί με αυτό τον τρόπο.
ΣΥγχαρητήρια σε όλους σας. ΝΤροπή και αίσχος.
Και το έκλεισα.
Επεσα πολύ χαμήλά;;;
Πάντως έξω από το μαγαζί, ΄'ολοι είδαν τον φτύσιμο και το χαστούκι

ΠΩΠΩ ΘΑ ΠΕΘΑΙΝΑ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΠΟΥ Κ ΝΑ ΕΒΛΕΠΑ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ ΑΥΤΗΝ!!!!!ΝΑ ΤΟΥ ΕΡΙΧΝΑ Κ ΕΓΩ ΚΑΜΙΑ ΧΑΧΑΧΑ!!!!ΚΑΛΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ...ΗΤΑΝ Κ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΚΟΛΠΟ ΠΙΣΤΕΥΕΙΣ???ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΠΕΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΑΜΗΛΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!ΑΠΛΑ ΕΙΠΕΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ!!!!!ΑΣ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΚΑΝΑΚΑΡΙ ΤΟΥΣ!!!ΕΙΣΑΙ ΚΥΡΙΑ Κ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αφρούλα μου χίλια ευχαριστώ για τη θετική σου απάντηση στο πμ μου.
Χιλια ευχαριστώ

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πονάωωωωωωωωωωωωω................

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
10 χρόνια βρε γρ..δε τα πετάς έτσι κ λίγα τους είπες! μόνο να ηρεμήσεις είναι δύσκολο αλλά πρέπει! Κάθε εμπόδιο σε καλό λένε κ όπως λέει κ η Χρύσα δεν είναι τυχαίο που έγινε ! καλώς που έγινε κ κατάλαβες τι ήταν!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΗΞΕΡΕ ΟΛΑ Η ΚΑΡΑΚΑΞΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΣΕ ΕΚΜΕΤΑΛΛΕΥΤΟΥΝ ΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΕΒΡΙΣΚΑΝ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΣΑΝ ΤΗΝ ΤΡΙΧΑ! ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ?! ΒΑΜΠΙΡ!!! ΣΟΥ ΡΟΥΦΟΥΝ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΣΕ ΠΕΤΟΥΝ!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Συγνώμη ρε κορίτσια για όλα...
ΣΥΓΝΩΜΗ.
Πονάω

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δε μπορώ....
Π Ο Ν Α Ω!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Συγνώμη ρε κορίτσια για όλα...
ΣΥΓΝΩΜΗ.
Πονάω

να μη ζητάς συγνώμη !Υπάρχει ανθρωπιά μεταξύ μας ! Εγώ λέω να τους χιώσεις όλους κ όλα είναι δύσκολο αλλά δεν αξίζει να πονάς γ αυτόν τον άνθρωπο! εσύ να πονάς κ αυτός να σαλιαρίζει δε το δέχομαι!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΟΝΑΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Συγνώμη ρε κορίτσια για όλα...
ΣΥΓΝΩΜΗ.
Πονάω

ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΣΕ ΝΟΙΩΘΟΥΜΕ!!!!ΕΙΜΑΣΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Κ ΑΣΕ ΤΙΣ ΣΥΓΝΩΜΕΣ

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ? ΔΕ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΤΙ ΠΟΝΑΣ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ? ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ?

ΑΦΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΤΩΡΑ!!!ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ..ΘΑ ΑΙΣΤΑΝΘΕΙΣ ΠΙΟ ΚΑΛΑ

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι βρε συ Εύα έχει δίκιο η Αφρούλα ! Πάρε καμιά φίλη σου να έρθει να έχεις παρέα!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΑ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΔΕ ΣΕ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ? ΔΕ ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ ΣΕ ΠΟΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΝΑΦΕΡΕΣΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ?

ε λογικά για να μη ρώτησε κ για να μη την πήρε μάλλον στο κόλπο ήταν!! Μα άντε τώρα να μη πω καμιά βαριά κουβέντα η μπαμπόγρια κ αυτή Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οι φίλες μου είναι όλες παντρεμένες....Εμένα μόνο κορόιδευε 10 χρόνια....
Δεν έχω κάποιον να κοιμηθεί μαζί μου απόψε.
Δε ξέρω και σε πόση ώρα θα δράσει σήμερα το lexotanil Μ¨ηπγφως πάρω και άλλο. ΔΦΕν ειμαι καλά.
ΟΧι. Η μάνα του δεν πήρε πίσω. Οϋτε εκείνος. Εκείνος απλά μπήκε με τη γκόμενα στο μαγαζί

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
λοιπον δεν σας προλαβαινω!μπαινω και γω στην συζητηση!καταλαβα πανω καω τι γινεται!

ευουλα να σου πω: ωραια και καλα τον σφαλιαρωσες τον ξεφτελησες και λιγα του ειπες βεβαια,αυτος μετα τι εκανε??σε πηρε τηλ.να σου εξηγησει??????να σου πει αντρικια: ξερεις ρε ευη το και το!!!!!!!!!!!!κατι!!!!!!!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις