Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
21 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 21 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έχουμε τη 2η μέρα όσπρια τώρα με τη μικρή καθιερώσαμε το άκρως φυσιολογικό 2 φορές τη βδομάδα όσπρια!! Smile Smile

Γιατί δε τις τρώει τις φακές?? Γιάννα είπαμε βουυυυυυυυ το αεροπλανάκι!! Laughing Laughing Laughing

Να σας πω δε πίνουμε ένα κόκκινο καμπά που το έχω κ εύκαιρο κ το κρασί ανεβάζει τον αιματοκρίτη!! Εγώ δε καπνίζω παραγκονισμένο θα μαι Sad Sad Sad Sad

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΦΑΓΑ ΕΝΑ ΕΛΙΟΨΩΜΟ! ΤΙ ΤΟ ΗΘΕΛΑ? ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΘΑΝΩ.....ΔΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΡΩΩ ΛΕΥΚΟ ΨΩΜΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΔΥΣΑΝΕΞΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ΕΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ.ΤΙ ΤΟ ΘΕΛΕΣ ΝΑ ΤΟ ΦΑΣ!ΣΟΥ ΜΥΡΙΣΕ?ΕΓΩ ΤΡΩΩ ΚΑΣΕΡΟΚΟΥΛΟΥΡΟ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχει γενέθλια?? Να τον χαίρεσαι κ να είστε πάντα αγαπημένοι κ σύντομα να χαρίσετε ένα αδερφάκι της Μαρίας!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627

Καλέ κ ο σύζυγος λιτοδίαιτος είναι?? Προφιτερολ ε?? από τον Ναό ή από αλλού? Ο ναός έχει τα πιο τέλεια!!

αα εμείς αν έχουμε γλυκά τα τιμούμε !! καταρχήν δίνω κ στη mother από κάτω μεγάλα κομμάτια οπότε τα υπόλοιπα με τον καφέ!!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΩ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕ ΠΙΝΩ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΡΑΣΙ! ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ... Shocked Shocked Shocked ΑΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΤΣΙΓΑΡΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΥΓΙΕΙΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ (ΓΙΑ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ!) ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΙΝΕΤΕ ΤΟ ΚΡΑΣΑΚΙ ΣΑΣ! ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΓΚΩΝΙΣΜΕΝΟΣ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Καλησπέρες κ από εμένα!! Τέλειωσα τώρα τις δουλειές μου κ είπα να μπω να τα πούμε λίγο βλέπω κ Μουτσινά κ λιώνω!!

Δε ξέρω είναι καμιά εδώ??

Θα σχολιάσω αυτά που διάβασα...

Τόνια ωραίο το όνομα 'Αρτεμις" κ ωραία που σκέφτηκες να δώσεις κ το όνομα Μαρία και το Ευαγγελία να δώσεις κολλάει καλύτερα με τη γιορτή του Ευαγγελισμού!

Έβελιν να πάνε καλά ως το τέλος κ καλή αρχή με το Πανεπιστήμιο!!

Αφρούλααααα ήμουν σίγουρη ότι θα τα κατάφερνες κ ότι θα συνέχιζες στο έλεγα συνέχεια θυμάσαι?? Λες να πας ως ψυχολόγος πουθενά ?? Very Happy Very Happy

Ευούλι να σας ζήσει το νεοφώτιστο!! Πάντα άξια κ πάντα όπως λέμε εδώ ετσα δουλειές να κάνετε(τέτοιες δουλειές να κάνετε)!! 1 Νοέμβρη θα ξεκινήσω δουλειά κ μέχρι τότε λέμε να πάμε μέχρι τη Μακεδονία ταξιδάκι!!

Γειτόνισσα έλα από εδώ να σιδερώσουμε παρέα έχω κ εγώ αρκετά!!

Δε θυμάμαι κάτι άλλο...Οδύσσεια, Νικολέτα, ειρήνη Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 417472

Το καρντασόπαιδο δεν είδα να μπήκε...τρώει μάλλον!

ξέχασα Άτρεμις εύχομαι να πάνε όλα καλά στην εγχείρηση του άντρα σου!! Περαστικά του κ υπομονή!!
εχασα επεισοδια?Σε ποιον αρεσει το ονομα μου?γτ εμενα μεταξυ μας δεν μαρεσει καθολου....ευχαριστω μαρακι μου για ςισ ευχες σου αν σαι καλα

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΟΣΠΡΙΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ.ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΔΩΣΕΙ ΤΙΣ ΜΙΚΡΗΣ.
ΕΥΧΑΡΙΔΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ...
ΤΟΝ ΜΙΛΤΟ ΤΑ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ?ΟΛΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΑ ΠΟΥ Μ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ,ΕΙΔΙΚΑ ΤΑ ΡΟΞΑΚΙΑ.Ο ΝΑΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ.

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΣ Ο ΕΡΩΤΑΣ ΣΟΥ! ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 130627 ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΑ ΤΡΩΩ ΤΑ ΓΛΥΚΑ! ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ! Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΛΙ...ΤΑ ΠΑΝΤΑ!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 315810
ΕΙΠΑΜΕ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΤΙΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΙΣ ΠΟΣΟΤΗΤΑΣ Very Happy .ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΙΣΗ ΠΑΣΤΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ.ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Η ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΜΙΣΗ.ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΜΙΑ ΣΟΚΟΛΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗ ΠΑΙΡΝΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΩΩ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γιάννα πραγματικά τώρα που θα ανέβω να συναττηθούμε να μου πεις πως το κάνεις αυτό με τη σοκολάτα ! Εγώ τη θέλω ολόκληρη όταν έχω περίοδο τις άλλες μέρες ή δε θα θέλω ή θα τη τρώω κομματάκι κομματάκι!!

Δε το έχω ακούσει ξέρω τα τρανταχτά ονόματα κ ένα άλλο που δε θυμάμαι που είναι νομίζω τέρμα Τσιμισκή ένα παλιό έχει λέει τα καλύτερα τρίγωνα! αα κ τα ροξάκια είναι ωραία!! Καλά με βλέπω να γυρνάω όχι με 2 αλλά με 102 κιλα επιπλέον Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ! ΔΕ ΤΡΩΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΡΩΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΟΦΕΡΩ...

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ! ΔΕ ΤΡΩΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΡΩΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΟΦΕΡΩ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ,ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ.


ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ εγώ παρόλο τα κιλάκια μου είμαι παράξενη!
κρέας της αλλης μέρας δε τρώω, ούτε φαι, μόνο μπάμιες μπορώ να φάω κ την άλλη μέρα! ψάρι όχι, συκώτι όχι, αρνί μόνο στο φούρνο κ άλλα πολλά!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΧΑΧΑΧΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ.
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΑΙΡΗ,ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ?ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ? ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:
αφρουλα έγραψε:ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΤΣΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ! ΚΑΙ ΜΗ ΚΟΙΤΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΤΗ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟ ΦΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ! ΔΕ ΤΡΩΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΙ ΓΙΑ ΔΥΟ ΣΥΝΕΧΟΜΕΜΕΣ ΗΜΕΡΕΣ! ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΔΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΡΩΩ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΥΠΟΦΕΡΩ...

ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ!!ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΜΠΑΓΙΑΤΙΚΟ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΦΑΩ,ΔΕΝ ΘΑ ΦΑΩ.


ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.

την περιοχή πανόραμα ? αν ναι λογικό μου ακούγεται εξου κ το όνομα! Μα έχω μια απορία! Το καζαν ντιπι γιατί λένε ότι έχει κοτόπουλο ή βλακεία λέω κάτι τέτοιο έχω ακούσει!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΨΩΜΙ ΔΕ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΜΟΥ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΩ.
ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΜΑΙΡΗ,ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΟΝ ΚΟΡΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ?ΜΕ ΤΗ ΣΥΝΤΑΓΗ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ? ΣΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΩ ΟΤΙ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΨΥΞΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΣΟ.

Πλάκα κάνεις???εμάς ο κορμός κρατάει 2 μέρες!!

Καλά εγώ πρώτα ούτε έφτιαχνα ούτε έτρωαγα πέρα από καμιά κρεμούλα κ κάνα τζιζκεικ που είναι το αγαπημένο μου από όλα τίποτε άλλο από τότε που εμείνα με τον αγά κάνω ! πρέπει να τα κόψω όμως να τα κάνω κ να μη τα τρώω να τα τρώνε οι άλλοι! ευτυχώς που δεν έχω θέματα με ζάχαρο!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ. ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΒΟΥΒΑΛΙΣΙΟ ΓΑΛΑ (ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΚΟΤΑ!). ΜΜΜΜ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΨΩΜΙ ΔΕ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΜΠΛΟΚΑΡΕΙ ΤΟ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟ ΜΟΥ! ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Εγώ το ψωμί το έχω κομένο !! Μετά που γέννησα ήθελα ψωμί ε έφαγα κ μου πέρασε! Αλλιώς κριθαροκουλούρα ανάλογα το φαγητό!! Very Happy Very Happy έχουμε κ πολλές εδώ!

για τα μακαρόνια δε είμαστε μακαρονάδες!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="maryz-iraklio kritis

ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.[/quote]

την περιοχή πανόραμα ? αν ναι λογικό μου ακούγεται εξου κ το όνομα! Μα έχω μια απορία! Το καζαν ντιπι γιατί λένε ότι έχει κοτόπουλο ή βλακεία λέω κάτι τέτοιο έχω ακούσει![/quote]

ΜΑΙΡΗ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 M209

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αφρουλα έγραψε:ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΤΟ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ. ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ ΦΤΙΑΧΝΕΤΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΕ ΒΟΥΒΑΛΙΣΙΟ ΓΑΛΑ (ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΝΑΚΟΤΑ!). ΜΜΜΜ ΤΕΛΕΙΟ ΕΙΝΑΙ!

βουβαλίσιο?? ότι κ να ναι ωραίο είναι αν είναι κ παγωμένο!! κ η πανακότα φυσικά!! ελαφριά κ ωραία με σιρόπι βύσσινο παρακαλώ!! Very Happy Very Happy Very Happy

σαμάνθα μη πεις τίποτα για τα σιρόπια έτοιμη είσαι σε βλέπω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:[quote="maryz-iraklio kritis

ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.

την περιοχή πανόραμα ? αν ναι λογικό μου ακούγεται εξου κ το όνομα! Μα έχω μια απορία! Το καζαν ντιπι γιατί λένε ότι έχει κοτόπουλο ή βλακεία λέω κάτι τέτοιο έχω ακούσει![/quote]

ΜΑΙΡΗ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 M209

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ.[/quote]

δεν έχω πάει ποτέ κ δε θυμάμαι αν έχω περάσει ! εγώ είμαι παιδί του λαού κάτι Βαρδάρηδες κ άτι Τούμπες κ κάτι Άνω Πόλη κάτι πλατείες ναυαρίνου εκεί τριγυρνούσα όταν ανέβαινα! Να φανταστείς Γ Λυκείου με το σχολείο είχα σημειώσει διευθύνσεις δισκοπωλείων κ τρέχαμε σε περιοχές κ έτσι έμαθα κάτ δρόμους Laughing Laughing Laughing Laughing

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΦΡΟΥΛΑ ΕΓΩ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΝΑ ΤΡΩΩ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΗΤΕΣ!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 334589 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 334589

ΝΑΙ ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΜΕ ΒΟΥΒΑΛΙΣΙΟ ΓΑΛΑ.ΜΠΛΙΑΧ!!!!


ΞΥΠΝΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΟΡΟΙΔΟ.ΚΑΘΕΤΕ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΠΑΙΖΕΙ,ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΧΑΘΩ,ΞΕΡΕΤΕ ΕΣΕΙΣ.

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:[quote="maryz-iraklio kritis

ΜΑΙΡΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΙΟ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ ΛΕΣ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΑ ΠΙΟ ΝΟΣΤΙΜΑ,ΦΡΕΣΚΑ ΚΑΙ ΜΕ ΩΡΑΙΟ ΤΡΑΓΑΝΙΣΤΟ ΦΥΛΛΟ ΘΑ ΤΟ ΦΑΣ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.

την περιοχή πανόραμα ? αν ναι λογικό μου ακούγεται εξου κ το όνομα! Μα έχω μια απορία! Το καζαν ντιπι γιατί λένε ότι έχει κοτόπουλο ή βλακεία λέω κάτι τέτοιο έχω ακούσει!

ΜΑΙΡΗ ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΑΝΟΡΑΜΑ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΦΤΩΧΑΔΑΚΙΑ!!Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 M209

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΖΑΝ ΝΤΙΠΙ 1η ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΩ.ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΟΥΤΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ.[/quote]

δεν έχω πάει ποτέ κ δε θυμάμαι αν έχω περάσει ! εγώ είμαι παιδί του λαού κάτι Βαρδάρηδες κ άτι Τούμπες κ κάτι Άνω Πόλη κάτι πλατείες ναυαρίνου εκεί τριγυρνούσα όταν ανέβαινα! Να φανταστείς Γ Λυκείου με το σχολείο είχα σημειώσει διευθύνσεις δισκοπωλείων κ τρέχαμε σε περιοχές κ έτσι έμαθα κάτ δρόμους Laughing Laughing Laughing Laughing [/quote]

ΧΑΧΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΛΑΟΥ.ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ!!
ΚΑΛΑ Ο ΒΑΡΔΑΡΗΣ Η ΝΑΥΑΡΙΝΟΥ Η ΑΝΩ ΠΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ.ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ ΠΩΣ ΒΡΕΘΗΚΕΣ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κ η δικιά μου ξύπνησε ήρθε καμαρωτή καμαρωτή από το δωμάτιο μας! μώρε μήπως να της μετατρέψω τη κούνια σε μονό ή νωρίς είναι?? βλέπω κ δε θέλει να είναι περιόριμένη!! Κάνω τα στραβά μάτια για το γιαούρτι γιατί το μεσημέρι την θήλασα 2 φορές κ έφαγε κ φακές κ κοτόπουλο την έκανε κόπανο θα της το καθυστερήσω λίγο!

Από βουβαλίσιο γάλα είναι κ η μοτσαρέλα η άσπρη κ είναι κ πανάκριβη γ αυτό το λόγο!

αφρουλα

αφρουλα
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΝΤΑΞΕΙ ΜΑΙΡΗ ΜΟΥ ΔΕ ΘΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΙΡΟΠΙΑ... Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 16 966307
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΠΑΤΑΤΟΥΛΕΣ!!! ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ! ΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΤΙΑΓΜΕΝΟ ΜΕ ΑΛΕΥΡΙ ΔΕ ΤΑ ΠΑΩ ΚΑΛΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις