Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
67 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 67 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 14]

226mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Ιουν 05, 2013 10:41 pm

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:και εσεις demaki! Πόσο μηνών είσαι τώρα στο τρίτο, εαν επιτρέπεται;
Θα συμφωνήσω! Δεν νομίζω πιο μεγάλη να είχα την υπομονή και τις αντοχές που έχω τώρα με τον γιο μου.. Άσε που θα είμαστε και κοντά ηλικιακά και νομίζω πως θα είναι πολύ όμορφα στο μέλλον!
στις 15 κλεινω τον τριτο μηνα!

227mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Τετ Ιουν 05, 2013 11:29 pm

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ

228mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:04 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα παλι το στορι μου ειναι για γελια εγω ημουν 20 και ο ανδρας μου 22. με τον ανδρα μου οταν γνωρηστηκαμε κοντεψαμε να πλακωθουμε μιλαμε για πολυ βρισιμο και οτι κοντεψα να του πεταξω τασακι στο κεφαλι. τι να πεις τα ετερονυμα ελκονται μολις ξεκινησαμε την σχεση μας μετα απο κανενα 6μηνο αισθανομασταν οτι θελουμε να το πρωχορησουμε και με λιγα λογια και ετυχε και πετυχε χαχαχα. αλλα ειχα μωρε κοριτσια μια εγκυμοσυνη μες το αγχος γενικα ειμαι πολυ αγχωδης εγω και επειδη ειχα χασει και ενα μωρακι με παλλινδρομη κυηση ειχα ολο αγχος και 3 την ωρα ημουν στο γιατρο μου που κοριτσια ειναι πολυ καλος!!! εχω να λεω τα καλυτερα!!

229mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:04 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?

230mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:09 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:εμενα παλι το στορι μου ειναι για γελια εγω ημουν 20 και ο ανδρας μου 22. με τον ανδρα μου οταν γνωρηστηκαμε κοντεψαμε να πλακωθουμε μιλαμε για πολυ βρισιμο και οτι κοντεψα να του πεταξω τασακι στο κεφαλι. τι να πεις τα ετερονυμα ελκονται μολις ξεκινησαμε την σχεση μας μετα απο κανενα 6μηνο αισθανομασταν οτι θελουμε να το πρωχορησουμε και με λιγα λογια και ετυχε και πετυχε χαχαχα. αλλα ειχα μωρε κοριτσια μια εγκυμοσυνη μες το αγχος γενικα ειμαι πολυ αγχωδης εγω και επειδη ειχα χασει και ενα μωρακι με παλλινδρομη κυηση ειχα ολο αγχος και 3 την ωρα ημουν στο γιατρο μου που κοριτσια ειναι πολυ καλος!!! εχω να λεω τα καλυτερα!!
ειδες μεσα απο εναν τσακωμο???εμεις γνωριστικαμε στο μαγαζι ενως γνωστου μου.οταν εμαθε ποια ειμαι του ειπαν οτι δεν με ριχνει ευκολα και αυτος εβαλε στοιχιμα το τσοχλανι.ε οταν του εσκασα το φιλακι το κερδισε το στοιχιμα ελα ομως που εγω μουλαρωσα και αν και τον ηθελα τα εφτιαξα με αλλον.ε μετα τα εφτιαξα και μαζι του ειχαμε στην αρχη παρανομη σχεση αφου και οι δυο τα ειχαμε και με αλλους και εντελη ειμασταν μονο μαζι.αλλα μιλαμε για τον μεγαλυτερο ερωτα εκεινης της χρονιας!!το ζευγαρακι που ολοι ζηλευαν χωρις υπερβολες!!

231mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:14 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!

232mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:18 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μπραβο ντεμακι χαχα ετσι να ζηλευουν και λιγο οι ''αλητεσ'' Laughing εμας παλε δεν μας ζηλευαν ολοι μας λεγανε καλα ε θα εχουμε το νου μας στις ειδησεις για να ακουσουμε οταν ο ενας τεμαχισει τον αλλον. σου μιλαω το στυλακι που σιχενομουνα του μαγκα οτι εγω ειμαι και οι αλλοι τιποτα οτι οι γυναικες τρεχουν απο πισω μου και τις κερατωνω και τετοιες μαλακιεσ απο χωριο τι νομιζεις.. εγω παλι τσαμπουκαλου τοτε δεν σηκωνα μυγα και οταν μας φεραν στην κοινη παρεα και τον αγουγαα ειχα ανεβασει πιεση του την ελεγα με εβριζε αυτος τον εβριζα εγω και θυμαμαι γυρναει και με λεει καλη εισαι και του λογου σου θα στη κοψω τη γλωσσιτσα και περνω το τασακι και του λεω πιστευω οτι θα σε πηγενε αν στο φερνα στο κεφαλι.. χαχαχαχα πολυ γελιο. αλλα θα το πω.. αυτος με εψαξε μετα και οταν μιλουσαμε οτι πως εγινε και τα φτιααμε με ειπε οτι του αρεσε η ανεξαρτησια μου και οτι δεν ημουν γυναικακι οπως ειχαν στο χωριο που την ελεγαν σκασε και εσκυβαν... mikres manoules... - Σελίδα 10 654316 χαχα

233mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:19 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!




ειναι κουραση ειναι η αληθεια αλλα καθε μερα περνω περισσοτερη δυναμη μονο με ενα της χαμογελακι!!! με γεμιζει απειρα και σαν να με στελνει η μπεμπα την ηρεμια της για να συνεχισω!! θελει πολυ υπομονη...

234mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!
ε ειναι μικρουλικο βρε ακομη!κατσε να γινει τεσσερα χρονων δεν θα σε ενοχλει καθολου!!

235mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nanakaboubou έγραψε:μπραβο ντεμακι χαχα ετσι να ζηλευουν και λιγο οι ''αλητεσ'' Laughing εμας παλε δεν μας ζηλευαν ολοι μας λεγανε καλα ε θα εχουμε το νου μας στις ειδησεις για να ακουσουμε οταν ο ενας τεμαχισει τον αλλον. σου μιλαω το στυλακι που σιχενομουνα του μαγκα οτι εγω ειμαι και οι αλλοι τιποτα οτι οι γυναικες τρεχουν απο πισω μου και τις κερατωνω και τετοιες μαλακιεσ απο χωριο τι νομιζεις.. εγω παλι τσαμπουκαλου τοτε δεν σηκωνα μυγα και οταν μας φεραν στην κοινη παρεα και τον αγουγαα ειχα ανεβασει πιεση του την ελεγα με εβριζε αυτος τον εβριζα εγω και θυμαμαι γυρναει και με λεει καλη εισαι και του λογου σου θα στη κοψω τη γλωσσιτσα και περνω το τασακι και του λεω πιστευω οτι θα σε πηγενε αν στο φερνα στο κεφαλι.. χαχαχαχα πολυ γελιο. αλλα θα το πω.. αυτος με εψαξε μετα και οταν μιλουσαμε οτι πως εγινε και τα φτιααμε με ειπε οτι του αρεσε η ανεξαρτησια μου και οτι δεν ημουν γυναικακι οπως ειχαν στο χωριο που την ελεγαν σκασε και εσκυβαν... mikres manoules... - Σελίδα 10 654316 χαχα
Razz Razz Razz

236mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:27 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!
ε ειναι μικρουλικο βρε ακομη!κατσε να γινει τεσσερα χρονων δεν θα σε ενοχλει καθολου!!
ΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΙΝΗ 4 ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΗΣΥΧΕΙΑ!! Very Happy

237mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:39 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!
ε ειναι μικρουλικο βρε ακομη!κατσε να γινει τεσσερα χρονων δεν θα σε ενοχλει καθολου!!
ΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΙΝΗ 4 ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΗΣΥΧΕΙΑ!! Very Happy
αααα και ποιο παιδι δεν ειναι ετσι????τα περισσοτερα ετσι ειναι...φυσικα δεν σου λεω να κανεις σωνη και καλα και αλλο παιδι!!αυτο ειναι μονο δικο σου και του αντρα σου θεμα!απλα σου λεω οτι τα μωρακια ειναι λιγο κουραστικα γιατι ολα παιρνανε απο το χερι σου.να τα ταισεις να τα μπανιαρεις να τα αλλαξεις πανα ενω ενα παιδακι 3 και 4 χρονων εκτως απο το μπανιο (που ειμαστε στην διαδικασια να μαθουμε τωρα)ολα τα κανουν μονα τους.ειδικα η μεγαλη μου δεν με κουραζει καθολου.οχι οτι δεν κανει ζημιες και φασαριες και αυτα στο προγραμμα ειναι αλλα ειναι και αρκετα αυτονομη!η 3χρονη κορη μου με κουραζει αρκετα γιατι ειναι κολλημενη σαν βδελα πανω μου και πολυ απαιτιτικια!!υπομονη οσο μπορουμε και ολα γινοντε με καλη θεληση!!!

238mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:43 am

ELENI23


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!
ε ειναι μικρουλικο βρε ακομη!κατσε να γινει τεσσερα χρονων δεν θα σε ενοχλει καθολου!!
ΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΙΝΗ 4 ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΗΣΥΧΕΙΑ!! Very Happy
αααα και ποιο παιδι δεν ειναι ετσι????τα περισσοτερα ετσι ειναι...φυσικα δεν σου λεω να κανεις σωνη και καλα και αλλο παιδι!!αυτο ειναι μονο δικο σου και του αντρα σου θεμα!απλα σου λεω οτι τα μωρακια ειναι λιγο κουραστικα γιατι ολα παιρνανε απο το χερι σου.να τα ταισεις να τα μπανιαρεις να τα αλλαξεις πανα ενω ενα παιδακι 3 και 4 χρονων εκτως απο το μπανιο (που ειμαστε στην διαδικασια να μαθουμε τωρα)ολα τα κανουν μονα τους.ειδικα η μεγαλη μου δεν με κουραζει καθολου.οχι οτι δεν κανει ζημιες και φασαριες και αυτα στο προγραμμα ειναι αλλα ειναι και αρκετα αυτονομη!η 3χρονη κορη μου με κουραζει αρκετα γιατι ειναι κολλημενη σαν βδελα πανω μου και πολυ απαιτιτικια!!υπομονη οσο μπορουμε και ολα γινοντε με καλη θεληση!!!
ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΚΑΛΣΙΚΗ ΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ!!!!

239mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 1:46 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
ELENI23 έγραψε:ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΚΕΨΟΥ ΜΕ 3 ΑΜΑΝ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΙΚΟΝΑ Shocked !!ΧΑΧΑ
ειναι μωρακι ακομα?
ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ 7 ΜΗΝΩΝ ΚΟΥΡΑΣΗΗΗΗΗ!!
ε ειναι μικρουλικο βρε ακομη!κατσε να γινει τεσσερα χρονων δεν θα σε ενοχλει καθολου!!
ΧΑΧΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΙΝΗ 4 ΘΑ ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΤΕΙΛΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡΚΗΝΙΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΗΣΥΧΕΙΑ!! Very Happy
αααα και ποιο παιδι δεν ειναι ετσι????τα περισσοτερα ετσι ειναι...φυσικα δεν σου λεω να κανεις σωνη και καλα και αλλο παιδι!!αυτο ειναι μονο δικο σου και του αντρα σου θεμα!απλα σου λεω οτι τα μωρακια ειναι λιγο κουραστικα γιατι ολα παιρνανε απο το χερι σου.να τα ταισεις να τα μπανιαρεις να τα αλλαξεις πανα ενω ενα παιδακι 3 και 4 χρονων εκτως απο το μπανιο (που ειμαστε στην διαδικασια να μαθουμε τωρα)ολα τα κανουν μονα τους.ειδικα η μεγαλη μου δεν με κουραζει καθολου.οχι οτι δεν κανει ζημιες και φασαριες και αυτα στο προγραμμα ειναι αλλα ειναι και αρκετα αυτονομη!η 3χρονη κορη μου με κουραζει αρκετα γιατι ειναι κολλημενη σαν βδελα πανω μου και πολυ απαιτιτικια!!υπομονη οσο μπορουμε και ολα γινοντε με καλη θεληση!!!
ΚΑΛΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ!!ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΗΧΙΑ ΚΑΛΣΙΚΗ ΦΡΑΣΗ ΑΛΛΑ ΠΟΛΥ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ!!!!
Wink Wink Wink

240mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Πεμ Ιουν 06, 2013 11:27 am

dimitra al


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ενα πραγμα ειχα απορια!!!Ακουγα ολοι οι γονεισ να λενε: OTI προβλημα και να εχεισ αμα σου σκασει ενα χαμογελο το μικρουλακι σου τα ξεχνας ολα...!!Τωρα που εκανα αυτο το πλασματακι την ελυσα αυτη την απορια μου!!! Δε μπα να ηταν και ατυχημα...Απο τα ωραιοτερα!!! mikres manoules... - Σελίδα 10 669659 mikres manoules... - Σελίδα 10 669659

241mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Παρ Ιουν 07, 2013 1:14 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra al έγραψε:Ενα πραγμα ειχα απορια!!!Ακουγα ολοι οι γονεισ να λενε: OTI προβλημα και να εχεισ αμα σου σκασει ενα χαμογελο το μικρουλακι σου τα ξεχνας ολα...!!Τωρα που εκανα αυτο το πλασματακι την ελυσα αυτη την απορια μου!!! Δε μπα να ηταν και ατυχημα...Απο τα ωραιοτερα!!! mikres manoules... - Σελίδα 10 669659 mikres manoules... - Σελίδα 10 669659



συμφωνω απολυτα!!!!!!!!!

242mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 2:01 am

xaxanoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
γεια σας κοριτσια .. ειμαι νεα στο forum... ειμαι 21 χρονων και εχω μια μικρη 15 μηνων ...

243mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 2:04 am

xaxanoula


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ενταξει ... αυτο το πραγμα δεν υπαρχει αυτο το μικρο χαμογελο σου αλλαζει τα απντα .. την διαθεση , την ψυχολογια , την συμπεριφορα ... ολα ,ολα ολα

244mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 3:17 am

nanakaboubou

nanakaboubou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xaxanoula έγραψε:γεια σας κοριτσια .. ειμαι νεα στο forum... ειμαι 21 χρονων και εχω μια μικρη 15 μηνων ...

καλως ηρθες χαχανουλα.. να σεε ζησει το μπεμπακι σου!!! Very Happy Very Happy Very Happy

245mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 3:44 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kat_laz έγραψε:Κορίτσια για πείτε!!!!!!! Πως μείνατε έγκυος;;;;; Θέλω να πω έτυχε ή πέτυχε;;;;;;; Very Happy

εμας δεν ετυχε!πετυχε Very Happy μετα απο 8 χρονια σχεσης κ αφου ειμαστε παντρεμενοι προς το παρον με πολιτικο αποφασισαμε οτι θελουμε παιδακι για να ολοκληρωθει η ευτυχια μας κ ξεκινησαμε προσπαθειες χαλαρα ομως,ουτε γονιμες κοιτουσα ουτε ξεγονιμες κ καναμε οποτε θελαμε κ τσουπ ηρθε στο δευτερο μηνα το νινακι Very Happy

246mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 4:00 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
kat_laz έγραψε:Κορίτσια για πείτε!!!!!!! Πως μείνατε έγκυος;;;;; Θέλω να πω έτυχε ή πέτυχε;;;;;;; Very Happy

εμας δεν ετυχε!πετυχε Very Happy μετα απο 8 χρονια σχεσης κ αφου ειμαστε παντρεμενοι προς το παρον με πολιτικο αποφασισαμε οτι θελουμε παιδακι για να ολοκληρωθει η ευτυχια μας κ ξεκινησαμε προσπαθειες χαλαρα ομως,ουτε γονιμες κοιτουσα ουτε ξεγονιμες κ καναμε οποτε θελαμε κ τσουπ ηρθε στο δευτερο μηνα το νινακι Very Happy
ειδες βρε αλεξανδρα μου;;δεν θελει αγχος,αυτο λεμε και στα κοριτσια που προσπαθουν !!να σου ζησει και να ειστε μια αγαπημενη οικογενεια!!

247mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 4:03 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demaki88 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
kat_laz έγραψε:Κορίτσια για πείτε!!!!!!! Πως μείνατε έγκυος;;;;; Θέλω να πω έτυχε ή πέτυχε;;;;;;; Very Happy

εμας δεν ετυχε!πετυχε Very Happy μετα απο 8 χρονια σχεσης κ αφου ειμαστε παντρεμενοι προς το παρον με πολιτικο αποφασισαμε οτι θελουμε παιδακι για να ολοκληρωθει η ευτυχια μας κ ξεκινησαμε προσπαθειες χαλαρα ομως,ουτε γονιμες κοιτουσα ουτε ξεγονιμες κ καναμε οποτε θελαμε κ τσουπ ηρθε στο δευτερο μηνα το νινακι Very Happy
ειδες βρε αλεξανδρα μου;;δεν θελει αγχος,αυτο λεμε και στα κοριτσια που προσπαθουν !!να σου ζησει και να ειστε μια αγαπημενη οικογενεια!!

σε ευχαριστω πολυ ντεμακι μου αν κ δεν εχω γεννησει ακομηηη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ειμαι στον 8ο Very Happy κ εσενα να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου κ το τριτο Very Happy

248mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 4:14 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:
demaki88 έγραψε:
Alexandra23 έγραψε:
kat_laz έγραψε:Κορίτσια για πείτε!!!!!!! Πως μείνατε έγκυος;;;;; Θέλω να πω έτυχε ή πέτυχε;;;;;;; Very Happy

εμας δεν ετυχε!πετυχε Very Happy μετα απο 8 χρονια σχεσης κ αφου ειμαστε παντρεμενοι προς το παρον με πολιτικο αποφασισαμε οτι θελουμε παιδακι για να ολοκληρωθει η ευτυχια μας κ ξεκινησαμε προσπαθειες χαλαρα ομως,ουτε γονιμες κοιτουσα ουτε ξεγονιμες κ καναμε οποτε θελαμε κ τσουπ ηρθε στο δευτερο μηνα το νινακι Very Happy
ειδες βρε αλεξανδρα μου;;δεν θελει αγχος,αυτο λεμε και στα κοριτσια που προσπαθουν !!να σου ζησει και να ειστε μια αγαπημενη οικογενεια!!

σε ευχαριστω πολυ ντεμακι μου αν κ δεν εχω γεννησει ακομηηη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ειμαι στον 8ο Very Happy κ εσενα να σου ζησουν τα παιδακια σου κ με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου κ το τριτο Very Happy
αα συγνωμη ...με το καλο λοιπον!!αντε θα σου φυγει και η κοιλιτσα τωρα...ουφ απελπθστικα που θα φαω το καλοκαιρι με κοιλουμπα...σε ευχαριιστω για τις ευχες σου!!! mikres manoules... - Σελίδα 10 654316

249mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 4:16 am

Alexandra23


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι μωρακι εχεις στην κοιλιτσα σου?αγορακι η κοριτσακι?τα αλλα δυο τι ειναι? Very Happy αχ τι ωραια μεγαλη οικογενεια!!ειναι δυσκολο αλλα αυτη ειναι η γλυκα στη ζωη!

250mikres manoules... - Σελίδα 10 Empty Απ: mikres manoules... Κυρ Ιουν 09, 2013 4:21 am

demaki88

demaki88
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Alexandra23 έγραψε:τι μωρακι εχεις στην κοιλιτσα σου?αγορακι η κοριτσακι?τα αλλα δυο τι ειναι? Very Happy αχ τι ωραια μεγαλη οικογενεια!!ειναι δυσκολο αλλα αυτη ειναι η γλυκα στη ζωη!
το μωρακι στην κοιλιτσα μου θα μαθω τωρα στις 15 τι ειναι που κλεινω τον τριτο..κοριτσακι θελω να δουμε τωρα!!τα αλλα δυο μου παιδακια ειναι κοριτσια..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 10 από 14]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις