Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
95 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 95 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

776Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 Empty . Παρ Οκτ 05, 2012 11:01 pm

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva διαβασα την ιστορια σου..λυπαμαι πολυ αλλα να θυμασαι οτι η ζωη ειναι δωρο με τα καλα της και τα ασχημα της.νιωθεις προδομενη και πικραμενη αλλα αυτα ειναι προσωρινα συναισθηματα.θα περασουν.ο χαμενος της υποθεσης ειναι αυτος,τετοια ανθρωποι να ξερεις οτι νιωθουν κενοι μεσα τους ασχετα αν νομιζουμε οτι περνανε καλα.σιγουρα ξερουν μεσα τους τα λαθη τους και δεν νιωθουν καλα με τον εαυτο τους και αυτο ειναι μεγαλη τιμωρια για εναν ανθρωπο πιστεψε με.εσυ ησουν σωστη αρα πρεπει να νιωθεις καλα και περηφανη για τον εαυτο σου.παρε την "εκδικηση" σου τοσο ωστε να νιωθεις καλα και μετα απο αυτην..παρε τον χρονο σου,¨θρηνησε¨" και ολα με τον καιρο θα ειναι καλυτερα.φιλικα..

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κα....μέρα

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Κα....μέρα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εχω ένα τρελλό πονοκέφαλο. Τρελλό όμως..
Εννοείται πως κοιμήθηκα ελάχιστα.
Μίλησα ήδη με τον ντεντεκτιβ. Μου ζήτησα να μου πει τη διεύθυνση της κοπέλας στο Μοσχάτο γιατί όπως καταλάβατε εγώ χτες βτράδυ έκοβα βόλτες στα μέρη(δικά του και δικά της).
Το αυτοκίνητό του πουθενά...Μέχρι την ώρα που έφυγα(αν δε κάνω λάθος 4 και....πολύ κάτι), το ΙΧ δεν ήταν πουθενά.
Δε ξέρω, δε φαντάζομαι, δεν υποθέτω...
Κάτι μου λέει όμως πως από χτες βράδυ ξεκίνησε μια δύσκολη ζωή για εκείνον.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη γιαόλο αυτό, αλλά δε θα ησυχάσω αν δε πάρω την εκδίκησή μου.
Μη με χαρακτηρίστετε πολύ αρνητικά.Ξέρω πως μόνο τότε θα ηρεμήσω.
Σας ευχαριστώ και πάλι για τη διά΄θεσή σας να με βοηθείσετε.Θα περιμένω νέα σας.
ΠΟνάω ρε γαμώτο.ΠΟΛΥ!

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
eva34 έγραψε:Κα....μέρα

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ?

Οχι καλά. Αλλά θα γίνω...Είμαι σαφώς καλύτερα από χτες και πολύ καλύτερα από ότι φανταζόμουν πώς θα ειμαι σήμερα, αλλά ΔΕΝ είμαι καλά

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΗΔΗ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ!!!
ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ...Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΜΕ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΩ...Ο ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΘΙΚΙ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΜΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΧ????ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ...
ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΙΣΩ ΜΑΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...Κ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ..ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΔΩΜΕΝΗ...ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ...Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

Οντως....Το να το παίζει κάποιος δυνατός είναι κάτι. Το να το περνάει ρε Ειρήνη....Εύχομαι μέσα από τα βάθυ της καρδιάς μου να μη το ζήσει καμία γυναίκα.Ειλικρινά Sad Sad

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:Εχω ένα τρελλό πονοκέφαλο. Τρελλό όμως..
Εννοείται πως κοιμήθηκα ελάχιστα.
Μίλησα ήδη με τον ντεντεκτιβ. Μου ζήτησα να μου πει τη διεύθυνση της κοπέλας στο Μοσχάτο γιατί όπως καταλάβατε εγώ χτες βτράδυ έκοβα βόλτες στα μέρη(δικά του και δικά της).
Το αυτοκίνητό του πουθενά...Μέχρι την ώρα που έφυγα(αν δε κάνω λάθος 4 και....πολύ κάτι), το ΙΧ δεν ήταν πουθενά.
Δε ξέρω, δε φαντάζομαι, δεν υποθέτω...
Κάτι μου λέει όμως πως από χτες βράδυ ξεκίνησε μια δύσκολη ζωή για εκείνον.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη γιαόλο αυτό, αλλά δε θα ησυχάσω αν δε πάρω την εκδίκησή μου.
Μη με χαρακτηρίστετε πολύ αρνητικά.Ξέρω πως μόνο τότε θα ηρεμήσω.
Σας ευχαριστώ και πάλι για τη διά΄θεσή σας να με βοηθείσετε.Θα περιμένω νέα σας.
ΠΟνάω ρε γαμώτο.ΠΟΛΥ!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ????ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ Κ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

eva34

eva34
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eirinaki έγραψε:
eva34 έγραψε:Εχω ένα τρελλό πονοκέφαλο. Τρελλό όμως..
Εννοείται πως κοιμήθηκα ελάχιστα.
Μίλησα ήδη με τον ντεντεκτιβ. Μου ζήτησα να μου πει τη διεύθυνση της κοπέλας στο Μοσχάτο γιατί όπως καταλάβατε εγώ χτες βτράδυ έκοβα βόλτες στα μέρη(δικά του και δικά της).
Το αυτοκίνητό του πουθενά...Μέχρι την ώρα που έφυγα(αν δε κάνω λάθος 4 και....πολύ κάτι), το ΙΧ δεν ήταν πουθενά.
Δε ξέρω, δε φαντάζομαι, δεν υποθέτω...
Κάτι μου λέει όμως πως από χτες βράδυ ξεκίνησε μια δύσκολη ζωή για εκείνον.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη γιαόλο αυτό, αλλά δε θα ησυχάσω αν δε πάρω την εκδίκησή μου.
Μη με χαρακτηρίστετε πολύ αρνητικά.Ξέρω πως μόνο τότε θα ηρεμήσω.
Σας ευχαριστώ και πάλι για τη διά΄θεσή σας να με βοηθείσετε.Θα περιμένω νέα σας.
ΠΟνάω ρε γαμώτο.ΠΟΛΥ!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ????ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ Κ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Ούτε εγώ ξέρω πού τι βρήκα τη δύναμη Ειρήνη. Μόνο πάνω στη μηχανή έτρεμα. Μόλις το κράνος βγήκε από το κεφάλι μου και έτρεξα να βρεθώ μπροστά τους όλα έγιναν τόσο γρήγορα....

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
eirinaki έγραψε:ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!ΕΧΩ ΦΤΙΑΞΕΙ ΤΟΝ ΚΑΦΕ ΜΟΥ Κ ΕΧΕΙ ΗΔΗ 20 ΛΕΠΤΑ ΠΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑ Κ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΑ ΜΝΜ ΣΑΣ!!!
ΕΥΑ ΜΟΥ ΕΜΕΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ Κ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΤΕΣ ΑΛΛΑ Κ ΕΜΕΙΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΜΕ...Ο ΤΥΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΣ ΜΕ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ Κ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ...ΕΓΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΩ...Ο ΤΥΠΟΣ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΚΑΘΙΚΙ Κ ΕΥΤΗΧΩΣ ΠΟΥ ΓΛΥΤΩΣΕΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΓΛΙΤΩΣΕΣ ΕΝΑ ΒΗΜΑ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΣΑΣ Κ ΜΕ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΕΝΟΣ ΠΑΙΔΙΟΥ...ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΜΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΛΛΙΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ Κ ΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΜΑΘΕΣ ΕΧΘΕΣ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΣ ΣΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΧ????ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..Κ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ...
ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΠΙΣΩ ΜΑΣ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΖΗΣΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ...Κ ΣΕ ΝΟΙΩΘΩ..ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ..ΝΟΙΩΘΕΙΣ ΠΡΟΔΩΜΕΝΗ...ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΚΟ...Κ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΟ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ...ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΜΕΡΕΣ!!!ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ

Οντως....Το να το παίζει κάποιος δυνατός είναι κάτι. Το να το περνάει ρε Ειρήνη....Εύχομαι μέσα από τα βάθυ της καρδιάς μου να μη το ζήσει καμία γυναίκα.Ειλικρινά Sad Sad

ΝΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΖΗΣΕΙ..ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΙΣΙΟ...ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΛΕΝΕΙ...ΚΡΙΜΑ...ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΕΓΩ Η ΙΔΙΑ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ...ΑΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙ ΣΚΕΠΤΙΚΟ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΟΝΕΣΕΙ..Κ ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΟΟΛΛΑΑΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟ..ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..ΕΑΝ ΕΙΧΕΣ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΙΩΣ ΑΛΛΑ ΝΑ ΥΠΟΜΕΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ..ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ..ΤΟ ΦΑΝΤΑΖΕΣΕ????Κ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΤΑΚΤΙΚΑ...ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...
Η ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΛΕΩ..ΜΕ ΠΑΙΔΙ Κ ΜΟΝΙΜΟΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ...Κ ΕΝΑ ΔΙΑΖΥΓΙΟ ΝΑ ΒΓΕΙ..ΕΙΣΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eva34 έγραψε:
eirinaki έγραψε:
eva34 έγραψε:Εχω ένα τρελλό πονοκέφαλο. Τρελλό όμως..
Εννοείται πως κοιμήθηκα ελάχιστα.
Μίλησα ήδη με τον ντεντεκτιβ. Μου ζήτησα να μου πει τη διεύθυνση της κοπέλας στο Μοσχάτο γιατί όπως καταλάβατε εγώ χτες βτράδυ έκοβα βόλτες στα μέρη(δικά του και δικά της).
Το αυτοκίνητό του πουθενά...Μέχρι την ώρα που έφυγα(αν δε κάνω λάθος 4 και....πολύ κάτι), το ΙΧ δεν ήταν πουθενά.
Δε ξέρω, δε φαντάζομαι, δεν υποθέτω...
Κάτι μου λέει όμως πως από χτες βράδυ ξεκίνησε μια δύσκολη ζωή για εκείνον.
Ζητώ ταπεινά συγνώμη γιαόλο αυτό, αλλά δε θα ησυχάσω αν δε πάρω την εκδίκησή μου.
Μη με χαρακτηρίστετε πολύ αρνητικά.Ξέρω πως μόνο τότε θα ηρεμήσω.
Σας ευχαριστώ και πάλι για τη διά΄θεσή σας να με βοηθείσετε.Θα περιμένω νέα σας.
ΠΟνάω ρε γαμώτο.ΠΟΛΥ!

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΕ ΚΡΙΝΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΛΑΑΑΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΤΙ????ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΕΝΑΝ Η ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΤΡΟΠΟ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕΣ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΕΑ Κ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΑΝΤΙΔΡΟΥΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ

Ούτε εγώ ξέρω πού τι βρήκα τη δύναμη Ειρήνη. Μόνο πάνω στη μηχανή έτρεμα. Μόλις το κράνος βγήκε από το κεφάλι μου και έτρεξα να βρεθώ μπροστά τους όλα έγιναν τόσο γρήγορα....

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΦΑΣΗ Κ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ...ΠΩΓΣ ΒΡΗΚΕΣ ΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ Κ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ????ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ..ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Κ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑ..ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΤΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΟΛΑ!!!Κ ΘΑ ΤΟΝ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ,ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ,Κ ΘΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙΣ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ Κ ΘΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ Κ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ Κ ΕΥΤΗΧΙΣΜΕΝΗ!!!!ΤΟ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΛΕΣ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΣΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΩΡΕ ΑΥΤΗ ΤΩΡΑ...ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ?????Κ ΤΟ ΔΕΧΟΜΑΙ...ΑΛΛΑ ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ Κ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ!!!ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΙΔΕΑ ΠΟΣΟ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
ΕΥΑ??ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ..ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!
ΕΥΑ??ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΠΑΛΙ..ΣΟΡΥ ΑΛΛΑ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΣΩ

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΝΙΑ ΜΟΥ!!!!
ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΤΗΣ Η ΕΥΑ ΜΕ ΑΛΛΗ...Κ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΤΙ ΕΓΙΝΕ!!!ΤΟΝ ΕΦΤΥΣΕ ΤΟΝ ΧΑΣΤΟΥΚΙΣΕ ΚΤΛΠ....

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?
ΑΛΗΘΕΙΑΑΑΑΑ??ΑΧ ΕΥΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΟΧΙ ΜΕΤΑ!!!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΙΡΗΝΑΚΙ..ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΣΗΜΕΡΑ...ΚΑΛΑ ΕΙΣΑΙ?
ΑΛΗΘΕΙΑΑΑΑΑ??ΑΧ ΕΥΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΣΟΥ Κ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΩ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ Κ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ!!!ΚΡΙΜΑ...ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΔΕΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΟΧΙ ΜΕΤΑ!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΛΕ??ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ???ΚΟΙΜΗΘΗΚΕΣ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΜΗΠΩΣ?ΣΤΡΑΒΟΛΕΜΙΑΣΕΣ??ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΩ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ!!!
Κ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΩ ΟΤΙ Κ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΤΟΥ ΕΚΑΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΙΔΕΕΣ!!!ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΤΗΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 417472

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΙ..ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΩ...

ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ Κ ΕΙΧΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΓΑΜΟ Η ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΡΑΜΜΗ Κ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ...

ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΟΛΑ...ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΥΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ....

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ..ΛΟΓΩ ΠΟΛΛΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΙΚΡΑΙΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ... Mad Mad Mad Mad

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΟΙ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟΙ..ΘΑ ΠΑΡΩ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝΑΚΙ ΜΠΑΣ Κ ΗΡΕΜΗΣΩ...

ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΟΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΝ ΤΗΣ ΕΥΑΣ...ΔΥΣΤΥΧΩΣ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ Κ ΕΙΧΕ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΕ ΓΑΜΟ Η ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΓΩ ΘΑ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΡΑΜΜΗ Κ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ...

ΘΑ ΤΑ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ ΟΛΑ...ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ..ΑΛΛΑ ΕΥΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΩ ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ ΓΙΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΕΣ...ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΔΙΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ....

ΑΝΤΕ ΩΡΑΙΑ ΤΟΤΕ ΠΑΡΕ ΕΝΑ ΝΤΕΠΟΝ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΛΙΓΟ!!!ΠΩΣ ΤΑ ΠΑΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΓΓΥΜΟΣΥΝΗ?ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ!!!!
ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΛΕΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ..ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΩΡΑ ΧΩΡΙΣ ΓΑΜΟ Κ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑ ΜΕΤΑ!!!ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΗ ΣΤΗΝ ΑΤΥΧΙΑ ΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ..ΛΟΓΩ ΠΟΛΛΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ...ΕΥΑ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΚΛΥΚΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ..ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΙΚΡΑΙΝΕΙ...ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΑ ΣΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΓΕΛΟΙΟ...ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΤΟΣ... Mad Mad Mad Mad

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ???
ΠΕΣ ΤΗΣ ΤΑ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ!!!!!!ΧΑΧΑΧΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΙΡΗΝΑΚΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ..ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΣΤΙΣ 29 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΜΕ@@@

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ?

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΙΡΗΝΑΚΙ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΛΑ ΠΑΕΙ..ΚΑΝΑΜΕ Κ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΜΑΛΛΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ...ΣΤΙΣ 29 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΟΥΜΕ@@@

ΕΣΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΣ?

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥΥΥΥΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΕΕ???ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΠΟΥ ΛΕΝΕ!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!
ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΩ...ΕΧΟΥΜΕ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΤΕΒΑΖΩ ΤΑΙΝΙΕΣ Κ ΣΕΙΡΕΣ Κ ΒΛΕΠΩ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΩΡΑ ΜΟΥ...ΟΤΑΝ Ο ΝΙΚΟΣ ΕΧΕΙ ΡΕΠΟ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ Κ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ Η ΜΕΡΑ!!!!ΚΑΤΑΤΑΛΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ..ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ!!!

toniach29

toniach29
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΙΣ..ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!
ΑΥΡΙΟ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Χ@ΣΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ....ΑΧ ΒΑΧ

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΙ ΟΣΟΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΠΟΥ ΤΡΩΓΕΤΑΙ ΚΡΥΟ....ΟΤΑΝ ΣΕΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΗΝ ΧΩΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..ΤΟΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΔΟΥΜΕ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ....

katia32

katia32
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 990599 ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ



Έχει επεξεργασθεί από τον/την katia32 στις Σαβ Οκτ 06, 2012 1:26 am, 1 φορά

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
toniach29 έγραψε:ΕΤΣΙ Κ ΕΜΕΙΣ..ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!!
ΑΥΡΙΟ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΜΗΝ Χ@ΣΩ Κ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΜΟΝΗ....ΑΧ ΒΑΧ

ΠΩΠΩ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΑΛΛΙΩΣ!!!ΥΠΟΜΟΝΗ!!!!ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ??ΠΟΩΣ ΕΙΝΑΙ??

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katia32 έγραψε:ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

ΧΑΧΑΧΑΧ ΛΕΣ???Κ ΝΑ ΤΟΥ ΔΩΣΕΙ Κ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΞΥΛΟ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΕΕΕ??ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΧΑΧΑΧΑΑ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΝΥΣΗΧΩ ΘΑ ΤΟ ΒΡΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥ Ο Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 654655 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 654655 Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 911307 Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #69 - Σελίδα 32 911307

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις