Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
171 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 171 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνυχτα Φιλιτσακι!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σου φιλτσακι.

εγω κουκλιτσα μου λατρευω σκορδο κ στα φαγητα προτημω το φρεσκο...καποτε κρεμυδι σκορδο ουτε να τα μυρισω τωρα μεγαλονοντας αλλαζει ο ανθρωπος..εγω εκανα θεαματικη αλλαγη μπορω να πω.αχαχχαχα

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπα...Δυσκολα να το συνηθισω.Ωμο τουλαχιστον.Γιατι μαγειρεμενο δε μυριζει τοσο.Μονο στο τζατζικι μ'αρεσει.Ουτε καν στο παντζαρι ή σε μελιτζανα ψητη.Εχω ηδη αρχισει να τρωω πολλα φαγητα που δεν ετρωγα αλλα το σκορδο θα ειναι το τελευταιο!Ισως στα βαθεια γεραματα....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Μπα...Δυσκολα να το συνηθισω.Ωμο τουλαχιστον.Γιατι μαγειρεμενο δε μυριζει τοσο.Μονο στο τζατζικι μ'αρεσει.Ουτε καν στο παντζαρι ή σε μελιτζανα ψητη.Εχω ηδη αρχισει να τρωω πολλα φαγητα που δεν ετρωγα αλλα το σκορδο θα ειναι το τελευταιο!Ισως στα βαθεια γεραματα....

αχαχαχχαχα στα βαθεια γεραματα λεει...καλα γουστα ειναι αυτα εγω τρωω πολυ σκορδο ειδικα τωρα για να μην ανεβαζω πιεση..

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχεις πιεση?Εγω δεν εχω μετρησει ακομη.Αλλα απο παιδι θυμαμαι ποσο με ενοχλουσε να ειμαι κοντα σε παπουδες που μυριζαν σκορδο απο χλμ!Μπορει οταν γερασω να γινω κ εγω ετσι. ShockedΟχι οτι το τζατζικι δε μυριζει κ αυτο, αλλα δεν τρωω συχνα...Μαρεσει ομως πολυ το κρεμμυδι αλλα οχι τωρα στην εγκυμοσυνη.Κ αυτο μυριζει...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Εχεις πιεση?Εγω δεν εχω μετρησει ακομη.Αλλα απο παιδι θυμαμαι ποσο με ενοχλουσε να ειμαι κοντα σε παπουδες που μυριζαν σκορδο απο χλμ!Μπορει οταν γερασω να γινω κ εγω ετσι. ShockedΟχι οτι το τζατζικι δε μυριζει κ αυτο, αλλα δεν τρωω συχνα...Μαρεσει ομως πολυ το κρεμμυδι αλλα οχι τωρα στην εγκυμοσυνη.Κ αυτο μυριζει...

ανεβαζω ευκολα πιεση δυστηχως.μεχρι στιγμης δν εχω ξεπερασει το 12 ενω στο γιο μου πηγαινε 14 κ οταν μπηκα να γεννησω 17

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν την εγκυμοσυνη ποσο ειχες?Εγω γυρω στο 12 ειχα παλιοτερα.Εχω χρονια να μετρηθω.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:Πριν την εγκυμοσυνη ποσο ειχες?Εγω γυρω στο 12 ειχα παλιοτερα.Εχω χρονια να μετρηθω.

εγω παρακολουθω συχνα γτ ψιλιαζομαι υπερταση στο μελλον εχω μετρησει 15 καθηστη κ χαλαρη.απο οταν ημουν μικρη ειχα λατρεια στο αλατι

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
την εφαγα την λαχανοσαλατα! Με καροτο, σελινο και ξυδι. Τωρα θα κανω μπαμ!
Το κρεμυδι μου αρεσει παρα πολυ, αλλα με πειραζει στο στομαχι, ειδικα τωρα ουτε το πλησιαζω. Το σκορδο μου αρεσει στο τζατζικι και στο παντζαρι μονο. Αχ και μια παντζαροσαλατα να ειχα τωρα...
τι εχω παθει...

Δωρα φτασαμε 7 μηνων και ο γιατρος σου δεν σου εχει μετρησει πιεση??? Ειναι σημαντικο να μην ανεβαζεις πιεση στην εγκυμοσυνη. Για ρωτησε τον λιγο γιατι μου φαινεται σημαντικη παραλειψη αυτη!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:την εφαγα την λαχανοσαλατα! Με καροτο, σελινο και ξυδι. Τωρα θα κανω μπαμ!
Το κρεμυδι μου αρεσει παρα πολυ, αλλα με πειραζει στο στομαχι, ειδικα τωρα ουτε το πλησιαζω. Το σκορδο μου αρεσει στο τζατζικι και στο παντζαρι μονο. Αχ και μια παντζαροσαλατα να ειχα τωρα...
τι εχω παθει...

Δωρα φτασαμε 7 μηνων και ο γιατρος σου δεν σου εχει μετρησει πιεση??? Ειναι σημαντικο να μην ανεβαζεις πιεση στην εγκυμοσυνη. Για ρωτησε τον λιγο γιατι μου φαινεται σημαντικη παραλειψη αυτη!

εμενα με μετρανε καπου καπου αλλα φροντιζω να την παρακολουθω μονη μου κ τον ενημερωνω αλλα ευτυχως τωρα ειμαι στο 10 κ μου κανει εντυπωση.λιγουρες αγαπη μου λιγουρες.εγω παλι σχεδον καμια κ γλυκο που ηθελα εφτιαξε η πεθερα μου...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
discordia έγραψε:την εφαγα την λαχανοσαλατα! Με καροτο, σελινο και ξυδι. Τωρα θα κανω μπαμ!
Το κρεμυδι μου αρεσει παρα πολυ, αλλα με πειραζει στο στομαχι, ειδικα τωρα ουτε το πλησιαζω. Το σκορδο μου αρεσει στο τζατζικι και στο παντζαρι μονο. Αχ και μια παντζαροσαλατα να ειχα τωρα...
τι εχω παθει...

Δωρα φτασαμε 7 μηνων και ο γιατρος σου δεν σου εχει μετρησει πιεση??? Ειναι σημαντικο να μην ανεβαζεις πιεση στην εγκυμοσυνη. Για ρωτησε τον λιγο γιατι μου φαινεται σημαντικη παραλειψη αυτη!

Εγω εφαγα ενα κρουασαν Molto code τωρα...Κ αν ειχα κ αλλα θα συνεχιζα να τρωω!!!

Πιεση στην εγκυμοσυνη ανεβαζουν μονο οσες ειναι πολυ μικρες σε ηλικια (γυρω στα 20) κ οι μεγαλυτερες γυναικες (νομιζω πανω απο 35).Κ αυτο συμβαινει κυριως στο 3ο τριμηνο.Οι ενδιαμεσες ηλικιες δεν ειναι τοσο συχνες.Κατα κανονα στην εγκυμοσυνη εχουμε χαμηλοτερη πιεση απ'οτι ειχαμε πριν.Τον ειχα ρωτησει πριν πολυ καιρο κ μου ειπε αυτα που σου λεω κ οτι οταν ερθει η ωρα θα τη μετρησουμε.Γενικα εγω δεν τρωω πολυ αλατι.Εκτος αν μιλαμε για παντζαρι ή κουνουπιδι που δεν τρωγονται αλλιως!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
discordia έγραψε:την εφαγα την λαχανοσαλατα! Με καροτο, σελινο και ξυδι. Τωρα θα κανω μπαμ!
Το κρεμυδι μου αρεσει παρα πολυ, αλλα με πειραζει στο στομαχι, ειδικα τωρα ουτε το πλησιαζω. Το σκορδο μου αρεσει στο τζατζικι και στο παντζαρι μονο. Αχ και μια παντζαροσαλατα να ειχα τωρα...
τι εχω παθει...

Δωρα φτασαμε 7 μηνων και ο γιατρος σου δεν σου εχει μετρησει πιεση??? Ειναι σημαντικο να μην ανεβαζεις πιεση στην εγκυμοσυνη. Για ρωτησε τον λιγο γιατι μου φαινεται σημαντικη παραλειψη αυτη!

Εγω εφαγα ενα κρουασαν Molto code τωρα...Κ αν ειχα κ αλλα θα συνεχιζα να τρωω!!!

Πιεση στην εγκυμοσυνη ανεβαζουν μονο οσες ειναι πολυ μικρες σε ηλικια (γυρω στα 20) κ οι μεγαλυτερες γυναικες (νομιζω πανω απο 35).Κ αυτο συμβαινει κυριως στο 3ο τριμηνο.Οι ενδιαμεσες ηλικιες δεν ειναι τοσο συχνες.Κατα κανονα στην εγκυμοσυνη εχουμε χαμηλοτερη πιεση απ'οτι ειχαμε πριν.Τον ειχα ρωτησει πριν πολυ καιρο κ μου ειπε αυτα που σου λεω κ οτι οταν ερθει η ωρα θα τη μετρησουμε.Γενικα εγω δεν τρωω πολυ αλατι.Εκτος αν μιλαμε για παντζαρι ή κουνουπιδι που δεν τρωγονται αλλιως!

εμενα η βιομηχανια αλατιου θα επρεπε να με παρασημοφορησουν αχαχαχαχ τοσο πολυ.εγω στον γιο μου απο την αρχη ανεβαζα κ οταν με πιασαν οι πονοι πηγε ενα ωραιο 17 κ πηγα σουμπιτη μεσα για εξετασεις,ευτυχως δν ηταν τπτ κ γεννησα μια χαρουλα Very Happy μακαρι κ τωρα να γεννησω ετσι ευκολα και γρηγορα...

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Επιτελους τελειωσα να σας διαβαζω!!!Και εγα με σελινο και μπολικο ξυδι το τρωω το λαχανο!!!!μιαμ μιαμ!!!!
Το κεικ μου βγηκε σουπερ..Εκανα και ενα πολυ πλουσιο γλασσο!!!!Μια χαρουλα!!!
Ρε κοριτσια απο το σαββατο δεν εχω παει σχεδον καθολου τουαλετα..Σορρυ και για την περιγραφη αλλα δυο μικρα σαν ποντικοκουραδα μονο Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 ποναω πολυυυυυυυυ

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Επιτελους τελειωσα να σας διαβαζω!!!Και εγα με σελινο και μπολικο ξυδι το τρωω το λαχανο!!!!μιαμ μιαμ!!!!
Το κεικ μου βγηκε σουπερ..Εκανα και ενα πολυ πλουσιο γλασσο!!!!Μια χαρουλα!!!
Ρε κοριτσια απο το σαββατο δεν εχω παει σχεδον καθολου τουαλετα..Σορρυ και για την περιγραφη αλλα δυο μικρα σαν ποντικοκουραδα μονο Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 Εγκυούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2013; - Σελίδα 39 534787 ποναω πολυυυυυυυυ

φαε μια κουταλια λαδι η βουτυρο κ φαε ντοματα η καποιο φρουτο οπως πορτολαλι.κ εγω ετσι ημουν κ εστρωσα τωρα με τις φακες κ την σαλατα.εμενα παντως με σφιγγει ο σιδηρος

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Επιτελους τελειωσα να σας διαβαζω!!!Και εγα με σελινο και μπολικο ξυδι το τρωω το λαχανο!!!!μιαμ μιαμ!!!!
Το κεικ μου βγηκε σουπερ..Εκανα και ενα πολυ πλουσιο γλασσο!!!!Μια χαρουλα!!!
Ρε κοριτσια απο το σαββατο δεν εχω παει σχεδον καθολου τουαλετα..Σορρυ και για την περιγραφη αλλα δυο μικρα σαν ποντικοκουραδα μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποναω πολυυυυυυυυ

Δοκιμασες ακτινιδια κ δαμασκηνα?Κ το γιαουρτι activia με ακτινιδιο ή δαμασκηνο εμενα με βοηθαει.Αν συνεχισει ετσι ρωτα γιατρο η φαρμακοποιο.Υπαρχουν φυτικα σκευασματα που μπορουν να βοηθησουν την κατασταση.

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
Sofki έγραψε:Επιτελους τελειωσα να σας διαβαζω!!!Και εγα με σελινο και μπολικο ξυδι το τρωω το λαχανο!!!!μιαμ μιαμ!!!!
Το κεικ μου βγηκε σουπερ..Εκανα και ενα πολυ πλουσιο γλασσο!!!!Μια χαρουλα!!!
Ρε κοριτσια απο το σαββατο δεν εχω παει σχεδον καθολου τουαλετα..Σορρυ και για την περιγραφη αλλα δυο μικρα σαν ποντικοκουραδα μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποναω πολυυυυυυυυ

φαε μια κουταλια λαδι η βουτυρο κ φαε ντοματα η καποιο φρουτο οπως πορτολαλι.κ εγω ετσι ημουν κ εστρωσα τωρα με τις φακες κ την σαλατα.εμενα παντως με σφιγγει ο σιδηρος

Ναι το εχει αυτο το κακο ο σιδηρος.Κ εγω εχω θεμα.

Παω να δω ενα επεισοδιο μιας σειρουλας με τον καλο μου κ επανερχομαι!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και δαμασκηνα και ολα ολικης αλλα τιποτα...
Παντως το σκορδο εμενα μου αρεσει παρα πολυ!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
doritaki έγραψε:
Sofki έγραψε:Επιτελους τελειωσα να σας διαβαζω!!!Και εγα με σελινο και μπολικο ξυδι το τρωω το λαχανο!!!!μιαμ μιαμ!!!!
Το κεικ μου βγηκε σουπερ..Εκανα και ενα πολυ πλουσιο γλασσο!!!!Μια χαρουλα!!!
Ρε κοριτσια απο το σαββατο δεν εχω παει σχεδον καθολου τουαλετα..Σορρυ και για την περιγραφη αλλα δυο μικρα σαν ποντικοκουραδα μονο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] ποναω πολυυυυυυυυ

Δοκιμασες ακτινιδια κ δαμασκηνα?Κ το γιαουρτι activia με ακτινιδιο ή δαμασκηνο εμενα με βοηθαει.Αν συνεχισει ετσι ρωτα γιατρο η φαρμακοποιο.Υπαρχουν φυτικα σκευασματα που μπορουν να βοηθησουν την κατασταση.

αχαχαχα τι θυμηθικα τωρα.παλια σε μια παλια μου σχεση ειχαμε κατι θεματα κ θα εφευγα για κρητη κ εκεινες τις μερες με ειχε πιασει δυσκοιλιοτητα κ τρελος πονος.ε στο πλοιο μου λεει η μανα μου παρε ενα ντουλκολαξ να πας τουαλετα.τι το ηθελα επεσα νωρις για υπνο γτ δν ημουν καλα κ ξυπναω κατα τις 12 ψαχνωντας πανικοβλητη για τουαλετα.ενα θα σας πω κανονικη εκρηξη εγινε ααχαχαχχα αλλα ανακουφηστικα πολυ.αφου δεν τα αμολυσα ολα μεσα στον κοσμο ειμαι τυχερη

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οχι τιποτα αλλο..Θα με ζυγισει και ο Σταυρος μεθαυριο και θα ειμαι 95 κιλα εγω και 15 κιλα οι αποθηκευμενες σκατουλες....Αφηστε τον πονο..Τρελος πονος ομως

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sofki έγραψε:Οχι τιποτα αλλο..Θα με ζυγισει και ο Σταυρος μεθαυριο και θα ειμαι 95 κιλα εγω και 15 κιλα οι αποθηκευμενες σκατουλες....Αφηστε τον πονο..Τρελος πονος ομως


αχαχαχχαχαχαχαχαχαχα 15 κιλα αποθηκευμενες σκατουλες.ααχχαχαχχαχαχα οκ εχω λιωσειιιιιιιι. ααχαχαχαχχαχ εγω 93 ειμαι δν εχω παρει κ αν παω 94 τα χανω αμεσως...βεβαια ειναι μεχρι να πιασω 6ο μηνα ισως 7ο εκει ξερω οτι θα παρω θελω δεν θελω...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ωραιο ειναι.αλλα εμενα ρε γμτ δεν μου καθονται τα αυτοκολλητα στους τοιχους

discordia

discordia
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κι εγω εχω θεμα με την τουαλετα, αλλα τα ψιλοκαταφερνω να σας πω την αληθεια.

Δωρα, αφου το εχει λαβει υποψη του, ενταξει, απλα τρομαξα.

Εφτασα τα 75 κιλα εγω και παλευω μπας και μεινω λιγο εδω αλλα δεν το βλεπω...

Στον τοιχο ηθελα να κανω μια τοιχογραφια με δεντρα και λουλουδια και λοφους και πολλα άλλα, αλλά δεν με αφησαν λογω του οτι θα ανεπνεα τις μπογιες και ασς ηταν και οικολογικες, οποτε συμβιβαστηκα με τα αυτοκολλητα.
Όταν με το καλο τελειωσουμε το παιδικο θα βαλω φωτο!

Sofki

Sofki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγω τα ψιλοκαταφερνα τωρα δεν ξερω τι επαθα...

doritaki


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ηρθα κ εγω...
Σοφακι ξεραθηκα να γελαω!!!

Εγω ειμαι 82!Το βλεπω κ τρομαζω!Καποτε ημουν 65 ρε κοριτσια.Πως εγινα ετσι?Κ πως θα τα χασω ως το γαμο οεο???

Σμαρω ωραιο το αυτοκολλητο!Εγω ομως δεν μπορω να βαλω γιατι το σπιτι δεν ειναι δικο μας κ αν κ οταν φυγω θα πρεπει να τα αφαιρεσω ολα!Λεω να παρω σχεδιακια απο αφρολεξ απο τα τζαμπο που κολλανε με μπλου-τακ.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 39 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις