Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:[quote="maryz-iraklio kritis

ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.

την περιοχή πανόραμα ? αν ναι λογικό μου ακούγεται εξου κ το όνομα! Μα έχω μια απορία! Το καζαν ντιπι γιατί λένε ότι έχει κοτόπουλο ή βλακεία λέω κάτι τέτοιο έχω ακούσει!

ΜΑΙΡΗ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 M209

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ.

δεν έχω πάει ποτέ κ δε θυμάμαι αν έχω περάσει ! εγώ είμαι παιδί του λαού κάτι Βαρδάρηδες κ άτι Τούμπες κ κάτι Άνω Πόλη κάτι πλατείες ναυαρίνου εκεί τριγυρνούσα όταν ανέβαινα! Να φανταστείς Γ Λυκείου με το σχολείο είχα σημειώσει διευθύνσεις δισκοπωλείων κ τρέχαμε σε περιοχές κ έτσι έμαθα κάτ δρόμους Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

ΧΑΧΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ.ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ!!
ΚΑΛΑ Ο ΒΑΡΔΑΡΗΣ Η ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ Η ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕΣ?[/quote]

εε είχα περίεργεια να πάω κ πήγα!! πήραμε ταξί γεια σας γεια σας! Που πάτε ? Τούμπα! Laughing Laughing Laughing so simple!
Σε όλες μου τις εκδρομές είχα ένα παράπονο δεν είδα πουθενά τον Κανάκη!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΠΟΥ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ 2ο ΧΡΟΝΟ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΡΕΒΑΤΙ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΛΑΘΟΣ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΜΑΙΡΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ Ν ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΗΣ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ!!
ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΑΚΕΤΕΣ ΤΑΚΑ-ΤΟΥΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΤΟΥΣ!!
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ.ΕΡΧΕΤΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.


ΥΓ.ΜΑΙΡΗ ΤΡΙΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ!! cheers cheers cheers

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΗ ΜΑΣΑΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΑΚΗ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΚΑΙΡΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΛΕΓΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ! ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΙΚΡΟΥΟΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ! ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΛΕΙΦΤΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΥΡΗΣ ΣΑΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.ΠΙΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΟΥ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ ΜΑΙΡΗ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΕ ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΕΧΡΙ Ν ΑΡΧΙΣΕΙ Ο ΚΑΝΑΚΗΣ ΤΗΝ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ!!
ΒΕΒΑΙΑ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΡΑΚΕΤΕΣ ΤΑΚΑ-ΤΟΥΚΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΗΤΟΥΣ!!
ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ!ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ!!ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥ ΛΕΓΕΙΝ.ΕΡΧΕΤΕ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΣΕ ΛΙΓΟ.ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.


ΥΓ.ΜΑΙΡΗ ΤΡΙΤΟ ΒΡΑΔΥ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΑΣ!! cheers cheers cheers

ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΥΦΟΣ ΚΑΙ ΠΕΣ: ΑΠΟ ΠΟΥ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ? ΑΠΟ ΤΟ ΚΥΡΙΩΣ Η' ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΕΠΙΔΟΡΠΙΟ? Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! Wink

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χάθηκα γιατί έπιασα τη πάρλα στο τηλ!! ενημερωμένη πλήρως Γιάννα μου , μόνο που φέτος δεν είχε πολλά τάκα τούκα ο Γρηγοράκος(λατρεία κ αυτός) ήταν στην Νάξο!! Πότε ξεκινάει η εκπομπή δε ξέρω! Θα πάω στο ραδιόφωνο του χιχιχιχιχι Laughing Laughing Laughing Laughing

αντε καλές εκπληξούλες!!!

Αφρούλα ναι λένε για 2 αλλά κάποια παιδιά πάνε κ από πιο νωρίς! Η δικιά μας δε θέλει τη δεσμευση καθόλου νευριάζει αν την περιορίζεις! αα εμάς κοιμάται με το μπαμπά κ κατά τη 1 πάω κ την βάζω στη κούνια χωρίς κιχ !! τι ευτυχία!!

Λοιπόν ο αγάς έβγαλε πλάνα βόλτας! Οπότε σας αφήνω να φάμε κ το γιαουρτάκι μας!! Φιλάκιαα!!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗ ΒΟΛΤΟΥΛΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΕΜΕ ΤΟ ΒΡΑΔΑΚΙ, ΑΝ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ηρθα κι εγω!! ..καπου ειδα πολλες φακες.. ειναι η μερα της φακης γιατι κι εμεις φακες ειχαμε, εκανε η πεθερα μου ! Very Happy (γλυτωσα το μαγειρεμα για σημερα!)

η Ευη εγινε νονα? παντα αξια κοριτσακι μου!!καλοφωτιστο να ειναι το καλο μου!!!!

Κεικ βλεπω, προφιτερολ βλεπω..και τρεχουν τα σαλια μου κακουργες απογευματιατικα!!!

Τονια το Αρτεμις μου αρεσει παρα πολυ..ασε την συνονοματη να λεει Razz Razz

Αρτεμις με το καλο να γινει η εγχείρηση του αντρα σου να σταματησει να ταλαιπωρειται ο καημενος!!! ολα καλα θα πανε!!

Γιαννα διπλα στο σπιτι μου κολλητα εχω εργαστηρι ζαχαροπλαστικης που μας δινει συροπιαστα πολυυυυ φθηνα!!! αλλα εμενα εκτος απο το καταιφι δν μου αρεσει τιποτα αλλο.. δν γινοταν να κανουν γλυκα με σοκολατα?καθε μερα εκει θα ημουν!!!!! Laughing Laughing Laughing
να χαιρεσαι τον αντρουλη σου και να περασετε Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 215994 τελεια αποψε!!χιχι

Α,αφρουλα εγω ειμαι πολυ ευκολη με το φαγητο..ο αντρας μου καθολου, ετσι αναγκαστικα δν μπορω να κανω μονο για εναν,αρα αναγκαστηκα μαγειρευω για 2 καθε μερα, και ισως και 2 φορες σε μια μερα!!!!

Μαιρη αν νομιζεις οτι ειναι ασφαλες, μπορεις να της κατεβασεις τα καγκελακια απο την κουνια να ειναι χαμηλα να μην χρειαζεται να σκαρφαλωνει να βγει , αλλα να την κρατανε οταν κοιμαται και να της βαλεις και μαξιλαρακια διπλα μην και πεσει ,καλα θα ειναι!!



boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαλλον μονη μου ειμαι σημερα Sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΨΙΤ!!ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επ, καλως την!!!

ελεγα να πω καμια κουβεντα αλλα χαθηκατε!!!
δν εχετε γενεθλια εσεις σημερα?τι κανεις εδω?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΝΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ!
ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΕ?ΣΤΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ Η ΕΞΩ ΓΙΑ ΠΟΤΟ?
ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΕΣΥ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΣΑΙ?ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΤΡΑΡΛΟΥΚΟΣ?ΚΑΙΡΟ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΤΟΥ.ΟΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανεις στο φορουμ εννοουσα και δν το... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 215994 γλεντατε! χιχιχιχιιχ

ειμαι πονηρη, ξερω!!! Razz Razz


ναι στην δουλεια ειμαι, και ολοι καθονται και παιζουν και εχω βαρεθει να τους κοιταω!! Rolling Eyes Rolling Eyes

το τσαρλουκι μου μια χαρα ειναι..οσο περναει ο καιρος γινεται πιο αγαπησιαρικος και ειδικα οταν αρχισουν τα κρυα θα γινει χουχουλιαρης, εκει που θα αραζω με την κουβερτουλα, τσουπ, κι αυτος εκει!! και ποσο μου αρεσει!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 379767


με τον γιατρο ολα καλα!! μου ειπε οτι επρεπε απο την αρχη να κανει εξετασεις ο Κωστας και μετα εγω, και κακως εκανα κατι ορμονες,γιατι τις κοιτουν σε γυναικες ανω των 40! (καλα οχι οτι με πειραξε, να ξερω τι μου γινεται και λιγο παραπανω!!) Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 40746
τωρα περιμενω να γινει καλα ο αντρουλης γιατι κρυωσε και μετα θα κανουμε ενα σπερμοδιαγραμμα και μια καλλιεργεια σπερματος και βλεπουμε!!

εσεις φαγατε τα προφιτερολ σας???αχ τα ζηλεψααααααααααααααα Embarassed pig pig pig

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΣΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ,ΑΛΛΑ ΣΠΑΡΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΛΑΜΑ. Sad Sad Sad

ΤΕΛΕΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΟΥ!ΑΝΤΕ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΘΕΜΑ.ΗΤΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΞΕΡΕΙΣ.
ΤΟ ΦΑΓΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΦΙΤΕΡΟΛ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΜΕΤΑ.......ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ!!!!
ΧΟΥΧΟΥΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΟΥΚΟ Ε?ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΤΙΝΑ ΜΕ ΤΟΝ ΝΤΙΕΓΚΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ!!
ΤΕΛΙΚΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΠΗΓΕ Σ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΣ ΠΟΥ ΕΛΕΓΕΣ?

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα όμορφα κοριτσακια
Τι κάνετε;

Εγω ρε παιδια σήμερα για κάποιο λόγο τρώω σαν τη γουρούνα
Ειλικρινά
Τώρα τρώω πατατάκια

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΑΤΑΤΑΚΙΑ?ΦΤΟΥ ΣΟΥ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ???
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΘΥΜΗΣΕΣ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.
ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΗΡΘΕΣ ΑΝΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΝΙΩΣΩ ΤΥΨΕΙΣ ΠΟΥ Θ ΑΦΗΣΩ ΤΗΝ ΕΛΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΕΥΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 679259 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 17 679259 ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΗΚΩΣΕ.
ΟΥΦ!!ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΙ.

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπορει να τη σήκωσε για να τη χαρει κι αυτός λίγο μωρέ!!!! Πόσο τη βλέπει ο άνθρωπος;
Καλο βράδυ Γιαννα και πάλι να χαίρεσαι τον αντρουλη σου

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι πηγε,αλλα δν εχει στανταρ ωρες και μερες!! και ακομη δν ξερει ποσα θα τον πληρωνει γι αυτο που κανει!!

εχετε κι αλλο ε? σλουρπ!! στειλτο προς τα εδωωωωωωωωω!!!χιχιχχ


Αννουλα μου ασε εχθες ηθελα να φαω τα γλυκα ολου του κοσμου !!!! δν ξερω τι με ειχε πιασει!!! εχω ξαναπαχυνει εκει που χανω κανα 2 κιλα τα ξαναπαιρνω..ασυμμάζευτη χαχαχα

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλλη μη λες τέτοια
Εγω τώρα χαλαστηκα πολυ με τα πατατάκια
Και φυσικα δεν υπάρχει περίπτωση να πάρω τα κιλα που έχασα! Με την καμμία
Απο αύριο γιαούρτι και φρούτα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποσα κιλα εχασες???

αχ θελω κι εγω αλλα ζηλευω!!!! και παρασέρνομαι!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Γιαννα μου μη θυμωνεις!!!!! ισως να του λειπει μωρε!!!!καλο βραδυ!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχω χάσει 5 αλλα δεν παει πιο κάτω! Δεν μπορω δεν έχω καταφέρει να χάσω αλλα

Εγω αν αποφασίσω να κάνω δίαιτα κάνω, ούτε γλυκα ούτε τίποτα
Θα συνεχίσω με τον ίδιο ρυθμό και βλέπουμε

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγω τοτε που το ειχα παρει αποφαση ειχα χασει τα 6 παραπανησια κιλα χωρις να στεναχωριεμαι που δν τρωω!!
τωρα δν μπορω να μπω με τιποτα σε τετοια διαθεση!! εχω συνεχεια στο μυαλο μου οτι θα μεινω καποια στιγμη εγκυος και θα παχυνω ουτως η αλλως και χαλαρωνω...τουλαχιστον δν περναω πανω απο εκει που εχω φτασει απο τοτε που ξαναπαχυνα!!

xaftounaki

xaftounaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω αν κάτσω να σκεφτω ότι αφου ΘΑ μείνω έγκυος θα παχυνω πιστεύω ότι θα πάω 80 κιλα πολυ άνετα
Χαχα
Αν θέλω να γουρουνιάσω το κάνω πάρα πολυ εύκολα

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω ετσι την πατησα και πηγα απο 52 κιλα στα 57.... πφφφ αντε μεχρι 56 παω και μετα παλι πισω.και για να ειναι καλο το σωμα μου πρεπει να ειμαι 51-51,5 Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις