Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγώ πάλι έχω κάτι τεράστιες αμυγδαλές 2 ωτορινολαρυγγολόγοι μου είπαν πως αντέχω και κοιμάμαι τα βράδια κ πως καταπίνω ! Ήταν να τις βγάλω είχα κάνει όλες τις εξετάσεις αλλά η μητέρα μου έβλεπε μια βδομάδα κακά όνειρα (άκου τώρα) κ δε τις έβγαλα ευτυχώς δε με έχουν ξαναενοχλήσει! Τότε ήμπουν βδομάδα παρα βδομάδα κρεβατωμένη με 40αρι πυρετό κ γ αυτό το έψαξα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειχα κανει και παλιοτερα και δν πονεσα, αλλα τωρα κατα καιρους εχω διαβασει διαφορα και φοβαμαι Embarassed , αν ειναι ασχετος ο γιατρος μπορει να κανει ζημια Rolling Eyes Rolling Eyes

βουλωνουν τα αυτια μας γιατι οι μπατονετες δν καθαριζουν ολο το κερι, αλλα σπρωχνουν καποιο προς τα κατω!! Mad

Μαιρη εγω κοιμαμαι με σεντονι και μια φλις λεπτη κουβερτουλα!εκει που θα εισαι ομως δν ξερω ουτε τι ζεστη θα εχει το σπιτι, ουτε ποσο κρυο θα εχει γενικοτερα!

mhtsaina

mhtsaina
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα σας! Κάτι διάβασα για κουβέρτες και παπλώματα Shocked εγώ στην Αθήνα κοιμάμαι το βράδυ με το τζάμι ανοιχτό και ρίχνω πάνω μου ένα σεντονάκι στο τσακίρ κέφι!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:Όταν λέτε κουβέρτες εννοείται μάλλινες ή πικέ? Το μάλλινο με το που το διαβάζω ζεσταίνομαι περισσότερο! Very Happy Very Happy
εγω αυτη τη στιγμη αραζω στην κρεβαταρα μου με παπλωματακι κια μαλλινη κουβερτουλα...αλλα εγω οκ ειμαι και κρυουλιαρα..εχει 14 15 βαθμους εδω

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κουβέρτες θα χει το ξενοδοχείο! Θα πάρω μόνο τη πικέ της μικρής κ τα πυτζαμάκια της! Βροχή να μη κάνει γιατί θα μου χαλάσει όλα τα σχέδια!! Mad Mad Mad Mad

Συγνώμη που σας έχω ζαλίσει με το ταξίδι και ειδικά το μέλος ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ.......
ΧΤΥΠΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΦΡΥΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΣΕΙΣΗ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ?ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΤΕΛΕΙΨΣ Η ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΟΛΑ ΟΚ?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mhtsaina έγραψε:Καλησπέρα σας! Κάτι διάβασα για κουβέρτες και παπλώματα Shocked εγώ στην Αθήνα κοιμάμαι το βράδυ με το τζάμι ανοιχτό και ρίχνω πάνω μου ένα σεντονάκι στο τσακίρ κέφι!

Μια από τα ίδια κ εμείς εδώ Μήτσαινα! καλησπέρα κιόλας!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΜΟΥ ΛΙΓΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΓΙΑΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ.......
ΧΤΥΠΗΣΕ Η ΜΙΚΡΗ ΣΤΟ ΦΡΥΔΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΣΕΙΣΗ Κ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΑΝ ΑΝΤΙΔΡΑΕΙ?ΠΡΕΠΙ ΝΑ ΤΟ ΞΥΠΝΑΣ ΤΕΛΕΙΨΣ Η ΑΠΛΑ ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΚΟΥΝΙΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΟΟΛΑ ΟΚ?

αφού κουνιέται άστην κ όταν ξυπνήσει την εξετάζεις! αν πάλι θες να την ξυπνήσεις ξύπνα την κ κάνε της ματιές να σε κοιτάει να γελάει να δεις πως αντιδράει θα την τσεκάρεις κ μέχρι το βράδυ αν δεις κάτι που δε σου αρέσει μίλα με τη παιδίατρο!
Δεν είναι κάτι μη τρελαίνεσαι εμένα έχει καταχτυπήσει τη κεφάλα της κ ειδικά τώρα που κάνει τρέλες!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω με την Μαιρη !! μην ανησυχεις απλα παρατήρησε αν δεις διαφορα στην συμπεριφορα της!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΧΤΥΠΑΕΙ Κ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΗΡΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ Κ ΜΕ ΤΣΙΤΩΣΕ ΓΙ ΑΥΤΟ ΡΩΤΑΩ.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καταλαβαινω οτι ανησυχει παντα μια μαμα, αλλα απλα πρεπει να εχεις τον νου σου και ολα μια χαρα θα ειναι!! Εσυ περισσοτερο απο τον καθενα καταλαβαινεις αν κατι αλλαξει!

αν και ειμαι σιγουρη οτι δν θα αλλαξει τιποτα!!! μια χαρα ειναι το Μαρακι και τσαμπα αγχωνεσαι!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα μωρέ Γιάννα δε ξέρεις πως είναι οι μαμάδες εμείς είμαστε όλο στα τσακώματα για τη μικρή το παιδί κ το παιδί συνέχεια φφφφ

Έπεσε? ή χτύπησε στο κρεβατάκι? πλέον μεγαλώνει κ δεν είναι το κεφαλάκι της τόσο ευαίσθητο όπως όταν ήταν μικρών μηνών αρχίζει κ μεστώνει είναι κ ελαστικά οπότε μη φοβάσαι τόσο γιατί ξέρεις πολύ καλά ότι φοβάται κ αυτή!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ Κ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΑΠ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΜΠΗΚΑ Κ ΕΜΕΙΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑ?ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΙΛΟΥΣΑΝ Κ ΦΩΝΑΖΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ?ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΦΡΥΔΙ ΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ,ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 3 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ.....ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΡΑΝΕΒΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΤΣΙ!!
ΤΕΣΠΑ ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΣΙΤΩΣΕ ΤΩΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΙΚΑ Κ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ ΑΠ ΕΞΩ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ.ΡΩΤΗΣΑ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΜΠΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΗΜΟΥΝΑ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΜΠΗΚΑ Κ ΕΜΕΙΝΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΠ ΕΞΩ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΑΝΕ ΓΙΑΤΙ ΜΠΗΚΑ?ΑΦΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΜΙΛΟΥΣΑΝ Κ ΦΩΝΑΖΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΛΕΓΕ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΙΓΟ?ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΦΡΥΔΙ ΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΑΣ ΕΜΕΙΝΕ,ΦΑΓΩΘΗΚΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ 3 ΛΕΠΤΑ ΜΕΣΑ.....ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΡΑΝΕΒΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΑ ΕΤΣΙ!!
ΤΕΣΠΑ ΣΥΓΧΙΣΤΗΚΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΜΕ ΤΣΙΤΩΣΕ ΤΩΡΑ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ.
γτ βρε τα βαζεισ με την μανουλα σου και σε σενα και στον καθενα θα μπορουσε να συμβει...φαντασου οτι δεν θα το παρατηρουσες καν αμα δεν στο ελεγε απομενως δεν ειναι τπτ σοβαρο...αρα μην στεναχωριεσαι και μην συγχηζεσαι ..οσο για αυτα που ειπεσ πριν...στην ελλαδα ζουμε............

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε κατάλαβα τελικά πως χτύπησε αφού την κρατούσε?

καλα δε ξέρουν εκεί ότι οι μητέρες με παιδιά προηγούνται?

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΧΤΥΠΗΣΕ,ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΠ ΚΛΠ.
ΜΑΙΡΗ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝΕ ΑΠ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΒΡΗΚΕ ΦΡΥΔΙ!!
ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ.ΠΗΓΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΑΝ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΠΗΓΑΝ ΠΙΣΩ Κ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΦΥΣΙΚΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΠ ΕΞΩ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΛΕΝΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ έγραψε:ΔΕΝ ΤΑ ΒΑΖΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΧΤΥΠΗΣΕ,ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ,ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ.ΤΣΑΤΙΣΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΗΠΩΣ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΑΠ ΤΟ ΧΤΥΠΗΜΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΛΠ ΚΛΠ.
ΜΑΙΡΗ ΠΕΡΠΑΤΟΥΣΑΝΕ ΑΠ ΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ Η ΜΙΚΡΗ ΧΤΥΠΗΣΕ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΤΟ ΞΥΛΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΕΤΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ.ΒΡΗΚΕ ΦΡΥΔΙ!!
ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ.ΠΗΓΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΚΟΥΝΗΘΗΚΕ.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ΕΙΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ.ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΩΡΑ ΜΟΥ,ΑΛΛΑ ΑΡΓΗΣΑΝ ΤΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Κ ΠΗΓΑΝ ΠΙΣΩ Κ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΙΑ ΩΡΑ ΕΚΕΙ ΜΕ ΤΗ ΜΙΚΡΗ.ΦΥΣΙΚΑ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΛΙΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΜΕ ΔΕΧΤΗΚΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΑΠ ΕΞΩ ΦΑΓΩΘΗΚΑΝ ΝΑ ΜΙΛΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΛΕΝΕ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ.

ανυπομονώ να τα ακούσω αυτά από βδομάδα!
ασε την να κοιμηθεί γιατί ταλαιπωρήθηκε κ όταν ξυπνήσει βλέπεις! εε ετσι κάνουν οι μαμάδες μη δίνεις σημασία!

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α ρε πατριδα-βορεια ελλαδα-με τα με και τα σε σου...........

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε: α ρε πατριδα-βορεια ελλαδα-με τα με και τα σε σου...........


ΧΑΧΑΧΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΛΕΩ ΤΑ ΠΗΡΑ!!!

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
art86 έγραψε: α ρε πατριδα-βορεια ελλαδα-με τα με και τα σε σου...........

εγώ δεν έχω θέμα μ αρέσει!! Very Happy Very Happy Very Happy

α είχαμε κουβέντα με τον άντρα μου κ είχα κολλήσει..οι Αθηναίοι λένε καλαμάκι κ εσείς Σουβλάκι ή το αντίθετο?

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΛΕΜΕ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΡΟΥΦΑΝ!!!ΟΙ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΚΑΛΑΜΑΚΙ ΛΕΝΕ ΤΟ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.

maryz-iraklio kritis

maryz-iraklio kritis
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια έπιασε βροχή κ τη βρχοχή μπόρα!! έβγαλα τη μικρή να πιάσει κ έχει ξετρελαθεί!!!

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΙΑΝΝΑ&ΒΑΣΙΛΗΣ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΝΑ ΦΑΣ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΘΑ ΠΕΙΣ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΠΙΤΑ ΓΥΡΟ Η ΕΝΑ ΨΩΜΑΚΙ ΣΟΥΒΛΑΚΙ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΤΥΡΙ ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΚΛΠ.

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maryz-iraklio kritis έγραψε:
τελειοσσσσσσσσσσσσ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις