Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
25 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 25 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:κ τι τους νοιαζει τι κανει ο καθενας?ελεος πια..με την καθε κατινα.

ε δε το ξέρεις μωρέ Χρύσα δεν έχουν με τι να ασχοληθούν κ ασχολιούνται!! Τι να πεις...τεσπα τι λέει ο καιρός στο Μεγάλο Λιμάνι? εδώ πάντως σκάμεεεεε!!

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
xrysaki! έγραψε:κ τι τους νοιαζει τι κανει ο καθενας?ελεος πια..με την καθε κατινα.

ε δε το ξέρεις μωρέ Χρύσα δεν έχουν με τι να ασχοληθούν κ ασχολιούνται!! Τι να πεις...τεσπα τι λέει ο καιρός στο Μεγάλο Λιμάνι? εδώ πάντως σκάμεεεεε!!
Μια απο τα ιδια κ εδω..κολλαμε απο την υγρασια..ακουσα οτι απο δευτερα θα εχουμε βροχουλες κ πτωση της θερμοκρασιας..για να δουμε..

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπόν έβλεπα κ βλέπω την Ελένη κ είχε πριν τα καινούργια παπούτσια της Nak κ η κοπελιά έλεγε ότι καταλαβαίνουμε ότι τα έσοδα των συνανθρώπων μας έχουν μειωθεί κ έτσι κ εμείς ρίξαμε τις τιμές μας για να είναι προσιτές σε όλους μας! Μπήκα λοιπόν στη σελίδα κ ένα μποτίνι που το παρουσίαζαν κοστίζει 199 ευρώ!!

Ποτέ μου να μη το πάρω δε λέω πληρώνεις παπούτσι αλλά όχι κ 200 είπαμε!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Λοιπόν έβλεπα κ βλέπω την Ελένη κ είχε πριν τα καινούργια παπούτσια της Nak κ η κοπελιά έλεγε ότι καταλαβαίνουμε ότι τα έσοδα των συνανθρώπων μας έχουν μειωθεί κ έτσι κ εμείς ρίξαμε τις τιμές μας για να είναι προσιτές σε όλους μας! Μπήκα λοιπόν στη σελίδα κ ένα μποτίνι που το παρουσίαζαν κοστίζει 199 ευρώ!!

Ποτέ μου να μη το πάρω δε λέω πληρώνεις παπούτσι αλλά όχι κ 200 είπαμε!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
κ ομως μαρια μου υπαρχουν κοπελες που τα δινουν αυτα τα χρηματα..κ ας μην τα εχουν κ πολλα..

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΤΙ ΨΥΧΗ ΕΧΟΥΝ 200 ΕΥΡΟΥΛΑΚΙΑ?ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ 2 ΖΕΥΓΑΡΙΑ=400ΕΥΡΩ.ΟΣΟ ΔΙΝΩ ΓΙΑ ΕΝΟΙΚΙΟ!!!
ΚΡΙΣΗ-ΣΚΑΤΟΚΡΙΣΗ.ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΔΕΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟΛΥΣΕΙΣ,ΚΟΨΙΜΟ ΜΙΣΘΩΝ ΚΛΠ.

ΤΗΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΘΑ.
Η ΑΦΡΟΥΛΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΤΟ ΙΔΙΟ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρέ το ξέρω ότι τα δίνουν κ δεν έχουν ψωμί να φάνε που λέει ο λόγος! ύπο άλλες συνθήκες θα τα έδινα κ εγώ αλλά τώρα με το παιδί το σκέφτομαι αλλιώς!! Πάντως έγω ήθελα να τονίσω τη κρίση αυτό ότι καταλαβαίνουμε τον κόσμο κ οι τιμές μας είναι προσίτες που είναι το προσιτό κ σε ποιους αναφέρονται γιατί ο μέσος Ελλήνας δεν έχει προσιτό το 200 ευρώ για μποτίνι φφφ έσκασα η γυναίκα!!

Ναι όντως που είναι η Αφρούλα κ η Αννούλα!! ε σε λιγάκι η πρώτη θα ξυπνήσει κ η 2η μάλλον θα σιδερώνει μαγειρεύει κτλ Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eirini7 έγραψε:Γειά σου Ειρηνάκι(ούτε που σε χαιρέτησα)

ΓΙΑ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΛΕ ΣΙΓΑ!!!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ ΟΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ!!!!!ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ..ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ??? Very Happy Very Happy Very Happy

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Να μαι παλι εδω!!
Εφυγε η φιλη μου..ταισα το μικρο κ τωρα ξεκουραση..αρκετα καναμε!! Very Happy
Τι κανετε εσεις?
Ειρηνακι που χαθηκες εσυ βρε?
Γιαννα μου να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!!
Ειρηνη τι κανεις?κλεισατε στο royal εντελει?
Μαρακι ποσο ωραια διαδικασια να ετοιμαζεις ενα ταξιδακι ε?ευχομαι να τα περασετε τελεια κ να ξεκουραστειτε κ εσεις!

ΓΙΑ ΣΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ!!!ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΕ ΒΑΛΑΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΑΝΕΤΑ!!!!!ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΜΠΩ Κ ΜΕ ΧΙΛΙΑ ΖΟΡΙΑ ΕΓΡΑΦΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΑΣΕ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
karamelitsa22 έγραψε:γεια σας κοριτσια!!ειμαι νεο μελος και προσπαθω για μωρακι και εγω!!ευχομαι συντομα σε ολες οσες τοσο το λαχταρουν, να το αποκητσουν και σε οσες ηδη ειναι εγκυος να εχουν μια τελεια εγκυμοσυνη!!!

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Κ ΕΣΥ ΕΓΚΟΥΛΑ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994

xrysaki!

xrysaki!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αντε ωραια Ειρηνακι θα τα λεμε πιο συχνα..
Κοριτσια ωραια η παρεουλα σας αλλα δυστυχως θα σας χαιρετισω γιατι θα φυγουμε σε καμια ωριτσα για ψωνια κ θελω να κανουμε ενα μπανακι πρωτα..
Καλο απογευμα σε ολες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Αντε ωραια Ειρηνακι θα τα λεμε πιο συχνα..
Κοριτσια ωραια η παρεουλα σας αλλα δυστυχως θα σας χαιρετισω γιατι θα φυγουμε σε καμια ωριτσα για ψωνια κ θελω να κανουμε ενα μπανακι πρωτα..
Καλο απογευμα σε ολες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909

ΝΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ Κ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ!!!!!!!!!!!!!ΟΚ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕΕΕΕΕ ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 315810 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 334590 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 334590

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KALO ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.
ΕΙΡΗΝΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΓΕΙΣ ΛΙΓΟ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΜΑΙΡΗ ΜΑΙΡΗ.ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ!!!!ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΜΠΙΑΝΩ ΤΖΑΜΠΟ,ΖΑΡΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!!

ΜΠΑ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΣΕ.Η ΣΑΜΑΝΘΑ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΑΦΗ!!

Υ.Γ.ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΙΡΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΑΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xrysaki! έγραψε:Αντε ωραια Ειρηνακι θα τα λεμε πιο συχνα..
Κοριτσια ωραια η παρεουλα σας αλλα δυστυχως θα σας χαιρετισω γιατι θα φυγουμε σε καμια ωριτσα για ψωνια κ θελω να κανουμε ενα μπανακι πρωτα..
Καλο απογευμα σε ολες!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 531909

φιλιά Χρύσα!! Καλά ψώνια!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:KALO ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.
ΕΙΡΗΝΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΓΕΙΣ ΛΙΓΟ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΜΑΙΡΗ ΜΑΙΡΗ.ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ!!!!ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΜΠΙΑΝΩ ΤΖΑΜΠΟ,ΖΑΡΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!!

ΜΠΑ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΣΕ.Η ΣΑΜΑΝΘΑ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΑΦΗ!!

Υ.Γ.ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΙΡΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΑΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!!

Μην ανησυχείς Γιάννα μου! από την επόμενη εβδομάδα θα σε βομβαρδίσω στα πμ να μου πεις πολλές πληροφορίες, για καιρό κ για διάφορα!! Να χεις το νου σου ναι!! Πάντως μακάρι να καταφέρω να συνανητθούμε θα χαρώ πάρα πολύ!! Smile Smile Smile Smile

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:KALO ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΧΡΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΨΩΝΙΑ.
ΕΙΡΗΝΗ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΜΠΗΚΕ ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΑΡΓΕΙΣ ΛΙΓΟ Ν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ.

ΜΑΙΡΗ ΜΑΙΡΗ.ΚΡΑΤΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ!!!!ΕΓΩ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ,ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΜΠΙΑΝΩ ΤΖΑΜΠΟ,ΖΑΡΑ ΚΛΠ ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΤΟ ΜΑΤΙ ΜΟΥ!!

ΜΠΑ Η ΑΝΝΟΥΛΑ ΧΘΕΣ ΣΙΔΕΡΩΣΕ.Η ΣΑΜΑΝΘΑ ΑΚΟΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ ΕΠΑΦΗ!!

Υ.Γ.ΣΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΙΡΗ ΕΧΕΙ ΤΟ ΝΑΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ!!

ΜΑΓΕΙΡΕΥΑ ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑΥΤΟ..ΕΚΑΝΑ Κ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ Κ ΤΩΡΑ ΕΚΑΤΣΑ ΓΙΑΥΤΟ Razz Razz Razz

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΑΙΡΗ ΡΩΤΑ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ.
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ?

ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ?ΤΕΛΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΛΙ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΟ ΣΑΛΑΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ BOY(ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ)

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ"]ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΑΙΡΗ ΡΩΤΑ.ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΜΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ.
ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΚΟΚΡΕΒΑΤΟ ΜΑΖΙ ΣΟΥ Η ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΑΣ?

ΕΙΡΗΝΗ ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΨΕΣ?ΤΕΛΙΚΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΑΛΙ ΦΑΚΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΑΥΓΑ ΚΑΙ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ.ΕΧΩ ΚΑΙ ΛΑΧΑΝΟ ΣΑΛΑΤΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ.ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΙΣ ΦΑΚΕΣ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΕ ΤΟ ΝΤΕΛΙΒΕΡΙ BOY(ΜΠΑΜΠΑΣ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ)

ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΦΟΥΡΝΟΥ ΜΑΓΕΙΡΕΨΑ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!!!ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΣΤΕ Κ ΟΙ 2!!!!ΦΑΚΕΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΥΘΕΝΑ....Κ ΤΑ ΑΥΓΑ ΜΕ ΛΟΥΚΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΘΙ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ...ΜΜΜΙΙΑΑΑΜΜΜ ΤΕΛΕΙΑ ΕΙΣΤΕ ΣΗΜΕΡΑ!!!ΕΓΩ ΜΑΡΟΥΛΙ ΣΑΛΑΤΑ ΕΧΩ Very Happy Very Happy Very Happy

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα
Γιαννα μου γλυκια με ζητησες;
Τι κάνετε;

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δε θα πάρουμε παρκοκρέβατο όχι! Γιατί στο τέλος δε θα χωράμε ούτε εμείς στο αμάξι! Από εξοπλισμό μόνο καρότσι, πιατάκια , κουταλάκια/πηρουνάκια κ μπουκάλια νερού! Very Happy Νομίζω ότι έχουν παρκοκρέβατο αν όχι μαζί μας ! Σιγά μη την κακοπάει εξάλλου δε θα κάνουμε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 οπότε μαζί μας! Στη Σητεία που είχαμε πάει η κυρία δε το θελε το παρκοκρέβατο του ξενοδοχείου ήθελε να είναι στο κρεβάτι μας όπως κ όταν πάμε στο χωριό δε θέλει Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Κουβερτούλα πικέ να υποθέσω γιατί με τη μάλλινη μόνο στην ιδέα καίγομαι!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλησπέρα
Γιαννα μου γλυκια με ζητησες;
Τι κάνετε;


καλησπέρα γειτόνισσα!! δε σε ζήτησε μόνο το καρντάσι Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad είμαστε κ εμείς εδώ!!
Πως είσαι?

(πλάκα κάνω φυσικά)

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xaftounaki έγραψε:Καλησπέρα
Γιαννα μου γλυκια με ζητησες;
Τι κάνετε;


ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ??? Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΝΟΥΛΑ ΝΑΙ ΣΕ ΦΩΝΑΞΑ!!ΠΟΥ ΤΡΙΓΥΡΝΑΣ?

ΜΑΙΡΗ ΟΧΙ ΠΙΚΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΜΑΛΛΙΝΑΚΙ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ!ΑΛΛΟΣ ΚΑΙΡΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙ.ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΗΤΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!

ΕΜ ΧΑΖΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΝΟΥΛΑ?ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΑΣ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ.ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΟΤΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΔΕΝ ΠΡΟΚΥΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 22 215994
ΛΕΩ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΣΑΡΕΤΕ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΑ ΛΕΠΤΑ!!!!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειρήνη καλησπέρα
Καλα είμαι εσυ;
Εγω θυμάμαι έβρισκα φακες, είχε και τις πορτοκαλί αλλα είχε και τις δικές μας

Γειτόνισσα μη μου κάνεις παράπονα!!! Πλάκα κάνω!!
Όλη την πρίκα θα ανεβασετε; Χαχα!
Καλα κάνεις και είσαι προετοιμασμένη
Μίλησα σήμερα με Νάουσα και κάνει ζέστη

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που να τριγυρναω βρε Γιαννα
Σπιτι είμαι!
Βλέπω απο το πρωι στην τηλεόραση τα χάλια μας τα μαύρα! Της χώρας! Και με πιάνει κάτι

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing γειτόνισσα με την ίδια τη Νάουσα? Πως ήταν όλα καλά το κορίτσι Laughing Laughing Laughing α πα πα δε ξαναπίνω φραπέ Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοίτα να δεις Γιάννα μου εγώ παραμένω θερμή γυναίκα ακόμα ακόμα κ σε ψυχρές θερμοκρασίες μπορώ να κυκλοφορώ κ με τιραντάκι! Να φανταστείς είχα πάει Πράγα που έχει παρα πολύ κρύο κ μετάνιωσα που πήρα χοντρό μπουφαν με καπαρντίνα κυκλοφορούσα! Ειδικά άμα πίνω κ κάνα κρασακι δεν έχω ανάγκη!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Μα βλέπω κ εγώ καιρό κάθε βράδυ (βέβαια αυτό αλλάζει αυτόματα) κ έχουμε σχεδόν τις ίδιες θερμοκρασίες!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις