Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πνίγομαι στο σπίτι. Δε μπορώ...
Πονάω. Θέλω να βγω....ΝΑ βάλω μουσική , να ανοίξω τα παράθυρα και αν παω στο ΛΑιμό Βουλιαγμένης. Πάντα ηρεμώ εκεί. Πιτσεύω και σήμερα να το καταφερω και όχι να πεσω.

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:12 am, 1 φορά

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eva34 έγραψε:Πνίγομαι στο σπίτι. Δε μπορώ...
Πονάω. Θέλω να βγω....ΝΑ βάλω μουσική , να ανοίξω τα παράθυρα και αν παω στο ΛΑιμό Βουλιαγμένης. Πάντα ηρεμώ εκεί. Πιτσεύω και σήμερα να το καταφερω και όχι να πεσω.

ευουλα κανε λιγακι υπομονη να ξημερωσει και πηγαινε βολτα!!!τωρα οχι μην πας!εχεις παρει και το χαπι!!!εκτος αν παρεις και μια φιλη σου,και πατε μαζι!οχι μονη σου!τετοια ωρα στη βουλιαγμενη θα γινεται τις τρελης!!!ολοι θα γυρνανε απο μπουζουκια και απο τα μπαρ!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟρίτσια φεύγω...
Πάω την βόλτα μου και θα γυρίσω. ΘΑ σας αφήσω μήνυμα όταν επιστρέψω για να δείτε πως γύρισα και είμαι καλά.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Πνίγομαι στο σπίτι. Δε μπορώ...
Πονάω. Θέλω να βγω....ΝΑ βάλω μουσική , να ανοίξω τα παράθυρα και αν παω στο ΛΑιμό Βουλιαγμένης. Πάντα ηρεμώ εκεί. Πιτσεύω και σήμερα να το καταφερω και όχι να πεσω.

ΑΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΟΥ ΚΑΝ' ΤΟ! ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΥ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 328109

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:13 am, 1 φορά

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:ΚΟρίτσια φεύγω...
Πάω την βόλτα μου και θα γυρίσω. ΘΑ σας αφήσω μήνυμα όταν επιστρέψω για να δείτε πως γύρισα και είμαι καλά.

ΝΑΙ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ! ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΗΝΥΜΑ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 534787 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 534787

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ ευουλα!!!τα ματια σου 114!!!!στειλε μηνυμα οταν επιστρψεις!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ειρηνακι,αφρουλα νυσταξατε....?εγω καθολου!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΞΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

eirini7


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
π



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirini7 στις Δευ Ιουλ 21, 2014 6:16 am, 1 φορά

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirini7 έγραψε:πόσο έξαλλη γίνομαι με κάτι τέτοιους ξεφτίλες ρε π/στη μου...πόσο ξύλο θέλουν μερικοί;;αλλά όλα εδώ πληρώνονται..θα έρθει η ώρα του του μαλ/κα...να είστε σίγουρες..

κορίτσια σας αφήνω....φφφφφ η πίεση μου ανέβηκε τώρα.....
καληνύχτα Αφρούλα και Χρύσα!!!!!

οκ ειρηνακι μου!!!καλο ξημερωμα!!!!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΞΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ωχ....γιατι ετσι...?

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472
ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΤΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΕΒΑΣΜΟ? ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΕΣ ΟΥΤΕ Μ@Λ@ΚΙΕΣ, ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΞΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ωχ....γιατι ετσι...?

ΕΚΕΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΟΜΑΙ! ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΕΝΤΕΡΟ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472
ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΤΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΕΒΑΣΜΟ? ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΕΣ ΟΥΤΕ Μ@Λ@ΚΙΕΣ, ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!


ειπαμε δυστυχως αυτα γινονται καθημερινα...οι σχεσεις φθηρουν...αλλα το θεμα ειναι,ρε π@π@ρ@ εχεις εναν ανθρωπο διπλα σου τοσα χρονια!!10 χρονια!!!στισ χαρεσ και στισ λυπεσ μαζι!!!ξενερωσες?????????
οκ!!!!!!
πεστη το!!!!!!μην την δουλευεισ!!!!!φερσου αντρικια!!!!!δεν σου φταιει σε κατι!!!!!!!!δεν την αγαπας πλεον?βαρεθηκες?οκ!!!!

αλλα οφειλης σε αυτη την γυναικα που ηταν διπλα σου τοσα χρονια,να τη σεβαστης και να της μιλησεις ντομπρα!!!!

και οχι να το πηγαινεις μεσω λαμιασ!!!με νευρακια και τσακωμους και μ@λ@κιες!!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΝΝΟΩ ΧΡΥΣΑ ΜΟΥ! ΑΥΤΟ ΑΚΡΙΒΩΣ!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα ενταξει....το τι ορθογραφικα λαθη εκανα σημερα.....εδωσα ρεστα!!!τα διαβαζω και λεω....αι καλα!!!!θα ξαναγυρισω στο δημοτικο!!!!

με τα ελληνοαγγλικα που γραφουμε.....ξεχασαμε την ορθογραφια μας....!

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφρουλα έγραψε:
pigkoulinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΕΓΩ ΝΥΣΤΑΞΑ ΑΛΛΑ ΜΕ ΠΟΝΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΤΩΡΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

ωχ....γιατι ετσι...?

ΕΚΕΙ ΜΕ ΧΤΥΠΑ ΟΤΑΝ ΑΝΑΣΤΑΤΩΝΟΜΑΙ! ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΕΝΤΕΡΟ!


α,ωραια...εσυ στομαχι εντερο και γω φαγουρα....ψυχοσωμτικο ειναι!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pigkoulinaki έγραψε:καλα ενταξει....το τι ορθογραφικα λαθη εκανα σημερα.....εδωσα ρεστα!!!τα διαβαζω και λεω....αι καλα!!!!θα ξαναγυρισω στο δημοτικο!!!!

με τα ελληνοαγγλικα που γραφουμε.....ξεχασαμε την ορθογραφια μας....!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΠΑΩ ΝΑ ΠΙΩ ΕΝΑ ΧΛΙΑΡΟ ΓΑΛΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ! ΘΑ ΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΑΥΡΙΟ! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472

pigkoulinaki

pigkoulinaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οκ αφρουλα μου!!!αντε καλο ξημερωμα να εχχουμε!!!παω να ξαπλωσω και εγω...τα λεμε αυριο!μακια!!!!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσια επέστρεψα.
Όλα καλά. Δεν πήγε ακόμα σπίτι του βέβαια και δε μπορεί να είναι ακόμα έξω.ΜΑζί μου δεν ήταν ποτέ μέχρι τώρα έξω. Στο σπίτι καταλήγαμε πάντα νωρίτερα. Μάλλον πηδάει ο αλήτης.
Από αύριο θα δει....
Πάω να πάρω ένα ντεπόν γιατί έχω τρελλό πονοκέφαλο και θα προσπαθήσω να κοιμηθώ.
Αρχίστε τα τηλέφωνα από αύριο.
Ενημερώστεμε μόνο για τις απαντήσεις του.
Ι\Θυμίζω: ώρες Ιατρείου μετά τις 6,30 (δευτέρα-Τετάρτη-Παρασκευη΄) και κινητό με υπομονή γιατί απαντά δύσκολα και τώρα ίσως να είναι πονηρεμένος.
Σας ευχαριστώ για όλα
Περιμένω νέα.
Καληνύχτα

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pigkoulinaki έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΝΕΙΡΑ ΓΛΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 417472
ΕΓΩ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΕΝΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟ, ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ, ΤΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΚΟΡΜΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΣΕΒΑΣΜΟ? ΟΥΤΕ ΑΓΑΠΕΣ ΟΥΤΕ Μ@Λ@ΚΙΕΣ, ΛΙΓΟ ΣΕΒΑΣΜΟ!


ειπαμε δυστυχως αυτα γινονται καθημερινα...οι σχεσεις φθηρουν...αλλα το θεμα ειναι,ρε π@π@ρ@ εχεις εναν ανθρωπο διπλα σου τοσα χρονια!!10 χρονια!!!στισ χαρεσ και στισ λυπεσ μαζι!!!ξενερωσες?????????
οκ!!!!!!
πεστη το!!!!!!μην την δουλευεισ!!!!!φερσου αντρικια!!!!!δεν σου φταιει σε κατι!!!!!!!!δεν την αγαπας πλεον?βαρεθηκες?οκ!!!!

αλλα οφειλης σε αυτη την γυναικα που ηταν διπλα σου τοσα χρονια,να τη σεβαστης και να της μιλησεις ντομπρα!!!!

και οχι να το πηγαινεις μεσω λαμιασ!!!με νευρακια και τσακωμους και μ@λ@κιες!!!!


Δε μπορώ να κοιμηθώ...Έχω φοβερή υπερένταση. Διάβαζα ξανά τα μηνύματά σας και έπαιρνα δύναμη.(Αύριο θα π0ρέπει να πακετάρω κάποια πρ;αγματάκια να του τα στείλω.Δε θέλω να έχω τίποτα δικό του).
Χρύσα μου, αυτής της άποψης ήμουν και είμαικαι εγώ...Άντρας που θέλει να λέγεται άντρας, να τιμάει τα παντελόνια του και να έχει αρχίδια, είναι ξεκάθαρος. Το Σάββατο στη Μυτιλήνη, δε ξέρω πως μου ήρθε και τον ρώτησα, αν υπάρχει άλλη γυναίκα στη ζωή του. Η απάντησή του ήταν όχι αλλά αμέσως μετά εξαφανίστηκε με το κινητό του και γύρισε μετά από 10 λεπτά. Μου είπε πως μιλούσε για τον ετοιμοθάνατο θείο του.
Τόσο ψέμμα...Τόση κοροϊδία....Πονάω ρε κορίτσια. ΑΛήθεια. Μου είναι πολύ βαρύ όλο αυτό....
Η μάνα μου με έχει ζαλίσει στα τηλέφωνα. Ούτε εκείνη μπορεί να κοιμηθεί. Δε ξέρω την αντίδρασή της...Είναι σκύλα σε κάτι τέτοια...
Τί να πω....Δε ξέρω.
Σας ζάλισα.Δε συνεχίζω άλλο.
Αρχίστε τα τηλέφωνα(κινητό ή ιατρείο)και ενημερώστε με για να πάρω μια ικανοποίηση μετά από όλο αυτό.
Σας ευχαριστώ και πάλι
Καλημέρα

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΗΔΗ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ!!!
ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ...Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΜΕ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΩ...Ο ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΘΙΚΙ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΜΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΧ????ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ...
ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΙΣΩ ΜΑΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...Κ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ..ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΔΩΜΕΝΗ...ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ...Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΥΠΝΑΡΟΥΔΕΣ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ???Κ ΕΙΝΑΙ 10 Η ΩΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ????ΕΔΩ ΜΕ ΩΡΑ ΑΓΓΛΙΑΣ ΣΗΚΩΘΗΚΑ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ!!!!!!!!!!!!ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΟΥ!!!!ΑΝΤΕ ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΠΑΩ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ 2ο ΚΑΦΕ Κ ΕΡΧΟΜΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 438696 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 31 438696

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις